Pilsko Freeride (narty) :)

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 20:11

witam,
moze wsrod kibicow Juve, sa jacys narciarze,snowboard'erzy lub poprostu ludzie lubiacy zime.
w ostatnich dniach,duzo bawilem sie w lasach w Korbielowie, konkretnie na Pilsku, zjezdzajac na nartach.
ponizej zamieszczam moj film (pierwsza proba zabawy z programami do obrobki video) komentarze mile widziane :)



jako ciekawostke dodam, ze jest to moj powrot do powaznej jazdy po 14 miesiacach od wypadku w zeszlym sezonie :)



pozdro


eXoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2012
Posty: 169
Rejestracja: 10 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 20:28

Oo widzę, że nie tylko ja jeden w Korbielowie jeżdżę :-D

Tylko czemu po jakichś lasach się tułasz?


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 20:36

bo mnie to kreci, po trasach juz malo co jezdze :)


Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 20:55

Ja osobiście w zeszłym tygodniu byłem na weekend na Czarnej Górze. Warunki świetne. No i wjeżdżając na stok również można było zauważyć wiele osób jeżdżących po lasach xDD W ten weekend planuję jechać właśnie na Korbielów ;))


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 21:25

Ja byłem cały zeszły tydzień w Alpach, konkretnie: Val di Fiemme. Warunki bardzo dobre, słońce, delikatnie ujemna temperatura i świetnie przygotowane trasy. Po za nimi było trochę gorzej, brakło śniegu, choć mój znajomy zdołał zagubić swoją nartę na dobre 30 minut :prochno: . Ale też nie po to tam pojechałem, wziąłem ciężkie narty, turowe zostały w domu. Bardziej szlifowałem umiejętności karwingowe, które będą mi nie zbędne do zdobycia stopnia młodszego instruktora i instruktora 8) . Na razie jednak muszę osiągnąć odpowiedni wiek.


mb_1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2008
Posty: 237
Rejestracja: 16 lipca 2008

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 09:10

kiedyś próbowałem już tu z wątkiem ski i snb, ale umarł śmiercią naturalną.. Ja 25-28.01 katowałem czeskie lasy.. Wprawdzie był to mój pierwszy raz, bo wcześniej nigdy nie widziałem metra świeżego puchola.. To jest mega zajawka. Nie wiedziałem, że może to być takie wciągające:D Tylko trzeba uważać na patrole zieloni i policja, bo jak nie masz gadanego to można się pożegnać z 1000kc :D
Teraz tylko wymienić deskę na rockera, żeby lepiej pływała i zacząć bawić się na całego!
O Pilsku słyszałem dużo dobrego.. W tym sezonie chyba już nie dam rady zwiedzić tej miejscówki.. Oby w przyszłym sezonie był taki opad :pray:


"Jeśli Juventus wygra kolejne trofea, będę chciał być pierwszym, którzy założy na siebie trykot Starej Damy z trzema gwiazdkami na piersi".
- David Trezeguet
Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 15:11

Czy nie wie ktoś czasem jaka jest cena karnetu wieczornego w Korbielowie na Pilsku ?


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
eXoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2012
Posty: 169
Rejestracja: 10 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 15:40

http://www.kolejbaba.pl/

Jeśli chcesz na nocną jazdę, to masz do wyboru - 2 lub 4 godziny jeżdżenia :-D


Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy!
Giampiero Boniperti
ODPOWIEDZ