Marihuana

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ

Czy jestes za zlegalizowaniem marihuany

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Fenomen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2004
Posty: 37
Rejestracja: 17 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2004, 14:57

Czy jestescie za zlegalizowaniem marihuany.Ja jestem za zlegalizowaniem marichuany a jakie jest wasze zdanie :?: :?:
Przeczytajcie to:
http://satfilm.net.pl/~rafal65/maria/in ... a_i_skutki
http://satfilm.net.pl/~rafal65/maria/in ... te=zdrowie


Yuwe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2003
Posty: 221
Rejestracja: 18 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2004, 15:56

Coz, zaglosowalem na NIE, gdzy jakby stala sie ona bardziej dostepna to zbyt czesto chyba bym po nia siegal... a tak nie ruszam jej wcale i jest dobrze :-D


Obrazek
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 lipca 2004, 16:09

O skutkach i dzialaniach Marihuany czytac nie musze gdyz znam nie bardzo dobrze. Rownie dobrze wiem co sie dzieje z czlowiekiem po zazyciu..... A co najwazniejsze NIE UZALEZNIA

Skoro taki temat to sie przyznam - czasem po nia siegam....

Jestem za legalizacja marihuany przynajmniej stalaby sie tansza ;-) Ale nie o to chodzi... Ludzie czy ona jest legalna czy nie i tak po nia siegac beda wiec to juz nieuniknione a skoro nieuniknione to czemu by jej niezalegalizowac chociazby na takich zasadach jak w Amsterdamie?

Pozatym (wiem wszyscy mnie zkrytykuja i wysmieja) marihuana ma wlasciwosci lecznicze:

1. podwyzsza cisnienie
2. jest dobra na bol glowy
3. pobudza do tworczego myslenia
4. relaksuje
5. stwarza warunki do lepszego myslenia
6. dzieki niej da sie przytyc (jak masz pakmana to wcinasz ile sie da)
7. przyzpiesza tento krwi

No a tak poza tym to wiem ze ma rowniez wlasciwosci szkodliwe ale nie ma takiej rzeczy na swiecie ktora mialaby same zalety... punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia...

Wiekszosc z was bedzie za tym by jej nielegalizowac... ale tak czy owak nie mamy na to wplywy obojetnie czy chcemy legalizacji czy tez nie gdyz rzad nigdy w zyciu sie na to nie zgodzi :P (sami pewnie robia duza kase sprzedajac:P)

podsumowujac:

LEGALIZACJA: TAK
MARIHUANA: TAK


PS. Marihuana to najmniej szkodliwa uzywka i niektorzy naukowcy twierdza ze jest mniej szkodliwa niz alkohol i papierosy.


3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 07 lipca 2004, 16:13

Już pomijając to że marihuana to narkotyk itp. itd. ale legalizacja dosyć duże dochody mafii przekierowała by do budżetu państwa a tu jak wiemy każda złotówka jest potrzebna


< Dziękujmy BOGU za to, że stworzył dla nas JUVE i Kobiety >
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2004, 16:21

Philby pisze:
1. podwyzsza cisnienie
2. jest dobra na bol glowy
3. pobudza do tworczego myslenia
4. relaksuje
5. stwarza warunki do lepszego myslenia
6. dzieki niej da sie przytyc (jak masz pakmana to wcinasz ile sie da)
7. przyzpiesza tento krwi
a jakie są skutki uboczne :lol:

a co do legalizacj - myślę ,że i tak prędzej czy później to nastąpi więc
legalizujcie :D bo gdy coś jest zakazane to więcej ludzi chce to spróbować i taka prawda :twisted: ja JESZCZE nie brałem ,ale zobaczymy co będzie dalej ...
heh ja często używam życia więc możliwe jest ,że spróbuję ...


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2004, 16:23

Dla mnie narkotyk jest narkotykiem. Nie ważne czy jest to marihuana, amfetamina czy tez kokaina... liczy się tylko to, że jest to narkotyk i jestem przeciwny legalizacji. Choć nie jest to mocny narkotyk to na pewno można się uzależnić. Sam mam kolege, który zaczynał marihuaną a teraz bierze amfetamine i jeszcze jakieś inne odżywki. Ja nigdy nie próbowałem i nie mam zamiaru...


Bakuś

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2004
Posty: 134
Rejestracja: 11 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2004, 16:28

ja jestem za zioło juz dawno powinno byc legalne ale niewierze ze do tegoo dojdzie
philby widze ze kumasz te klimaty :D:D:D:D:D:D
ja tez po nią sięgam


Manifestos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 108
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2004, 16:30

Yuwe pisze:Coz, zaglosowalem na NIE, gdzy jakby stala sie ona bardziej dostepna to zbyt czesto chyba bym po nia siegal... a tak nie ruszam jej wcale i jest dobrze :-D
gdyby zabijanie było legalne to też byś zabijał? gdyby heroina była legalna, goniłbyś kule? wszystko zalezy od ciebie, chyba ze masz jakos strasznie zewnetrznie umiejscowiony locus of control

ja juz swoje w życiu wypaliłem, ale nie pale juz. mam dość, i wszytskim odradzam zbytnie przepalanie. po prostu MJ przestaje działać, od razu włącza sie gastrofaza tudziez japa, i tylko wpierdzielasz non stop, bez hamulca. to nie jest zabawa. mj wpływa źle na serce. od mj mozesz sie uzaleznić - i potem to juz jest "no to po małym dla kurażu" - jak czesto sie da. znalem ludzi którzy bez lufy nie potrafili sie wysłowić. ja mam silną wolę, i nie siegam juz po lufe - może kiedyś, jak sie organizm odzwyczai to sobie siekne, ale na razie mam dość.

a co do legalizacji - absolutnie tak, panstwo powinno miec konntrole nad uzywka po ktotra siega 80% mlodziezy.


too bad she won't live....but than again, who does

:--{======>cannibal holocaust<======}--:
Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 lipca 2004, 16:48

"Zbyt pozytywna dlatego zakazana" :) . Ja jestem oczywiście za legalizacją . Sam palę od czasu do czasu i żle mi nie jest , a czy się od tego uzależnisz to zależy wyłącznie od ciebie. Wiem, że są skutki uboczne , ale tylko wtedy kiedy naprawde jarasz w ogromnych ilościach .


Sempre a Solamente Juventus!!!
Bakuś

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2004
Posty: 134
Rejestracja: 11 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2004, 16:53

takie bzdury ze sie uzaleznisz za 1 razem opowiadają tylko nauczycielki lub szkolni psycholodzy ja raz przyszłem z kumplem na bain do budy i nauczycielka sie kapła to kazali nam napisac wypracowanie przeciw dragom co bede udzielał tym Skromnym miłym Ludziom :) / by oskar8 informacji na ten temat i ptali sie nas czy chcemy isc na odwyk hahahahahahahahahahahahahaha


kEiL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2003
Posty: 13
Rejestracja: 16 września 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2004, 17:04

Moim zdaniem temat do kasacji. Czy modzi są ślepi że nie ingerują? O ile mi się wydaje to marihuana jednak jest jeszcze nielegalna i przyznawanie się do niej nic dobrego nie przynosi. Ten topic jest podobny do tego o homoseksualiźmie i tez wywoła sporo kontrowersji - a to chyba niepotrzebne?


Caffe BiancoNeri
STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2004, 17:18

Mariuchana....wielu młodych ludzi lubi sobie popalac, wyluzowac sie, byc fajnym, najarac sie i miec mase. Widze ze wielu z was uwaza iz marichuana nie uzaleznia a bardzo grubo sie mylicie. Mam na osidelu kolegów ktorzy pala non stop, kilka razy dziennie, sa uzależenieni i nikt nigdy mi nie powie ze marichuana nie uzależnia!!!!Szkoda ze przez to wlasnie trace kolegów bo oni juz nie maja szarych komórek w mozgu. Z wieloma nie da sie normalnie pogadac. Sam kiedys popalalem ale naszczescie zszedlem na dobra droge. Chodzi o to ze jak ktos chce to niech sobie pali, jego sprawa lecz irytujace jest to ze wiele osob szczyci sie tym ze pali. Nie jest to powod do szpanowania. Jestem przeciwny legalizacji to psuje umysl!! Nie lepiej sobie wypic napoje % ?? :lol:


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2004, 17:53

Ja jestem prezeciwny. Moim zdaniem to bardzo niebzpieczne, nie tylko dla samego palacza ale i dla otoczenia. Taka legalizacja tylko podniosła by wzkaźnik palaczy i ko
Philby pisze: Ludzie czy ona jest legalna czy nie i tak po nia siegac beda wiec to juz nieuniknione a skoro nieuniknione to czemu by jej niezalegalizowac chociazby na takich zasadach jak w Amsterdamie?
Człowieku! Głupoty gadasz! Cóż z tego że jest to nieuniknione??? Morderstwa, kracieże, gwałty też są nieuniknione gdyż w każdym społeczeństwie znajdzie się ktoś kto się ich dopuści a mimo to nie będą one legalne. Więc to że problem marihuany jest niunikniony oniczym nie świadczy. A zadaniem rządzących jest nie legalizacja ale sposób aby zmniejszyć tych palaczy!
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2004, 19:09 przez herr_braun, łącznie zmieniany 1 raz.


kasia_vojtovicz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2004, 18:04

oj dzieci, dzieci...

nie chce mi sie nawet czytac postow, bo wynik ankiety mowi sam za siebie; ale jak chcecie byc cpunami wasza sprawa; tylko nie wciskajcie nikomu gowna typu maryska pomaga w czymkolwiek albo gandzia jest mniej szkodliwa od fajek; wszystko to jedynie guano, ale jak juz napisalam to wasz wybor


dla wszystkich tak z piatke pavulonu
uran

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 13
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2004, 18:15

Dodam tylko ze kawa i herbata tez sa narkotykami i uzalezniaja ,a sa legalne . Teoretycznie kazdego kto pije regularnie kawe mozna nazwac narkomanem bo po jej odstawieniu wiadomo jak jest sennosc , spadki cisnienia , bole glowy itd . Oczywiscie kazdy palacz tytoniu to tez narkoman uzalezniony od nikotyny . Z wlasnego doswiadczenia wiem ze nie istnieje cos takiego jak fizyczne uzaleznienie od marihuany w przeciwienstwie do tytoniu , kawy , alkoholu ktore sa calkowicie legalne choc kazdy wie ze szkodza itd . Dlatego jestem jak najbardziej za legalizacja co spowoduje ograniczenie czarnego rynku .


ODPOWIEDZ