Jest tu jeszcze ktoś z lat 2004-2007?

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2018, 00:43

Tak sobie wbiłem tutaj z nostalgii i jestem ciekaw czy kogoś tu jeszcze pamiętam, i czy ktoś mnie pamięta. Piszcie :)


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2018, 23:33

Coolfi pisze:Tak sobie wbiłem tutaj z nostalgii i jestem ciekaw czy kogoś tu jeszcze pamiętam, i czy ktoś mnie pamięta. Piszcie :)
Pozdrawiam, aż się łezka w oku zakręciła jak sobie przypomnę te latka ;)


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 10:33

Ja co prawda od lat nic nie piszę, ale czytam codziennie :czytaj:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2018, 12:07

Ja. Od 2005 r.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2018, 12:32

Od dawna piszę tu baaardzo mało, ale zaglądam codziennie ;)


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2018, 12:03

JuvePoland czytam od 2005 roku :) Rzadko się udzielam, tylko czasem coś skrobnę.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2018, 12:22

Przepraszam, ale to głupie pytanie... :prochno:
A tak na serio to z chęcią dowiedziałbym się, dlaczego wielu ze starych userów rezygnuje z czynnej obecności na forum. Oczywiście przyczyny mogą być oczywiste i prozaiczne (np. brak czasu, obowiązki rodzinno-zawodowe), ale być może ktoś ma jakąś bardziej unikalną historię odejścia z naszej wirtualnej wspólnoty?


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2018, 20:18

deszczowy pisze:Ja. Od 2005 r.
Serio? Nie pomyślałbym :prochno:

LordJuve pisze:Przepraszam, ale to głupie pytanie... :prochno:
A tak na serio to z chęcią dowiedziałbym się, dlaczego wielu ze starych userów rezygnuje z czynnej obecności na forum. Oczywiście przyczyny mogą być oczywiste i prozaiczne (np. brak czasu, obowiązki rodzinno-zawodowe), ale być może ktoś ma jakąś bardziej unikalną historię odejścia z naszej wirtualnej wspólnoty?
Może dlatego, że kiedyś czasy nie były lepsze, a nie było tyle narzekania na wszystko na forum?


Beben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 27 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2018, 23:06

Ja jestem od .... 2005 roku :prochno: Matko kochana, forum sledze regularnie, czasem coś skrobnę. Staram się nie pisać na gorąco,chyba, że mogę dodać coś konstytutywnego. Pamiętam popisy Boumsong, walka w Serie B, walka o 7 miejsce. Wtedy to był powody do narzekania :smile:


Juv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 143
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 09:26

LordJuve pisze: A tak na serio to z chęcią dowiedziałbym się, dlaczego wielu ze starych userów rezygnuje z czynnej obecności na forum. Oczywiście przyczyny mogą być oczywiste i prozaiczne (np. brak czasu, obowiązki rodzinno-zawodowe), ale być może ktoś ma jakąś bardziej unikalną historię odejścia z naszej wirtualnej wspólnoty?
Przede wszystkim zasady panujące kiedyś na forum (nie wiem czy dalej aktualne) - takie jak rozdawanie kartek na prawo i lewo za 'nabijanie' (serio kogoś boli, że licznik postów się zwiększa? :facepalm:) czy jak pamiętam zamykanie tematów na czas meczów aby nie było komentowania...
Zdecydowanie bardziej pasuje mi luźny klimat juventuz.com

Forum z epoki kamienia też na pewno nie pomaga.


YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 14:38

ewerthon pisze:
LordJuve pisze:Przepraszam, ale to głupie pytanie... :prochno:
A tak na serio to z chęcią dowiedziałbym się, dlaczego wielu ze starych userów rezygnuje z czynnej obecności na forum. Oczywiście przyczyny mogą być oczywiste i prozaiczne (np. brak czasu, obowiązki rodzinno-zawodowe), ale być może ktoś ma jakąś bardziej unikalną historię odejścia z naszej wirtualnej wspólnoty?
Może dlatego, że kiedyś czasy nie były lepsze, a nie było tyle narzekania na wszystko na forum?
Narzekanie było prawie zawsze. Jest zawsze gdy jesteśmy wielcy. Viera gra beznadziejnie, Cappelo zbyt defensywnie (ciekawe było by odnalezienie tematu po odpadnięciu w dwumeczu z Liverpoolem i komentarze o taktyce trenera ;)). Stawiam że najmniej marudzenia, było jak byliśmy w Seria B. Drugi taki okres to jak kompletnie nic nie znaczyliśmy, a mój trenerski "idol" z dumą opowiadał o porażce 1-0 z liderem ! To okres gdy każdy był pogodzony z całym tym syfem, jarał się sprintami Krasica. No i oczywiście pierwszy sezon Conte. Zero oczekiwań, może jak dobrze pójdzie to uda się być w top4 i te najpiękniejsze mistrzostwo.


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 14:46

Coolfi pozdrawiam, mam konto od 2005 ;)

Spędziłem sporą część życia na tym forum, ostatnio bardzo rzadko coś piszę, ale czytam codziennie, podobnie jak większość "starej gwardii".


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 19:41

Konto mam już jakiś czas, aczkolwiek założone o te 2-3 lata za późno.
Juv pisze:Przede wszystkim zasady panujące kiedyś na forum (nie wiem czy dalej aktualne) - takie jak rozdawanie kartek na prawo i lewo za 'nabijanie' (serio kogoś boli, że licznik postów się zwiększa? :facepalm:) czy jak pamiętam zamykanie tematów na czas meczów aby nie było komentowania...
Z tego co kojarzę tematy były zamykane, bo do luźnych pogadanek w czasie meczu służył skutecznie kanał #IRC. Te lata to był najwyższy boom przyrostu użytkowników (przebity w 2015) i Juvepoland z dużej grupy 'znajomych' swobodnie dyskutujących o wszystkim przerodziło się w molocha, nad którym trzeba było zapanować. Wystarczy spojrzeć w statystyki forum (Number of new users by month, Number of new topics by month) ;) Z resztą toczone były niesamowite boje z Nazi-Modami odnośnie spamu, kartek i co z tym fantem dalej począć :)

Wystarczy wejść na ostatnie strony któregoś z działów, żeby zobaczyć chwalebne początki forum. Jak mam chwilę to otwieram losową stronę, temat i kisnę :prochno:
- http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=3103 -> hehehe

- http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... sc&start=0 -> perełka :D Ostatni wpis najlepszy:
Teamt zamykam bo przeraziła mnie spostrzegawczość i poziom wypowiedzi 2 ostanich osób, tak więc lepiej uniknąć takiej sytuacji :roll: /Dragon
Swoją drogą ciekawie wyglądają niektóre wypowiedzi pod kątem lingwistycznym, gdzie w tamtych czasach powszechne były takie "wyrazy" jak np. 'tesh' czy 'motzno' :lol:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 163
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 15:47

jackop :hellyes:

Takie narzekanie, że kiedyś było inaczej to jakbym słyszał starszych ludzi, którzy wspominają jak to dobrze było za komuny, była praca, było bezpiecznie, nie było kataklizmów, żyło się lepiej.

Byliśmy młodsi, forum było młodsze, patrząc z dzisiejszej perspektywy był syf kiła i mogiła. Wspominamy to z łezką w oku bo czym innym było zerwanie się z lekcji w szkole i dyskutowanie na forum o głupotach, a czym innym próby nawiązania poważnej dyskusji pomiędzy czasem na pracę i rodzinę.
Technologia też była całkiem inna. Dzisiaj wchodzę na forum z telefonu i jestem na bieżąco. Kiedyś wyczekiwało się szansy dopchania w domu do kompa i możliwości czytania relacji z meczu minuta po minucie na czacie. Kiedyś "oglądałem" mecze na takim czacie albo telegazecie, dzisiaj odpalam apkę i mam mecz w telefonie.


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2018, 15:50

Ja jestem. Kiedyś to się pisało i czytało... Teraz wchodzę tylko wtedy, jak mam jakieś przemyślenia i chce się nimi podzielić. W sumie to bardzo rzadko. A tak to wiadomo, brak czasu...

Pamiętam różne zabawy, turnieje, własne alfabety. Pamiętaj jak zorganizowałem kiedyś turniej bilarda on-line z kolegą o ksywce RaDiDam. Potem spotkania na zlotach. Są ludzie, którzy się wychowywali na tym forum :)


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
ODPOWIEDZ