Pytania male i mniej znaczace (inne tematy)

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2006, 22:23

Ponad miesiąc temu kupiłem sobie właśnie creative MuVo TX SE 512 MB ( jednak to minimum :) ) , zapłaciłem 300 złotych , ale naprawdę warto było. Jakość dźwięku świetna , szczególnie po ustawieniu w opcjach jakiego rodzaju muzyki słuchamy , lepiej nie dawac na ,,normal".
Odtwarzacz posiada sporo opcji , gra naprawde głośno , jeśli jest taka potrzeba.
Baterie trzymają bardzo długo. Ale lepiej kupic sobie akumlatorki mimo wszystko. Nie ma teraz nocy abym nie słuchał czegoś w łóżku przed snem :).

Acha i nie szarp sę ze słuchawkami. Ja naiwnie myslałem , że da sie regulować długośc kabelka , lekko pociągnłąem i utwałem sobie słuchawki ;/.
Dobrze , że miałem w domu inne :).


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2006, 16:32

Liczę że ktoś z was może będzie znał odpowiedź na pytanie:
Jacy piłkarze Juve wydali swoje biografie, które ukazały się w języku polskim? Prosiłbym o tytuły i ewentualnie namiary na zakup książki w necie.

Może możecie polecić jeszcze jakieś pozycje traktujące o Juve, lub ogólnie o Calcio :?:

I jeszcze jedno. Gdzie mogę kupic 'Prosto z Juventusu' Bońka? Dzwonie po księgarniach na Śląsku, ale niestety nigdzie nie mają :( Może ktoś mógłby pożyczyć ( :prochno: ) albo odsprzedać :?:

Z góry dzięki za odpowiedź.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2006, 16:45

http://www.literacki.com/cgi/dr.pl?ba=k ... &an=on&j=7

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=107032835

Tutaj masz dwa adresy w których możesz dostać tę książkę - jeśli oczywiście interesuje Ciebie sprzedaż internetowa, zamiast bezpośredniej.


Dirty mind
gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2006, 13:53

Ja mam jedno pytanie na temat Windows Movie Maker. Jest tam jedne efekt pokazania tekstu w formie gazety, która się obraca i się powiększa (trochę zamotałem :wink: ). W środku tej gazety jest czarna dziura. Czy jest możliwość wstawienia tam zdjęcia? Jeśli tak to w jaki sposób to zrobić?


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2006, 17:43

Znacie jakis program który pomoze wyciac mi pierwsze urywki filmu ?? okolo 1 min ?!

Poniewaz napisy spiesza mi sie o okolo 43 sek a innych dokladniejszych nie ma !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2006, 17:58

gorczas pisze:Ja mam jedno pytanie na temat Windows Movie Maker. Jest tam jedne efekt pokazania tekstu w formie gazety, która się obraca i się powiększa (trochę zamotałem :wink: ). W środku tej gazety jest czarna dziura. Czy jest możliwość wstawienia tam zdjęcia? Jeśli tak to w jaki sposób to zrobić?
Jasne, że się da :wink: . Już podaje pełną i fachową instrukcje:
1.Włącz Movie Makera 2
2.Na osi czasu, w szeregu "wideo" zamieść fotkę, której chcesz użyć.
3.Wejdź w "Narzędzia" => "Tytuły i napisy końcowe" => "Dodaj tytuł na wybranym klipie"
4.Wpisujesz jakiś tekst, następnie bierzesz "Zmień animację tytułową" i wybierasz "Gazeta"
5.Wszystko powinno być ok. Na osi czasu, zaraz pod szeregiem "wideo", na którym masz zdjęcie, w szeregu nakładanie tytułu powinieneś mieć okienko z napisem.

Mam nadzieję, że pomogłem i wszystko będzie elegancko chodzić :wink: .
Rutek pisze: Znacie jakis program który pomoze wyciac mi pierwsze urywki filmu ?? okolo 1 min ?!

Możesz to właśnie zrobić w Windows Movie Makerze, w WMM2 napewno, ale przypuszczałem, że w WMM1 również nie powinno być kłopotu. Jednakże wyciętą część filmu będziesz musiał zapisać w formacie .wmv.
Pozdro 8)


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2006, 18:11

ale ja wycieta czesc chce wyrzucic a reszte zachowac da sie tak? i jak to zrobic ?!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2006, 18:38

Według mnie najłatwiej wycinać i obrabiać klipy video jest programem VirtualDub, ale w Twoim przypaku proponowałbym po prostu przesunąć czas wyświetlania napisów w programie Subedit Player.
Jak będziesz miał problemy ze znalezieniem programu lub obsługą to zapraszam na priv. :)

PozdrQ


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2006, 19:09

Czy ma ktoś z Was może na kompie poradnik do Photoshopa 8 ? Postanowiłem zostać grafikiem ( :lol: ) i przydałby mi się jakiś pilot 8)


Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2006, 11:56

Mam problema:
Ściągnąłem se Forresta Gumpa ( w jednej częsci) no i w necie wszystkie napisy są ustawione dla filmu rozdzilonego (tj. na 2 plyty) no i nie moge obejrzec filmu, tzn. pierwsza 1 cos jest wporzo a potem nie ma napisow :(
licze na pomoc :)


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2006, 12:00

Nie rozwiąże Twojego problemu ale wiem, że tutaj jest kilka a nawet więcej wersji napisów na 1 cd ... :
http://napisy.org/Szukaj/forrest_gump/Strona/1/

Sprawdź na wszystkich stronach a nie tylko na tej 1 ...


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2006, 12:55

Dla wszystkich osób poszukujących piosenki z Demolki na MTV mam wspaniałą wiadomość, otóż: ZNALZAŁEM :!: :prochno:

Kane Hodder - Aboard the Leper Colony


Obrazek
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 03 lipca 2006, 14:45

mam takie pytanie, a raczej prośbę. otóż pod koniec tej piosenki (ok. 12 sekund od końca) http://www.megaupload.com/?d=3Q8ZUCQQ (Interphace - No one else) jest takie przejście do innej. i tu moje pytanie: czy ktoś jest w stanie podać wykonawce i tytuł tej piosenki. jest tam zaledwie kilka sekund, ale jestem pewnien, że jeśli ktoś słyszał tamtą piosnekę, to nei będzie miał kłopoty z rozpoazniem. byłbym bardzo wdzięczny.


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 lipca 2006, 21:58

Do usunięcia. Przepraszam :wink:


Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 06 lipca 2006, 10:10

Wessal pisze:Mam problema:
Ściągnąłem se Forresta Gumpa ( w jednej częsci) no i w necie wszystkie napisy są ustawione dla filmu rozdzilonego (tj. na 2 plyty) no i nie moge obejrzec filmu, tzn. pierwsza 1 cos jest wporzo a potem nie ma napisow :(
licze na pomoc :)
Miałem ten sam problem, do zabawy z napisami najlepszy jest Time Adjuster ... dzięki niemu możesz w dowolny sposób łączyć , przesówać napisy , synchronizowć z obrazem, bardzo przydatny jak ściągasz jakiś film i później trudno dopasować do niego odpowiednie napisy 8)




Tu jest instalka -> Time Adjuster


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
ODPOWIEDZ