Potrzebuje pomocy zawodników trenujących w klubach piłkarski

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
JuventinioOdUrodzenia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 maja 2015
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2015

Nieprzeczytany post 29 maja 2018, 19:45

Dzień dobry...

Drodzy kibice mojego jedynego i najukochańszego klubu, chciałbym zwrócić się do Was z olbrzymią prośbą o poświęcenie mi max 10 min i wypełnienie ankiety, która potrzebna mi jest do napisania pracy dyplomowej. Potrzebuje mieć wypełnionych około 100 ankiet... Ankieta skierowana jest do zawodników trenujących piłkę nożną w klubie piłkarskim, niezależnie od poziomu. Tak więc nie jest istotne czy ktoś gra w Ekstraklasie czy w C Klasie. Każda ankieta ma takie samo znaczenie dla mnie - ogromne. Ankieta dotyczy opinii piłkarzy na temat Olimpiad Specjalnych czyli sportu dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Pytania nie są trudne ani skomplikowane. Zajmie Wam to max 10 min a mi bardzo dużo pomoże, Prosiłbym tylko o skrupulatne podejście do niej... Ankieta jest elektroniczna więc wszystko robisz za pomocą komputera, do tego jest anonimowa. Zostawiam link do ankiety i liczę na Waszą pomoc.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link
Z góry dziękuję za każdą wypełnioną ankietę!

Ino JUVENTUS!!! <3 <3 <3


Fino alla Fine... Ino JUVENTUS!!! <3 <3 <3
ODPOWIEDZ