Telefony komórkowe

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
xi0nc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 października 2004
Posty: 78
Rejestracja: 28 października 2004

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2005, 13:54

Obecnie najlepiej wyposazone telefony (stosunek ceny do mozliwosci) robi moim zdaniem sonyericsson. Lubie ta marke ( mialem t68i potem t610 i k700)ale aktualnie przesiadlem sie na nokie N-gage. Polecam .... swietny telefon. Jedynymi jego wadami sa : bateria i rozmiar. Ale czym sa te minusy jesli napreciw wychodzi mozliwosc grania w fife, ogladania filmow ( pelny film po skonwertowaniu zajmuje ok 80mb), radio, mp3, mnustwo programow typu - kalkulatory graficzne, slowniki jezykowe, itp itd ... mam anwet na swoim telefonie stroik do gitary i odstraszacz komarow :P .... wiec jesli ktos ma do przeznaczenia okolo 500zl za telefon + 120zl na karte 256mb(polecam 512mb preteca) + jakies 30 zeta na druga baterie .... to najlepszym tlefonem bedzie n-gage :)
a jesli chcecie pancerne i dlugowieczne to n 6310i .....
i pamietajcie telefony z klapką sa dla bab :P
Pozrdo i Forza Juve !!!!!!!!


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2005, 14:11

UlTrAs pisze:Ja mam Siemensa i jestem z niego bardzo zadowolony 8)
zaglosowalem na Siemensa, bo ... mam Siemensa ....

nigdy nie mialem z nim problemow (to juz prawie 2 latka) za miesiac bede wymial i opchne ME 45 za jakies 2 stówki ;)


przez chwilę jako Marco Buffon
Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2005, 14:12

Obecnie mam Sony Ericsson T230 :?.Byle co...telefon nudny, mało funkcyjny, aczkolwiek trwały i ze świetną polifonią, jak zresztą wszystkie nowsze aparaty SE.Mam zamiar go sprzedać i wziąść w mixie plus Nokie 6610 i zamienić się z bratem na jego T630, zresztą sam zaproponował :roll: .Z pewnością nie odmówie, T630...świetny telefon, zresztą kto się nim bawił to wie.

Oczywiście zagłosowałem na Sony Ericsson.


Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2005, 14:33

Moim zdaniem najlepsze telefony robią Nokia i Siemens, ale o tym chyba każdy już wie :wink: Ja osobiście posiadam Siemensa S55 i jestem nawet zadowolony, chociaż rozdzielczość mogłaby być wyższa żeby zdjęcia były wyraźniejsze :P

pozdro


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2005, 14:53

ja mam simensa c65 inie polecam totalny badzew :angry: :angry: :angry:


ADP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2005
Posty: 120
Rejestracja: 04 lutego 2005

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2005, 15:33

ja mam samsunga X100 jest spoko i dlatego zagłosowałem na samsunga :-D


rokfor

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2005, 15:44

ja mam motorole e398 i narazie nie nazekam...chociash poprzednio mialem siemensa me45 to byl sprzet nie do zajechania... :lol:


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2005, 15:55

Ja mam N-gage QD od kilku dni i jest super!! :D Ah te gry :-) Wcześniej miałem N3510i i N7250i. Chyba nie muszę pisać która firma jest dla mnie najlepsza. :wink:

EDIT:
xi0nc pisze:
Asta#8 pisze:Ja mam N-gage QD od kilku dni i jest super!! :D Ah te gry :-) Wcześniej miałem N3510i i N7250i. Chyba nie muszę pisać która firma jest dla mnie najlepsza. :wink:
Moim zdaniem QD to badziewie .... nie ma radia i mp3 trzeba dogrywac i tylko w mono .... N-gage Classic roxxi :P
Na 99,9 % nie masz Clasica i nie widziałeś QD.
Po pierwsze - wielkość - Clasic się nie mieście do kieszeni.
Po drugie - Bateria - Ta w Clasicu to jakieś nieporozumienie. Trzyma chyba tylko 2 h przy grach. :rotfl:

Jednym minusem jest brak radia (po co to w komórce?? :think: ), i MP3, które można bez problemu wgrać.
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2005, 19:03 przez Asta#8, łącznie zmieniany 1 raz.


rutek182

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 3
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2005, 16:15

Niema kolorowego ani Aparatu ale gdyby to miał to niebyło by lepszego fona na Rynku POLECAM SIEMENS SL45i :dance: :dance: :dance: :D :D :D


RuTeK Sp.ZOO

=------(L) Legia
=------(J) Juve
xi0nc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 października 2004
Posty: 78
Rejestracja: 28 października 2004

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2005, 16:37

Asta#8 pisze:Ja mam N-gage QD od kilku dni i jest super!! :D Ah te gry :-) Wcześniej miałem N3510i i N7250i. Chyba nie muszę pisać która firma jest dla mnie najlepsza. :wink:
Moim zdaniem QD to badziewie .... nie ma radia i mp3 trzeba dogrywac i tylko w mono .... N-gage Classic roxxi :P


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2005, 18:10

moim zdaniem Nokia robi najlepsze phony, a zaraz za nia stoi Siemens
ja posiadam Siemensa M55, oczywiście na karte, dla mnie jest świetny.
Mały, wygodny, ładny i jeszcze kabelek USB :D Cudo.
Wszytsko wchodzi na niego. i Gdyby miał wbudowany aparat to by bił na głowę MC60 i inne. Ale i tak jest spoko. Bardzo mi sie podoba. Mam go pół roku i myślę, że spokojnie jesszcze 2 lata go będe miał.
EDIT:
prosiłbym abyście podawali cenę za ile kupiliście swoje fony

ja dałem 250 zł za M55
chciałbym sprawdzić z aile stoją takie fony między ludzmi a nie np. na allegro


wojtekk03

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 marca 2005
Posty: 70
Rejestracja: 29 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2005, 18:36

Według mnie telefony najlepszej jakości robi Nokia.
Natomiast od września posiadam Sony Erickssona T610 i tez jest bardzo funkcjonalny, nie narzekam. Dlatego zagłosowałem na SE :-D w ankiecie.


i sie zaczęło SCHOOLTiME :/
FORZA JUVe FORZA ALEX
xi0nc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 października 2004
Posty: 78
Rejestracja: 28 października 2004

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2005, 19:13

Asta#8 pisze:
Na 99,9 % nie masz Clasica i nie widziałeś QD.
Po pierwsze - wielkość - Clasic się nie mieście do kieszeni.
Po drugie - Bateria - Ta w Clasicu to jakieś nieporozumienie. Trzyma chyba tylko 2 h przy grach. :rotfl:

Jednym minusem jest brak radia (po co to w komórce?? :think: ), i MP3, które można bez problemu wgrać.
jak to nie mam classica ???? czlowieku myslisz ze ty jedyny mozesz miec n-gage ? na moim osiedlu jest 5 sztuk classica i jeden QD i poza tym ze jest mniejszy to bym nie chcial .... no chyba zebym wzial ten telefon tylko do grania .... ale radio mi sie przydaje. A co do tewgo dogrywania mp3 to moze nie wiesz ze mozna ale tylko w MONO .... a mono jest do bani ... STEREO roxxxx ....mam classica juz ponad miesiac .... bateria trzyma na gierkach roznie. mam dwie oryginalne nowka na grach trzyma do 5-6h a stara jakies 2-3h ....
a nawet ci fotke pokaze ... i odpowiedz sobie czy to nie jest n-gage classic :rotfl:
http://img58.echo.cx/img58/1175/dsc013569rm.jpg


ForzaJuve_Adam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 185
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2005, 19:39

A ja wam wszystkim pojade... Mam Nokie 5510:P Telefonik kiedys wspanialy po prostu :D Z tego co wiem to jako pierwszy mial mp3. Teraz jest juz troche leciwy ale przywiazalem sie do niego... Sluchawki mi sie popsuly juz dobry rok temu ale co tam wazne ze "mam mp3:P" :D No i wielka zaleta tego phona jest pelna klawiatura. Jezeli sie przyzwyczaisz to piszesz esy blyskawicznie. Teraz mysle nad zmiana bo juz za dlugo juz go mam... Ponad dwa i pol roku :roll:
Mysle nad N-gage'em i dlatego mam prosbe do xi0nc'a. Jezeli mozesz to napisz mi czym sie rozni Classic od QD. Szczerze mowiac to myslalem ze tylko rozmiarami i wielkosciami obslugiwalnych kart pamieci.. Widac sie mylilem:P Prosilbym o jakis maly opisik telefonow i Twoje wrazenia :-D


Obrazek
Obrazek
xi0nc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 października 2004
Posty: 78
Rejestracja: 28 października 2004

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2005, 20:50

2 zasadnicze roznice
po 1 : QD nie ma radia
po 2 : QD nie ma mp3 ...w sumie mozna dograc programik do odtwarzania mp3 lecz w sluchawkach dzwiek masz tylko mono, a co za tym idzie marnie brzmi ... jak radia powojenne :P
pozatym QD ma chyba inny system obslugi klawiszy joysticka z classicu masz 4 kierunki a ukosy dzialaja na zasadzie polaczenia 2 kierunkow a w QD
do ukosow sa dodatkowe styki --- tylko zaznaczam - chyba, bo nie jestem pewien
no i QD troche mniejszy jest ....
ja mam classica i mam karte preteca 512 MB mialem z nia problemy ale po sformatowaniu w aparacie fotograficznym dziala bez zarzutow.
Ja wybralem classica .... bo lubie posluchac radia np w drodze do szkoly.
Co do roznicy w trzymaniu baterii to nie wiem ... zreszta i tak bedziesz musial sie zaopatrzyc w minimalnie jedna dodatkowa :)
Pozdrawiam :)


ODPOWIEDZ