Wasze hobby.

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Don Roberto Macumbeiro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 stycznia 2008
Posty: 67
Rejestracja: 25 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2008, 20:45

Hobby to JUVENTUS rzecz jasna od 1994, ale nawet na Pięknej "Starej Damie", wróć: Pięknej "Dojrzałej" Damie świat się nie kończy. Nawet jeśli jest tak piękna :) Ale ogólnie to drzewa, sadzenie i przebywanie wśród nich. Uwielbiam drzewa i mogę je oglądać cały czas, tak samo jak chodzić po lesie. Widok drzew i zapach lasu mnie relaksuje. Także staram się też powiększać ilość szlachetnych drzew, czyli dębów. Mało kto wie, że piorun najczęściej uderza w dęby (być może kiedyś nauka udowodni, że to przesąd, no ale... ;). Sadzę je na ziemi, którą kupiłem pod budowę domu. Mam jeszcze kilka zainteresowań, ale hobby (szczególne zamiłowanie) to za dużo powiedziane: muzykę (kiedyś rap), sztuki walki (capoeira angola), grę w brydża z przyjaciółmi.


Większość można kupić, niektórych tylko sprzedać
mb_1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2008
Posty: 237
Rejestracja: 16 lipca 2008

Nieprzeczytany post 04 marca 2009, 20:47

Coś ode mnie:

- piłka nożna (kibicuje Juve już 9lat) i gram w jr. starszych;p
- snowboard (piękna sprawa, gorąco polecam)
- dart (w sumie od niedawna, ale już ładny kawałek czasu)
- nałogowo czytam książki
- obuwie (może to nie hobby ale buty uwielbiam i mam kilka ładnych par;p )
- film (ostatnio serial Californication)
Ostatnio zmieniony 04 marca 2009, 21:37 przez mb_1897, łącznie zmieniany 1 raz.


"Jeśli Juventus wygra kolejne trofea, będę chciał być pierwszym, którzy założy na siebie trykot Starej Damy z trzema gwiazdkami na piersi".
- David Trezeguet
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 marca 2009, 21:18

Skoro temat poruszony i odświeżony i ja się dopiszę
Moja lista top 5 to przede wszystkim
I.Komputer/Internet-niestety nałóg, walczę z nim, ale na razie bez skutecznie :whistle:
II.Gra w football-aż nie mogę doczekać się wiosny by pośmigać po dworze :smile:
III.Robienie kompilacji i oglądanie TV-o dziwo TV oglądam mało (mecze, sport, jakieś filmy i seriale, ale rzadko). Kompilacje robię i teraz zarzucam najnowszą :wink: (Stare dobre Juve)
IV.Spanie-o taaaak mógłbym spać między meczami. Trudno czasami podnieść się z łóżka rano :/
V.Historia-interesuję się tym, podobnie jak astronomią, toteż nauka nie jest taką męką :wink:

Lubię też pooglądać "Guida al Campionato".Polecam odcinki na YouTubie

Pozdrawiam


olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 marca 2009, 22:54

No więc tak: (kolejność NIE przypadkowa)


1. Motocykle - to jest to co najbardziej kocham w życiu, moja największa pasja. Pomimo różnych tragedii jakie mnie spotkały "przez" motocykle, kocham to całym sercem.

2. Narciarstwo - piękna sprawa, bardzo lubię, w zimie jest u mnie na topie, w lato rzecz jasna mniej ;)

3. Piłka nożna - głównie jako kibic, nie jako gracz. Juventus <- To wystarczy :D


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2009, 22:59

olecki1 pisze:1. Motocykle - to jest to co najbardziej kocham w życiu, moja największa pasja. Pomimo różnych tragedii jakie mnie spotkały "przez" motocykle, kocham to całym sercem.
Jakie "tragedie" mogą niby przez motocykle spotkać 16[źródło: katalog gg]-latka?


olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 marca 2009, 23:19

Siewier pisze:
olecki1 pisze:1. Motocykle - to jest to co najbardziej kocham w życiu, moja największa pasja. Pomimo różnych tragedii jakie mnie spotkały "przez" motocykle, kocham to całym sercem.
Jakie "tragedie" mogą niby przez motocykle spotkać 16[źródło: katalog gg]-latka?
W 2007 mój tata zginął w wypadku motocyklowym.


Obrazek
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 10:42

Moje hobby. Jak każdego z was, oczywiście Juventus. Zawsze i niezmiennie. Poza tym wszystko co z piłką nożną związane, często gram rekreacyjnie, kiedyś chodziłem na treningi, ale stwierdziłem, że za słaby jestem. Lubię dobrą muzykę, w szczególności hip-hop, lubię gotować. To chyba na tyle.


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 15:42

Moja hobby to oczywiście piłka nożna z Juventusem na czele :D. Lubię oglądać mecze, czytać wywiady z piłkarzami itp. Jeśli chodzi o granie w piłkę to lubię pograć z kumplami jak każdy, ale nie powiem żeby mi to jakoś szczególnie dobrze szło ;). Interesuję się też historią, oraz dobrymi filmami i to chyba wszystko :whistle: .


"Przed meczem wiedzieliśmy, że BATE będzie grać w ten sposób, a i tak nas zaskoczyli." - Claudio Ranieri
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 16:30

Venomik pisze:A ja (poza Juve, jak kazdy zaznacza ;) ) mam zupełnie inne hobby. Mimo że jestem matematykiem raczej - moim hobby jest pisanie opowiadań. Nie jestem w tym geniuszem, wiec tworzę sobie do szuflady, ewentualnie dla najbliższych znajomych.
Jestem w klasie o profilu matematycznym, ale na prośbę znajomych zacząłem trochę pisać. Póki co obyło się bez publikacji ;]

Hobby? Wszyscy piszą Juventus. Kibicuje Juventusowi od ładnych kilku lat, więc to już jest we mnie. Przed rokiem grałem wiele w Magic: The Gathering (gra karciana, kolekcjonerska. z przyczyn materialnych i braku czasy zrezygnowałem z gry, kolekcja została, chętnie odsprzedam ;]). Teraz jak mam czas, a ostatnio nawet go trochę jest, grywam w Counter Strike Source. Jeśli o sport chodzi, bo tutaj wiele osób o tym piszę, to lubię piłkę nożną oczywiście, ale sporo czasu poświęciłem/poświęcam na badmintona...


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 13:33

Moje hobby ? Szczerze ? To, w przeciwieństwie do Was nie lubię grać w piłkę :lol: - gram w koszykówkę i to jest jedno z moich zainteresowań. Oprócz Juventusu, często oglądam NBA, kibicuje Phoenix Suns, głównie ze względu na Gortata, ale już wcześniej darzyłem tę drużynę sympatią. Lubię dobrą książkę (może nie czytam nałogowo, ale dosyć często) i film, szczególnie wojenny.


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 18:29

Kibicowanie Juventusowi, nie mogę określić słowem hobby. Zwyczajnie mam "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>" na punkcie tego klubu. Wracając do hobby to przede wszystkim książki. Czytam praktycznie wszystko, od Harrego Pottera, po Sapkowskiego, czy Mario Puzo, obecnie "jaram się" Grą o Tron, jestem na 4 części, każdemu gorąco polecam. Regularnie, bo raz w tygodniu i nawet z pewnymi sukcesami gram w ping-ponga,szachy i badmintona. Od kilki lat nie wyobrażam sobie zimy, bez wyjazdu na snowboard, zaczynałem od Krynicy, po Białkę Tatrzańską, w przyszłym roku planuję wyjazd do Austrii lub Szwajcarii, o ile stan portfela pozwoli. Należę też do koła wędkarskiego, ale ostatnio zaniedbałem ten jakby nie patrzeć sport. Podobnie jest siłownią, wykupiłem roczny karnet na siłownie, pieniądze z konta uciekają, ale studiowanie jest niekiedy bardzo czasochłonne.


Day after day I'm getting better and better.
Lemiux

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2006
Posty: 27
Rejestracja: 21 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2012, 08:44

Haha, gdyby nie to że nie czytam książek to mógłbym skopiować post Sismana.

1 Hobby to zima i deska, ale bardzo rzadko w Polsce(pilsko), raczej dolomity i austria
2 JUVE JUVE JUVE od 94 roku
3 Wędkarstwo które zamierzam trochę zrewolucjonizować i ograniczyć się do łowisk komercyjnych, bo na tych PZW nie ma już ryb...
4 Paintball
5 Internet, ale to bardziej nałóg niż hobby.


Jvri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 192
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2012, 16:29

Ogólnie to chłopaki gratuluję zdobycia tej o to łopaty:
Obrazek
Za odkopanie tematu sprzed 3 lat :)


ODPOWIEDZ