Kto lepiej realizuje mecze? TVP czy TVN?

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ

Kto lepiej realizuje mecze?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 09:11

TVN po potknieciu Telewizji Polskiej na rynku praw telewizyjnych transmitował mecz Wisly Krakow z Realem Madryt. Jak oceniacie poziom transmisji TVN-u?

Mnie osobiscie podobalo sie niektore bajery techniczne, typu prezentacja skladow albo niektore ujecia w zwolnionym tempie... 8)
...ale z drugiej strony powalaly mnie niektore szkolne wpadki, np. kiedy Iker Casillas dostal jakiegos urazu- na ekranie pokazano sedziego, a na dole ekranu pojawil sie napis "1- Iker Casillas" :D , albo komentarz o "Rivaldo grajacym w Realu"...

Coz, mi sie tam bardziej podoba realizacja TVP... :? A Wam...?


Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 09:23

Tylko TVP i TYLKO Szpakowski....Wtedy chociaż wiem , że coś się dzieje na boisku , mimo wielu pomyłek ,, Szpaka '' , to TVP rulezz , atmosfera gwarantowana.. pzdr

ps. Na TVN-ie jakiś lepszy obraz mi się wydawał :?


Go hard, or go home.
magik21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 66
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 09:36

Ani TVP Ani TVN. Najlepiej komentują w Canal+. Niestety, ale tak jest prawda. A i jeszcze zostaje Borek z Polsatu. Dobrze chłopak nawija.
Pozdro


Pavel87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 262
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 09:36

Ja też wole transmisje w TVP. Nie wiem może to kwestia przyzwyczajenia bo w sumie konkretnych argumentów nie umiem podać. Jedyny argument to ten że na TVNie są gorsi komentatorzy.


Forza Squadra Bianconera
paweljuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 16
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 09:39

Na TVN lepszy obraz, dobra prezentacja składów (zdjęcia każego zawodnika) WOLE TVN BO SZPAKOWSKI NAWET NAZWISK NIE UMIE POPRAWNIE WYPOWIEDZIEĆ PAMIĘTACIE - Puziol, Wincente


uszaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2004
Posty: 111
Rejestracja: 18 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 09:52

Zauważyłem że na TVN-ie jest jakiś lepszy obraz i podoba mi sie to że jak przedstawiają skład to pokazują zdjęcia piłkarzy. Widać że dla TVN-u mecz z Realem był prawdziwym świętam bo była starannie przygotowana relacja przedmeczowa i wiele różnych komentarzy znanych kibiców Wisły. Ogólnie nie było źle, zawsze przecież może być lepiej :)


Miolli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 112
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 09:55

No to masz problem bo komentatorzy byli wypożyczeni z Canal + :lol:


Gieri

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 51
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 10:16

a dla mnie tvn to oszusci. mam telewizje satelitarna i nie moglem meczu ogladac. ehh, ciagle sie chwalili ze bedzie u nich mecz i ****... chyba sie przezuce na kablowke :) i dla mnie tvp rulles, lepszy nastroj, komentatorzy...

EDIT aha chcialem dopisac ze jakis Yari wyslal do mnie jakies dziwne wiadomosci na moj e-mail (ciekawe kto to byl) :/


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 10:34

Na TVN wszystko bylo ladniejsze itd..oprawa techniczna o wiele lepsza od TVP..ale widac ze jdopiero zaczynaja cos takiego pokazywac..brak im prowadzacych studio sportowe takich jak w TVP Szaranowicz...bo jak zobaczylem Soltysika to troche ten mecz zmienil charakter..a druga sprawa to komentatorzy...za slabi..jesli kupi akogos fajnego to maja pewne pierwsze miejsce jesli chodzi o mecze :twisted:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Tymol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 10
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 10:43

Nie poobało mi się to w jaki sposób komentator komentował mecz w TVN. Zero emoji. Gdy piłka wylądowała prawie w siatce Realu to komentator spokojnym glosem wyksztusił z siebie " ładna akcj ze strony wisły) :lol: To tylko jeden z przykładów. Nie wiem jak wy ale ja bardzo lubie jak komentator dodaj troche emocji, wtedy lepiej mi sie ogląda spotkanie :wink:


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 10:59

Gieri pisze:
EDIT aha chcialem dopisac ze jakis Yari wyslal do mnie jakies dziwne wiadomosci na moj e-mail (ciekawe kto to byl) :/
,,Jakiś Yari" nic nie wysyłał. Połowa osób dostaje/dostawała takie maila . Ja wcześniej tez otrzymywałem od kilku osób z forum te maile i to nie oni je wysyłali. Poprostu masz albo słabego firewalla , albo wogóle nie masz ochrony.

Zresztą tu masz wyjasnienie , przeczytaj
http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... ght=poczta
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2004, 11:12 przez Yari, łącznie zmieniany 2 razy.


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 11:02

No to masz problem bo komentatorzy byli wypożyczeni z Canal +
mieli byc wypozyczeni, a skonczylo sie na zalosnym komentarzu kalinowskiego i nawalki.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Gieri

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 51
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 11:10

no to sorry ze cie nieslusznie oskarzylem

wyjasniajcie sobie takie sprawy na privie - martin


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 11:21

powiem tak :
TVP jest bardziej dla kibica tam mówi sie o piłce profesjonalnie

TVN gdy pokazuja mecze to albo chca na nich zarobić albo przyciaganc do siebie ogladalnośc dla swojej stacji " te liczne reklamy itp" a pozatym jakos malo w tych relacjach profesjonalizmu niby pilka a zrobiono z tego z leksza cyrk (niemam nic do komentatorów) ale te studio te rozmowy z znanymi osobami (tvn moze se pokazywac mecze typu mecz charytatywny albo skoczkowie kontra artysci :])

TVN takze niema klimatu piłkarskiego wczorajsza relacja był zblizona do big brothera :/

TVP rullez


Mejgus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lipca 2004
Posty: 71
Rejestracja: 23 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 11:44

mimo wszystko wole polsat sport. kilka razy ogladalem canal + i kolezsie tez dobrze nawijali. mimo ze na tvn byl komentarz kolesi z canal+ to nie dokonca byl on udany bo ten koles z tvn co nawijal w przerwie byl poprostu fatalny.


ODPOWIEDZ