Zalew Europy przez imigrantów !!!

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 22 września 2017, 09:12

Vimesie jak będziemy rozmawiać o Żydach to wkleisz mi cytat ze strony B&H?

Rok rocznie miliony niemuzułmanek odwiedza kraje muzułmańskie. Gdyby gwałt na nich był dozwolony to chodziłoby po ulicach w eskorcie. A nie chodzą. Żyją normalnie, dopasowując się do pewnych reguł.

Problemem, zarówno przy terroryzmie, jak i gwałtach jest to, że Europa nie potrafi sobie poradzić ze skalą napływu osób, przez co rodzi się patologia. I nie ma większego znaczenia skąd osoby napływają. Chyba, że uznamy, że Polacy to złodzieje i krętacze, Ukrainki to prostytutki, Włosi to mafiosi, to wtedy muzułmanie to gwałciciele i terroryści.

Jeśli Europa solidarnie przyjmowała by i rozlokowała uchodźców i imigrantów, problem dałoby się zniwelować szybko. Można by wtedy zidentyfikować jednostki patologiczne i zapobiegać powstawaniu gangów czy infiltracji przez grupy terrorystyczne. Jak się na małym obszarze trzyma tysiące osób to niezależnie od ich pochodzenia, część z nich zacznie popełniać przestępstwa.

Rozumiem, że jako forpoczta propagandy potrzebujesz tych linków. Rzecz w tym czy przypadkiem przeliczając liczbę przestępstw na liczbę mieszkańców i ilość imigrantów w Europie nie okaże się, że Polacy częściej jej popełniają niż muzułmanie. W końcu w worku "imigrant - muzułmanin" są ludzie z Syrii, Libii, Algierii, Maroka, Nigerii i jeszcze paru innych, którzy napływają do Europy od dekad.

Na koniec Vimesie powiem ci, że spacerując po plaży we Włoszech nie widziałem pijanych troglodytów, których musiałbym się bać idąc z kobietą, co jest normą nad polskim morzem. Nie było w piasku rozbitych butelek, niedopałków po papierosach. Zdecydowanie wyższa kultura niż u nas.

Polecam wycieczkę. Na przykład taki Gotti mógłby, słuchając historii włoskich zabytków, dowiedzieć się czegoś o historii i kulturze cywilizacji, z którą czuje się tak związany a o której, najwyraźniej, nie ma pojęcia.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2017, 09:20

Imigrant dla współczesnego lewactwa stał się złotym cielcem, któremu oddaje się cześć. Prawa imigranta stoją nawet ponad prawami kobiet (dwa źródła):

1) "Lewicowa działaczka została zgwałcona przez imigrantów. Jej organizacja chciała to zataić",

2) "Uchodźcy zgwałcili grupowo młodą działaczkę na rzecz zniesienia granic. Koledzy z organizacji zmusili ją, by milczała".

W zaczadzonych polityczną poprawnością państwach lewacy zmuszają ofiary gwałtów do milczenia, żeby nie pogarszać opinii o imigrantach. To nie jest odosobniony przypadek.

Przy okazji polecam twitterowe konto Adama Gwiazdy, dużo newsów z francuskojęzycznej prasy, np. o tym co "Wprost" napisał w tym artykule: "Seria brutalnych gwałtów w Niemczech. Ofiarą m.in. 16-latka", on informował dużo wcześniej.
Makiavel pisze:Vimesie jak będziemy rozmawiać o Żydach to wkleisz mi cytat ze strony B&H?
Dwa pytania:

1) Co w zamieszczonym tekście jest nieprawdą?
2) Jakie konkretnie zarzuty stawiasz twórcom strony ndie.pl, skoro porównujesz ich do B&H?

Ta strona Ci się nie podoba, ale lewakom z "Nigdy Więcej", którzy zboczonego zwyrodnialca Simona Mola obwołali "Antyfaszystą Roku" wierzysz?

EDIT

Nie wierzysz tekstowi na ndie.pl? W takim razie masz tutaj dwa newsy, jeden od tvn24.pl, a drugi od gazeta.pl:

1) "Norweżka zgwałcona w Dubaju skazana za "seks pozamałżeński""
W Zjednoczonych Emiratach Arabskich panuje jedno z najsurowszych odmian prawa szariatu. Według niego, gwałt uznany jest za przestępstwo tylko wtedy, gdy przyzna się do niego sprawca. Seks pozamałżeński jest w ZEA całkowicie zakazany. Karane więzieniem jest także trzymanie się za ręce w miejscu publicznym.
2) "Norweżka zgłosiła w Dubaju gwałt. Zgodnie z prawem szariatu pójdzie do więzienia na 16 miesięcy"
To nie pierwszy w Dubaju przypadek, gdy ofiara przestępstwa seksualnego w zachodnim rozumieniu tego słowa zostaje uznana w myśl prawa szariatu nie za ofiarę, ale za sprawczynię, i to zupełnie innego przestępstwa - cudzołóstwa. Kilka miesięcy temu Australijka Alicia Gali opisała, jak wtrącono ją do dubajskiego więzienia na 8 miesięcy po tym, jak zgłosiła na policję gwałt. 27-letnia Gali pracowała w sieci hotelowej Starwood. W barze dla obsługi hotelowej ktoś wrzucił jej do drinka pigułkę gwałtu. Kiedy się ocknęła, okazało się, że zgwałciło ją trzech kolegów. Szpital, do którego poszła, zamiast jej pomóc, wydał ją policji. Oskarżono ją o seks pozamałżeński. Finałem sprawy było więzienie.

Zgodnie z wersją prawa szariatu obowiązującą w ZEA gwałt jest ciężkim przestępstwem karanym śmiercią. Jednak udowodnienie gwałtu przed islamskim sądem jest niezwykle trudne, jeżeli gwałciciel się nie przyzna. Nie istnieje pojęcie gwałtu w małżeństwie, seks przedmałżeński jest zakazany, a para trzymająca się za ręce w miejscu publicznym, jeśli nie ma ślubu, może trafić do więzienia. W niektórych krajach islamskich, np. w Pakistanie, gwałciciel może zostać skazany tylko wtedy, jeśli się przyzna lub jeśli świadectwo kobiety potwierdzi czterech dorosłych mężczyzn muzułmanów.
ZEA jak na muzułmanów to państwo cywilizowane, bo tam ofiara gwałtu "tylko" idzie do więzienia. Natomiast w tych mniej cywilizowanych jest kamienowana.

Oba teksty potwierdzają fakty zawarte w artykule na ndie.pl, więc wypadałoby, żebyś ich grzecznie przeprosił za swoje insynuacje. Czekam na Twój komentarz Makiavelu.


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 22 września 2017, 20:07

Jak Makiavel tak mocno chce pomagać imigrantom to niech ich przemyca przez granicę i trzyma u siebie w mieszkaniu. Może nawet polskie lewactwo go obwoła bohaterem za to :ok:


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 22 września 2017, 20:49

Strona jest tendencyjna, robiona pod określoną tezę. To raz. Artykuł nie został napisany przez islamistę, więc jest bezwartościowy. Nawet go nie czytałem.

Przytoczone przez ciebie linki nie mówią nic o tym, że gwałcenie jest wpisane w islam. Wręcz przeciwnie- kara śmierci. Mówi o prawie szariatu i sytuacji kobiety w ZEA po gwałcie. Ni jak się to ma do gwałtów w Europie.

@Rictor na razie to szmuglują ich "prawdziwi Polacy" czyli kibole :prochno:


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 września 2017, 21:27

Polecam dla osoby bedac pod wplywem Histeria przepominajaca Histeria Goebelsa prawie 100 lat temu...

http://ciekawe.org/2015/06/18/10-krajow ... m-gwaltow/

https://wiadomosci.wp.pl/w-rpa-do-gwalt ... 172486273a

Mozemy uznawac ze w top 10 znajduje sie jedno Muzulmanski panstwo to Szwecja reszta to tam Muzulmanie prawie nie istnieja

Polecam tez robic roznica miedzy Islamista i Muzulmanin bo to zblizona do roznica pomiedzy Krzyzacy i Chrzescijanie, oraz nie mieszac semitow z Muzulmanie bo wsrod semitow znajduje sie tez sporo nie Muzulmanow.

Dyskusja na ten forum o temat ogolnowiedzy przepomina mi marne poziom dyskucji kiedy prowadzilem warsztat 10 lat temu z mlodzierz ktora uczy sie dziennikarstwo na temat Kultura Arabska Muzulmanska. Bylem nie milo zaskoczonym brak wiedze oraz roznych stereotypow na ten temat na poziomie ze kazdy Polak to zlodzierz, antysemita, pijak oraz ze kazda Polka to .....
Zeby mnie tu nie zjechac powtarzam tylko to co slychalem w roznych Europejskich panstwach zachodnie na temat Polakow, z reszta nawet na zywo jakis Norweski komentator skokow zablysnal kilka lat temu kiedy powiedzial ze wiele Polskich kibicow wroca z zawodoch ukradzionymi samochodami.
Zadam jedno pytanie osoby majac tak zwanych prawicowych pogladach czy patologia istniejaca w Polsce to tez wina uchodcow a bardziej dokladnie winna Islamu?


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2017, 21:35

Makiavel pisze:Artykuł nie został napisany przez islamistę, więc jest bezwartościowy.
Abu Bakr al-Baghdadi miał doktorat Uniwersytetu Bagdadzkiego w zakresie islamskiego prawa oraz sprawował funkcję imama w meczecie w Samarze. Organizacja, na czele której stał wydała taki dokument: "Szokująca instrukcja ISIS. Państwo Islamskie radzi, jak sprzedawać, bić i gwałcić niewolnice". Teraz oczywiście odpowiesz, że doktor al-Baghdadi też się nie znał na islamie, co nie :lol:? Bo na islamie znają się tylko akademiccy lewacy, którzy sami najczęściej są ateistami.

Barbarzyństwo Mahometa jest faktem historycznym. Kiedyś już tutaj o tym pisałem, więc tylko podam link do postu: http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 930#636930. Napisałem to w oparciu o artykuł prof. Richarda A. Gabriela. Gabriel wykłada na Wydziale Historii i Wojskowości w kanadyjskim Royal Military College w Kingston. Prowadził zajęcia z historii i nauk politycznych w US Army War College, kierował także katedrą etyki w US Marine Corps University. Jest emerytowanym oficerem armii Stanów Zjednoczonych, autorem kilkudziesięciu książek oraz artykułów z zakresu historii, jak i historii wojskowości.

Powiem nawet więcej, kiedyś z ciekawości zapoznałem się z klasycznym manualem islamskiego prawa. Można w nim odnaleźć prawdziwe perełki. Fragment starej dyskusji z jednym z forumowiczów:
Vimes pisze:Próbuję Ci wytłumaczyć, że religia chrześcijańska jednoznacznie potępia zabijanie, co zostało jasno napisane w Dekalogu i każdy chrześcijanin, który zabija sprzeniewierza się swojej religii. Natomiast w islamie nie ma zakazu zabijania, prawo rozstrzyga tylko, czy ktoś został pozbawiony życia zgodnie z nakazami religii, czy też wbrew nim. Zajrzyj do "Reliance of the Traveller and Tools for the Worshipper. A CLASSIC MANUAL OF ISLAMIC SACRED LAW BY AHMAD IBN NAQIB AL-MISRI", w którym napisano, że:
o1.0 WHO IS SUBJECT TO RETALIATION FOR INJURIOUS CRIMES

(O: Injurious crimes includes not only those committed with injurious weapons, but those inflicted otherwise as well, such as with sorcery (def: x136). Killing without right is, after unbelief, one of the very worst enormities, as Shafi`i explicitly states in (n: Muzani's) The Epitome. The Prophet (Allah bless him and give him peace) said: ``The blood of a Muslim man who testifies that there is no god but Allah and that I am the Messenger of Allah is not lawful to shed unless he be one of three: a married adulterer, someone killed in retaliation for killing another, or some-one who abandons his religion and the Muslim community,''and in another hadith, ``The killing of a believer is more heinous in Allah's sight that doing away with all of this world.''Allah Most High says: ``... and not to slay the soul that Allah has forbidden, except with right'' (Koran 6:151), and, ``O you who believe, retaliation is prescribed for you regarding the slain...'' (Koran 2:178).)
Masz jasno powiedziane, że dopuszczalne jest zamordowanie cudzołożników, w odwecie za czyjąś śmierć lub za apostazję. Jeżeli poczytasz dalej to znajdziesz:
o1.2 The following are not subject to retaliation:

(1) a child or insane person, under any circumstances (O: whether Muslim or non-Muslim. The ruling for a person intermitently insane is that he is considered as a sane person when in his right mind, and as if someone continously insane when in an interval of insanity. If someone against whom retaliation is obligatory subsequently becomes insane, the full penalty is nevertheless exacted. A homicide committed by someone who is drunk is (A: considered the same as that of a sane person,) like
his pronouncing divorce (dis: n1.2));
(2) a Muslim for killing a non-Muslim;
(3) a Jewish or Christian subject of the Islamic state for killing an apostate from Islam (O: because a subject of the state is under its protection, while killing an apostate from Islam is without consequences);
(4) a father or mother (or their fathers of mothers) fir killing their offspring, or offspring's offspring;

(5) nor is retaliation permissible to a descendant for (A: his ancestor's) killing someone whose death would otherwise entitle the descendant to retaliate, such as when his father kills his mother.
W punktach od 2 do 4 masz napisane za jakie czyny nie należy się odwet. Punkt numer 4 jest wykorzystywany jako religijne usprawiedliwienie dla honorowych zabójstw.

Polecam również artykuł z "Middle East Quarterly" o zabójstwach honorowych: "Światowe trendy zabójstw honorowych".

Rozumiesz o co mi chodzi? Chrześcijanin w żaden sposób nie może usprawiedliwiać dokonanego przez siebie morderstwa religią, a muzułmanin może powiedzieć, że postąpił zgodnie z zasadami swojej religii.
Skoro niedawno się ożeniłeś, to może Ci się przydać: "Muzułmański duchowny radzi, jak skutecznie bić żonę" :prochno: ;).
juvemaroko pisze:Zadam jedno pytanie osoby majac tak zwanych prawicowych pogladach czy patologia istniejaca w Polsce to tez wina uchodcow a bardziej dokladnie winna Islamu?
Pewnie nie słyszałeś, więc się dowiedz, że: "Unia Europejska: W Polsce najmniejsza skala przemocy wobec kobiet". Owszem, patologia zdarza się również w Polsce, ale jej skala jest najmniejsza w Europie.

Juvemaroko, jesteś muzułmaninem? Super! W takim razie, co z tego co tutaj napisałem jest nieprawdą? Wyjaśnisz, bo może czegoś nie zrozumiałem lub zrozumiałem opacznie?
Ostatnio zmieniony 22 września 2017, 21:46 przez Vimes, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 22 września 2017, 21:38

juvemaroko, ja to widzę tak. Mamy dużo swojej własnej patologii z którą sobie nie radzimy i nie potrzeba nam jeszcze do tego dodatkowej obcej.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 22 września 2017, 21:56

juvemaroko, skoro tak ci bardzo śmierdzi w naszym kraju, to czy nadal tu jesteś, czy już z maroka nadajesz?


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 września 2017, 22:00

Vimes

Podobaja mi sie takich jak ty dla ktorych ponad milliard ludzie oraz kultura ktora zrewolucjowala nauka zredukowac do jednej osoby jak Abu Bakr al-Baghdadi.
Jestem zachwycony jakim tempem zostalo uznany tak zwany panstwo islamski kiedy wiele narodow w tym blisko Kurdowie walcza o tym od wiele lat.
Nie myslalem ze sa osoby powyzej 18 (podejrzywam ze tyle masz) nadal wierza w krasnale badz szietego mikolaja zeby sie nie zastanowic nad faktem skad sie wziela ta cala zaraza i komu przed wszystkim szkodzi. Jak szybko powstala struktura panstwa, armia, bron, handel zagraniczne...
Wiem ze dziszaj mlodzierz wierze w efekt E czyli nacisnij na guzik i to sie realizuje. Niestety taka nie jest prawda sa na to poswiecony wiele czasu i pompowane wiele milliardow dollarow.

Nadal mi nie wujasnilesz jak to jest ze ten top 10 gwaltow na swiecie zostalo wykonany bez islamistow?

Polecam ci lektura o tym jak zostalo traktowani ludzie przez Chrzecsijanow w Afryce oraz Ameryce poludniowej. Moze przestaniesz widzisz zlo tylko u innych.

Jesli to cie interesuje dla mnie swiat jest podzielony na Humanistow nie wazne jaka religia wyznaja skad pochodza i jaki kolor skory maja. oraz nie Humanistow staram sie swojemi czynami na co dzien nie miec nikogo na sumienia.

RICTOR nie martw sie 99.99% uchodcow nie chca przejechac do Polski bo niestety sterotypow na temat Polska i Polakow nawet w Krajach jak Erytea, Afganistan czy Bangladesh sa bardzo negatywne.

Przekro ze po 70 latach w kraju zdemolowane przez totalitaryzmu, znajduja sie ludzie ktorze nawet nie sa w stanie wspolczuc tym ktorze nagle wszystko stracili, cale dorobek zycia, bliskich przez roznych ukladow....

Wiem niektorze napisza ze wieksosc uchodcow sa mordercy i gwalciciele. Napewno sa wsrod nich tak jak bylo po wojnie duzo niemieckich mordercow wsrod ciwilow. Ale zeby btraktowac wszysce tak samo z wzgledu na pochodzenia i religia to po prostu brak ludzkich uczucie.

Lucas87 jestes wrozka czy szybkim Lopez zeby wnioskowac ze mi smierdzi w Polsce. Pokaz mi gdzie ja sie tak zazalilem sie?


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2017, 22:22

Juvemaroko, odpowiedziałeś tylko częściowo, więc ponawiam pytania:

1) Czy kwestionujesz fakty historyczne zawarte w tym artykule o Mahomecie: "Muhammad: The Warrior Prophet"?

2) Czy możesz się ustosunkować do zamieszczonych przeze mnie cytatów z "Reliance of the Traveller and Tools for the Worshipper. A CLASSIC MANUAL OF ISLAMIC SACRED LAW BY AHMAD IBN NAQIB AL-MISRI", podręcznika, który posiada atest medresy Al-Azhar?

Dodatkowo tutaj masz dwa wywiady:

1) z polskim imamem: "Polski imam marzy o szariacie",

2) z brytyjskim imamem: "Choudary: Chrześcijanie to nasi wrogowie".

Uprzejmie proszę Cię o merytoryczne odniesienie się do tych tekstów. Jeżeli łatwiej będzie Ci to zrobić w języku angielskim to odpisz po angielsku.

Jeszcze jedno pytanie, żeby było nam łatwiej rozmawiać, jesteś szyitą, sunnitą, salafitą/wahhabitą? Jeżeli pochodzisz z Maroka to zakładam, że sunnitą, ale pytam dla pewności.


Obrazek
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2017, 22:30

juvemaroko pisze: Zadam jedno pytanie osoby majac tak zwanych prawicowych pogladach czy patologia istniejaca w Polsce to tez wina uchodcow a bardziej dokladnie winna Islamu?
A co to za różnica czyją winą jest patologia w Polsce? Przecież tu chodzi o to aby tej patologii nie powiększać. Znowu wchodzi tutaj lewacka logika "przecież Polacy też gwałcą...". Przecież to idiotyczny argument.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 10:53

Vimes pisze:Juvemaroko, odpowiedziałeś tylko częściowo, więc ponawiam pytania:

1) Czy kwestionujesz fakty historyczne zawarte w tym artykule o Mahomecie: "Muhammad: The Warrior Prophet"?

2) Czy możesz się ustosunkować do zamieszczonych przeze mnie cytatów z "Reliance of the Traveller and Tools for the Worshipper. A CLASSIC MANUAL OF ISLAMIC SACRED LAW BY AHMAD IBN NAQIB AL-MISRI", podręcznika, który posiada atest medresy Al-Azhar?

Dodatkowo tutaj masz dwa wywiady:

1) z polskim imamem: "Polski imam marzy o szariacie",

2) z brytyjskim imamem: "Choudary: Chrześcijanie to nasi wrogowie".

Uprzejmie proszę Cię o merytoryczne odniesienie się do tych tekstów. Jeżeli łatwiej będzie Ci to zrobić w języku angielskim to odpisz po angielsku.

Jeszcze jedno pytanie, żeby było nam łatwiej rozmawiać, jesteś szyitą, sunnitą, salafitą/wahhabitą? Jeżeli pochodzisz z Maroka to zakładam, że sunnitą, ale pytam dla pewności.

Ostatnie twoje zdanie utwierdza faktu ze twoja wiedza na temat Islamu i Muzulmanow jest bardzo ograniczona.
Po pierwsze uwazasz ze byc salafista czy wahabista jest na ta sama plaszczyzna jak byc sunnita czy szyita? to jak skleic faszyzm kkk na ten sam powiom co Katolok, Prawoslawny czy Protestant.
Po drugi dla ciebie kazdy mieszkaniec Maroko jest sunnita to tak samo jak uwazac ze kazdy Polak to Katolik.
Zebys mial w tej dyskucji nowa wiedza to w Maroko mieszkaja Zydzi (Byli pierwsi przestawiciele monotestyczna religia), Chrzescjanie oraz i Szyici.
I Wlasnie to tu tkwi twoj i tym podobnym problem ze dla was uklady sa tylko liniowy i nie moga byc wyjatki.
Wiem ze to nie jest latwo pojac okreslenie Humanista jak sie nim nie jest i jak sie z wzledu na pochodzenie dzieli ludzi na dwie kategorii : Dobro i zlo.
Bedac w latach 80 w Oswiecimiu (Za czasow komunistycznych bo taka Plska tez znam) bylem bardzo zdziwiony jak ludzkosc moze tak daleko sie posunac w ocenianie czlowieka i masakrowanie go z wzgledu na jego pochodzenia, wyznania czy pogladow.
Nie sadzilem ze przejdzie czas w ktorym bede mial okazje widzic na wlasnych oczach z jaka latwosc sie ocenia milliardow ludzi ktorych sie widzialo na wlasnych oczach kilku dzisiat lub nawet nie.

Idac twoja droga analyza skoro kilku Muzulmanow zabija niewinnych to wszysce Muzulmanie sa morderce, Mozemy wnioskowac ze skoro pewna liczba Polakow skorzystala na nieszczescie Zydow podczas okupacji, to wszysce Polacy sa anysemitami i to od urodzenia.To po prostu brak szacunku dla wiele wiele ludzi lepsi od nas oboje ktorze wiele wykonali dla ludzkosc.

Nie chce mi sie czytac argumentacje na temat Islamu tak jak i nie czytam argumentacje na temat kosciol Katoliczki ze tam jest sadoma i gomora oraz pedofilia, bo osobiscie spedzilem mlodosc u siostr katoliczkich (Niech spoczywaja w pokoju) i widzialem jak duzo dobro zrobilo dla wiele biednych Muzlmanskie rodzine. I bylbysz zdziwiony ile ludzi bylo kilka lat temu na pogrzeb jednej z nich tak ze Kosciol nigdy nie byl tak wypelniony przez zwyklych prostych Muzulmanskich rodzin ktorze docenili to co ta Siostra dla nich zrobila przez ponad 60 lat.

Religia dla mnie to jak wybor swoja ulubiona druzyna kazdy ma prawo kibicowac komu chce ale tez ma obowiazek szanowac innych. Niestety widze ze tak jak u wielblada kazdy widzi garb u innego ale nie swojego.

Vanquish : Dyskucja nie dotycze przejac patologia innych czy nie ale ze patologia jest tylko u innych stad moje zapytanie.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 11:38

gościu przechodzisz samego siebie...chcesz poważnej rozmowy, ktoś podsyła ci konkretne linki, i zachęca do dyskusji, a ty bez czytania stwierdzasz, że to gówno, dodając, że vimes nic nie wie, Polska to bagno, myślimy przez kalkę i blablabla.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 11:52

juvemaroko pisze:Ostatnie twoje zdanie utwierdza faktu ze twoja wiedza na temat Islamu i Muzulmanow jest bardzo ograniczona.
Moja wiedza na temat islamu opiera się na lekturze tektsów źródłowych i wypowiedziach różnych imamów, które tutaj cytowałem, a do których jak widzę nie masz ochoty się odnieść.
juvemaroko pisze:Po pierwsze uwazasz ze byc salafista czy wahabista jest na ta sama plaszczyzna jak byc sunnita czy szyita?
Chyba mnie nie zrozumiałeś. Wiem, że islam jest niejednorodną religią i dostrzegam różnice pomiędzy szyitami, sunnitami i salafitami/wahhabitami, dlatego zapytałem, do których Ty należysz, bo w Polsce wszyscy są określani mianem muzułmanów.
juvemaroko pisze:Po drugi dla ciebie kazdy mieszkaniec Maroko jest sunnita to tak samo jak uwazac ze kazdy Polak to Katolik. Zebys mial w tej dyskucji nowa wiedza to w Maroko mieszkaja Zydzi (Byli pierwsi przestawiciele monotestyczna religia), Chrzescjanie oraz i Szyici.
Według CIA World Factbook populacja Maroka to: "Muslim 99% (official; virtually all Sunni, <0.1% Shia), other 1% (includes Christian, Jewish, and Baha'i); note - Jewish about 6,000 (2010 est.)", czyli 99% obywateli Maroka to muzułmanie, szyici to niewielka mniejszość, dlatego założyłem, że jesteś sunnitą.

Poczytałem więcej o Twoim kraju i się dowiedziałem, że według badań 50% Marokańczyków nie uczęszcza regularnie do meczetu, przyznaję że tego nie wiedziałem. Jednak islam jest religią dominującą i chociaż marokański islam wydaje się być tym bardziej umiarkowanym to trudno nie zauważyć, że najwyższa rada ulemów dopiero w lutym tego roku oficjalnie opowiedziała się za zniesieniem kary śmierci za apostazję: "Maroko: koniec kary śmierci za porzucenie islamu", chociaż nie trudno zauważyć, że to decyzja odgórna: "Nie ulega wątpliwości, że część społeczeństwa nie zgadza się z tą decyzją, ale na pewno wspierają ją król, parlament i rząd".
juvemaroko pisze:Nie sadzilem ze przejdzie czas w ktorym bede mial okazje widzic na wlasnych oczach z jaka latwosc sie ocenia milliardow ludzi ktorych sie widzialo na wlasnych oczach kilku dzisiat lub nawet nie. Idac twoja droga analyza skoro kilku Muzulmanow zabija niewinnych to wszysce Muzulmanie sa morderce
To nie tak. Nie uważam wszystkich muzułmanów za zbrodniarzy. Uważam, że islam jest nie do pogodzenia ze współczesną Europą z powodu różnic kulturowych, które nieuchronnie prowadzą do konfliktów. Powstanie nazbyt licznej mniejszości muzułmańskiej z reguły prowadzi do dużych problemów. Nie chcę w Europie takich wojen religijnych jakie zdarzały się lub trwają w takich państwach jak Republika Środkowoafrykańska, "Nigeria: północna część kraju jest oczyszczana z chrześcijan. Działania islamistów noszą znamiona ludobójstwa", Filipiny: "Czarne sztandary, uliczne walki, setka ofiar. Filipiny w cieniu dżihadu" i wiele innych. Historia pokazuje, że muzułmanie mają problem z Żydami, chrześcijanami, buddystami i wyznawcami innych kultów dopóki islam nie stanie się religią dominującą.
Ostatnio zmieniony 23 września 2017, 11:57 przez Vimes, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 11:52

Lucas87 pisze:gościu przechodzisz samego siebie...chcesz poważnej rozmowy, ktoś podsyła ci konkretne linki, i zachęca do dyskusji, a ty bez czytania stwierdzasz, że to gówno, dodając, że vimes nic nie wie, Polska to bagno, myślimy przez kalkę i blablabla.
Dalej widze ze zgrywasz wrozka, niestety musze cie zmartwic nie wiele zgadywasz. Jako Adwokat tez slabo ci idzie bo jak nie pisalem ze Vimes nic nie wie ale ze malo wie. I Na koncu musze cie zmartwic Twoja Polska o ktora tak sie martwisz i dla ktorej podejrzywam ze codziennie wiele poswiecasz, jest tez i moja Polska i to od wiele pokolenia.
Watpie ze da sie tu powaznie porozmawiac kiedy sie latwosc uogulnia i sie daje wpadac w zasadtke steroetypow i propagande ktorej Goebels sie nie powstydzil by.


ODPOWIEDZ