Pytania male i mniej znaczace (inne tematy)

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 19:20

Marilyn Manson - Personal Jesus


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2011, 21:24

Kilka dni temu strona myp2p została wyłączona i przenieśli jej domenę na wiziwig, na którą od wczoraj nie mogę wejść. Wie ktoś o co może chodzić?


Obrazek
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 09:59

Mam problem i liczę na Waszą pomoc :)

Czym może być spowodowany brak dźwięku na moim kompie? Wszystko mam podłączone i nie wyciszone, a dźwięku nadal brak...
Pomoże ktoś?


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 11:19

darek pisze:Mam problem i liczę na Waszą pomoc :)

Czym może być spowodowany brak dźwięku na moim kompie? Wszystko mam podłączone i nie wyciszone, a dźwięku nadal brak...
Pomoże ktoś?
Przeinstalowałeś system niedawno? Prawdopodobnie to jest wada sterownika lub po prostu jego brak. Tak mi się przynajmniej wydaje ;)


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 11:21

wejdz w moj komputer, wlasciwosci, manager sprzetu i zobacz czy masz karte dzwiekowa wykryta





KLIK ==>www
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 12:51

Bartek o to chodziło?
http://imageshack.us/photo/my-images/51 ... uulku.jpg/

System miałem przeinstalowywany i właśnie po tym dźwięk się zgubił...


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 13:13

darek pisze:System miałem przeinstalowywany i właśnie po tym dźwięk się zgubił...
No to nie ma się czemu dziwić, że nie masz dźwięku :wink: Przeinstaluj sterowniki, musi zadziałać.


Obrazek
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 13:20

pumex pisze:
darek pisze:System miałem przeinstalowywany i właśnie po tym dźwięk się zgubił...
No to nie ma się czemu dziwić, że nie masz dźwięku :wink: Przeinstaluj sterowniki, musi zadziałać.
Jestem zielony w tym temacie i nie wiem jakie :lol:


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 13:34

darek pisze:
pumex pisze:
darek pisze:System miałem przeinstalowywany i właśnie po tym dźwięk się zgubił...
No to nie ma się czemu dziwić, że nie masz dźwięku :wink: Przeinstaluj sterowniki, musi zadziałać.
Jestem zielony w tym temacie i nie wiem jakie :lol:
Jeśli nie zmieniałeś nic w kompie od momentu kupna i masz zintegrowaną kartę dźwiękową (tak jest w większości przypadków) to sterowniki powinny być na CD/DVD dołączonym do płyty głównej. Jeśli natomiast masz oddzielną kartę dźwiękową wpiętą w płytę główną to powinieneś również mieć do niej płytkę ze sterownikami lub wejdź na stronę producenta karty i tam powinieneś mieć do pobrania cały wachlarz sterowników :)


Obrazek
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 14:10

pumex pisze:
darek pisze:
pumex pisze:No to nie ma się czemu dziwić, że nie masz dźwięku :wink: Przeinstaluj sterowniki, musi zadziałać.
Jestem zielony w tym temacie i nie wiem jakie :lol:
Jeśli nie zmieniałeś nic w kompie od momentu kupna i masz zintegrowaną kartę dźwiękową (tak jest w większości przypadków) to sterowniki powinny być na CD/DVD dołączonym do płyty głównej. Jeśli natomiast masz oddzielną kartę dźwiękową wpiętą w płytę główną to powinieneś również mieć do niej płytkę ze sterownikami lub wejdź na stronę producenta karty i tam powinieneś mieć do pobrania cały wachlarz sterowników :)
Dzięki. Ściągnąłem, zainstalowałem i gro!

Dzięki wszystkim za pomoc.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
ReggaeMan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2011
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 17:59

Witam mam problem z komputerem, może to dziwne, że proszę o pomoc na forum Juventusu, ale może ktoś się znajdzie i pomoże, otóż tak:

Jak co dzień, przesiadywałem na necie, i w pewnej chwili z niczego komputer się zaciął, nie dało się ruszyć myszką, ogólnie nic się nie dało. Zrobiłem restart kompa, i coś zaczęło pikać w komputerze oczywiście, nie było obrazu na monitorze, próbowałem go włączać dużo razy i to samo, wreszcie wczoraj wieczorem udało się, lecz znowu się zaciął i powtórka z rozrywki, dzisiaj się włączył za 5 razem, i jak na razie działa.Ciekawe na ile..


Być piłkarzem Juventusu to należeć do jednej z nielicznych prawdziwych legend sportu.

Michel Platini
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 18:42

Tutaj i tutaj masz rozpiskę dźwięków z biosa, który i jaki dźwięk za co odpowiada (niestety po angielsku). Najprawdopodobniej coś nie tak jest z RAM'em lub GPU


Obrazek
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 20:14

ew zobacz czy wtyczka od klawiatury sie nie poluzowala, kiedys przez takie cos nie moglem dosc o co chodzi.





KLIK ==>www
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2011, 21:41

Witam. Wie ktoś moze jaki folder trzeba skopiowac aby przeniesc wszystkie zakladki i ustawienia w mozilli firefox z jednego komputera na drugi. Podmienilem caly folder "Mozilla firefox" i nic sie nie dzieje :roll:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2011, 21:43

Robert 10 pisze:Witam. Wie ktoś moze jaki folder trzeba skopiowac aby przeniesc wszystkie zakladki i ustawienia w mozilli firefox z jednego komputera na drugi. Podmienilem caly folder "Mozilla firefox" i nic sie nie dzieje :roll:
Aby podmienić zakładki wejdź w Mozilli w Zakładki a konkretnie "Wyświetl wszystkie zakładki" (działa to Ctrl + Shift + B) i wówczas pojawi się okno, a w nim możliwość IMPORTOWANIA I KOPII ZAPASOWYCH. Z resztą sobie poradzisz :wink:


ODPOWIEDZ