Czyścimy skład Juve - zabawa

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 12 lipca 2022, 14:02

Siemka.

Pewnie wielu z Was widziało tę zabawę na youtube na kanale Piłkarzyki, gdzie fani danego klubu czy też eksperci danej ligi czyszczą składy poszczególnych drużyn. Z naszym Juve wyszły 2 takie odcinki.

Jeśli jednak ktoś nie wie na czym to polega to mamy danego piłkarza (obecnego, np. Dybali już nie liczymy, bo go nie ma, De Ligta jeszcze tak, bo w klubie jest, ale jak odejdzie to go pomijamy) i decydujemy wcielając się w role dyrektora sportowego czy gościa z klubu usuwamy (czerwona kartka), czy dajemy ostrzeżenie, ale jeszcze zostawiamy np na sezon (żółta kartka) czy po prostu zostawiamy w klubie. Chodzi tutaj oczywiście o ocenę umiejętności danego gracza, ale też przydatności dla klubu. Przykładowo, jeśli chodzi o mnie, taki Carlo Pinsoglio w Juve jest trzecim bramkarzem, umiejętnościowo nie jest to pewnie top i zawodnik, który miałby nas prowadzić do triumfów w LM, ale zostawiam go w klubie, bo akceptuje swoją rolę trzeciego bramkarza, nie narzeka i jest w stanie w kryzysowej sytuacji wejść, zagrać na przyzwoitym poziomie i znowu wrócić na swoje 3-cie miejsce w hierarchii

Mam nadzieję, że zabawa się przyjmie, jeśli nie i jeśli założyłem ten temat "nielegalnie" i niezgodnie z regulaminem, to proszę o usunięcie i oszczędzenie mi ostrzeżeń :*

Piłkarze do oceny (mile widziana opinia/dyskusja).

Szczęsny
Perin
Pinsoglio
De Ligt
Bonucci
Gatti
Dragusin
Rugani
Pellegrini
Sandro
Danilo
Cuadrado
De Sciglio
Locatelli
Zakaria
Arthur
Rovella
McKennie
Rabiot
Miretti
Pjaca
Chiesa
Vlahovic
Kean
Jorge

Dybala, Pogba, Di Maria, Morata nie są do oceny, bo dwóch z nich odeszło, a dwóch dopiero co przyszło. Gatti czy Rovella znaleźli się tutaj, bo wrócili z wypożyczeń i teoretycznie możemy ich sprzedać.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 lipca 2022, 14:33

Perin, Pinsoglio
Gatti, Rugani
Danilo
Pogba, Locatelli, Rovella, Fagioli, Miretti
Chiesa, Cuadrado
Vlahovic, Kean

Gdybym mógł być bardziej rygorystyczny to:

Perin, Pinsoglio
Gatti
Pogba, Locatelli, Rovella
Chiesa
Vlahovic


Cała reszta wylatuje z czerwoną, no i Toskańskiego Mistera oczywiście odpalam w obu przypadkach pierwszego dnia po objęciu stanowiska.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ