Hip Hop Kemp

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 11:12

Nie no to jest świetne... Tylko mam taką małą sugestię. Może lepiej zróbcie jakiś kawałek o interze :pray: To byłoby dopiero dżezi..
:prochno:

Łukasz nie psuj tematu :P


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 11:37

Claudio_Marchisio pisze: Pijemy razem flaszke
Wyzeramy kaszke
Takich kozaków, co przegryzają wódkę kaszką to ja jeszcze nie znałem :!:

Ten kawałek wgniótł mnie w wykładzinę. :wink:

J.bać frajerów ! :!:


Obrazek
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 13:31

Pięć minut temu byłem innym człowiekiem.... Po prostu wstrząs, szok...


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 13:51

To ... to ... jest niesamowite :prochno:



A tak apropo "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> KONFICH CENIMÓW ZIĄ"

ctkj te cenimów ?

poza tym, nie wiem to ta subkultura wymaga tego "yebania policji", czy na serio co drugi raper w tym kraju ma zatargi z policją ? :prochno:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Claudio_Marchisio

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 lipca 2009
Posty: 19
Rejestracja: 04 lipca 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 14:12

Cenimy oczywiscie. Jak sie czyta tekst zamiast sluchac to tak wychodzi.

Dzięki za słowa pochwały :) Kolejny kawallek zrobimy niebawem bo obecnie mnie glowa boli po 3 litrach piwka.


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 14:15

Claudio_Marchisio pisze:Cenimy oczywiscie. Jak sie czyta tekst zamiast sluchac to tak wychodzi.

Dzięki za słowa pochwały :) Kolejny kawallek zrobimy niebawem bo obecnie mnie glowa boli po 3 litrach piwka.
3 litry piwa?! Stary jak Ty to zrobiłeś?!
A za 'muzę' - 'szacun'.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 15:26

Nie no muzyka po prostu wypas ! Tylko musicie zmienić "koma" i zacząć używać "mikrofona" wiesz o co KAMAN CIEKIERAP ? Zastanawiam się dlaczego jeszcze nie współpracujecie z Sobotą, Łoną, Reną, KrzyHem, Rabanem i innymi ze Szczecina. Teraz nagrajcie dissa na Inter ponieważ macie bardzo wiele potencjału. 3l piwa? Ładnie w siebie wlewasz. Czekamy na kolejne produkcję !
Claudio_Marchisio pisze: Mielismy niejednego wroga
Magma, zbychu, Rychu, Noga
Ale rozprawilismy sie z nimi elegancko
Co się stało z tymi "ziomusiami" leżą w grobach, wrzuciliście ich do Odry czy tylko pobiliście? To się nazywają gangsterskie porachunki ! A może to tylko tekst tego utworu?

Ein pisze:poza tym, nie wiem to ta subkultura wymaga tego "yebania policji", czy na serio co drugi raper w tym kraju ma zatargi z policją ?
Nie zrozumiesz bo nie jesteś RAPER !
Donnie pisze:Pięć minut temu byłem innym człowiekiem.... Po prostu wstrząs, szok...
Teraz zapewne jesteś lepszym człowiekiem i wiesz o co"kaman" Jołł


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 16:48

Nie no muzyka po prostu wypas ! Tylko musicie zmienić "koma" i zacząć używać "mikrofona" wiesz o co KAMAN CIEKIERAP ? Zastanawiam się dlaczego jeszcze nie współpracujecie z Sobotą, Łoną, Reną, KrzyHem, Rabanem i innymi ze Szczecina. Teraz nagrajcie dissa na Inter ponieważ macie bardzo wiele potencjału. 3l piwa? Ładnie w siebie wlewasz. Czekamy na kolejne produkcję !
Co to byłby za diss skoro inter nawet nie odpowie. U nich nie ma takich zią.
Kolega pewnie zazgonił, odezwie się jutro :P


Claudio_Marchisio

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 lipca 2009
Posty: 19
Rejestracja: 04 lipca 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 16:48

Wojt - pomylka, oczywiscie mialem na mysli 3 piwa :P Alkohol mnie troche odurzyl, ale juz sie czuje lepiej :)

FalsoVero - moj kuzyn zna Sobote i slucha jego piosenek, Renate tez zna osobiscie, nawet dyskutowal z nimi przed wydania kawalka "Wiec dawaj na majka tu" czy jakos tak. Z pewnoscia nagramy na Inter by ich osmieszyc.
Co się stało z tymi "ziomusiami" leżą w grobach, wrzuciliście ich do Odry czy tylko pobiliście? To się nazywają gangsterskie porachunki ! A może to tylko tekst tego utworu?
Wiesz, stary zwyczaj - cegly do nog i do Odry. Ale tak powaznie, to az takiego wycisku im nie dalismy - jeden z nich mial jedynie zlamany nos. Oczywiscie zalatwil go nasz boss Darek ktory na kniage bierze juz 10 kg.

Zgon nie jest taki gruby, w leb lomocze (nie wiem czemu) ale to dziwne bo alkohol chyba powinien trafiac do zoladka a nie do mozgu. Jestem ofiarą przemiany materii i fizjologii.

Jutro tez wypijemy i jednoczesnie napiszemy kawalek - wtedy jest najlepsza faza i idą takie rymy ze mala bania duzo brania.


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 18:39

Dobrze że Claudio ma tymczasowy zakaz wchodzenia na JP, przynajmniej tymczasowo skończy się ten cyrk :roll: Czy on na prawdę w to wierzył? w to co pisaliście? w te "pochwały"? matko :rotfl: dobrze, że nie odważyłem się tego przesłuchać :shock: 3 litry to tylko 6 piw 0,5 :P co to takiego :P
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2009, 20:34 przez drozdi, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 18:59

Wojt - pomylka, oczywiscie mialem na mysli 3 piwa Alkohol mnie troche odurzyl, ale juz sie czuje lepiej

No już myślałem... Trzy litry piwa? Kto to widział? Chociaż słyszałem, że gdzieś w Anglii jest taki koleś...


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 23:39

drozdi pisze:Dobrze że Claudio ma tymczasowy zakaz wchodzenia na JP, przynajmniej tymczasowo skończy się ten cyrk :roll: Czy on na prawdę w to wierzył? w to co pisaliście? w te "pochwały"? matko :rotfl: dobrze, że nie odważyłem się tego przesłuchać :shock: 3 litry to tylko 6 piw 0,5 :P co to takiego :P
Pewnie teraz siedzi Obrazek i myśli, co nowego nagrać.

Z innego tematu:
Claudio_Marchisio pisze:O w ###, techno to ja wole bardziej niz hiphop. Niektore kawalki wyzeraja, a moja ulubiona piosenka to taki kawalek wlasnie pop-techno Alice DJ z 1999 roku cos tam Better of Alone nie pamietam do konca tytulu. Przewalista nuta, co sa rytmy to nie moge.
:lol: :lol: :lol:

Coś mi się wydaje, że to członek legendarnej ekipy T-raperzy znad Wisły!**

A tak a propos dzięki Claudio za wiadomość priv, jesteś mocny, teraz wiem, że tacy gangsterzy jak Ty, mają u mnie szacun na mieście, przepraszam za to, że żywiłem do Ciebie uraz! Od dziś jesteś moim bogiem, trzymam kciuki za to żebyś zrobił karierę! Kiedyś Żurom, dziś Ty jesteś moim idolem.


**Techno-raperzy znad Wisły raczej!

Drozdi, co jak co, ale się przynajmniej temat rozruszał ahahah :wink:.


Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 08:33

haha temat o festiwalu a 90 % postów to tribute dla środków antykoncepcyjnych

Claudio_Marchisio kiedy LP? Jak cos to zamawiam preorder na wosku. Za rok może osiągać ceny 'Goraczki w parku igieł'

rónież polecam głosować na http://raporthh.blogspot.com/. Jeden z niewielu blogowiczów którzy naprawdę potrafią pisać ciekawie i z sensem


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 15:10

moderatorzy zrobili największe świństwo w dziejach forum i zbanowali nam przyszłą gwiazdę :x
to było do przewidzenia, że prędzej czy później tak to się skończy....


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 17:11

pan Zambrotta pisze:moderatorzy zrobili największe świństwo w dziejach forum i zbanowali nam przyszłą gwiazdę :x
to było do przewidzenia, że prędzej czy później tak to się skończy....
Wiesz, wszyscy wielcy prędzej czy później cierpią, bo szaraczki takie jak my zazdroszczą im talentu


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
ODPOWIEDZ