Pytania male i mniej znaczace (inne tematy)

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2016, 21:37

Czytuje może ktoś z użytkowników CD-Action? :ahsisi:


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 21 września 2016, 22:29

Czytuję, od czasu do czasu.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 24 września 2016, 17:15

Mam ogromną prośbę do Kogoś z Was. Ponieważ w sprawach komputerów jestem zupełnie zielony, a jedyny program jaki używam na co dzień zawodowo to WordPad - czy Mógłby Ktoś Życzliwy Wytłumaczyć mi krok po kroku - o co chodzi z sopcastem i podcastem i jak to się instaluje. Mecze oglądam na FirstRowSports i jakość mam fatalną. Z góry dziękuję za pomoc. :)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
dzwonnik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2016
Posty: 1
Rejestracja: 07 listopada 2016

Nieprzeczytany post 08 listopada 2016, 19:33

Witam wszystkich,
To jest małe ogłoszenie o charakterze non profit. Wierzę, że nikt się nie obrazi – choć to może temat trochę z boku tematyki tego forum.
Otóż fundacja Training Projects, z którą współpracuję proponuje wolontariuszom społecznym udział w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To program szkoleniowy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które organizują programy związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, dotyczące kultury i sztuki, nauki i edukacji, hospicja i charytatywne, turystyczne, i inne – wszystkich, którzy aktywizują się wolontariacko. Udział w zajęciach w 100% sponsoruje nasza fundacja. Na tej stronie dane o programie i rekrutacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Szkolenia prowadzone są w rejonie Katowic, ale noclegi i wyżywienie i bilety za transport też pokrywa Fundacja.
Jeśli zainteresowany kandydat nie zdąży brać udział w zajęciach w zimowej rundzie cyklu szkoleniowego, zapraszamy na kolejne. Nabór odbywa się co pół roku.
Pozdrawiam serdecznie,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako komercyjnego marketingu – chodzi o akcję charytatywną dla stowarzyszeń i fundacji.


Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 08:12

Korzysta ktoś może z Internetu Domowego od T-Mobile?

W internecie czytam dużo skrajnych opinii na ten temat i zastanawiam się której stronie wierzyć. Jeśli macie doświadczenia z użytkowania to byłbym wdzięczny za podzielenie się.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 12:45

Jeżeli mieszkasz z dala od miasta wejdź na stronkę http://beta.btsearch.pl i zobaczy czyje nadajniki są ciebie najbliżej. Najbezpieczniej będzie jednak kupić jakiś starter za 5zł i sprawdzić w praktyce, jak działa internet.


Obrazek
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 15:19

Mieszkam prawie w centrum Warszawy, problemu nie spodziewam się na poziomie zasięgu, tylko na poziomie obciążenia BTS'ów/priorytetyzacji połączeń.

Spotkałem się z opiniami, że w okresie testowym (bodaj do 30 dni można testować ten produkt) wszystko śmiga, są wysokie transfery, by później już w okresie normalnego użytkowania spaść do prędkości oferowanej przez wolne połączenia kablowe. Ciężko mi niestety stwierdzić, czy to czarny PR czy rzeczywiste przypadki stąd moje zapytanie tu, wśród grupy dość zaufanych użytkowników.

Bo o ile w ciągu tych 30 dni mogę zobaczyć jak łącze się zachowuje w czasie godzin szczytu/wieczorami/rano/etc. i mieć pogląd jak wygląda zmienność transferów, podyktowana obciążeniem BTS'ów, o tyle w kwestii priorytetyzacji połączeń, mogę liczyć tylko na opinie innych użytkowników.


Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 21:55

Czołem! Mam pytanie: czy ktoś tutaj pomógłby mi pozyskać biografię Antonio Cassano "Dico tutto" w oryginale? W Polsce nie ma tej książki, a przez neta nigdy nie zamawiałem nic z Włoch. Na privie dogadalibyśmy się co do przelewu, danych itp. Wiem, że są tutaj ludzie mieszkający we Włoszech, może da radę pomóc :) ?


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 marca 2018, 22:06

Nie wiem czy Cię to urządza, ale możesz zamówić książke z amazona (bezpieczniej wydaje mi się, bo w razie czego zwrócą ci pieniądze):
http://www.fotoszok.pl/upload/2ec0269a.png

Plus do tego możesz zamówić więcej książek, czy coś innego z Amazon EU.
i pewnie Ci wyjdzie taniej za wysyłkę wtedy


Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2018, 17:30

Polecacie jakieś wideorejestratory do samochodu? Najlepiej w wariańcie tył + przód z trybem parkowania (ostatnio ktoś mi na parkingu samochód "lekko przychaczył").

Myślałem o czymś w stylu:
https://www.morele.net/kamera-samochodo ... 11-806842/
aczkolwiek bajery niezwiązane z nagrywaniem (nawigacja, fotoradary, asystenty tego i owego) nie są mi do niczego potrzebne.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2018, 09:44

Nie powinno już być przypadkiem tematu meczowego (Juve - Napoli)?


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 12 listopada 2020, 08:40

Nie znalazłem odpowiedniego tematu to ten wydaje się być adekwatny (choć "trochę" zakurzony : ) Czy myśleliście o bluzach tego typu https://faneo.net/na-zamowienie/bluzy-z-haftem/ dla kibiców Juve z Polski?


ODPOWIEDZ