Pytania male i mniej znaczace (inne tematy)

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 marca 2014, 16:56

Zbierałem się na to od pół roku i w końcu to zrobiłem, umówiłem się na usunięcie dwóch górnych zębów mądrości. Mam jedno pytanie do osób, które miały te zęby usunięte, a mianowicie czy na dzień po, normalnie będę w stanie pójść do pracy bez spuchniętej twarzy i ogromnego bólu, bo nie wiem czy już teraz nie załatwiać wolnego.


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 marca 2014, 20:16

Szczerze? Masz dużą szansę na L4.

Ile tam u Ciebie kosztuje taki zabieg?


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 marca 2014, 20:55

80 zł x 2. Wolałbym jednak żeby bez zwolnienia się obyło. Do tej pory nie spotkałem się z relacją, która by mnie satysfakcjonowała, bo albo ktoś ze znajomych miał usuwane jeszcze nie wyrżnięte, a to zupełnie co innego, bo wtedy się szyje dziąsło, albo nie mieli usuwanych w ogóle badź się boją i czekają tak jak ja aż się zepsują. :|

EDIT: Już po zabiegu, ale dałem radę usunąć tylko jedną, bo co chwile stomatolog musiał mi wycierać pot z czoła. Usunięcie trwało jakieś 15 minut i mimo, że było bezbolesne to jest jednym z najgorszych przeżyć jakie w życiu miałem.


Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2014, 13:58

Mogę was prosić o wypełnienie ankiety dot. stanu bezpieczeństwa na polskich stadionach.

http://www.interankiety.pl/interankieta ... 0049cd.xml

Z góry dzięki!


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2014, 15:09

Gotti pisze:80 zł x 2. Wolałbym jednak żeby bez zwolnienia się obyło. Do tej pory nie spotkałem się z relacją, która by mnie satysfakcjonowała, bo albo ktoś ze znajomych miał usuwane jeszcze nie wyrżnięte, a to zupełnie co innego, bo wtedy się szyje dziąsło, albo nie mieli usuwanych w ogóle badź się boją i czekają tak jak ja aż się zepsują. :|

EDIT: Już po zabiegu, ale dałem radę usunąć tylko jedną, bo co chwile stomatolog musiał mi wycierać pot z czoła. Usunięcie trwało jakieś 15 minut i mimo, że było bezbolesne to jest jednym z najgorszych przeżyć jakie w życiu miałem.
Ja mialem obie wyrwane w dwóch oddzielnych zabiegach. Oba trwały max 2-3 minuty (liczac minute na znieczulenie). Stary dentysta, czapnął zeba i wyrwał jak chwasta. Jedyne co mi sie nie podobalo to znieczulenie i wbijanie igły w podniebienie. Brrr..


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2014, 23:31

Mam problem z Google Chrome, nie działa mi poprawnie. Gdy klikam w inną kartę by w nią wejść wyłącza się ona (normalnie się zmieniają karty przy użyciu klawiatury). Nie mogę nawet wejść w ustawienia, po najechaniu na ikonę i kliknięciu w nią nic się nie dzieje. Nie pomogło odinstalowanie i ponowne zainstalowanie. Ktoś, coś?


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2014, 15:50

Może tu ktoś mi pomoże i powie co to za zegarek.
Jedynie wiem, że to zegarek firmy Q&Q.

http://forums.watchuseek.com/attachment ... -phez2.jpg


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 16:53

Siemanko mam pytanie. Jest tutaj jakiś prawnik albo osoba, która może miała taką/podobną sytuację.
Spowodowałem w tamtym roku nieumyślny wypadek. Po maratonach na komisariat, ugadane zostało z prokuratorem wniosek o warunkowe umorzenie postępowania. Wiem na jakich zasadach on działa itp. Dzisiaj dostałem list, że odbędzie się posiedzenie sądu gdzie musi być prokurator ale ja i pokrzywdzony nie zostają do tego zmuszeni (czyt, obecność nie obowiązkowa). I teraz pytanie skoro sąd się zgodził z wnioskiem prokuratury to po prostu na tym posiedzeniu to "przyklepie" i w końcu będzie koniec sprawy czy np. poszkodowany może powiedzieć, że się na to nie godzi i sprawa ma iść normalnie do sądu na rozprawę? Zależy mi by to się już skończyło i właśnie na etapie warunkowego umorzenia bo wtedy nie widnieje jako karany co jest dla niesamowicie ważne.
Pozdrawiam


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 lipca 2014, 16:07

Podłączyłem jedną antenę do dwóch tv za pomocą rozgałęźnika antenowego i w tv na górze nie szuka żadnego kanału a na dole wszystko gra i buczy. Jak odłączyłem z rozgałęźnika tv z dołu to na górze szuka mi tylko 8 kanałów, oczywiście jak znowu podłącze ten tv z dołu to na górze znów nic nie szuka, co może być tego powodem? Potrzebny jakiś wzmacniacz antenowy czy coś?


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 14:13

Potrzebuje pomocy od kogoś kto zna się na filmikach. Nie bede zakładał tematu nowego więc tutaj zapytam. Mam filmik i pilnie potrzebuje wyciąć dzwięk w kilku momentach badz nałożyć cenzure a nie mam pojecia jak.


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
filipoj

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2005
Posty: 81
Rejestracja: 13 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2015, 00:36

Wojtek pisze:Podłączyłem jedną antenę do dwóch tv za pomocą rozgałęźnika antenowego i w tv na górze nie szuka żadnego kanału a na dole wszystko gra i buczy. Jak odłączyłem z rozgałęźnika tv z dołu to na górze szuka mi tylko 8 kanałów, oczywiście jak znowu podłącze ten tv z dołu to na górze znów nic nie szuka, co może być tego powodem? Potrzebny jakiś wzmacniacz antenowy czy coś?
Jakiego "rozgałęźnika" użyłeś rezystorowy, trójnik czy indukcyjny?
Pamiętaj o tym, że we wszystkich profesjonalnych instalacjach kablowych najpierw zapewnia się odpowiednią jakość i poziom sygnału, a potem ten sygnał dzieli się pasywnie. Do rozdzielania jest potrzebny rozgałęźnik pasywny z przesyłem napięcia np taki na 3 lub taki na 2.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2015, 16:30

Siemnko! Mam takie pytanie do użytkowników Juvepolnad, a mianowicie czy ktoś miał do czynienia z firmą Magneti Marelli?? Dzisiaj przez przypadek w sumie dostałem nieoficjalną propozycje pracy w oddziale tej firmy w Bielsku- Białej. Pytam o warunki, wynagrodzenie i ogólnie o klimat firmy, żeby porównać z przedstawionymi warunkami. Jeżeli ktoś miał styczność niekoniecznie z tym oddziałem to serdecznie proszę o wyrażenie opinii na ten temat. Dostałem pochlebne opinie od osoby mi je przedstawiającej ale to co czytam na necie już nie jest takie kolorowe. Niespieszno mi do zmiany zajęcia ale i tak byłbym wdzięczny.


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2016, 12:13

Siema :) Możecie Koledzy poratować lajkiem do konkursowego zdjęcia?
Z góry dzięki.


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
dzqu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 lipca 2016
Posty: 2
Rejestracja: 14 lipca 2016

Nieprzeczytany post 14 lipca 2016, 15:22

Azazel,
Ja miałem podobnie, problemem by wirus na komputerze.
_____________
Do tego musisz sobie dodać transport https://kontener.pl/transport-morski drogą morską staję się coraz bardziej pewniejszym sposobem wyboru wszystkich piłkarzy z chin do europy.
Ostatnio zmieniony 18 lipca 2018, 13:35 przez dzqu, łącznie zmieniany 2 razy.


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 lipca 2016, 15:42

dzqu pisze:Azazel,
Ja miałem podobnie, problemem by wirus na komputerze.

Gratulacje, jest twoja

Obrazek


ODPOWIEDZ