Ideał kobiety

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2011, 20:09

Smok-u pisze:O Boże, rozumiem gusta gustami, ale ... :prochno
Mówiłem, że zdjęcia nie są ciekawe :P Niemniej jednak ja młody jestem, a tak jak mówisz, gusta gustami :-D


NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2011, 20:53

o mmmmamo, to przecież Ana Hulia, która była szalenie zakochana w Huanie Miguelu i porwała Mariciuje, urodziła dziecko (przewalała że to Huan Miguela, ale tak na prawdę ojcem był Amador!) i umarła! Widziałam odcinek (no dobra, kilka :prochno: ) telenoweli z ową panią i choć trzeba przyznać że nie wyglądała aż tak źle jak na tych fotach to jednak ładną bym ją nie nazwała. Nie wiem co wiek ma tu do rzeczy, ja jestem wierna swoim młodzieńczym (żeby nie powiedzieć dziecięcym) męskim ideałom ;D Zawsze miałam dobry gust 8)


'this crazy shine it never lets you die'
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2011, 21:43

NeBu pisze:Nie wiem co wiek ma tu do rzeczy, ja jestem wierna swoim młodzieńczym (żeby nie powiedzieć dziecięcym) męskim ideałom ;D Zawsze miałam dobry gust 8)
Ja za to jestem zmienny jak chorągiewka 8) Znając życie, to za jakieś pół roku napiszę co innego :wink:


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2011, 23:16

Gusta są różne , ok , inna sprawa to nazwa tematu - mógłby brzmieć "ideał urody" - może trochę wydumane ...

włoski antydepresant - żona Flavio Briatore - Elisabetta Gregoraci


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2011, 11:17

Ja swój ideał mam na codzień - moja wybranka serca. Wiadomo, są lepsze i gorsze dni, ale wydaje mi się, że w tym cały urok.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
JuveCracow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 343
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2011, 20:14

W ideały nie wierzę, ale są pewne puzzle, z których mógłbym taką samiczkę teoretycznie ułożyć. Jak patrzę na przeróżne "gwiazdki" wytapetowane i wychudzone to rzygać mi się kulturalnie chce i chociaż staram się zrozumieć obowiązującą ich konwencję, to lubię, kiedy kobieta wygląda i zachowuje się naturalnie. Ogólnie wychodzę z założenia, że piękne jest kobiece ciało, a nie jego brak, niedobór czy inna skóra na kościach. Dziś przeglądając sieć znalazłem gdzieś zdjęcia Jennifer Love Hewitt i jeśli tak wyglądają uda "zapuszczonej" kobiety, to ja chyba jestem zapuszczoseksualny :lol: Silne rzekłbym mięsiste uda? Mamma mniamma mia! Kobiecość idzie moim zdaniem w parze z jak najdłuższymi włosami, widok takiej Lily Cole w "Parnassusie" :oops: i to jest strój kobiety najgodniejszy, choć przypomina mi się, jak to Saeros po Turinie u Tolkiena jechał, że w kraju tego drugiego kobiety gołe w swe włosy jedynie odziane po lesie biegają :) A wiadomo jak potem skończył, cham jeden :smile: Lubię, kiedy kobieta umie samodzielnie myśleć, nie tylko powtarzać po innych czy po mnie, lubię kiedy ma własne zdanie i nie boi się go wyrażać, szczególnie na mój temat :-D zrozumienie to bezcenna sprawa, podobnie jak "motywująca" lub "demotywująca" względem tego, co robię opinia dziewczyny, która zna mnie na tyle dobrze by wiedzieć, co mówi :ok:

Pamiętam, że ponad 4 lata temu po triumfie Italii w MŚ miałem w swej saszecie o dumnej nazwie "dokumenty" obok dowodu, karty videolandu i godzin otwarcia pobliskiej biblioteki trzy zdjęcia- Alex Del Piero z Pucharem Świata, Alex Del Piero strzelający Lehmannowi gola w półfinale i wycięta z jakiegoś dodatku do "Dziennika" (z którego wyciąłem i dwie pierwsze fotki) Naomi Campbell :prochno: Sam nie wiem dlaczego, nie umiem tego w żaden sposób wytłumaczyć, czarno to widzę i sądzę, że ta akurat kobieta nie ma wielkiego wpływu na mój szczerze szlachetny ideał. Półtora miesiąca temu, gdy koleżanka posłała mi na gg jakąś piosenkę fanów Fenerbahce, kliknąłem linki obok. Potem zobaczyłem pewne loczki więc wypada mi dodać je do tego teoretycznie układanego ideału :dance: Puzzel Efendimski, Puzzel Sananejski, proszę wycieczki! Aha. Idealna kobieta, ponieważ ja nie wierzę w ideały, musi wierzyć w swoje istnienie i znać swoją wartość, mieć wyobraźnię i trochę bajkowe a trochę angielskie poczucie humoru. Bo jak Ni... to Ni! :C Mój ideał jest w moim klimacie :P trudno mi dogadać się z kimś, kto sądzi, że- jak zaśpiewał onegdaj Devin Townsend- "music? Well, it's just entertainment, folks!" Bo to, że kobiecie trzeba się szanować, bym ja mógł do niej odnosić się z szacunkiem, a nie jak do jakiejś rozmieniającej się na drobne chorągiewki, to wiadomo :happy: Ach, gdyby miała jeszcze na "scenie" taki ogień, jak dziewczyna z mojego awatarka... :C :dance:


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2011, 18:59

Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się napatrzeć na dziewczynę, która się ostatnio pojawiła w temacie o zimowych transferach:

Obrazek


Ciro85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2006
Posty: 178
Rejestracja: 22 września 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2011, 19:11

Donnie pisze:Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się napatrzeć na dziewczynę, która się ostatnio pojawiła w temacie o zimowych transferach:
Nie tylko ty ;)


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2011, 19:12

Shay Laren. Piersi w staniku :ok: , bez stanika not.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2011, 19:13

Ten kto wrzucił tą fotkę powinien dostać moim zdaniem +10 do fejmu 8)


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2011, 19:14

To Shay Laren. A jeśli już jesteśmy w takiej "soft" tematyce... to nieźle się również prezentuję ta Pani ;)

Obrazek
@Arbuzini - tak. Co kto woli :)
Ostatnio zmieniony 17 stycznia 2011, 19:27 przez ewerthon, łącznie zmieniany 1 raz.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2011, 19:23



Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2011, 19:45

Arbuzini pisze:Shay Laren. Piersi w staniku :ok: , bez stanika not.
Właśnie obczaiłem. Wybredny jesteś :)


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2011, 19:49

Bardzo. Chociaż pewnie jakbym dostał do łapy to bym się zaślinił ze szczęścia. Jednak jestem zwolennikiem dużego, jędrnego C.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 11:17

A ja do swojego zestaqwu Polek dorzucam jeszcze Katarzynę Ankudowicz:
http://gfx.filmweb.pl/p/64/19/156419/154239.1.jpg

Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż w telewizorni.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ODPOWIEDZ