Ideał kobiety

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
tawiarz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 59
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 14:38

Teraz coś dla męskiej części forum.
Jaki jest wasz ideał kobiecego piękna. Chodzi mi abyście podali kobietę, która jest dla was najpiękniejsza i co w niej tak bardzo wam się podoba.
Dla mnie takim ideałem jest Angelina Jolie. Dlaczego? Strasznie podoba mi się jej figura, nie jest ani za chuda, ani za grupa, jest ideqalna. Poza tym ma swietne, duże, pełne usta, coś pięknego. Oprócz tego jej nogi, każdy facet lubi długie, krągłe uda.
I przede wszystkim oczy, ma przepiękne, wyraziste, duże, zielone oczy.


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 14:49

moj ideal jest:
bladynka miejwiecej kolo 1.70wzrostu dlugie ladne nogi
pupa cos jak u Jenifer(jak to sie tam pisze) Lopez
duzo wlosow na glowie :) no i oczywiscie chuda ale nie bez przesady (figura Lopezki tez moze byc ) :>!!!oczywiscie nie za glupia :)


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 15:19

chyczes pisze:Dla mnie takim ideałem jest Angelina Jolie.
Owszem, jest bardzo ładna, ale...
chyczes pisze:Dlaczego? Strasznie podoba mi się jej figura, nie jest ani za chuda, ani za grupa, jest ideqalna.
Jakbyś nie wiedział, to jej ciało jest modelowane przez najlepszych chirurgów - ma nawet usunięte parę żeber (nie wiem ile dokładnie), aby jej figura była doskonała
chyczes pisze:Poza tym ma swietne, duże, pełne usta, coś pięknego.
Jej usta są piekne, ale ich wygląd i jedrność zawdzięczają chemicznej substancji - kolagenowi, którym zostały wypełnione.
chyczes pisze:Oprócz tego jej nogi, każdy facet lubi długie, krągłe uda.
Wiele kobiet ma takie uda... Ćwiczenia robią swoje i te zabiegi poprawiajace figure w jej przypadku
chyczes pisze:I przede wszystkim oczy, ma przepiękne, wyraziste, duże, zielone oczy.
Tak, w końcu coś naturalnego, jednak... :lol: Też są podkreslane za pomocą kosmetyków - ale to normalka u kobiet :D

Czy teraz też tak Ci się podoba?? Mnie sie podoba, ale jednak nie jest 100% naturalna :)


tawiarz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 59
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 15:28

fakt jest "po tuningu", ale to nie zmienia faktu, że teraz wygląda jak wygląda, a to że powiększyła sobie to i tamto mi nie przeszkadza. Nie oceniam jej osobowości, ale wygląd.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 15:37

jak dal mnie kobieta powina mieć dwie pary oczu, uszy no i jeszcze nos (ale to nie koniecznie) nie no to był żart :wink: tak na poważnie to tak samo jak autorowi tematu bardzo pododa mi się Angelina Jolie. jest piękna :D na avatarze chyczes'a wygląda ona poprostu BOSKO :!:

Ulisses pisze:
chyczes pisze:Dlaczego? Strasznie podoba mi się jej figura, nie jest ani za chuda, ani za grupa, jest ideqalna.
Jakbyś nie wiedział, to jej ciało jest modelowane przez najlepszych chirurgów - ma nawet usunięte parę żeber (nie wiem ile dokładnie), aby jej figura była doskonała
chyczes pisze:Poza tym ma swietne, duże, pełne usta, coś pięknego.
Jej usta są piekne, ale ich wygląd i jedrność zawdzięczają chemicznej substancji - kolagenowi, którym zostały wypełnione.
no ty to człowiekowi jak nikt inny potrafisz zepsuć humor... :lol: :wink:

Jestem ciekaw jakie nazwisko napisze w tym temacie ToMeK :D :P


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 15:42

chyczes pisze:fakt jest "po tuningu", ale to nie zmienia faktu, że teraz wygląda jak wygląda, a to że powiększyła sobie to i tamto mi nie przeszkadza. Nie oceniam jej osobowości, ale wygląd
Osobowośc to nie "tuning" i postepowanie, ze sobie "powiekszała-pomniejszała" :) Ale przyznam racje... Wygląda extra i tez mi sie podoba... Szkoda, że musiało być tyle przeróbek - że od razu tak nie wyglądała... Kiedys to wyjdzie i może sie posypac jak "Michael Jackson", a wielka strata byłaby...


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 15:42

UlTrAs pisze: Jestem ciekaw jakie nazwisko napisze w tym temacie ToMeK :D :P
Z tego co wiem to napewno nie Cameron Diaz ja mozna wykluczyc na wstepie :P

Ja nie mam idealu kobiety.Kazdemu podoba sie cos innego aczkolwiek kilka dziewczyn mialem w zyciu ktore naprawde mi sie podobaly :wink:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 15:52

musi być piękna, sexowna, miła i inteligentna. Musi chodzić w sexownych ciuszkach i mieć kobiece kształty. Tym kimś jest...(nie, nie Renata Beger :wink: ) tylko moja dziewczyna :-D


Johnny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 16:08

Ktoś kojarzy imię i nazwisko - Adriana Lima??
Ta brazylijka jest wcieleniem żywego ognia: piękne usta (i uśmiech), nos, a przede wszystkim jej oczy. Jest dla mnie niemal idealna. Wszystko dopełnia szczupła sylwetka, zgrabne nogi. Lenny Kravitz w końcu wie co dobre :twisted: . Echhh... przecież to jedna z najlepshyh modelek globu. Cudo...

http://www.superiorpics.com/adriana_lima/index.html


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 16:38

Moj ideal kobiety:
Musi byc ladna to oczywiste. Nie za gruba nie za chuda, sredniego wzrostu, najlepiej jakby byla brunetka ale blondynka tez by mogla byc. Musi sie ladnie usmiechac, no a przede wszystkim musi byc inteligentna.
Nie podam zadnego przykladu wsrod modelek czy jakichs znanych kobiet bo wiele z nich sa po tzw. tuningu a tego nie lubie. Jest zato wiele ladnych, "naturalnych" z urody kobiet. W Polsce akurat jest duzo ladnych dziewczat :D


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 17:09

Dla mnie w każdej kobiecie jest cos pieknego - jedna ma śliczne oczy, tyłeczek, nózki, biust. Nie lubie zbyt blondynek, podobają mi sie dziewczyny brunetki lub szatynki o ciemnej karnacji skury i raczej niskiego wzrostu. Oczywiście podstawa jest inteligencja - nie lubie głupich i tepych laleczek. Nie moze byc ani gruba ale tez ani zbyt chuda jak wieszak - najlepsza jest figura mariah Carey - ma pełne kształty ale nie jest gruba - ma sliczny tyłeczek i biust oraz długie nóżki.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 17:20

Oczywiscie Barbara Labuda... gdy widze ta kobiete, cały dretwieje. Ma w sobie to cos.


Krupy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2004
Posty: 43
Rejestracja: 04 marca 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 17:51

no Angelina Jolie niczego sobie ... i jeszcze Halle Berry


ObrazekObrazekObrazekObrazek
Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 20:51

Najlepsza "rura" ze znanych to dla mnie Avril Lavigne. Ma przede wszystkim świetne oczy i nos. Ale figura też niczego sobie. No i ma piękne włosy. I gra bardzo ładnie na gitarze 8) Z Polek najwyżej cenię Alicję Bachledę-Curuś. Jest przeprzeprzepiękna :)) I do tego bardzo naturalna. Cudowny uśmiech i ogólnie ładna buźka. A z nieznanych światu, to ideał spotkałem ostatnio na meczu Pogoń-Legia. Siedziała niedaleko. Po prostu przez pół meczu patrzyłem na murawę, przez drugą połowe byłem w nią wpatrzony :P Miała takie ładne, "wywinięte" usta, aż chciało ją się pocałować :) I w ogóle była chyba najładniejszą dziewczyną, jaką kiedykolwiek widziałem 8)


I need a girl that I can train.
ODPOWIEDZ