Funkluby :P

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 18:59

Ulisses pisze:
azuriana pisze:azurra boskie foto ..właśnie ten kolor ale moze Ulisses wolałby niebieski .... :lol: Dla mnie różowy extra :wink:
Jak dla mnie bomba :) Bardzo lubię niebieski, ale Azurra w każdym wygląda Bosko :D


:lol: Oj Ulisses, Ulisses! Bo wpadnę 10 października na WPAiE :twisted: :D :wink:


"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet, kiedy jesteś smutny, nigdy nie wiadomo, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu." - Gabriel Garcia Marquez
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 19:04

azzurra pisze:
Ulisses pisze:
azuriana pisze:azurra boskie foto ..właśnie ten kolor ale moze Ulisses wolałby niebieski .... :lol: Dla mnie różowy extra :wink:
Jak dla mnie bomba :) Bardzo lubię niebieski, ale Azurra w każdym wygląda Bosko :D


:lol: Oj Ulisses, Ulisses! Bo wpadnę 10 października na WPAiE :twisted: :D :wink:
Jeśli mogę Ci coś zasugerować :D Bardzo ironiczna uwaga..... Nie wpadaj nawet z takim przystojniakeim jak Ulisses ....lepiej przyjdż :D


ALEX,GIGI,JUVE PER SEMPRE...
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 19:13

Bad_Magick pisze: A tak na marginesie to dzisiaj jest Dzień Chłopaka, może jakieś zdjęcia bonusowe z tej okazji dla panów od pań ?
Co do fotek to chyba Cie panie rozczarują ... :twisted:

Na Dzień Chłopaka ( chyba mężczyzny powinno być) mogę życzyć wszystkim znalezienia drugiej połówki ..takiej na całe życie,przyjaciół którzy będą zawsze kiedy będziecie potrzebowali pomocy no i to chyba tyle ,....resztę zdobędziecie sami.....własną inteligencją i urodą :wink: PS.Politechnika bez facetów byłaby jak Juve bez piłkarzy :D Faceci górą!!!
Bad_Magick pisze: Gorzej będzie miał Ulisses jak wszystkie fanki za prezent na 8 marca wymyślą sobie spotkanie z Nim :wink: . No, ale do tego czasu może zdąży zaszyć się gdzieś na Cejlonie czy w Arabii Saudyjskiej ;)
Hmm co do Ulissesa to musi się chyba ukryś w jakimś haremie.....ale jestem pewna na 1000% że fanki go znajdą ....prawda azurra??? :D
Ostatnio zmieniony 30 września 2004, 19:15 przez azuriana, łącznie zmieniany 1 raz.


ALEX,GIGI,JUVE PER SEMPRE...
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 19:15

azzurra pisze::lol: Oj Ulisses, Ulisses! Bo wpadnę 10 października na WPAiE :twisted: :D :wink:
Co to jest WPAiE??... I jak coś to "wpadaj" na UWr :D Niestety nie bede na niebiesko ubrany :D:D:D


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 19:19

azuriana pisze:
azzurra pisze:
Ulisses pisze:
Jak dla mnie bomba :) Bardzo lubię niebieski, ale Azurra w każdym wygląda Bosko :D


:lol: Oj Ulisses, Ulisses! Bo wpadnę 10 października na WPAiE :twisted: :D :wink:
Jeśli mogę Ci coś zasugerować :D Bardzo ironiczna uwaga..... Nie wpadaj nawet z takim przystojniakeim jak Ulisses ....lepiej przyjdż :D
:shock: :shock: :shock: :shock: azuriana za ten tekst Oskara powinnaś dostać (nie tego naszego Oskara8 a tego z Hollywood :wink: )

A co do Ciebie Ulisses to ja Ci wcześniej zazrościłem, ale teraz szczerze współczuje. Sporo tych bab( :D ) Ci się na głowe zwaliło i łatwo Ci nie odpuszczą :P umieszczanie fotki na forum to był twój błąd :wink: No chyba, ze lubisz być tak oblegany :P


azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 19:21

Ulisses pisze:
azzurra pisze::lol: Oj Ulisses, Ulisses! Bo wpadnę 10 października na WPAiE :twisted: :D :wink:
Co to jest WPAiE??... I jak coś to "wpadaj" na UWr :D Niestety nie bede na niebiesko ubrany :D:D:D
WPAiE -Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii. Zakładam, że tam studiujesz. Ja zresztą też :D
No to do zobaczenia :twisted: :wink:


"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet, kiedy jesteś smutny, nigdy nie wiadomo, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu." - Gabriel Garcia Marquez
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 19:23

UlTrAs pisze:
:shock: :shock: :shock: :shock: azuriana za ten tekst Oskara powinnaś dostać (nie tego naszego Oskara8 a tego z Hollywood :wink: )
Politechnika wyrabia charakter i nie tylko :D Dziekuję :D
UlTrAs pisze:A co do Ciebie Ulisses to ja Ci wcześniej zazrościłem, ale teraz szczerze współczuje. Sporo tych bab( :D ) Ci się na głowe zwaliło i łatwo Ci nie odpuszczą :P umieszczanie fotki na forum to był twój błąd :wink: No chyba, ze lubisz być tak oblegany :P
Jesli mogę cos zasugerowac ......przecież to tylko wygłupy ...jak można kogoś uwielbiać jak idola skoro nic się o tej osobie nie wie?? :wink: Co do oblegania to chyba za odwagę tak poza urodą :wink:


ALEX,GIGI,JUVE PER SEMPRE...
TUFIT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2004
Posty: 7
Rejestracja: 27 września 2004

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 19:34

"A te mrówki, tak wspaniałe,
Pełne żądzy, wiedzy, pychy,
Jakże twór to śmieszny, lichy"

Aleksander Fredro (1793 - 1876)


8) 8) 8) 8) Idol - to ideolog, z którym nie można dyskutować.


"A kiedy cię pocałuję,
Trzy dni w gębie cukier czuję"

Jan Kochanowski (1530 - 1584)
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 20:03

azzurra pisze:WPAiE -Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii. Zakładam, że tam studiujesz. Ja zresztą też :D
No to do zobaczenia :twisted: :wink:
Rzeczywiście.. a ja sie zastanawiałem jaka to uczelnia :D Oczywiście, że jestem na tym wydziale i dobrze zakładasz... :) Zatem do zobaczenia we Wrocławiu 10 pazdziernika :)


TUFIT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2004
Posty: 7
Rejestracja: 27 września 2004

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 20:22

:twisted: :twisted: :twisted: "Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień". :twisted: :twisted: :twisted:

George Bernard Shaw (1856 - 1950)


Alez ten swiat jest maly 8) Musze przyznac, ze wlasnie na wlasnych oczach sie przekonalem, ze wyglad ma duze znaczenie 8) Ktos tutaj pisal o idolach i fanach :arrow: kazdemu ktos imponuje - zazwyczaj cechami, ktorych sie nie posiada. :idea: Jesli ktos przynajmniej w jednym czlowieku nie widzi cech, ktore mu imponuja to jest osoba prozna lub egoistyczna :cry:

Na tym forum bez problemu widac kto jest idolem
:twisted: :twisted: :twisted: Idol zawsze ma powodzenie :twisted: :twisted: :twisted:

Pozdrawiam


"A kiedy cię pocałuję,
Trzy dni w gębie cukier czuję"

Jan Kochanowski (1530 - 1584)
AgisDeluxe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 91
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 21:00

no...pojechalem z domu na prawie caly dzien i tyle sie wydarzylo :] ...
thx dla kobiet za zyczenia..i Maggie pamietaj...prawa autorskie nadal obowiazuja :D ... jesli cos to do mnie... :twisted:
no...wroclaw...10 X 2004 ... zobaczymy w Barze VIP jak fanki uganiaja sie za Ulissesem :D


... żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek ... F. Nietzsche
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 01 października 2004, 08:32

azuriana pisze: Na Dzień Chłopaka ( chyba mężczyzny powinno być) mogę życzyć wszystkim znalezienia drugiej połówki ..takiej na całe życie,przyjaciół którzy będą zawsze kiedy będziecie potrzebowali pomocy no i to chyba tyle ,....resztę zdobędziecie sami.....własną inteligencją i urodą :wink: PS.Politechnika bez facetów byłaby jak Juve bez piłkarzy :D Faceci górą!!!
Czy ja przeoczyłem informacje o tym ze studiujesz na polibudzie?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2004, 08:39

Martin pisze:
azuriana pisze: Na Dzień Chłopaka ( chyba mężczyzny powinno być) mogę życzyć wszystkim znalezienia drugiej połówki ..takiej na całe życie,przyjaciół którzy będą zawsze kiedy będziecie potrzebowali pomocy no i to chyba tyle ,....resztę zdobędziecie sami.....własną inteligencją i urodą :wink: PS.Politechnika bez facetów byłaby jak Juve bez piłkarzy :D Faceci górą!!!
Czy ja przeoczyłem informacje o tym ze studiujesz na polibudzie?
Alez oczywiście .. :D :D :D 4 huraa rok Budownictwo Lądowe i Wodne Politechnika Wrocławska specjalizacja Drogi i Lotniska haha :wink: :D


ALEX,GIGI,JUVE PER SEMPRE...
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2004, 08:43

azuriana pisze:
Martin pisze:
azuriana pisze: Na Dzień Chłopaka ( chyba mężczyzny powinno być) mogę życzyć wszystkim znalezienia drugiej połówki ..takiej na całe życie,przyjaciół którzy będą zawsze kiedy będziecie potrzebowali pomocy no i to chyba tyle ,....resztę zdobędziecie sami.....własną inteligencją i urodą :wink: PS.Politechnika bez facetów byłaby jak Juve bez piłkarzy :D Faceci górą!!!
Czy ja przeoczyłem informacje o tym ze studiujesz na polibudzie?
Alez oczywiście .. :D :D :D 4 huraa rok Budownictwo Lądowe i Wodne Politechnika Wrocławska specjalizacja Drogi i Lotniska haha :wink: :D
No coś takiego przeoczyć trzecież to widać;) Politechnika Rulezzzzz :D :D Pozatym Azuriana gdyby nie było facetów to i to straszna prawda NIE BYŁO BY POLIBUDY !!!! grupy 2 osobowe <hahaha>


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
TUFIT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2004
Posty: 7
Rejestracja: 27 września 2004

Nieprzeczytany post 01 października 2004, 19:37

:twisted: Jestem nowym forumowiczem i probuje sie zapoznac z osobami, ktore tutaj sie wypowiadaja, sledzac ich wypowiedzi. Zauwazylem, ze azuriana od momentu kiedy forumowiczki ujawnily swoje oblicza, stala sie jakas zazdrosna. Ktos tu chyba poczul sie zle. Chcialbym w tej sytuacji przytoczyc slowa François'a de la Rochefoucald'a, ktory napisał: "nasza zazdrość zwykle trwa dłużej niż szczęście tych, którym zazdrościmy".

A tak przy okazji to nie chwalilbym sie na twoim miejscu, azuriano, ze studiujesz na Politechnice, poniewaz rozne historie kraza o dziewczynach z tej Uczelnii. Lepiej poczekac, az ktos Ciebie o to zapyta.
azuriana pisze:Politechnika wyrabia charakter i nie tylko (...)
Ja takze studiuje na Politechnice i zgadzam sie, ze wyrabia charakter. Zastanawia mnie tylko co mialas na mysli piszac "(...) i nie tylko (...)"?


"A kiedy cię pocałuję,
Trzy dni w gębie cukier czuję"

Jan Kochanowski (1530 - 1584)
ODPOWIEDZ