Funkluby :P

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2004, 21:11

TUFIT pisze::twisted: Jestem nowym forumowiczem i probuje sie zapoznac z osobami, ktore tutaj sie wypowiadaja, sledzac ich wypowiedzi. Zauwazylem, ze azuriana od momentu kiedy forumowiczki ujawnily swoje oblicza, stala sie jakas zazdrosna. Ktos tu chyba poczul sie zle. Chcialbym w tej sytuacji przytoczyc slowa François'a de la Rochefoucald'a, ktory napisał: "nasza zazdrość zwykle trwa dłużej niż szczęście tych, którym zazdrościmy".
Jeśli poczytasz dokładnie posty zauważysz (albo i nie) że nie pałam zbyt wileką miłością tylko do jednej z forumowiczek Pudło z resztą jestem w bliskiej przyjażni nie od wczoraj .Tego oczywiście nie możesz wiedzieć i co za tym idzie nie rozumiesz żartów. :twisted: :D :D :D
TUFIT pisze::
A tak przy okazji to nie chwalilbym sie na twoim miejscu, azuriano, ze studiujesz na Politechnice, poniewaz rozne historie kraza o dziewczynach z tej Uczelnii. Lepiej poczekac, az ktos Ciebie o to zapyta.
azuriana pisze:Politechnika wyrabia charakter i nie tylko (...)
Ja takze studiuje na Politechnice i zgadzam sie, ze wyrabia charakter. Zastanawia mnie tylko co mialas na mysli piszac "(...) i nie tylko (...)"?
To że studiuję na Politechnice jest dla mnie wyłącznie powodem do dumy....nie mam pojęcia jakie opinie chodzą o dziewczynach ale sądząc z Twojej wypowiedzi to wstyd mi że tacy faceci studiują na Polibudzie ...ja znam samych wspaniałych i przyjacielskich :D


..Nie tylko charakter a także inteligencję ...trudno się domyśleć rozumiem :wink:


ALEX,GIGI,JUVE PER SEMPRE...
azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2004, 21:45

azuriana pisze:Jeśli poczytasz dokładnie posty zauważysz (albo i nie) że nie pałam zbyt wileką miłością tylko do jednej z forumowiczek
Ciekawe do której :wink: I dlaczego?


"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet, kiedy jesteś smutny, nigdy nie wiadomo, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu." - Gabriel Garcia Marquez
Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2004, 21:50

Ehhh super ze dziewczyny ( lub wlasciwie Panie :D) ujawnily swoje zdjecia. Panowie chyba mamy najpiekniejsze fajnki w EUROPIE!!!. Dziewczyny jestescie sliczne i gratuluje odwagi. To ze mamy was na forum moze byc dla nas powodem do wielkiej ( i uzasadnionej dumy). Forza polskie kibicki JUVE :D


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 01:46

TUFIT pisze::twisted: Jestem nowym forumowiczem i probuje sie zapoznac z osobami, ktore tutaj sie wypowiadaja, sledzac ich wypowiedzi. Zauwazylem, ze azuriana od momentu kiedy forumowiczki ujawnily swoje oblicza, stala sie jakas zazdrosna. Ktos tu chyba poczul sie zle. Chcialbym w tej sytuacji przytoczyc slowa François'a de la Rochefoucald'a, ktory napisał: "nasza zazdrość zwykle trwa dłużej niż szczęście tych, którym zazdrościmy".

A tak przy okazji to nie chwalilbym sie na twoim miejscu, azuriano, ze studiujesz na Politechnice, poniewaz rozne historie kraza o dziewczynach z tej Uczelnii. Lepiej poczekac, az ktos Ciebie o to zapyta.
azuriana pisze:Politechnika wyrabia charakter i nie tylko (...)
Ja takze studiuje na Politechnice i zgadzam sie, ze wyrabia charakter. Zastanawia mnie tylko co mialas na mysli piszac "(...) i nie tylko (...)"?
Ojojojo coś słabo ze spostrzegawczością :twisted: :twisted: Ja to tam jakoś nie zauważyłam żeby Azuriana była o kogoś zazdrosna. Zwłaszcza że kiedy się da zapierniczamy na GG aż klawiszki się kopcą :D :D :D Co do innych chmmmm ....... to różnie u niej bywa zresztą jak sama sie przyznała różowy nie podkreśla jej urody :twisted: :twisted:
I chodzi ci tu chyba o Ulissesa :twisted: Chłopie kto by nie był o niego zazdrosny z taką Twarzą amanta <serduszka> wogóle boski Ulisses .......... to tu FC mamy więc sie nie dziw :)

Co do polibudy Ja też tam studiuję i też raczej powód do dumy to traktuję. Wiem co się gada o dziewczynach na tejże uczelni po pierwsze że są paskudne :evil: a po drugie że sie tam faceta poszły szukać :evil:
W każdym jest odrobina prawdy ale nie można uogulniać. No i spośród mi znanych dziewczyn na poitechnice może ze 2 spełniają raczej tylko 2 drugie kryterium :twisted: :twisted:
Ja kocham moją uczelniusię :D :D :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 08:49

azzurra pisze:
azuriana pisze:Jeśli poczytasz dokładnie posty zauważysz (albo i nie) że nie pałam zbyt wileką miłością tylko do jednej z forumowiczek
Ciekawe do której :wink: I dlaczego?
Powiedzmy ....hmm ,....moze dziwnie to zabrzmi że to różnica charakterów. :twisted: Jakoś nie umiem sie z Tobą dogadać nie wiem dlaczego.Po prostu tak jest.To jedyny temat w którym się jeszcze nie kłócimy więc może skończmy tą dyskusję i zajmijmy się FC :wink:


ALEX,GIGI,JUVE PER SEMPRE...
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 10:22

azuriana pisze:Alez oczywiście .. :D :D :D 4 huraa rok Budownictwo Lądowe i Wodne Politechnika Wrocławska specjalizacja Drogi i Lotniska haha :wink: :D
Drogi i Lotniska powiadasz.... :twisted: To za dwa lata jak skończysz Polibudę można się do Ciebie zgłaszać z pretensjami za autostrady lub raczej ich brak? :wink: :D
Maggie Del Piero pisze:Ojojojo coś słabo ze spostrzegawczością Ja to tam jakoś nie zauważyłam żeby Azuriana była o kogoś zazdrosna. Zwłaszcza że kiedy się da zapierniczamy na GG aż klawiszki się kopcą
A ja się potem dziwię że mam klawiaturę okopconą :wink: :D i brudne palce.. :wink: ale tu chyba wystarczy mydło ;)


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 13:04

Hmm.... no i stało się oficjalnie CHCE wypisac sie z fanclubu. Moją zacną fuchę ktoś może przejąć. :D
Wszystko stało się może nagle aczkolwiek nie chcę żeby ktoś----> czyt. JAREK był na mnie zły :( bo wtedy mi jest wery źle :( więc nie nadawała bym się do tej roli.

PS. Mam nadzieję, że seryjnie nie brałeś tego nazbyt powaznie jak ja :cry: :cry: :cry: I wiesz że dużo dla mnie znaczysz :cry:

Więc żegnaj fanclubie :D :D ja mam swój jednosobowy :D :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
TUFIT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2004
Posty: 7
Rejestracja: 27 września 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 17:21

Johnny777 pisze:Drogi i Lotniska powiadasz.... :twisted: To za dwa lata jak skończysz Polibudę można się do Ciebie zgłaszać z pretensjami za autostrady lub raczej ich brak? :wink: :D
No ja nie wiem Johny777. Z dziewczynami z Politechniki trudno jest sie dogadac, a szczegolnie z azuriana. Moglbys byc brutalnie przez nia potraktowany za te pretensje :twisted:


"A kiedy cię pocałuję,
Trzy dni w gębie cukier czuję"

Jan Kochanowski (1530 - 1584)
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 17:23

TUFIT pisze:
Johnny777 pisze:Drogi i Lotniska powiadasz.... :twisted: To za dwa lata jak skończysz Polibudę można się do Ciebie zgłaszać z pretensjami za autostrady lub raczej ich brak? :wink: :D
No ja nie wiem Johny777. Z dziewczynami z Politechniki trudno jest sie dogadac, a szczegolnie z azuriana. Moglbys byc brutalnie przez nia potraktowany za te pretensje :twisted:
Czy ty masz jakieś złe wpomnienia czy uraz ????? Nie wiem o co ci chodzi.Zastanów się trochę co piszesz.Nie wyżywaj się za jakąś laskę na mnie oki??? :D


ALEX,GIGI,JUVE PER SEMPRE...
TUFIT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2004
Posty: 7
Rejestracja: 27 września 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 17:30

:twisted: :twisted: :twisted: Chcialem tylko, abys zmienila emblemat, ale nie wiedzialem jak Tobie to napisac :twisted: :twisted: :twisted:


"A kiedy cię pocałuję,
Trzy dni w gębie cukier czuję"

Jan Kochanowski (1530 - 1584)
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 17:56

TUFIT pisze::twisted: :twisted: :twisted: Chcialem tylko, abys zmienila emblemat, ale nie wiedzialem jak Tobie to napisac :twisted: :twisted: :twisted:
Czytając posty takiego palanta odechciewa mi się w ogóle wchodzic na to forum..... nie wiedziałam jak Ci to powiedzieć więc mówię wprost.Czep się kogoś innego cwaniaczku i nie przyznawaj że studiujesz na Polibudzie ...to tylko wstyd przynosi uczelni.


ALEX,GIGI,JUVE PER SEMPRE...
Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 19:04

Tak czytam, czytam...czy to, że jestem fanem Juventusu znaczy, że muszę iść na Polibudę ? :wink: Bo tak się składa, że jestem w trakcie podejmowania decyzji...

Co do wypowiedzi Maggie , a także kłótni na forum...no coz, różni ludzie różne mają poczucia humoru. Jednych ten temat śmieszy inni doszukują się tu zazdrości i nienawiści , a jeszcze inni biorą go na poważnie... i chyba najgorszym wyjściem jest to ostatnie.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 19:24

azuriana pisze:
TUFIT pisze::twisted: :twisted: :twisted: Chcialem tylko, abys zmienila emblemat, ale nie wiedzialem jak Tobie to napisac :twisted: :twisted: :twisted:
Czytając posty takiego palanta odechciewa mi się w ogóle wchodzic na to forum..... nie wiedziałam jak Ci to powiedzieć więc mówię wprost.Czep się kogoś innego cwaniaczku i nie przyznawaj że studiujesz na Polibudzie ...to tylko wstyd przynosi uczelni.
azuriana wrzuć na avaterek swoją fotke :( jesteś łądniejsza od Buffona :D i nie denerwuj się tak. A ty TUFIT to wrzuć na luz bo zachowujesz się jak niewychowany gówniarz :evil:

P.S. kiedy wybory na przewodniczącego FC po rezygnacji Maggie :?: :P :wink:


TUFIT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2004
Posty: 7
Rejestracja: 27 września 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 20:01

Bad_Magick pisze:Co do wypowiedzi Maggie , a także kłótni na forum...no coz, różni ludzie różne mają poczucia humoru. Jednych ten temat śmieszy inni doszukują się tu zazdrości i nienawiści , a jeszcze inni biorą go na poważnie... i chyba najgorszym wyjściem jest to ostatnie.
Aleksander Świętochowski napisał: "Miłość stworzyła wiele cudów, nienawiść - ani jednego dobrego czynu". Czy azuriana jest w stanie uczynic cos dobrego i uszanowac czyjes zdanie i mysli? Nie jestem przeciez pierwsza osoba, ktora obrazasz za napisane tutaj zdania, lecz pierwsza, ktora na to zasluguje :twisted: :twisted: :twisted:

Zdecydowalem sie na rozpoczecie z Toba pewnej gry, ktora miala Tobie cos pokazac. A co? A mianowicie sposob komentowania slow innej jednostki, ktora tak samo jak ty ma prawo do swoich mysli: "Kazdemu zapenia sie wolnosc wyrazania swoich pogladow oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji" (art. 54 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej). Nagannym jest obrazanie kogos za swoje poglady. W koncu zyjemy w pogladowo wolnym spoleczenstwie. Oczywiscie mozna sie nie zgadzac z myslami innych, ale trzeba je uszanowac :twisted: :twisted: :twisted:

"Brak poczucia humoru nie zawsze jest dowodem powagi" (Antoni Słonimski). Bad_Magick nie lubie jak sie obraza ludzi za poglady. Trzeba ich albo zrozumiec, albo udowdnic, ze sie myla.


"A kiedy cię pocałuję,
Trzy dni w gębie cukier czuję"

Jan Kochanowski (1530 - 1584)
azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 20:17

azuriana pisze:
azzurra pisze:
azuriana pisze:Jeśli poczytasz dokładnie posty zauważysz (albo i nie) że nie pałam zbyt wileką miłością tylko do jednej z forumowiczek
Ciekawe do której :wink: I dlaczego?
Powiedzmy ....hmm ,....moze dziwnie to zabrzmi że to różnica charakterów. :twisted: Jakoś nie umiem sie z Tobą dogadać nie wiem dlaczego.Po prostu tak jest.To jedyny temat w którym się jeszcze nie kłócimy więc może skończmy tą dyskusję i zajmijmy się FC :wink:
Ja kłócić się nie lubię, co innego merytoryczna wymina zdań. To lubię i, m.in., po jestem na tym forum :twisted: Szanuję zdanie odmienne od mojego :) Ale problem w naszych wymianach poglądów polega na tym, że granica między Twoją ironią i złośliwością jest tak płynna, że kilkakrotnie miałam wątpliwości, czy aby na pewno nie chcesz mnie obrazić. I to chyba zauważył także TUFIT. Może nie powinnaś pisać innym tego, czego nie chciałabyś przeczytać o sobie 8)


"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet, kiedy jesteś smutny, nigdy nie wiadomo, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu." - Gabriel Garcia Marquez
ODPOWIEDZ