Telefony komórkowe

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2013, 13:27

Nie zamówiłem ale mam zamiar to zrobić na dniach, jeśli chodzi o SE jest to wersja "SK17" także z tego co czytałem, to zegar procesora to 1 Ghz, żona chciała qwerty wysuwane ale priorytetem jest oczywiście kolor :P musi być ładny, a to chyba jedyny telefon który jest różowo-biały, a starałem się zrobić, żeby nie było to też jakieś stare padło.

Co do HTC,waga nie jest problemem, a tak jak mówisz jeśli chodzi o wersją "qwerty" jest bardzo mały wybór, a ten wydaje mi się najbardziej optymalny, co do systemu to będzie mój pierwszy android dlatego będę musiał jeszcze sporo poczytać na ten temat, no ale od czegoś trzeba zacząć, tak czy siak dzięki za opinie ;-)


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 18:45

Mam pytanie- korzystał ktoś z Nokii C5-00? Jakie macie opinie?
Obecnie korzystam z SE Cedara, którego problemem jest to że posiada simlocka z Orange, a planuję zmianę sieci na Play. Pewnie bym nie zastanawiał się nad zmianą tel ale z tego co się orientowałem to zdjęcie blokady jest stosunkowo drogie. Dlatego pomyślałem sobie, że mógłbym sobie zmienić tel na inny- zapewne używany.
Zresztą jak już szukam to czegoś podobnego do Cedara, który był dla mnie wystarczający.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2013, 01:20

W podobnej cenie masz E52 i raczej ku tej bym się skłaniał. Sam C5-00 jest wporzadku.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2013, 12:15

E52 też jest całkiem niezła. Przeglądając jeszcze różne Nokie to zainteresowały mnie też N70 i C2-01. Te 4 telefony byłyby dla mnie wystarczające i pewnie wśród nich będę wybierał. Ale najpierw spróbuję sprzedać swojego Cedara


larry16

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 maja 2011
Posty: 17
Rejestracja: 01 maja 2011

Nieprzeczytany post 15 lutego 2013, 19:18

siemanko.Kupilem sobie dzisiaj sony J ale mam problem nie moge sie poalczyc z komputerem przez usb ,nie wykrywa telefonu wie ktos o co chodzi?:]


Dżesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2012
Posty: 135
Rejestracja: 14 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 15 lutego 2013, 19:58

Musisz wsadzić microsd. mam ten telefon, wiec wiem co mowie. W serwisie SONY w Katowicach polecili mi wsadzić kartę, bo ta Xperia ma wadę, iż nie można dostać się do pamięci wewnętrznej.

Wczoraj zainstalowałem najnowsza aktualizację systemu i teraz mogę się dostać do tej pamięci. Wejdź w menu i w "Update Center". Tam powinna być aktualizacja systemu.


Mało piszę, dużo czytam.
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 15 lutego 2013, 22:19

artur07 pisze:E52 też jest całkiem niezła. Przeglądając jeszcze różne Nokie to zainteresowały mnie też N70 i C2-01. Te 4 telefony byłyby dla mnie wystarczające i pewnie wśród nich będę wybierał. Ale najpierw spróbuję sprzedać swojego Cedara

E52 bardzo fajny telefon dopóki nie pójdziesz z nim do łazienki a mianowicie gdy bierzesz prysznic bądź kąpiel i zacznie parować telefon staje się bezużyteczny. Długo się z serwisem Nokii o to przepychałem a druga wada to szybko tracący na swoich możliwościach system jeżeli wrzucisz za dużo rzeczy czeka cię restart ;). Mimo to polecam u mnie leży jak telefon zastępczy


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 lutego 2013, 23:18

Ok, dzięki za podpowiedzi. W sumie też się skłaniam powoli ku E52. Mam czas do kwietnia bo wtedy opuszczam szeregi klientów Orange więc licze że spokojnie zdążę sprzedać dotychczasowego SE i znaleźć jakąś Nokię.


Jvri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 192
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2013, 13:51

Za czasów pracy w jednej z sieci komórkowych, Nokia E52 była jednym z najczęściej oddawanych telefonów do serwisu. Nie mówię że to kiepski telefon, ale niestety jest duże prawdopodobieństwo że również trafisz na felerny egzemplarz.


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 16 lutego 2013, 19:29

Jvri a pamiętasz może jakie usterki najczęściej się zdarzały?

Jak na razie(odpukać) mam szczęście jeśli chodzi o sprzęty :P Jak kupowałem sobie netbooka (ASUS 1215B) to też trafiały się egzemplarze gdzie pojawiały się różne niespodzianki. U mnie już 1,5 roku chodzi bez żadnych problemów.


gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2013, 20:15

Kolego, ja mogę ci polecić innego przedstawiciela fińskiego koncernu. Nokia E71. Telefon pancerny (solidna obudowa, nic nie trzeszczy, nie rusza się), elegancki i jak dla mnie wszystko mający (gps, wifi, mega mocna bateria, wygodna klawiatura, czytelny wyświetlacz, dobry zasięg, obsługa pdfów, plików pakietu office, wystarczający aparat foto z lampą). Do pracy i codziennego użytkowania ciężko znaleźć coś lepszego.


CIAO IL CAPITANO
Dżesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2012
Posty: 135
Rejestracja: 14 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 16 lutego 2013, 21:42

Ja nadal będę trwał przy Xperii J, bo moim zdaniem jest to na prawdę dobry i solidny telefon.


Mało piszę, dużo czytam.
artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 lutego 2013, 22:52

Xperia J może i fajna ale zdecydowanie nie na moją kieszeń :)

E71 jakoś do mnie nie przemawia. Może gdybym zobaczył to bym zmienił zdanie ale raczej wolę telefon z klasyczną klawiaturą.

W każdym razie umowa z Orange kończy mi się 11.04 więc jeszcze mam czas na znalezienie czegoś innego. Jak już pozbędę się Cedara to pewnie kupię wcześniej, a jak nie to będę czekał.


Dżesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2012
Posty: 135
Rejestracja: 14 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 21 lutego 2013, 15:52

Sorry, że kolejny raz sie wtrącam w rozmowe.

Kupiłem sobie słuchawki Philips O'Neill The Band. Podłączam je do telefonu i jest bardzo, bardzo cicho. Znacie sprawdzone aplikacje, sposoby (android) na zwiększenie poziomu głośności na słuchawkach?


Mało piszę, dużo czytam.
Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 22 lutego 2013, 01:06

Dżesiu pisze: Kupiłem sobie słuchawki Philips O'Neill The Band. Podłączam je do telefonu i jest bardzo, bardzo cicho. Znacie sprawdzone aplikacje, sposoby (android) na zwiększenie poziomu głośności na słuchawkach?
Wzmacniacz słuchawkowy. Inaczej to w ogóle nie ma sensu. Nie napędzisz tych słuchawek z telefonu. Pomijam już fakt, że nawet tani DAP zagra dużo lepiej niż drogie smartfony.
A jeśli chodzi o wzmacniacz, to jakiś przenośny, skoro to ma grać z telefonem. Możliwe, że taki FiiO E6 za nieco ponad 100zł już dałby radę. Głośność na pewno zwiększy, troszkę też powinien poprawić brzmienie, ale charakterystykę źródła i tak przeniesie.


ODPOWIEDZ