Pytania male i mniej znaczace (inne tematy)

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
staszek90

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2009
Posty: 5
Rejestracja: 06 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 09:53

Nie za bardzo wiem gdzie miałem to napisać, więc piszę tutaj. Oglądałem ostatnio film o Grupie Bilderberg. Jest to grupa której członkami są bogacze jak Rockefeller-owie czy Rotshild-owie i inni tego typu ludzie. Planem tej grupy jest stworzenie ogólnoświatowego rządu i zdobycie władzy nad światem. To po krótce opis tej grupy, jeśli chcecie więcej informacji to piszcie na PW. Ale wracając do filmu to był to film dokumentalny i pod koniec podczas kręcenia przed hotelem( ich spotkania są tajne i strzegą ich kordony wojska i policji) kamera pokazała Johna Elkann'a jako członka tej grupy. Tak się zdziwiłem że człowiek tak blisko Juve jest związany z grupą mającą na celu zagładę ludzkości.
To by było na tyle.


Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 10:08

John Elkann knujący jak zgładzić ludzkość... To żeś zaszalał. :rotfl:

Pomyśl na logikę... Jak zgładzi ludzkość, to komu będzie swoje Fiaty wciskał? :think:


staszek90

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2009
Posty: 5
Rejestracja: 06 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 11:10

na tym filmie to było wyjaśnione. Bo kase to oni mają gdyż do nich należy bank światowy. Oni pożyczają kase wszystkim państwom świata. Im nie zależy na kasie tylko na władzy absolutnej.
Zobacz sobie film na YT End Game 15 partów po ok. 10 minut.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 11:17

Coś pleciesz. Im nie zależy na władzy absolutnej, tylko na zagładzie ludzkości.
:lol:


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
staszek90

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2009
Posty: 5
Rejestracja: 06 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 11:30

śmiejcie się, śmiejcie ale zdobycie władzy absolutnej i zmniejszenie liczby ludzkości wzorem Chińskiej dyktatury łączy się ze sobą i oni do tego dążą.
Uważam że nie było tematu bo macie mnie bardziej za wariata i spiskowca, a ja mówię co widziałem. ale poczytajcie trochę o tej grupie to może wam rozjaśni.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 12:28

staszek90 pisze: Uważam że nie było tematu bo macie mnie bardziej za wariata i spiskowca, a ja mówię co widziałem. ale poczytajcie trochę o tej grupie to może wam rozjaśni.
Widziałeś jakiś filmik z "żółtymi napisami" i walisz pod siebie - każdy może taki "dokument" zrobić o wszystkim: masonach, cyklistach, wtc czy mrówoludach... :roll:


Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 13:02

Obejrzałem 10 minut i stwierdzam. Bzdury. Pełna ignorancja dla faktów historycznych - przyrównywanie Cesarstwa Rzymskiego do III rzeszy czy ZSRR, czy też bajki o zróżnicowanych środkach kontroli podległych populacji... Pierwsze dwa stulecia naszej ery to "najszczęśliwsza epoka ludzkości". Ale nie... fantaści wiedzą lepiej.

To jeszcze byłem w stanie przetrwać - Rzym, dawne czasy, kto by się tym przejmował. Ale jak rzucili tekstem o braku powodów dla pierwszej wojny światowej to mało z krzesła nie spadłem. Wyłączyłem te brednie - totalna strata czasu.

PS. Istnieje podejrzenie, iż twórcy wiedzę na temat Rzymu czerpali z komiksów o Asteriksie...

PS2. Nie, nie jestem wykształcony humanistycznie. Kiedyś wystarczyło skończyć liceum, żeby móc postawić taką diagnozę. Nie wiem jak jest teraz?
Ostatnio zmieniony 24 września 2012, 13:06 przez Wiking, łącznie zmieniany 1 raz.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 13:05

Skoro Elkann próbuje zgładzić ludzkość, to znaczy...

...że Moratti jest tym dobrym :think:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 października 2012, 12:20

Mam problem, nie mogę na necie znaleźć sensownego rozwiązania, więc może tutaj ktoś pomoże. Sprawa wygląda tak:
Nagle coś zaczęło mi się dziać z filmikami na youtube. Wersje problemu są dwie, występuje jedna, bądź druga, mniej więcej na przemian.
1) Film działa całkiem płynnie, jednak co mniej więcej 30 sek. sam się zatrzymuje na około 3-4 sek pomimo tego, że jest całkowicie załadowany. Ta wersja jest mniej problematyczna ale jednak na dłuższą metę denerwująca i powtarza się niezależnie od przeglądarki
2) Filmik zaczyna się zacinać, jakby zwalniał a dźwięk zaczyna pierdzieć w taki charakterystyczny sposób przypominający sytuację, gdy w np. słuchawkach nie łączą kable, co wygląda na winę sprzętu (głośników lub słuchawek, karty dźwiękowej, etc), ale... tak nie jest, bo ta wersja problemu nie występuje w IE (w innych przeglądarkach niestety problem występuje) oraz na filmikach działających np. na wtyczce silverlight. To jest już bardziej problematyczne bo praktycznie uniemożliwia oglądanie czegokolwiek. Mniej więcej na 10 prób obejrzenia czegoś na youtube 8-krotnie powtarza się jeden bądź drugi problem, strasznie irytujące.
Próbowałem już przeinstalować flasha, przeglądarki, bawiłem się w about:config, usuwałem cookies, historię, cache, wymieniałem wtyczki do różnych przeglądarek i kurna nic.
Jest ktoś w stanie zaproponować sensowne rozwiązanie problemu?


Obrazek
Przem0

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2010
Posty: 68
Rejestracja: 18 lutego 2010

Nieprzeczytany post 24 października 2012, 13:19

Wczoraj przed meczem na sky sport pokazywali reklamę z małym chłopcem rysującym na kartce herby obydwóch drużyn. Wie ktoś co to za piosenka leciała w tle ? Albo może ktoś ma link do tej reklamy ?


Nicolas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2008
Posty: 303
Rejestracja: 13 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 listopada 2012, 08:03

Witam, potrzebuję porady. Kręciłem zwykłym aparatem 8.0 Megapikseli filmik jak gramy na orliku ;) Następnie wyciąłem pojedynczą klatkę, ale zdjęcie jest BARDZO niewyraźne. Aparat robi max 640 pikseli więć cudów się nie spodziewam, ale powinno być lepiej. Da się to poprawić w internetowym programem jakoś rozjaśnić czy coś? Wygląda to tragicznie, rozmazane, słabo widoczne postacie. Nagrywaliśmy to jak było lekko ciemno/


tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 13:10

Chce zrobić sobie bluze z własnym nadrukiem. Ktoś ma coś sprawdzonego?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2012, 15:37

Nie macie może jakiejś strony gdzie znalazłbym info o cenach biletów w Serie A w poszczególnych klubach?


Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 09 listopada 2012, 10:58

Znacie może jakieś warte polecenia dekodery telewizji cyfrowej?


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 listopada 2012, 15:10

Istnieje jakiś program, który pokazuje/segreguje wszystkie pliki .avi, .mp3, .txt, .doc itd w jednym miejscu ?


ODPOWIEDZ