Zalew Europy przez imigrantów !!!

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 20:07

juvemaroko pisze:
pan Zambrotta pisze:
juvemaroko pisze:O seksie w Islamie to pewnie masz tez mala wiedza bo w odroznienie od Katolikow to seks sie nie uprawia tylko zeby miec dzieci.
wat :lol: co za piramidalna bzdura, twierdzisz ze Katolicy uprawiaja seks tylko kiedy chca miec dzieci?
Nie twierdze tego lecz wiem ze taki jest polecenia z gory :smile:
To moze zapytaj sie jutro jak bedziesz w kosciele.
tym zdaniem tylko potwierdziles, ze nie warto z toba rozmawiac, a twoj poziom wiedzy (ktory kwestionujesz u innych) pozostawia wiele do zyczenia.

Vimes, chyba nie warto. Facet na caly twoj wywod odpowiada jednym truizmem.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 23:38

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016 ... -ich-kraj/

Jak to? :o Nie chcą się ubogacić kulturowo? Szok! A przecież to podobno taki tolerancyjny i otwarty naród. Liderzy Europy.


Trzeba być chorym umysłowo, żeby porównywać przestępstwa Polaków i imigrantów popełniane za granicą. To jest zupełnie inna skala. I przykładów jest mnóstwo. Ale niestety o tym w mainstreamowych mediach nie mówią.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 08:15

Vimes

Przeznam sie ze dzieki ciebie odkrylem Ameryka.
Hitler Chwali Islam i Muzulmanow !!! To wedlug ciebie musze porzadnie zwatpic i sie zastanowic nad sens mojego zycia?
Tak wiem nawet Warszawa zostala zdemolowana przez Muzulmanskie oddzialy.
Przepomina mi sie pewna watpliwa teoria ze dziadek Hitlera byl Zydem.
Slowo Antysemitizm kojarze sie na 99% z Zydami jako rasa a nie jako religia.
Zas przepominam ze Semici to tak ze Arabowie zarowno tych Muzulmanow jak i Chrzesjan (Wiem tez ze Arabstwo i Chrzescjanstwo dla przecietnego Polaka to abstrakcja tak jak i ze Jezus byl semita i raczej nie byl blondynem w niebieskiemi oczami).
Co do przekladow ze przez opuscienie Islamu ktos gdzies przez kogos zostal skazany na smierc, nie odpowiada na moje pytanie kiedy ostatni raz mialo to miejsce w Maroko.

Zambrota i Vimes

Niczego nie twierdze na temat sex u katolikow bo to nie moja specjamizacja.
Temat sex i kosciol to jest przeklad tego co sie mowi i co jest nadurzywanym. Z czasem i z wiekiem zrozumieczy ze nie wszystko co sie mowi to prawda szczegolnie w dziszajszych czasow kiedy media potrafia tendencyjnie nadurzywac pewne wiadomosci.
Nigdzie nie napisalem w odroznienie do Vimesa ze to co jest tak ma byc. O zakaz uzywanie prezerwatyw przez kosciol oraz ze sex to ma sluzyc zeby miec dzieci to nie moj wynalazek i to uslyszalem od znajomi Katolicy. Przeznam ze nigdy nie mialem okazji o tym bezposrednio porozmawiac z przedstawicielem kosciol.

Nie twierdze tez nigdzie ze jestem wybitnym znawca danej religie. Na mnie to absolutnie nie robi wrazenie kim kto jest i jak wyglada. Co mnie interesuje to jak sie zachowuje.

Kazda religia ma swoje zalety i wady nadwykorzestanych przez duzo ludzie.

To co mnie draznilo tutaj to nie temat przejac czy nie uchodcow bo to ciezki tamat i kazdy ma prawo miec swoje zdanie.
Ale to co niektorze tu pisza to flirtuje z nienawiscia, ksenofofia. Uwazac ze wyznawcow danej religie sa tylko o wyjasni przestawiciele calego zla, pokazuje perfidnie ze dana osoba nic nie zrozumiala co do wykazania wlasnej religie.

Moze to zabrzmi dziwne dla mnie licze sie jak czlowiek sie zachowuje na codzien a nie ile razy pomodlil sie dziennie czy byl w Jerozolimie, Mekki czy Watykanu.

Szczypek
To ze ktos zabija w imie Boga to chyba nie jest tylko specjalizacja Muzulmanow. Oraz to w absolutnie zadnym sposobu nie uzasadnia takich czynnow. To pytanie dla ciebie dlaczego prawie wszysce ktorze braja udzial w zamachow byli poprzednio karani z prazestepstwo lub nadal do niedawna nimi byli. Czyli onie dokonuja po prostu kontynuacja swoich czynow, wylywaja swoich frustracji i realizuja to co lubia tylko ze tym razem uwazaja tak jak niektorzy tutaj na forum ze beda za to wynagrodzeni.
Podziwiam ludzie ktorzy potrawia byc wroszeni smierci jedni ale obojetni przy smierci innych. Widocznie albo uwazaja ze niektorze za gorsza kategoria albo po prostu sa niewolnikami media i kierowani przez nich.
Jest tyle nieszczescia i nie sprawiedliwosci w zyciu ze jesli mialbym sie tym wszystkim przejac to nie mialbym czasu zajac sie wlasnym zyciem. Codziennie bym musial manifestowac i nie wiem ile minut ciszy dokonal dziennie. Dla mnie takie reakcje wynikaja ze stereowaniem emocje przez media naglasajac pewnych faktow lub nie.

Nadal nie moge sie nadzywic jak szybko issis zostalo uznany na calym swiecie kiedy narod z wielka historia (np Saladen), Kurdowie nadal musza sie bujac i od ponad 100 lat nikt nie chce uznawac ich Panstwo.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 08:27

http://www.dzienniknarodowy.pl/8649/syc ... kim-migra/

Mocne ale mało kto jest tak zalany dzikusami jak Włochy.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 09:31

juvemaroko pisze:Czyli onie dokonuja po prostu kontynuacja swoich czynow, wylywaja swoich frustracji i realizuja to co lubia tylko ze tym razem uwazaja tak jak niektorzy tutaj na forum ze beda za to wynagrodzeni.
No dokładnie tak, czyli to islam ze swoją nagrodą za zabicie niewiernych pcha ich w kierunku kolejnych swoich czynów. Gdyby islamu nie było, pewnie nadal dokonywaliby przestępstw, ale na pewno nie na taką skalę.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 10:00

szczypek pisze:
juvemaroko pisze:Czyli onie dokonuja po prostu kontynuacja swoich czynow, wylywaja swoich frustracji i realizuja to co lubia tylko ze tym razem uwazaja tak jak niektorzy tutaj na forum ze beda za to wynagrodzeni.
No dokładnie tak, czyli to islam ze swoją nagrodą za zabicie niewiernych pcha ich w kierunku kolejnych swoich czynów. Gdyby islamu nie było, pewnie nadal dokonywaliby przestępstw, ale na pewno nie na taką skalę.
Czy jestes w stanie udowodnic ze napewno dostana taka nagroda za ich czynnow? Od poczataku istnienia jakakolwiek religia zostale one wielokrotnie uzywany w celach politycznych i propagandowych (dobrym przekladem jest to co sie dzieje aktualnie w Polsce). Oczywiscie historia zna wiele przekladow nadurzycie przepisow religijnych zeby osignac swoich celow.
Jesli myslisz ze rozwaizanie problemow swiata idzie para z przestanie istnienia Islamu musze cie zmartwic bo liczba Muzulmanow wciaz wzrasta.
Zeby rozwiazac jakikolwiek problem co nalezy zrozumiec zjawisko i byc odpowiedzialnosc za swoich bledow. Zarowno problem migracyjne jak eskalada przemoc na bliskim wschodzie czy w afryce to wspolwinna wiele zachodnich panstwa przez ponad 50 lat. I tu nie mam na mysli tylko muzulmanskiej panstwa ale tez i tam gdzie wieksosc stanowia Chrzescjanie.
Jest latwo zlac winna na innych i udawac ze sie ma czystego sumienia. Bez prawdziwym bicie sie w piersi bez odpowiednia strategia, to nie ma szanse walczyc z glupota ludzka.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 12:54

juvemaroko pisze:Od poczataku istnienia jakakolwiek religia zostale one wielokrotnie uzywany w celach politycznych i propagandowych (dobrym przekladem jest to co sie dzieje aktualnie w Polsce). Oczywiscie historia zna wiele przekladow nadurzycie przepisow religijnych zeby osignac swoich celow.
Ale my tu nie rozmawiamy o dawnych dziejach czy PIS-ie w Polsce, my tu rozmawiamy o tym, że islamscy terroryści wysadzają się, bo wierzą, że za swoje czyny dostaną nagrodę. To sam przyznałeś. Są przestępcami, którzy i bez islamu popełnialiby swoje przestępstwa, ale z islamem nabierają one dla nich nowego znaczenia i rozszerzają skalę.

I nie usprawiedliwiaj jednego drugim, bo to niskie. Jak ktoś zgwałcił 14-latkę to też można powiedzieć, że inny zgwałcił i zabił dwie 14-latki i od razu ten pierwszy tak źle nie wygląda. Tak wygląda większość Twoich argumentów.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 15:49

szczypek pisze:
juvemaroko pisze:Od poczataku istnienia jakakolwiek religia zostale one wielokrotnie uzywany w celach politycznych i propagandowych (dobrym przekladem jest to co sie dzieje aktualnie w Polsce). Oczywiscie historia zna wiele przekladow nadurzycie przepisow religijnych zeby osignac swoich celow.
Ale my tu nie rozmawiamy o dawnych dziejach czy PIS-ie w Polsce, my tu rozmawiamy o tym, że islamscy terroryści wysadzają się, bo wierzą, że za swoje czyny dostaną nagrodę. To sam przyznałeś. Są przestępcami, którzy i bez islamu popełnialiby swoje przestępstwa, ale z islamem nabierają one dla nich nowego znaczenia i rozszerzają skalę.

I nie usprawiedliwiaj jednego drugim, bo to niskie. Jak ktoś zgwałcił 14-latkę to też można powiedzieć, że inny zgwałcił i zabił dwie 14-latki i od razu ten pierwszy tak źle nie wygląda. Tak wygląda większość Twoich argumentów.

Chyba zartujesz wykaz mi gdzie ja kogokolwiek usprawiedliwiam, albo gdzie minimalizuje czyjesz aktow.
Sam jest sobie sprzeczne i sam piszesz ze ci ludzie z czy bez Islamu by tak sie zachowywali co jest prawda. To ze usprawiedliwiaja swoich czynow religia to zadna nowosc i to nie jest wyjatek z Muzulmanami.
Od zawsze religia jest uwazana za paliwo narodow i nia sie kieruje zeby osignac swoich celow. Przekladem jest to co sie dzieje w Polsce i dobrym przekladem bylo nagloszenie gwaltu w Rimini i malo zainteresowanie 10 dniowy gwalt w Lodzi. Jakby gwalt dokonany przez patriota Katolika nie jest niczym zlego i minister sprawiedliwosci nie widzi sensu sie nim zajmowac.
To sie nazywa po prostu propaganda bo wedlug mnie oba czynow nalezy bezwlednie traktowac i to samo ukarac winnych.
Zeby nie bylo nie glosuje ani na PO ani na PIS dla mnie sa rowni siebie i od ulamku solidarnosc i od czasow Unii Wolnosci przestalem tracic czas na glosowanie. A porazka PO w ostanich wyborach dla mnie nie byla zadna niespodzianka i zasluzyli na nia!


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2017, 13:55

juvemaroko pisze:Przeznam sie ze dzieki ciebie odkrylem Ameryka.
Hitler Chwali Islam i Muzulmanow !!! To wedlug ciebie musze porzadnie zwatpic i sie zastanowic nad sens mojego zycia?
Szanowny Kolego, to Ty jako pierwszy przywołałeś w naszej dyskusji Hitlera, więc pokazałem Ci, że Hitler fascynował się islamem, ponieważ uważał go za religię dla "prawdziwych mężczyzn", w odróżnieniu od chrześcijaństwa, które było dla niego nazbyt "miękkie". Fascynował się islamem do takiego stopnia, że w ramach Waffen SS utworzono dywizję złożoną wyłącznie z muzułmanów:

Obrazek Obrazek Obrazek

Na powyższych zdjęciach oczywiście jest 13 Dywizja Górska SS (1 chorwacka) Handschar.

Jeżeli dla Ciebie jest to odkrywanie Ameryki to nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować Ci zdobycia nowej wiedzy. Jednak, żeby nie było Ci smutno, to dodam, że Żydzi również służyli w armii nazistowskich Niemiec: "Żydowscy żołnierze Hitlera". Po prostu, historia jest pełna zadziwiających paradoksów.

Warto również nadmienić, że w dzisiejszych Niemczech, sterroryzowanych przez dykataturę politycznej poprawności za mówienie o hitlerowskiej fascynacji islamem można iść do więzenia: "Michael Stürzenberger: W Niemczech islamu krytykować nie wolno".
juvemaroko pisze:Nigdzie nie napisalem w odroznienie do Vimesa ze to co jest tak ma byc. O zakaz uzywanie prezerwatyw przez kosciol oraz ze sex to ma sluzyc zeby miec dzieci to nie moj wynalazek i to uslyszalem od znajomi Katolicy. Przeznam ze nigdy nie mialem okazji o tym bezposrednio porozmawiac z przedstawicielem kosciol.
W takim razie, Twoi znajomi katolicy nie mają pojęcia o czym mówią lub są ignorantami, którzy swoją wiedzę opierają na wykoślawionym obrazie rzeczywistości z "Gazety Wyborczej". Nie musisz o tym rozmawiać z przedstawicielem Kościoła. Wystarczy zapoznać się z oficjalnym nauczaniem Kościoła dostępnym w internecie.

Obrazek

Źródło: https://twitter.com/delestoile/status/9 ... 3659712512

Pytanie: Czy islam stanowi zagrożenie dla Waszego kraju?
Sondaż Fondapol dla "Le Figaro".

Prawdopodobnie ktoś coś schrzanił, bo sądząc po kolorach w Polsce powinno być 87%. W całej Europie pełno rasistów i islamofobów, bo "islam to religia pokoju", a jak się nie zgadzacie z tym twierdzeniem to EU je Wam wbije do głowy młotem politycznej poprawności.

--------------------

Obrazek

Ofiary ataku nożownika na dworcu w Marsylii. Studentka medycyny i uczennica szkoły pielęgniarskiej. Chciały pomagać ludziom... Imigrant z północnej Afryki z okrzykiem "Allahu Akbar" na ustach, jednej podciął gardło, a drugą dźgnął w brzuch.


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 października 2017, 13:29

Vimes pisze:
juvemaroko pisze:Przeznam sie ze dzieki ciebie odkrylem Ameryka.
Hitler Chwali Islam i Muzulmanow !!! To wedlug ciebie musze porzadnie zwatpic i sie zastanowic nad sens mojego zycia?
Szanowny Kolego, to Ty jako pierwszy przywołałeś w naszej dyskusji Hitlera, więc pokazałem Ci, że Hitler fascynował się islamem, ponieważ uważał go za religię dla "prawdziwych mężczyzn", w odróżnieniu od chrześcijaństwa, które było dla niego nazbyt "miękkie". Fascynował się islamem do takiego stopnia, że w ramach Waffen SS utworzono dywizję złożoną wyłącznie z muzułmanów:

Obrazek Obrazek Obrazek

Na powyższych zdjęciach oczywiście jest 13 Dywizja Górska SS (1 chorwacka) Handschar.

Jeżeli dla Ciebie jest to odkrywanie Ameryki to nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować Ci zdobycia nowej wiedzy. Jednak, żeby nie było Ci smutno, to dodam, że Żydzi również służyli w armii nazistowskich Niemiec: "Żydowscy żołnierze Hitlera". Po prostu, historia jest pełna zadziwiających paradoksów.

Warto również nadmienić, że w dzisiejszych Niemczech, sterroryzowanych przez dykataturę politycznej poprawności za mówienie o hitlerowskiej fascynacji islamem można iść do więzenia: "Michael Stürzenberger: W Niemczech islamu krytykować nie wolno".
juvemaroko pisze:Nigdzie nie napisalem w odroznienie do Vimesa ze to co jest tak ma byc. O zakaz uzywanie prezerwatyw przez kosciol oraz ze sex to ma sluzyc zeby miec dzieci to nie moj wynalazek i to uslyszalem od znajomi Katolicy. Przeznam ze nigdy nie mialem okazji o tym bezposrednio porozmawiac z przedstawicielem kosciol.
W takim razie, Twoi znajomi katolicy nie mają pojęcia o czym mówią lub są ignorantami, którzy swoją wiedzę opierają na wykoślawionym obrazie rzeczywistości z "Gazety Wyborczej". Nie musisz o tym rozmawiać z przedstawicielem Kościoła. Wystarczy zapoznać się z oficjalnym nauczaniem Kościoła dostępnym w internecie.

Obrazek

Źródło: https://twitter.com/delestoile/status/9 ... 3659712512

Pytanie: Czy islam stanowi zagrożenie dla Waszego kraju?
Sondaż Fondapol dla "Le Figaro".

Prawdopodobnie ktoś coś schrzanił, bo sądząc po kolorach w Polsce powinno być 87%. W całej Europie pełno rasistów i islamofobów, bo "islam to religia pokoju", a jak się nie zgadzacie z tym twierdzeniem to EU je Wam wbije do głowy młotem politycznej poprawności.

--------------------

Obrazek

Ofiary ataku nożownika na dworcu w Marsylii. Studentka medycyny i uczennica szkoły pielęgniarskiej. Chciały pomagać ludziom... Imigrant z północnej Afryki z okrzykiem "Allahu Akbar" na ustach, jednej podciął gardło, a drugą dźgnął w brzuch.

Na poczatek proponuje ci zapoznac sie z kim sa semitami i jakii mial do nich stosunek hitler i cala jego faszystowska ideologia.
Niestety musze stwierdzic ze twoja wiedza jest bardzo ograniczona skoro nie umiesz odroznic fascynacja od ukladu polityczne czy militarne.
Po pierwsze jesli ktos jest czyms fascynowany to widac w swoim codziennym zycie (dobrym przekladym jestes ty i twoja fascynacja prawica ogolnie i Pisem szczegolnie oraz nawet flirtem z skrajna prawica co widac na kazdym twoim postu). Nie wiadomo mi ze hitler zmienil wiara na Islam (no chyba ze zaskoczyc mnie). Nie odkrylem ameryka jednak bo wiadomo mi bylo ze hitler scignal do swojej armi Muzulmanie (Bosniacy, Azerow, oraz mial dobry kontakt z muftim Jerozolimie z wzgledu ze w Palestynie juz dochodzili do konfliktu pomiedzy Zydami i Arabami (Muzulmanie i Chrzescjanie). To bylo na zasadzie wrog moich wrogow to jest moim przejacielem i nie tam jakas fascynacja tak jak piszesz.
Paradoksow to ja znam wiele i nie moglem nigdy zrozumiec jak mozna byc wierzacy (jakakolwiek religia) i robic innym krzywde.
Nie wiem czemu ma mi byc smutno ze jacysz Muzulmanie sluzyli w armii hitlera oraz ma mi byc wesolo bo jacyz Zydzi zabijali dla niego. Ja nie jestem jak ty nikogo nie oceniam i nie wsadzam wszystkich do jednego worka. Kazdy jest odpowiedzialne za swoich czynow i za swoich wyborow w zyciu.
Wiem ze ciebie to podnieca i sprawia radosc kiedy jakis Muzulmanin gdzies kogos pozabila. Widac bylo twoim rozczarowanie ze 64 letni Psychol w Las Vegas nie byl zwiazanym z panstwem islamski badz nie przesiedl na Islam. Z reszta podziwiam jak uproszczas sprawy w oba przekladow.
To samo dotycze zaranie sie jak jakis gwalciciel jest niby Muzulmaninem i przemilczenie sprawe jak to jest Katolik. Nie rozumiem w czym jest roznica dla ciebie bo dla mnie to zadna kazdy z nich powinna za swoich aktow surowo byc potepiany a nie w zaleznosc od jego wiara czy kolor skory.
Jesli chodzi o sex u Katolikow nigdzie nie napisalem ze tak jest.
Napisalem ze niektorze w Polsce tak uwazaja i nie jest mi ocenianie ich tak jak to z latwoscia robisz i uwazasz za ignorentami. Ten temat mial kilka razy okazje rozwinac z rodzina badz z znajomymi ktorze sa wyksztalceni praktykujacymi i wyborcow Pisu. To absolutnie nie oznacza ze wszysce Katoliczy tak uwazaja albo ze tak ma byc. To samo jako przeklad z celibatem, heteroseksualizm, homoseksualizm i pedofilia w kosciol katoliczkich. Kazdy ksiadz badz zakonnica robi to co mu i jej pasuje i sie podoba ale oficjalnie wszysce nie uprawiaja seksu.
Nie rozumiem czemu uwazasz ze jak uwazam Polakow za homofobow i antyMuzulmanow. Sam jestem Polakiem (i nie zostalem nim jak slynny Perreiro) znam dobrze Polska i Polakow. Fakt ze nie bylem w Polskiej szkole nie doraztalem w Polsce, ale miszkalem pracowalem przez kilka nascie lat i nawet czesto w roku bywam w Polsce. Polacy sa jak kazdy narod wsrod nich dobry i zli ludzie ale ostatnio jest ekskalacja nastrojow antyobcych przez propaganda politykow i w tv. W sumie nie wiele sie zmiennilo z przecietnego Polaka antyzyda zrobiono antyemmigranta antymuzulmanina. Co moim zdaniem zadna sztuka. Z reszta wystarczy poogladac maszerujacych Narodowcow zeby to zauwazyc.
Sposub w ktorym poruszas temat emmigrantow, Islam, terroryzm pozostaje bardzo powierzchniowy i pokazuje ze albo jestes podatny na skrajna propaganda albo sam bierzysz w tym udzial.
Pytanie do ciebie i innych czemu w latach 90 sciagniety z Czeczeni sporo uchodcow, czemu mozna bylo wydywac flaga Czeczenska w centrum Warszawy obok palacu kultury i nauki (kiedy wieksosc panstwo ich nie uznawalo), czemu nikt sie nie darl wtedy ze to terrorysci.
Pomoge wam haslo AntyRussia a nie tam jakas ludzka pomoc.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 października 2017, 14:01

juvemaroko pisze:Chyba zartujesz wykaz mi gdzie ja kogokolwiek usprawiedliwiam
Tak się usprawiedliwia zamachy terrorystyczne dokonywane przez muzułmanów:
juvemaroko pisze:Przepominam ze Niemcy podczas drugiej wojnie swiatowej tez nadurzywali watek religijnym przeciwko wyznawcow innej religie (Gott mit Uns).
Krzyzacy podczas ich wyprawe tez mordowali w imie wiare.. W Amerycej polodniowej; w Azji w Australii czy w Afryce tez sie mordowalo w imie religie.
Do nie dawna w Bosni tez sie mordowalo w imie religie. I co z tego?
juvemaroko pisze:To ze ktos zabija w imie Boga to chyba nie jest tylko specjalizacja Muzulmanow.
juvemaroko pisze:To ze usprawiedliwiaja swoich czynow religia to zadna nowosc i to nie jest wyjatek z Muzulmanami.
juvemaroko pisze:Sam jest sobie sprzeczne i sam piszesz ze ci ludzie z czy bez Islamu by tak sie zachowywali co jest prawda.
Nie napisałem, że zachowaliby się tak samo. Napisałem "gdyby islamu nie było, pewnie nadal dokonywaliby przestępstw, ale na pewno nie na taką skalę." Rozumiesz sformułowanie "nie na taką skalę"?
Ostatnio zmieniony 06 października 2017, 14:02 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 06 października 2017, 14:01

Akurat ci Czeczeni to bardzo słaby przykład. Mieszkam niedaleko Góry Kalwarii (m.in. tam zostali osiedleni) i jest bardzo duży problem - ludzie są zastraszani, dzieci bite przez swoich rówieśników, niejednokrotnie mieszkańcy stosowali apele i pisma o pomoc. Powiedz mi, ile mamy jeszcze próbować być dobrymi, skoro doświadczenia z tym kręgiem kulturowym (nie mówię już nawet o religii - to spłycanie tematu) są fatalne? Daliśmy im szansę? Daliśmy. Wykorzystali ją? Odpowiedz sam.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2017, 15:09

juvemaroko pisze:Wiem ze ciebie to podnieca i sprawia radosc kiedy jakis Muzulmanin gdzies kogos pozabila. Widac bylo twoim rozczarowanie ze 64 letni Psychol w Las Vegas nie byl zwiazanym z panstwem islamski badz nie przesiedl na Islam. Z reszta podziwiam jak uproszczas sprawy w oba przekladow.
Jeżeli Cię to interesuje to na wieść o kolejnym zamachu dokonanym przez muzułmanina odczuwam przede wszystkim złość na europejskich polityków, którzy okłamali społeczeństwo i wykorzystując moralny szantaż, wpuścili na nasz kontynent hordy barbarzyńców: "Ekspert: napływający to żadni uchodźcy. 90 proc. z nich nie ucieka przed wojną". Co więcej, ludzie pouczający Polskę o poszanowaniu prawa sami wykazali się jego rażącym lekceważeniem: "Prawnicy Bundestagu: Decyzja Merkel nie miała podstaw prawnych". Twierdzę, że islam jest niekompatybilny z europejską kulturą i uważam, że idea multikulturalizmu poniosła całkowitą klęskę.

Napisałem dwa posty o Stephenie Paddocku:

1) http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 972#927972,

2) http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 995#927995.

Nie wiem, gdzie się tam dopatrzyłeś tego, o czym piszesz :think:. Osobiście uważam, że zachowałem zdrowy sceptycyzm nie przyjmując bezkrytycznie komunikatu Państwa Islamskiego, o tym że Stephen Paddock to ich człowiek. Przypuszczam, że Twoja umiejętność rozumienia tekstu pisanego po polsku wymaga chyba jeszcze dużo pracy.

Nie wiem, czy Stephen Paddock był "psycholem" czy jednak miał jakiś motyw. Nie każdy masowy morderca jest psychicznie chory. Przykładowo Andresa Breivika psychiatrzy uznali za poczytalnego i zdolnego do stanięcia przed sądem. Breivik miał motyw polityczny. Według mnie za swój czyn zasłużył na karę śmierci. Norwegowie zdecydowali inaczej i ja to szanuję - ich kraj, ich prawo.
juvemaroko pisze:To samo dotycze zaranie sie jak jakis gwalciciel jest niby Muzulmaninem i przemilczenie sprawe jak to jest Katolik. Nie rozumiem w czym jest roznica dla ciebie bo dla mnie to zadna kazdy z nich powinna za swoich aktow surowo byc potepiany a nie w zaleznosc od jego wiara czy kolor skory.
Polemizujesz z tezami, które sam sobie wymyślasz. Czy ktokolwiek napisał tutaj, że jest jakaś różnica pomiędzy gwałtem dokonanym przez muzułmanina i nie-muzułmanina lub białego i nie-białego?
Wcześniej poruszyłeś sprawę gwałtu w Łodzi i rzekomego braku zainteresowania tą zbrodnią, co jest kompletną bzdurą. Media o tym pisały, minister Ziobro ukarał prokuratorów, którzy nie przykładali się do sprawy i zapowiedział zaostrzenie kar za przestępstwa seksualne: "Po śmierci zgwałconej 26-latki w Łodzi. Ostra reakcja Zbigniewa Ziobry". Za mało?

Podobnie mój stosunek do gwałcicieli wyłożyłem chyba dość jasno, a w tej sprawie sprawcą był Polak: http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 439#925439.

Reasumując, wyssałeś sobie z palca jakąś tezę, z którą "bohatersko" polemizujesz.

Oczywiście fakt, że imigranci dopuszczają się takich przestępstw zdecydowanie częściej od Europejczyków wygodnie pomijasz milczeniem:

1) "Więcej kradzieży, pobić i gwałtów. W Niemczech rośnie liczba przestępstw popełnionych przez imigrantów",

2) "Drastyczny wzrost liczby gwałtów w Bawarii popełnianych przez migrantów".

I taka to z Tobą rozmowa.
juvemaroko pisze:nawet flirtem z skrajna prawica co widac na kazdym twoim postu
Chłopie, nie mam pytań, rozgryzłeś mnie. Mój flirt ze skrajną prawicą widać w każdym moim poście, a w tym już szczególnie: http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 010#748010 :lol:. Podobnie jak w innych, w których pisałem, że totalitaryzmy brunatny i czerwony to dwie strony tej samej monety.
juvemaroko pisze:W sumie nie wiele sie zmiennilo z przecietnego Polaka antyzyda zrobiono antyemmigranta antymuzulmanina.
Większość Europejczyków nie chce przyjmowania islamskich imigrantów: "Europejczycy nie chcą muzułmanów. Polska w czołówce" i większość uważa islam za zagrożenie. Nie tylko Polacy. I proszę Cię nie zestawiaj dzisiejszych muzułmanów z Żydami, bo to jest prostu niesmaczne.

Jak do tej pory nie byłeś tu w stanie prowadzić merytorycznej dyskusji, nie odniosłeś się do żadnego z cytowanych przeze mnie tekstów źródłowych o islamie, do wypowiedzi żadnego z imamów, których tutaj cytowałem, a teraz posuwasz się do insynuacji na mój temat próbując do tego wykorzystać pałkę politycznej poprawności, bo wiadomo, że jak ktoś ma prawicowe poglądy to pewnie od razu naziol. Być może problemem jest bariera językowa sprawiająca, że nie rozumiesz bardziej złożonych wypowiedzi w języku polskim i stojących za nimi emocji, to że polski nie jest Twoim ojczystym językiem w pewnej mierze Cię usprawiedliwia.


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 października 2017, 19:56

Vimes

Zamiast probowac zrozomiec zrodlo jakiegos zjawisko to ty od razu stawiasz wlasna ocena i probujesz tego dopasowac do danego schematu.


Krotko mowiac nie ma Islamu a nie Muzulmanow w Europie nie ma problemow. Nie ma czapatych i czarnych jest raj na ziemi. Proponuje ci zalozyc w europie ruch a la amerykanskiego alt righta. Tylko ze proponuje ci zebys zarzadzal test DNA to sie zdziwisz ze jednak Polacy maja znacznie pomieszanych genow niz myslisz (Azjatycka szczegolnie) i nawet co gorsze duzo Rosyjskie.
Ja uwazam ze to sa poglady ktore flirtuja z pogladami skrajna prawica. Fajne odcinasz to co pisze zeby udowadniasz swoja teza. Musze cie pochwalic za skutecznosc metoda jesli chodzi o przeoczenia tego co ci nie pasuje.

dla twojej informacje wieksosc zamachow zostalo dokonanych przez Muzulmanow 3 badz 4 generacji zamieszkajac w Europie. Wiec nie chodzi tu o fala emmigrantow ktorze po przejazdu zacieli dokonywac.

Nie porownywalem Zydow do Muzulmanow choc pewnie nie wiesz ale Judaizm i Islam ma wielke wspolnego. Porownaywalem nienawisci do jednych i drudze.
Wiem ze duzo czytasz czym sie chwalisz na forum dodajac mnustwo linkow, ale mam wiele watpliwosci ze tego czytasz i ze tego rozumiesz.

To ze masowy morderca nie jest koniecznie psycholem to najsmiesniejsza teza ktora mialem okazji czytac w ostanich latach. Jest takie powiedzenie Zyj a zobaczysz, czyli znow ponownie odkrywam cos nowego.
Faktycznie masowy morderca moze byc normalnym czlowiekiem i moze miec wszystko rozno w glowie. Tak masz racje czyli tak samo jak pasja zabijania mozna porownywac z pasja zbieranie znaczki pocztowych. Normalna i zwyczajna sprawa szczegolnie jesli chodzi o taki przeklad jak paddock czy breivika ktore pozzabijalo ponad 50 osob i nie sa psycholami.

breiik to przestawiciel skrajnej prawice i jest tyle samo warty dla mnie co salah abdeslam czyli oba nie zasluguja nawet na zmarnowanie czasu na proces ale skoro wszystko jasne co zrobuli to ja osobiscie bym im podarowal kula w leb. Wiem nie jest to po Katolicku dokonywac kare smierci no cos zawsze podziwialem ludzie ktorze takich smieci bronia.

Nie ma ochoty czytac glupot ktorymi sie podniecac bo to sa podobnych glupot ktore czytaja dzihadzisci tylko ze o 180 stopnie pogladu. Ta sama skala nienawisc do innych i brak ludzkich uczuc.
Prawie 50 lat zyje w dwoch roznych kulturach (Maroko i Polska) i mam wystarczajacego doswiadczenie zeby nie skorzystac z roznych watpliwych zrodla zeby zapoznac sie z oba kulturami. Na co dzien zarowno w Polsce jak i Maroko wyduje ta sama hipokryzja nienawisci brak tolerancji zwlaszcza od osoby chodzac do meczetow i do kosciolow co niestety mnie rozbraja bo ja osoby wierzacych szyjac nienawisc i uwazajac sie za lepszych nie moge po prostu zrozumiec.

Szczypek

Jesli uwazasz ze ja usprawiedliwiam zamachow to rownierz musze kwestniowac twojego zrozumienia co ja pisze. Nigdy nie popieralem terroryzm Irlandski, Muzulmanski czy inny.
Kazde czlowiek na swiecie dokonuje wiele wyborow w zycie i musi jakos ich usprawieliwic.

Don Patch

Nie odpisalesz na moje pytanie czemu 20 lat wstec nikt nie nazywal Czeczenow Terrorystami, i nawet byli pochwaleni w Polsce.
Podpowiem ci po prostu w Tv nie bylo taka masowa nagonka na nich, i byli traktowani jako uciekinieri z wojnej i z zbrodniedokonywanych przez innych Czeczenow wspierane przez Rosyjska armia.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2017, 20:49

juvemaroko pisze:Krotko mowiac nie ma Islamu a nie Muzulmanow w Europie nie ma problemow. Nie ma czapatych i czarnych jest raj na ziemi. Proponuje ci zalozyc w europie ruch a la amerykanskiego alt righta. Tylko ze proponuje ci zebys zarzadzal test DNA to sie zdziwisz ze jednak Polacy maja znacznie pomieszanych genow niz myslisz (Azjatycka szczegolnie) i nawet co gorsze duzo Rosyjskie.
To już jest żałosne. Wcześniej próbowałeś ze mnie robić naziola, a teraz imputujesz mi rasizm. Ja sprzeciwiam się sprowadzaniu do Europy ludzi z kompletnie odmiennej kultury, którzy jak pokazuje wiele przykładów europejskich krajów sprawiają olbrzymie problemy z integracją. Nigdy ani na tym forum, ani w prywatnych rozmowach nie użyłem określenia "ciapaty", więc daruj sobie takie aluzje.

Wyrobiłeś sobie na mój temat jakieś wyimaginowane zdanie, chociaż z tego co widzę przeczytałeś zaledwie ułamek z tego co tutaj napisałem. Pleciesz bzdury o testach DNA, podczas gdy ja dosyć wyraźnie pisałem, co możesz sprawdzić tutaj: http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 886#884886, że bliska jest mi kulturowa, a nie etniczna definicja narodu prof. Wincentego Lutosławskiego:
Do polskiego narodu należą spolszczeni Niemcy, Tatarzy, Ormianie, Cyganie, Żydzi, jeśli żyją dla wspólnego ideału Polski. Murzyn lub czerwonoskóry może zostać prawdziwym Polakiem, jeśli przyjmie dziedzictwo duchowe polskiego narodu, zawarte w jego literaturze, sztuce, polityce, obyczajach, i jeśli ma niezłomną wolę przyczynienia się do rozwoju bytu narodowego Polaków.
Obrazek

Na zdjęciu widzisz Augusta Agbolę O'Browna "Alego", powstańca warszawskiego. Dla mnie to prawdziwy Polak i do stwierdzenia tego nie potrzebuję żadnych testów DNA.

Podobnie kiedyś pisałem również o imigrantach, których chętnie bym w Polsce zobaczył jako przykład wymieniając Wietnamczyków, więc Azjaci również mi nie przeszkadzają: http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 041#861041. Taki ze mnie "rasista".
juvemaroko pisze:dla twojej informacje wieksosc zamachow zostalo dokonanych przez Muzulmanow 3 badz 4 generacji zamieszkajac w Europie.
Logika podpowiada, że jeżeli nie przyjmiemy pierwszego pokolenia, to nie będziemy mieć również problemów z trzecim i czwartym.
juvemaroko pisze:To ze masowy morderca nie jest koniecznie psycholem to najsmiesniejsza teza ktora mialem okazji czytac w ostanich latach.
Ale Ty ze mną dyskutujesz? Dyskutuj z psychiatrami, którzy postawili taką diagnozę, bo gdyby Breivik był niepoczytalny to nie mógłby odpowiadać przed sądem.
juvemaroko pisze:breiik to przestawiciel skrajnej prawice i jest tyle samo warty dla mnie co salah abdeslam czyli oba nie zasluguja nawet na zmarnowanie czasu na proces ale skoro wszystko jasne co zrobuli to ja osobiscie bym im podarowal kula w leb. Wiem nie jest to po Katolicku dokonywac kare smierci no cos zawsze podziwialem ludzie ktorze takich smieci bronia.
Zatem w czymś się zgadzamy, bo ja również uważam, że trzymanie ich w więzieniu to strata pieniędzy podatników. Dla Twojej informacji, kara śmierci jest w religii katolickiej jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie istnieje możliwość skutecznego odizolowania sprawcy od społeczeństwa.
juvemaroko pisze:Nie ma ochoty czytac glupot ktorymi sie podniecac bo to sa podobnych glupot ktore czytaja dzihadzisci tylko ze o 180 stopnie pogladu.
Czego konkretnie dotyczy ten komentarz? Wcześniej prosiłem Cię o odniesienie się np. do artykułu prof. Richarda A. Gabriela o Mahomecie: "Muhammad: The Warrior Prophet". To artykuł akademickiego historyka i emerytowanego oficera US Army. Nie są w nim poruszane absolutnie żadne kwestie teologiczne dotyczące islamu. Autor koncentruje się na przedstawieniu Mahometa jako dowódcy wojskowego, którym faktycznie był, tego chyba nie kwestionujesz? Opinia prof. Gabriela na temat talentów militarnych Mahometa jest bardzo pochlebna. Natomiast mnie najbardziej w tym uderzyło podobieństwo do działań Państwa Islamskiego.


Obrazek
ODPOWIEDZ