Telefony komórkowe

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2004, 18:52

Wicior pisze:Ja obecnie mam Siemensa C45, słaby telefon, ale ważne, zę jest, tylko, że bardzo Siemensy mają bardzo słabe batereie, nie inaczej jest z moim.

Ale jakoś sie trzyma teraz myśłe nad nowym Siemensem, ale ne wiem jaki wybrać.
ja mam C55 i bateria trzyma mi brdzo dobrze... :-D


azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2004, 18:53

Wczoraj kupiłam sobie nową Motorolkę E 365 mmmmm Aparat robi zdjęcia trochę niewyrażne bo nie ma lampy ale z komputera z pulpitu zrobiłam sobie fotkę Del Piercia i mam najpiękniejszy ekran komórki na świecie ......dzwonki to po prostu bajka.Poza tym że nigdzie nie można znależć to jest boooooski telefon :D :D :D :D :D :D


ALEX,GIGI,JUVE PER SEMPRE...
fighter_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 200
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 01 lutego 2004, 00:58

osobiscie mam Nokie 7250, ale teraz sobie zalatwie Z600 od sonyericsson mamy duzy wybor w Wiedniu.


JUVENTUS TI AMO PER SEMPRE !
=========================
I GLORIOSI COLORI SPLENDERANNO SEMPRE !
==================================
Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2004, 13:10

Miałam kiedyś Alcatela One Touch Club, to był najlepszy telefon jaki miałam (bateria nawet dzisiaj wytrzymuje 5 dni a zasięg zawsze był cudny), później kupiłam Siemensa C25, jedynym jego mankamentem był brak zegara no i dość słaba bateryjka. Teraz mam Nokie 3330 i nie narzekam chociaż jeszcze w tym roku chce ją zmienć na Nokie 3300, jako tapetkę ustawie sobie herb Juve a jako dzwonek hymn Juve w formacie mp3 :D (tylko w tym telefonie można tak zrobić)


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2004, 16:11

fighter_juve pisze:osobiscie mam Nokie 7250, ale teraz sobie zalatwie Z600 od sonyericsson mamy duzy wybor w Wiedniu.
W Wiedniu?? Hmm.... Dzwine... W profilu napisane, ze koles z Torino a tu nagle... :? :? :?


Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2004, 16:21

El_chico_a_Coruna pisze:
fighter_juve pisze:osobiscie mam Nokie 7250, ale teraz sobie zalatwie Z600 od sonyericsson mamy duzy wybor w Wiedniu.
W Wiedniu?? Hmm.... Dzwine... W profilu napisane, ze koles z Torino a tu nagle... :? :? :?
Napisane jest że z Torino, on twierdzi że jest z Wiednia a tak naprawde mieszka w Jaworznie lub innej dziurze (bez obrazy dla mieszkańców Jaworzna)


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
zIzKaCz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 31
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2004, 00:36

[quote="TEXXXAS"]Jaka firma robi według Was najlepsze telefony??

(szukałem tego tematu w "szukaj" ale ku mojemu zdziwieniu nie było...)

dla mnie to SIEMENS robi obecnie najlepsze telefony (no i MOTOROLA)... :D[/quote]

Moglbym sie spierac z tym Siemensem, kazdy model tego producenta ma jeden feler - zawiesza sie i dla mnie jest zdyskfalifikowany, sam przeszedlem przez 3 modele wiec cos o tym wiem.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2004, 07:14

A ja mam teraz motolole V300 uwazam ze jest zaje....fajna!!! nie oddal bym je na zadna inna!!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
marul

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2003
Posty: 13
Rejestracja: 10 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2004, 07:43

dla mnie najlepsze sa siemensy!! mialem kilka modeli nokii, krotko sonyericsona t300 (nie polecam), ale siemens mi naj pasi :D


Deithwen Addan yn Carn aep Morvudd
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2004, 14:37

A wiec tak najlepsze telefon robi nokia i to jest fakt. Mialem juz chyba wszystkie marki. Teraz mam telefon ktory posiada wszystko tylko trosze duzo mianowicie nokia 3650- no sluchajcie wasze telefony moze troche maja funkcji ale ja mam ich 2 razy tyle. Co chcecie filmy-ma zdjecia-ma
mp3-ma mozna odtarzac filmy pelnometradzowe ja mam na:shreka szybcy i wsiciekli , zaszybcy zawsiekli, jakamasi, moge odbierac programy tv, pilot i to tylko czastka mala tego co potrafi moja nokia.
Powtracjac do tematu na 2 miejscu jest ilka firy ale zaraz po noki np siemens sony ericsson(bardzo dobrze zrobilo zlaczenie sony i ericssona) motorola


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 20 marca 2004, 15:31

Ja mam obecnie Sony J7 (wersje niebieska, bo wszystkie są srebrne w Polsce :D ) i jestem bardzo zadowolony. Miałem kiedyś Siemensa c25 (stary jak swiat), mój brat Motorole (taka delikatna cegłówke :D ), a tata Nokie 6310. Po moich doswiadczeniuach z telefonami powiem, ze obecnie licza sie 3 firmy: Nokia, Siemens, Sony-Ericsson. W lipcu kończy mi sie umowa i udaje sie do salonu po nowiutki telefonik i będzie to z pewnością Sony-Ericsson T610 (chyba, że cos lepszego powstanie). Jest obecnie najlepszym telefonem na rynku i nic go nie przebije jakością do ceny...


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2004, 15:52

Inne telefony niz Nokia sie nie licza. Ja mam Nokie 3510.


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2004, 16:03

Dla mnie najlepsze są Siemensy , zważywszy na to ze robią one telefony różnorodne , a Nokia wszystkie nowe modele wprowadza ze wszystkimi bajerami i każden kosztuje ponad 700 zł lub minimalnie mniej . A Siemens ma i takie i takie , a jakościa napewno nie ustepuje Nokii . Nokiia jest poprostu jak dla nmie przereklamowana i tyle .


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2004, 21:48

Rybeq pisze:A Ja mam starą, dobrą Nokię 3330 :]
Codziennie w szkole biję rekordy w Snake II (ta gra rlz :] )
Starą?? :wink: Heh...też mam ten model Nokii i nie narzekam...choć ostatnio bateria miała humory ale zmieniłem i jest git! :D Oczywiście SnakeII rulezzz!! :twisted:

P.S.Rybeq...coś dużo podobnych cech mamy... :wink: kluby piłkarskie, teraz telefony... :wink:


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2004, 22:07

Według mnie to najlepsze telefony robi Nokia !!! a co do śmiesznej historii z komórką to mojej koleżance na wycieczke klasowej komórka wpadła do ubikacji ( klozetu ) kiedy robiła co miała robić :P :D 8) i pozniej musiała ją wyciągać ....... :lol: :lol:


miałem wczesniej Mitsubishi Trium Eclipse ........ taki sobie ... :D teraz nie mam wcale bo mi nie potrzeba a jesli potrzeba to korzystam z brata Nokii 6610 !! 8)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
ODPOWIEDZ