Na jakiej pozycji lubicje grać??(Piłka Nożna)

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ

Na jakiej pozycji lubicje grać??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Grim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 13
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 11:20

Ja najbardziej lubiębyć napastnikiem, ale na bramce też mi się podoba.


Eliakwu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 25
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 11:50

Jeśli chodzi o mnie to gram przeważnie stopera lub fora (czyli środek obrony :) ). Dla mnie większą radochę sprawia gdy wejde wślizgiem i zabiorę piłkę niż strzelanie na ataku bramek gdzie też grałem swego czasu. Jednak najbardziej lubię strzelać z rzuru wolnego na bramkę z okolic połowy :twisted:.Mam już kilka takich bramek i zawsze lubię patrzec jak ta piłka leci, leci, leci, bramkarz się rzuca, ona leci, bramkarz nie broni, ona leci i w końcu wpada do bramki! :-D Chyba za dużo filmików mam to z tego powodu. :smile:


bianconero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 36
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 11:51

moja ulubiona pozycja to pomocnik,gram obiema nogami,jestem dosc szybki i kumple mowią ze swietnie drybluje 8) umiem tez strzelic z daleka,i kiedys tez byłem obroncą,ale to w rperezentacji szkoły :-D


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 14:10

Ja przeważnie gram jako ofensywny pomocnik, chociaż zdarzało mi się grać jako skrzydłowy obrońca i napastnik!!! Ale przeważnie gram jako ofensywny pomocnik (prawy, lewy, środek)!!! Drybluję, rozgrywam i strzelam!!! :D


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 14:15

Zdecydowanie najbardziej lubię grać jako napastnik :D ale nie jako typowy łowca goli, tylko raczej w stylu Żurawia, czyli cofnąc się po piłkę, kiwnąć, strzelić z daleka. Walki bark w bark też się nie boję, gdyż jestem dosyć masywny(182,81kg :D ). Myślałem że tu w ankiecie będzie zdecydowana przewaga napastników a tu proszę :!: Pamiętam jak się było małym to zawsze były kłótnie kto gra w ataku, ale jak widać z wiekiem już nie ma takich zachowań :wink:


Obrazek
Paweł Sz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 sierpnia 2005
Posty: 109
Rejestracja: 16 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 15:47

Eh we wiosne bardzo dobrze grałem na bramce :-D (i dlatego tak kliknąłem w ankiecie), ale teraz najbardziej wychodzi mi gra środkowego pomocnika, moze nie jestem zbyt szybki, ale ujdzie technicznie i walnac na bude z daleka też potrafię :D Walka bark w bark raczej ciężko sie odemnie odgonic jestem takim defensywno-ofensywnym pomocnikiem i już (bez sensu-ale tak jest :P ).


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 16:38

najczesciej gram jako obronca na prawej lub w srodku ale lubie czasem wlaczyc sie do akcji ofensywnych. a nawet pare razy stalem na bramce - chcialem zobaczyc jak to bedziei calkiem calkiem mi szlo ale nadal pozostaje obronca - prawym lub srodkowym :)


Obrazek
Juve_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 87
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 16:59

Zdecydowanie najbardziej lubię grać w formacjach ofensywnych.
Dobrze mi idzie gdy gram jako ofensywny pomocnik
środkowy ze względu na dobre warunki fizczne 186cm,84kg oraz to ,że mam bardzo mocny i celny strzał.
Najbardziej lubie grać w ataku szczególnie na lewej stronie. :twisted:


Raffikki87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 226
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 17:26

No teraz sytuacja troche się zmieniła ,mam znacznie lepszą wydolność ,wieć teraz wygląda to tak .
Klub: środkowy pomocnik / prawy pomocnik
Reprezentacja szkoły : prawy pomocnik
Klasa :Pomoc - "wolny elektron"
Podwórko :wszystko oprócz stropera i bramkarza

Wszystke te pozycje oprócz bramkarza i stopera mi odpowiadają


Na wielkiej scenie ¿ycia musimy zagraæ dobrze role sw± .

NIEWA¯NE CZY SERIE A ,B ,C1 ,C2 ,D ,JUVENTUS TO JEST NAPRAWDE WA¯NE .
qba86

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 18
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 17:51

ja zazwyczaj gram za wszystkich al bardziej na ataku i czesto sie cofam do obrony czy pomocy


Tomasz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2006
Posty: 65
Rejestracja: 31 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 20:52

Ja osobiście jestem bramkarzem, wzoruje się na Bartoszu Fabiniaku, Jeremie Janocie, Cedricu Carrasso no i Gigi Buffonie. :o


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 21:19

Hahahaha ueaghueaghueagh...tak nom heheh jeżeli o mnie chodzi to jestem kompletym kaleką jeżeli chodzi o piłkę nożną...ale jeżeli dochodzi do tego że pykam w nogę to lubię grać na każdej pozycji oprócz bramkarza bo zawsze puszczam szmaty i się ze mnie śmieją :prochno: ...ale najbardziej to pomoc i obrona, bo moja skuteczność jako napastnika wynosi 0% :rotfl: ...hahah


Pozdroo...BLESS :rotfl:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 21:24

gram na pozycji obroncy - prawa strona badz tez srodek ale lubie tez takie zapędy ofensywne czasami. wiec wole prawa strone bo wtedy jest wiecej akcji oskrzydlajacych :D


Obrazek
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2007, 09:39

Ja najbardziej lubie grac jako pomocnik ale najczesciej gram jako obronca.


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2007, 12:20

ja zawsze grałem jako środkowy defensywny pomocnik, ale rok temu trener zmienił mi pozycje (co mnie zresztą bardzo ucieszyło :prochno: ) i teraz gram jako napastnik, ewentualnie bardzo ofensywny pomocnik.


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
ODPOWIEDZ