Jest tu jeszcze ktoś z lat 2004-2007?

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 11:26

Michael900 pisze:Pamiętaj jak zorganizowałem kiedyś turniej bilarda on-line z kolegą o ksywce RaDiDam
Podbijam temat na samo wspomnienie o tym turnieju, bo sam w nim grałem, nawet z grupy się wyczłapałem :dance:

Ktoś ostatnio pisał o zezwierzęceniu forum, bodajże w temacie wesołej raperskiej twórczości. Kiedyś czytało się alfabety użytkowników, teraz słucha się rapu patoli :)

No i atmosfera na czacie, ja przy lączu 256 kbps, oglądałem tam mecze...


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 20:21

ja również się wogóle nie udzielam na forum, w sumie już rzadko czytam. ale dzięki forum poznałem wielu świetnych ludzi na zlotach itd. pamietam jak na czacie siedzialo sie w trakcie meczu, albo w serie b zawsze wrzucalem na forum namiary na mecze na sopcascie. szczerze przyznam ze w trakcie chudych lat bardziej sie z klubem zżylem i atmosfera wokół każdego meczu była magiczna (Lublin) ;) mysle jednak ze to ze sie wszyscy postarzelismy o te ponad 10 lat robi robote. pozdro :dance:


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2018, 16:54

CzarnyZkultury pisze:ja również się wogóle nie udzielam na forum, w sumie już rzadko czytam. ale dzięki forum poznałem wielu świetnych ludzi na zlotach itd. pamietam jak na czacie siedzialo sie w trakcie meczu, albo w serie b zawsze wrzucalem na forum namiary na mecze na sopcascie. szczerze przyznam ze w trakcie chudych lat bardziej sie z klubem zżylem i atmosfera wokół każdego meczu była magiczna (Lublin) ;) mysle jednak ze to ze sie wszyscy postarzelismy o te ponad 10 lat robi robote. pozdro :dance:
To były czasy... mecz, na czacie się siedziało i ktoś kto oglądał zdawał relację live na czacie, a jakie emocje były, gdy wpadł gol, wtedy każdy spamował czat wpisem "gooooool" :prochno:

Swoją drogą to już tyle lat minęło :think:

Pozdrawiam, szczególnie tych z tamtych czasów :ok:


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 września 2018, 08:11

Mati1990 pisze: To były czasy... mecz, na czacie się siedziało i ktoś kto oglądał zdawał relację live na czacie, a jakie emocje były, gdy wpadł gol, wtedy każdy spamował czat wpisem "gooooool" :prochno:
Najgorzej jak jakiś śmieszek specjalnie tak napisał, człowiek się podjarał a tu lipa :D
Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów ;) forum po prostu się zmienia tak jak zmieniają się czasy w jakich żyjemy. Szkoda, że wielu z Was ciągle tylko przegląda forum ale się nie udziela. Serdecznie zachęcam do skrobnięcia czegoś co jakiś czas :)

PS Wcześniej miałem jeszcze jakieś jedno konto, ale dostałem bana :prochno:


#AllegriOut
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 07 września 2018, 17:18

Ja swoje pierwsze konto na JP zalozylem w 2005, dlugo jednak nie potrzebowalem bycia zalogowanym ani pisania, niestety gdzies w mrokach dziejow haslo sie zawieruszylo i trzeba bylo zalozyc nowe konto :D

Ze starych dziejow to pamietam jakie zamieszanie bylo gdy jeden z aktywniejszych modow postanowil zalozyc solojuve oraz bezczelna zdrade uzytkownika weron, ktory po farsopoli zaczal kibicowac interowi :sciana:


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 07 września 2018, 19:57

Ja tak dodam jeszcze, że zarejestrowalem sie w 2006 po aferze wlasnie żeby zaciesnic więzy, ale dużo wcześniej korzystalem z JP, nawet kupe lat wcześniej jako malolat w czasach modemów na IRCnecie siedziałem na kanale #juvepoland, był tam niejaki lipa z jeleniej góry, tyle pamiętam ;-d


Obrazek
Kmicic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2021
Posty: 15
Rejestracja: 03 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2021, 20:06

Ja pisałem. Nawet alfabet. Zgadnijcie, kto ja jest ;-) Nie pisałem to od 2008 roku.


Avvocato - ("Pinturicchio - to ten, który niewiele pracuje, ale jego cele są zawsze doskonałe").
ODPOWIEDZ