Zalew Europy przez imigrantów !!!

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 10:58

"Kierowca zarejestrowanego w Polsce vana zginął w wypadku w pobliżu francuskiego miasta Calais, do którego doszło dziś nad ranem z powodu ustawionej przez migrantów na drodze blokady z pni drzew. Na razie nie poinformowano, z jakiego kraju pochodził.
Do wypadku doszło przed godziną 4 rano. Przed ustawioną na drodze blokadą trzy pojazdy gwałtownie zahamowały. Van, który jechał z tyłu, uderzył w jeden z samochodów ciężarowych i stanął w płomieniach.
Jak podają lokalne media, kierowca zginął na miejscu.
W sprawie wszczęto śledztwo; zatrzymano dziewięciu pochodzących z Erytrei migrantów - napisano na portalu radia Europe1. Byli w jednym z pojazdów stojących przed blokadą."

tirem jeździłem do Anglii , Francji, Portugalii , Hiszpanii , itd
zrezygnowałem z tras międzynarodowych na rzecz imigrantów
wiele razy uszkodzili mi samochód, próbowali ukraść towar, paliwo, próbowali włamać się do kabiny ciężarówki
na własne oczy widziałem jak dwie grupy "arabów" zdemolowały stację paliwową na granicy Hiszpanii z Francją itd
ta hołota, dzicz coraz bardziej panoszy się w europejskich miastach
unia europejska naciska inne kraje aby przyjmowały uchodzców
jestem stanowczo na NIE dla tej hołoty
jakie jest Wasze zdanie
dlaczego tak mało się mówi o tym ?


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 11:05

Zdecydowanie nie dla dzikusów. Każdego dnia powodują, że niechęć do nich wzrasta, byczki i fizole z samsungami w kieszeni niech chwycą za broń i walczą o swój kraj. Jeżeli ktoś jest za przyjmowaniem człekopodobnych to niech od razu poda odpowiednim organom swój adres pod którym mógłby ich ulokować.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 11:42

Nie powiem co o tym myślę, bo najprawdopodobniej dostałbym jakiegoś soczystego bana.

Poprawność polityczna nas zabija, wojna trwa, niewinni cierpią - ciekawe kiedy 'ci u góry' coś z tym zrobią.

Swoją drogą wczoraj słyszałem, że wszystkie meczety w Londynie dostaną jakąś ochronę. Wszystkie. Jest to pokłosie ataku na jeden z nich, a raczej ludzi przebywających tam. Teraz wyobraźmy sobie atak na jeden z kościołów katolickich, prawosławnych czy jeszcze innych. Myślicie, że również zostałyby odpowiednio wzmocnione i chronione? Nie za bardzo chce mi się wierzyć.

Jestem uprzedzony. :confused:
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2017, 12:24 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 11:52

Ja za nazwanie dzikusa podczłowiekiem dostałem kiedyś kartkę :rotfl:
Ciężki temat rzeczywiście bo w tym wątku tak naprawdę nie można napisać co tak naprawdę się myśli.


Obrazek
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 12:42

Nic nie dzieje się bez przyczyny
komuś zależy na osłabieniu europy poprzez napływ imigrantów
mieszkańcy europy widzą co się dzieje, a władze nie robią z tym nic, mało tego, nie dawno wybrany prezydent Francji ogłosił walkę z terroryzmem ale jednocześnie przyznał że Francja będzie otwartym krajem dla imigrantów :facepalm:
oglądałem wiele wystąpień Aleksandra Jabłonowskiego na jutube, który otwarcie mówi o tym że za całym terroryzmem w europie stoi usa


w prostych słowach


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 13:28

Francja jest otwartym krajem dla dzikusów dlatego cały czas jest im wyrządzana krzywda. Wychodząc do miasta w Paryżu czy jadąc do Disneylandu prawdopodobieństwo tego, że nie wrócisz do domu znacznie wzrasta.
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2017, 14:39 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 14:35

Moje zdanie na temat kryzysu imigracyjnego i podejścia do niego Brukseli jest znane każdemu kto zaglądał do tematu "Polityka". Jednak ostrzegam Was przed ludźmi pokroju Jabłonowskiego vel Olszańskiego, bo to są ukrywający się pod płaszczykiem polskiego patriotyzmu rozpylacze ruskiej propagandy, której uległ juveman7, co doskonale widać po tym co tutaj pisał:

1) http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 456#891456,

2) http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 464#891464.

Rosja na szeroką skalę prowadzi wojnę informacyjną z państwami NATO: "RAPORT: Rosja prowadzi z NATO wojnę informacyjną". Bądźcie ostrożni, nie podchodźcie bezkrtycznie do źródeł informacji, bo niektóre z nich serwują w 90% treści zgodne z Waszymi poglądami tylko po to by w pozostałych 10% sączyć w Wasze uszy propagandowy jad kremlowskiego Gadziego Języka. Doskonałym przykładem tego jest twitterowe konto @V_of_Europe.

Juvemanie7, przypuszczam, że nie jesteś ruskim trollem, tylko dałeś się podpuścić ruskiej dywersji ideologicznej. Podważanie wzmocnienia bezpieczeństwa Polski poprzez obecność na naszym terytorium US Army to czysta ruska propaganda.


Obrazek
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 15:20

Podrzuciłem linka z filmem na którym Jabłonowski przedstawił swój punkt widzenia. W prosty sposób wyjaśnia zagrania polityczne ostatnich lat z udziałem usa. Nie wiem kim on jest, skąd się pojawił, ale gada z sensem i jestem w stanie w to uwierzyć, albo inaczej, bardziej do mnie trafiają jego słowa aniżeli decyzje unii europejskiej, która z otwartymi rękami przyjmuje imigrantów, siejących spustoszenie wśród swoich obywateli.
Zamachy, pobicia, gwałty, zasiłki itd, i co ?
kolejny fale imigrantów napływają !!!
wg mnie polityka oraz religia to dwa największe narzędzia manipulacji człowiekiem
do żadnej z nich nie należę, ani do żadnej religijnej sekty ani politycznego ugrupowania
proszę nigdzie mnie nie wpychać na siłę
jestem człowiekiem trzymającym się z dala od tej światowej pralni mózgu
Jabłonowski przedstawił swój punkt widzenia, każdy ma prawo sięz tym zapoznać i wyciągnąć własne wnioski, tyle w temacie

temat dotyczy imigrantów
jestem na NIE, jak wielu europejczyków
ale władze europy tego konia trojańskiego na siłę wciągają do siebie
czuję się oszukany


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 16:00

Człowiek przedstawiający się jako Aleksander Jabłonowski już dawno został zidentyfikowany jako "obcy element". Ponadto, ten żałosny pajac hańbi mundur NSZ: "Oświadczenie Związku Żołnierzy NSZ ws. Wojciecha Olszańskiego ps. Aleksander Jabłonowski". Zresztą ostatnio skarżył się chyba, że mało co nie dostał <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> od ONR-u i MW.

Kryzys imigracyjny próbują wykorzystać do swoich celów różne grupy interesu. Zwolennicy przekształcenia Unii Europejskiej w federację chcą wykorzystać imigrantów do demontażu państw narodowych. Rosja prawdopodbnie wspiera Państwo Islamskie, bo zależy jej na osłabieniu państw Zachodu poprzez doprowadzenie w nich do wojny religijnej. Przy okazji chce poróżnić państwa członkowskie UE wykorzystując różnice w nastawieniach społeczeństw do masowej imigracji. Problemem nie jest Unia Europejska jako wspólnota tylko rządzące nią aktualnie wyobcowane ze społeczeństwa elity.


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 18:09

+1 Vimes
Nie jest to tak sensacyjna wiadomość jak powiązania z rosyjskim FSB założycieli ukraińskiego Prawego Sektora, ale Olszański to jawny troll kremlowskiego imperializmu. Niezależnie od tego co on mówi, należy jego dane spuścić w kiblu i się nie przejmować.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
motoluka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2011
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2011

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 16:22

Koledzy, pracowałem w Polsce w Straży Granicznej 3,5 roku. Wcale Polska nie jest bezpieczna w sensie ewentualnego napływu imigrantów, granica i jej zabezpieczenie też pozostawia złe wrażenie. Wystarczy, że Polska stanie się lepsza dla nich pod względem gospodarczym.


Kibic Juventusu od 1997 roku :)
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 09:18

Jakoś mi ten temat umknął. "Demontaż państw narodowych" czyli zmiana ładu westfalskiego. Vimesie, zawitaj do XXI wieku. Imigranci są pochodną globalizacji. To proces nieodwracalny, choć tak wielu nie chce tego przyjąć do wiadomości. Stany Zjednoczone już dawno to przerobiły, bogate kraje Europy, wbrew propagandzie, że imigracja to nowy proces, też już mają to głęboko zakorzenione. Teraz państwa są wielonarodowe, różnorodne etnicznie. Nie da się tworzyć postępu w żadnej dziedzinie siedząc zamkniętym na świat. Istnieją państwa, które tego próbują lub próbowały, koronny przykład to Korea Północna. A skoro nie można być zamkniętym to ludzie będą przepływać, osiedlać się, kultury będą się mieszać. Problemem jest to, jak poradzić sobie ze skalą i jak zagospodarować nową siłę roboczą. Jak zamkniemy ich w obozach w 3-4 państwach Europy to faktycznie będą to wylęgarnie patologii. Ale tak być nie musi. Wszystkie wielkie miasta zachodniego świata są multikulturowe i wielonarodowe. I one, jak zauważa B.R. Barber są w awangardzie postępu i najlepiej radzą sobie z wyzwaniami XXI wieku. Jak będziemy karmić ludzi strachem przed innymi: muzułmanami, Ukraińcami, Żydami, etc. to pozostanie nam smutna rola zaścianka rozwiniętego świata. Wykorzystywanie zamachów do szerzenia tego strachu jest idiotyczne: wielu zamachowców pochodzi z pokoleń imigrantów, z których wyrośli także sportowcy, naukowcy, lekarze, politycy, itd. których nikt normalny nie uznałby za szkodliwych dla kraju a wręcz przeciwnie. Tylko my już przywykliśmy do tego, że we Francji, W.Brytanii o USA nie wspominając czołowy chirurg będzie miał arabskie korzenie, znany ekonomista będzie imigrantem z Bliskiego Wschodu, przełomu w nauce dokona potomek żydowskich imigrantów z Polski z potomkiem imigrantów z Włoch albo Dalekiego Wschodu. O sportowcach nie wspominam nawet. Oczywiście środowiska imigrantów różnią się od reszty społeczeństwa. Ale nie tak bardzo. Tak jak u nich dwóch chłopaków z jednego bloku może zostać jeden lekarzem drugi terrorystą, tak samo dzieje się u nas. Pewnie sami znacie przypadki gdy kumple z podwórka czy boiska w dorosłym życiu wylądowali na przeciwległych biegunach. Brevik, zamachowcy z RAF, etc. żyli w społeczeństwie obok ludzi, którzy wyrośli na nauczycieli, biologów, żołnierzy, policjantów. Niektórzy sąsiedzi Norwega zapewne byli bardzo prawicowi, a tych z RAFu sympatyzowali z socjalizmem. Nikt ich jednak nie winił za zamachy z tego powodu. Dzisiaj winimy imigrantów wyznających islam albo arabskiego pochodzenia bo ich pobratymiec się wysadził albo wjechał w ludzi ciężarówką. Nie bacząc na to, że niejednokrotnie przez większość życia ów zamachowiec rzadko był widywany w meczecie a częściej w dyskotece albo był szarakiem, do bólu przeciętnym we wszystkim, także w religijności. Łapiemy się na prostą kalkę: fanatyk islamski dokonał zamachu czyli winny jest islam i imigranci z tego kręgu cywilizacyjnego.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 10:11

tylko błagam, nie odpisujcie na tego posta powyżej, facet przytulił za ten wysryw 30gr, jeżeli będziecie z nim wchodzić w polemikę, zgarnie 60gr, 90gr i tak do oporu :prochno:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 19:26

Przeczytałem kawałek tego lewackiego bełkotu i:
Nie da się tworzyć postępu w żadnej dziedzinie siedząc zamkniętym na świat. Istnieją państwa, które tego próbują lub próbowały, koronny przykład to Korea Północna.
Korea Południowa - 99,9% mieszkańców to Koreańczycy. Kraj ten ten ma najlepszy i najnowocześniejszy internet na świecie.
Japonia - 98,5% Japończycy


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 21:43

Gotti pisze:Przeczytałem kawałek tego lewackiego bełkotu i:
Nie da się tworzyć postępu w żadnej dziedzinie siedząc zamkniętym na świat. Istnieją państwa, które tego próbują lub próbowały, koronny przykład to Korea Północna.
Korea Południowa - 99,9% mieszkańców to Koreańczycy. Kraj ten ten ma najlepszy i najnowocześniejszy internet na świecie.
Japonia - 98,5% Japończycy
Nie zrozumiałeś tego co napisałem. Poproś kogoś kto czyta ze zrozumieniem, żeby ci wytłumaczył.


ODPOWIEDZ