Pytania male i mniej znaczace (inne tematy)

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 22:42

No wiec taki temat powstal w pokoju "Ogolnym". Jak moze niektorzy juz wiedza tam beda pojawaic sie pytania drobne dotyczace Juventusu. Ten temat jest podobny. Z ta mala roznica, ze tutaj pojawiac maja sie male pytanie dotyczace innych tematow :P. Mysle ze to dobry pomysl aby nie powstawaly w przyszlosci tematy typu "Jak wyjsc z wanny z noga w gipsie" :P. Proponowalbym tez modom, aby w przyszlosci kiedy beda jakies glupie tematy z pytaniem zamykali, przeniesli to pytanie po prostu tutaj :D. Jak mowilem dostalem blogoslawienstwo swiergota :). Akurat ciezko u mnie z pytaniem =_=... ee...mam.
Wie ktos moze kiedy w przyblizeniu wyjdzie nowa plyta Evanescence ?

Tego typu pytania zadawajcie wlasnie tutaj. Nie zakladajcie nowych tematow, aby na forum zapanowal wiekszy porzadek :). Mam nadzieje ze pomysl sie przyjmie ;)


srali muszki będzie wiosna
miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 22:49

RadeKas pisze:Akurat ciezko u mnie z pytaniem =_=... ee...mam.
Wie ktos moze kiedy w przyblizeniu wyjdzie nowa plyta Evanescence ?
Nowa plytka evanescence pojawi sie wtedy jak Amy i chlopaki wejdą do studia i nagrają kilka czadowych kawalkow :D


...
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 22:51

Taa... odkryles...

Prosilbym aby nie nabijac w tych tematach :| tylko zadawac konretne pytania i konkretnie odpowiadac :|:|


srali muszki będzie wiosna
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 23:00

miccoli pisze:
Nowa plytka evanescence pojawi sie wtedy jak Amy i chlopaki wejdą do studia i nagrają kilka czadowych kawalkow :D
Taa, jasne i walcz tu człowieku z porządkiem na forum i z nabijactwem :|, żygać się chce. Zaraz powie że sobie tylko zażartował czy coś :| Człowieku, byś się trochę zastanowił zamiast wypisywać jakieś głupoty, bo to co napisałeś wie akurat każdy i nie potrzebuje do tego się zastanawiać, a Ty długo nad tym myślałeś ?? żałosne
~~~
Dokladnie...kazdy nastepny post bedzie karany tak jak w przypadku wyzej.
ToMeK
~~~

Ludzie te tematy powstały po to, żeby był na forum porządek co już RadeKas zresztą napisał i nie mają służyć, takim nabijaczom jak ten wyrzej :|, sa dla ludzi którym zależy na podniesieniu poziomu forum, którzy nie chcą zakładać oddzielnego tematu dla każdego pytania, więc niech się tu pojawiają tylko poważne pytania i odpowiedzi, na które zadający pytanie naprawde chce znać odpowiedź. Więc nie wymyślajcie na siłę pytań, aby się tylko wypowiedziec w temacie i odpowiadajcie jeśli wiecie, a nie takie pierdoły jak wyżej :| :!:

Teraz moje pytanie, wymyślony przy okazji pisania posta:
jakieś pol roku temu było głośno o przyjeździe Offspringa do Polski, czy wie ktos może coś na ten temat ?? Mają zamiar przyjechać i uradować Offspringowych fanów ?? :D


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2004, 02:03

Mam pytanko. Nie wiem czy widzieliscie to, ale jest taki fajny, jajcarski rysunek przedestawiajacy taktyki roznych krajow (Brazylia, Niemcy, Anglia), strzalkami zaznaczone jest tam jak graja. Mialem z tego niezla polewe, ale nie wiem skad to wziac a chcialbym miec na kompie. Wiecie moze gdzie to znalesc, albo macie to i moglibyscie mi wyslac ?


srali muszki będzie wiosna
Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2004, 12:18

Czy olej tłoczy się w tramwaju?
Czy świnie latają?
Czy żaby się golą?
Czy autobus komunikacji miejskiej ma hamulec ręczny? :D

A tak poważnie, to możemy "fakać" na takie tematy, ale autor osiąga swój cel, tworzy się dyskusja, robimy coś, czemu się sprzeciwiamy. Ot, takie filozoficzne wywody :D


Świnie nie latają! A Ty jeśli nie masz pytania to nic nie pisz. Pomysł juz został zatwierdzony (choc nie wiem przez kogo :? ) i należy sie trzymać tego co napisał RadeKas.
kouba


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 30 lipca 2004, 18:39

RadeKas pisze:Mam pytanko. Nie wiem czy widzieliscie to, ale jest taki fajny, jajcarski rysunek przedestawiajacy taktyki roznych krajow (Brazylia, Niemcy, Anglia), strzalkami zaznaczone jest tam jak graja. Mialem z tego niezla polewe, ale nie wiem skad to wziac a chcialbym miec na kompie. Wiecie moze gdzie to znalesc, albo macie to i moglibyscie mi wyslac ?
Nio wiec bardzo wolno chodzi mi net juz jakis dluzszy czas, ale jak bardzo Ci zalezy to poszukaj na tej stronce: http://www.funiaste.net/ bo tam cos takiego widzialem... :) A tak btw fajna ta stronka jest :D


Obrazek
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2004, 12:14

Ja to pytanie juz kiedy zadawalem i chcialbym ponownie je zadac.
Czy ktos wie skad mozna sciagnac piosenki zespolu Tosteer?Na oficjalnej stronie team'u sa tylko krotkie kawalki kazdego utworu ( www.tosteer.com ).
W Kazzie brak piosenek tej grupy - to samo w Imesh'u.
Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi 8)


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2004, 23:08

Znalazlo mi 7 ich piosenek w eDonkeyu ;)

Przynajmniej tak mi sie wydaje ze to ich :P


srali muszki będzie wiosna
juve_pany

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 176
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2004, 12:05

Ej ludziska dawno nie udzielalem sie na forum ale mam pytanko jaki jest dodry programik do obrobki video ze np moge usunac niepotrzebna sciezke np jakies reklamy czy cos nie hcodiz mi o kawlaek filmu mam nadzieje ze ktos mnie zrozumie :D z gory dzieki


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2004, 12:12

juve_pany pisze:Ej ludziska dawno nie udzielalem sie na forum ale mam pytanko jaki jest dodry programik do obrobki video ze np moge usunac niepotrzebna sciezke np jakies reklamy czy cos nie hcodiz mi o kawlaek filmu mam nadzieje ze ktos mnie zrozumie :D z gory dzieki
Spróbuj WIndows Movie Maker, tylko potem wychodzą pliki w formacie .wmv i o ile wiem to ich sie nie da skompresować :cry:


:roll:
juve_pany

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 176
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2004, 12:16

sprobuje ale wolalbym zeby te pliki byly w avi ale i tak dzieki


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 09:28

otoz jak ogladam sobie brameczki z wloskim komentarzem, to czesto po strzeleniu komentator z pasja mowi (wlasciwie krzyczy) "rete ! rete ! "
co to wlasciwie znaczy ? 8)


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
MaTe-

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 130
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 10:02

ja mam pytanie czy znacie jakas strona z torrentami oprocz www.torrent.org.pl i www.suprnova.org ?????


KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 11:25

Rybeq pisze:otoz jak ogladam sobie brameczki z wloskim komentarzem, to czesto po strzeleniu komentator z pasja mowi (wlasciwie krzyczy) "rete ! rete ! "
co to wlasciwie znaczy ? 8)
Wedlug translatora po prostu "gol" 8)
MaTe- pisze:ja mam pytanie czy znacie jakas strona z torrentami oprocz www.torrent.org.pl i www.suprnova.org ?????
Jest jeszcze www.lokitorrent.com, ale trzeba sie na niej zarejestrowac...


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
ODPOWIEDZ