Telewizja na karte

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
lukasz9013

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 162
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2008, 14:50

Witam
Co myślicie o tej telewizji http://telewizjanakarte.pl/?
Planuję ją kupić i nie wiem czy się opłaca. Mam cyfrowy polsat ale chciałbym mieć telewizję satelitarną w telewizji w swoim pokoju, a żeby mieć polsat cyfrowy muszę kupić drugi dekoder a to idzie w parze z płaceniem jeszcze jednego abonamentu. Proszę o jakieś za, przeciw itp. itd.
Z góry dzięki


Obrazek

Spokój to kłamstwo. Jest tylko pasja.
Dzięki pasji osiągam siłę.
Dzięki sile osiągam potęgę.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2008, 16:37

lukasz9013 pisze:Witam
Co myślicie o tej telewizji http://telewizjanakarte.pl/?
Planuję ją kupić i nie wiem czy się opłaca. Mam cyfrowy polsat ale chciałbym mieć telewizję satelitarną w telewizji w swoim pokoju, a żeby mieć polsat cyfrowy muszę kupić drugi dekoder a to idzie w parze z płaceniem jeszcze jednego abonamentu. Proszę o jakieś za, przeciw itp. itd.
Z góry dzięki
Mieć nsport (LM) i tvp sport (Coppa Italia) za 10 zł miesięcznie na pewno sie opłaca.
Na allegro masz dekodery do tego za 160 zł + starter, z którym przez 3 miechy ogladasz za darmo. Jak tylko skonczy mi sie umowa z Zydami z n-ki, przenosze sie na to pod jednym warunkiem:

Nka w czasie LM uruchamia 3 dodatkowe kanały, gdzie leca inne mecze. Nie wiem jak to jest zrobione w telewizji na karte - czy też w czasie LM są dodatkowe kanały, czy tylko główny nsport mozna oglądać.
Dowiedz sie tego i napisz tutaj :D


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2008, 18:27

Witam! Mam tą telewizję od jakiś 2 miesięcy. Taniocha ale UWAGA:
Kupując Telewizję Na Kartę nie będziesz miał całej Ligi Mistrzów. Dostępny będzie tylko kanał podstawowy N-Sport a co za tym idzie jest możliwość obejrzenia tylko jednego meczu(tego który leci na głównym kanale N-Sport). Oprócz tego na TVP Sport jest Puchar Włoch.

Krótko mówiąc za tę cenę opłacą się.

@Miś Coccolino:

Telewizja na Kartę to też "Zydzi z N" - ta opcja to taki dodatek-usługa N-ki :)


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2008, 22:42

olecki1 pisze:Witam! Mam tą telewizję od jakiś 2 miesięcy. Taniocha ale UWAGA:
Kupując Telewizję Na Kartę nie będziesz miał całej Ligi Mistrzów. Dostępny będzie tylko kanał podstawowy N-Sport a co za tym idzie jest możliwość obejrzenia tylko jednego meczu(tego który leci na głównym kanale N-Sport). Oprócz tego na TVP Sport jest Puchar Włoch.

Krótko mówiąc za tę cenę opłacą się.

@Miś Coccolino:

Telewizja na Kartę to też "Zydzi z N" - ta opcja to taki dodatek-usługa N-ki :)
No ta ja dziękuję za taką telewizję. 10 zł to niedrogo, ale co dostaje - mecz LM na 70% nie Juventusu.
W nce 4 razy widziałem Juve na żywo. Jakbym mial sam nsport - 2 razy.

Juz wole doplacic 28 zł i mieć naprawde szeroki wybór LM, 5 dodatkowych kanałow sportowych i 10 kanałów filmowych (swoją droga nei oglądam je i tak :> ).


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2008, 23:18

Miś Coccolino pisze:
olecki1 pisze:Witam! Mam tą telewizję od jakiś 2 miesięcy. Taniocha ale UWAGA:
Kupując Telewizję Na Kartę nie będziesz miał całej Ligi Mistrzów. Dostępny będzie tylko kanał podstawowy N-Sport a co za tym idzie jest możliwość obejrzenia tylko jednego meczu(tego który leci na głównym kanale N-Sport). Oprócz tego na TVP Sport jest Puchar Włoch.

Krótko mówiąc za tę cenę opłacą się.

@Miś Coccolino:

Telewizja na Kartę to też "Zydzi z N" - ta opcja to taki dodatek-usługa N-ki :)
No ta ja dziękuję za taką telewizję. 10 zł to niedrogo, ale co dostaje - mecz LM na 70% nie Juventusu.
W nce 4 razy widziałem Juve na żywo. Jakbym mial sam nsport - 2 razy.

Juz wole doplacic 28 zł i mieć naprawde szeroki wybór LM, 5 dodatkowych kanałow sportowych i 10 kanałów filmowych (swoją droga nei oglądam je i tak :> ).
A to za 30-40zł można mieć full n-ke, tzn. wszystkie mecze LM? Skoro tak, to pewnie że tak się bardziej opłaca. W telewizji na kartę pokazali tylko jeden mecz Juve-Real, który i tak leciał na TVP2...


Obrazek
Bison

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2008
Posty: 32
Rejestracja: 17 listopada 2008

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2008, 23:53

lepiej zainwestowac w kablowke np upc i miec i polsat sport i canal + sport za 69 zl ... plus ogrom programow jak canal + ,axn mtv itp itd.


a w ostatnim czasie kazdy mecz leci Juve w Tv jak nie na canal + sport czy sport 2 czy canal zwyklym to na polsat sport..


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2008, 00:55

Bison pisze:lepiej zainwestowac w kablowke np upc i miec i polsat sport i canal + sport za 69 zl ... plus ogrom programow jak canal + ,axn mtv itp itd.


a w ostatnim czasie kazdy mecz leci Juve w Tv jak nie na canal + sport czy sport 2 czy canal zwyklym to na polsat sport..
Nie w każdym budynku jest UPC.

U mnie była 2 lata, sam korzystałem. Naprawdę świetna opcja - kanały sportowe Polsatu i C+. Jednak wyprowadzili się z naszych budynów bo mało klientów było. Próbowałem w spółdzielni mieszkaniowej wywalczyć jakas nową kablówkę. Nic. Naprawdę, ludzie nie chcą mieć kablówek. 3/4 mieszkań zadowala się zwykłym Polsatem, TVN i TVP. Pewnie główną rol odgrywają pieniądze. Wiadomo - nie każdego stać.

Dlatego satelita to niekiedy jedyne dobre rozwiazanie. Mam wszystkie 3 polskie satelity w pokoju. Zajoba można dostać od tych kabli... Może ktoś wie jak ograniczyć ilość kabla? mam rozdzielacz SCART na 4 eurówki (3 dekodery + odtwarzacz DVD), panel na 5 gniazdek, 3 kable satelitarne wychodzące z konwertera. Do tego jeszcze głosniki naokoło pokoju i mnie ta plątanina kabli wykancza... jak zajrzę za telewizor to tam aż czarno od kabli...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2009, 20:37

Naprawdę, jak się ma za dużo kabli to można się ie połapać który prowadzi do czego i na odwrót. Sam myślałem, żeby skorzystać z tej telewizji, ale jak się doliczy koszta tego dekodera żebym miał gdzie tą kartę wsadzić, to średnio się opłaca. W Lutym kończy mi się umowa z Polsatem. Potem chciałbym oglądać jak najwięcej piłki nożnej (rzecz jasna - Juve). Jaką satelitę polecilibyście ? Abonament to tak za 60 - 70 zł.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2009, 12:02

MajosJuventino pisze: Jaką satelitę polecilibyście ? Abonament to tak za 60 - 70 zł.
Na pewno nie kupuj zbyt pochopnie N-ki. Jej głównym argumentem to 4 mecze dziennie Ligi Mistrzów. Ale umowa na pokazywanie CL się jej kończy i nie wiadomo, czy przedłuży. Do walki o nią staje Polsat, TVP (choć pewnie ją interesuje tylko część praw, tak jak zwykle), ITI i - o dziwo - C+.

Co masz na n-ce oprócz ligi mistrzów? nic. ten nsport to jakaś kpina. Tylko gadają o sporcie, jest wiele programów gdzie dziennikarze tylko gadają i gadają. Mają tylko NHL, NFL, Puchar Polski i Anglii + regaty. słaba oferta jak dla miłośników futbolu.
W tym pakiecie masz też TVP Sport - dziwactwo. Powiedz mi jaki był sens pompowania pieniędzy w te stację, skoro i tak wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe puszcza TVP? To tak jakby Polsat sport kupił Lige Mistrzów i pokazywał ją w polsacie głównym.
Do tego masz eurosporty, które są w każdej platformie satelitarnej, sportkluby z której znika Bundesliga, jakieś TVN Turbo i NASN gdzie puszczaja amerykanskie sporty (oprócz NBA)
Za 38 zł jednak się nie opłaca. Zobaczymy niedługo kto kupi prawa do LM. Jeśli n-ka nie kupi, oddaję im dekoder i niech spadają.

Gorąco polecam C+! Za 30 zł miesięcznie masz 4 kanały C+. Najsilniejsze ligi świata (oprócz Bundesligi, ale to w każdym eurosporcie zobaczysz), masa skrótów i bramek w magazynach podsumowujących daną kolejkę. Pełen profesjonalizm, no i jeszcze liga polska. No i - widomo - szlagiery Juve - Milan, Juve - Inter, Juve - Roma.
Na polsat sport, gdzie puszczają jakieś pojedynki Juve z catanią czy chievo lepiej iść do kumpla lub do baru, bo to w każdej kablówce jest.

Najlepiej jednak podpisywać umowy na końcu sierpnia/początku września, żeby okres umowy konczył się wraz z końcem nadawania praw jakiejś ligi, np. tak jak to jest teraz z LM. N-ka nie przedłuży kontraktu z LM - ciach, kończe umowę, podpisuję z platformą, gdzie Lige Mistrzów będą puszczać.

Masz więcej pytań, to pytaj.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2009, 12:39

Ja moge od siebie dodac ze tez chcialem eNke kupowac, ale znalazłem fajna oferte Vectry :) Moze nie jest to jakas renomowana firma, ale za 70 zł miesiecznie jesli chodzi o sport to
Eurosport
Eurosport 2
Polsat Sport
Polsat Sport 2
Sportklub
Sportklub 2
Canal + Sport
Canal + Sport 2
i pare innych programów amerykanskich

Wiec w sumie wszystko czego chce :) jesli chodzi o sport i pilke nozną a dodam ze na Sportklubie jest liga argentynska, brazylijska Zawodu Premier League Snooker. Poprostu wszystko.

Za ta cene bardzo duzo tematycznych kanalów(filmowy z Canal + i Canal + Film, Universal Chanel, wszytskie rodzaje AXNów)(Muzyczny, animowany, Informacyjny na czele z TVN24 TVN meteo, CNN, BBC) Sa jeszcze przyrodnicze z wszytskimi Discovery :)

Wiec jak masz mozliwosc brania Vectry to polecam :) naprawde warto :)


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2009, 12:58

VirusT pisze:
Eurosport 2
Polsat Sport
Polsat Sport 2
Sportklub
Sportklub 2
Canal + Sport
Canal + Sport 2

No widzę, że to byłoby opłacalne. Jak wiadomo sam nie decyduję, ale mój ojciec też jest fanatykiem sportu więc dla mnie oferta wprost rewelacyjna. Muszę sobie dodatkowo poszukać o tej platformie. Dzięki za wskazówki :think: :think: :ok:


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2009, 13:01

Miś Coccolino pisze:Gorąco polecam C+! Za 30 zł miesięcznie masz 4 kanały C+.
Zgadza się, ale 30 (a konkretnie 29) kosztuje sam pakiet "canal +". Żeby go dokupić trzeba posiadać pakiet za minimum 40 zeta, więc wychodzi 69.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2009, 13:03

Niestety, kablówki mają to do siebie, że jeśli mieszkasz na ulicy, których dana kablówka nie obsługuje, to guzik możesz u nich kupić. U mnie ani UPC ani Vectry nie ma, mimo że ogłaszają się jako firmy świadczące usługi we Wrocławiu...
Niasty pisze:
Miś Coccolino pisze:Gorąco polecam C+! Za 30 zł miesięcznie masz 4 kanały C+.
Zgadza się, ale 30 (a konkretnie 29) kosztuje sam pakiet "canal +". Żeby go dokupić trzeba posiadać pakiet za minimum 40 zeta, więc wychodzi 69.
nie prawda. poszukaj sobie co to jest multipakiet c+.
Sam wiem ile płacę i za co.

łap: http://www.cyfraplus.pl/multipakiet/canalplus


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2010, 17:33

Przepraszam na odkopanie ale nie było sensu zakładać nowego tematu.

Myślę o kupnie TNK z tym że nie mam pojęcia czy będzie działało na moim starym dekoderze, a nie ukrywam, że gdybym nie musiał kupować nowego było by super.

Mam dekoder BigSAT DSR 8000 Deluxe :
http://www.sat-receiver-world.com/produ ... rstar.html
http://satkurier.pl/news/15537/

Obrazek

Orientujecie się może czy mogę sobie do niego wrzucić kartę TNK i będzie śmigało? Jakieś wejscie jest ale czy zadziała :think:


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 23 marca 2010, 15:10

Aby dekoder działał z TNK, musi obsługiwać system CONAX. Z tego co widzę, Twój BigSAT nie ma takiej opcji, więc raczej nic z tego.

BTW - widzę, że TNK ma w ofercie nSport. Orientuje się ktoś, czy jak leci Liga Mistrzów, to dostępne są wszystkie kanały (na n-ce 60, 59, 58 i 57), czy tylko główny nSport?


Obrazek
ODPOWIEDZ