Zakłady bukmacherskie

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Bar_87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 21
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2005, 14:50

Witam i mam pytanie!!

Cos ie dzieje gdy mecz zostaje przeniesiony (z powodu złych warunków atmosferycznych czy dużej ilości śniegu) a postawiłem na ten mec w PROFESJONALE, dokładnie chodzi mi o mecz Ajax-Alkmaar.
Cos ie dzieje muszę czekać na wynik tego meczu?? czy może zminijesza mi sie stawka?? czy cos innego?? Prosze odpowiedz bo obstawiłem jak narazie Chelsea, Juve, Milan:P, Barce-narazie weszło, Espaniol, raczej wejdzie i zastanawiam sie co z tym Ajaxem...

Z góry dzieki!!


!!Repair The World!! Do Not Destroy IT!!
stazzorZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 199
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 marca 2005, 14:05

jak mecz jest przelozony to dostajesz kase bez tego meczu czyli odpowiednio mniej


Obrazek
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 18:43

Ostatnim razem lekko się zdenerwowałem i przeszła mi przez głowe mysl, czy moze przerwac gre w STS... Niektorzy na pewno wiedzą o co chodzi, mianowicie, przez gwiazdy z Madrytu nie wygrałem 1400zł, a co za tym idzie, przegralem (lekko ujmując) 150zł. Nie pierwsze takie pieniądze, bo na Werderze, rownie dobre straciłem. Wczesniej jednak wygralem 300zł wiec mozna powiedziec, ze jestem około 0.
Jednak na tym weekendzie się odbije. Zrobie wszystko zeby wygrac, mam programy obliczające procenty, analizy i wogole wszystko. Jedyne co moze mi przeszkodzic w wygranej to cud, lub pech.

Jednak trzeba wiedziec, ze:
1 przykazanie " nie bądz zachłanny, bo ci nie siadzie" - sprawdzilo sie kilka razy,
2 przykazania "nie ma pewnych meczy" 8)
I to jest to. Jak wygram, dam znac.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 19:00

ty powedz na kogo chcesz stawiać bo pare osób tez chciałoby coś wygrać. Ja obstawiłem za 5zł takie mecze:
Juventus-Reggina
Betis-Albacete
Stutgart-Freiburg
Chelsea-Crystal Palace
Sampdoria-Atalanta

Do wygrania 20zł ale za te bede mógł obstawić większą sumę. Może wreszcie wejdźie mi kupon.


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2005, 10:41

No i jeden kupon mi padł, jak powiedzial kiedys moj znajomy, najmniejsza stawka nie siada... Club Brugge 1,25 zwaliło i miałbym 330 zł. Ale dobra wiadomością jest to, ze wreszcie znowu cos wygralem. Tylko 160zł, ale dobre i to. Puściłem za 10 zł chyba 6 meczy i opłaciło sie. :)
Jeszcze na dzisiaj mam jeden i zobaczymy czy wejdzie :P Takiego wariata puściłem za 5 zł :D i juz kilka weszło miedzy innymi Lyon i Barca, jeszcze Milan i Schalke i 200 zł, ale wolalbym zeby kupon nie siadł, a Roma chociaz zremisowała :)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 20 marca 2005, 19:19

Wojtom pisze:jeszcze Milan i Schalke i 200 zł
Ja nie umiem obstawiać na Milan. Choćby nie wiem jak bardzo pewny byłby to mecz, to nie wziąłbym tego zdarzenia. Co do Schalke ... Też miałem postawić ,ale jeden kumpel mi odradził (kibic Bayernu :p) , posłuchałem i nie żałuję ,bo jest 90 min i Mainz wygrywa 2:1. Dzisiaj miałem niesamowite szczęście z Twente i Udine. Oba kluby strzeliły zwycieskie bramki odpowiednio w 91 i 89 minucie :D


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 marca 2005, 14:32

Chorwacja - Islandia 1
Turcja - Albania 1
Kamerun - Sudan 1
Boliwia - Argentyna 2
Senegal - Liberia 1
Brazylia - Peru 1
Wybrz.Kosci Sloniowej - Benin 1

Spróbuje tak obstawić może wreszcie wejdzie. Do wygrania ok.30zł za postawione 5. Zobaczymy czy wejdzie.


juve_faaan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 164
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2005, 09:20

gosciu pisze: Sampdoria-Atalanta
Też go wtedy postawiłem :roll:

Ale przed chwilą przyjąłem do wiadomoście, że wygrałem 202 zł :!: :shock: Najwyższa wygrana w życiu :wink: Kocham ludność RPA, Kenii, Nigerii, Anglii, Szwecji, Czech, Rosji, Senegalu, Chorwacji, Polski, Grecji, Turcji, Maroka i Argentyny (za to, że dopingowali swoich piłkarzy :D )


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 27 marca 2005, 09:22

ja zaczalem grac w unibecie jakies trzy tygodnie temu. Na razie jestem mozna powiedziec na zero. Wlasnie dorwalem sie do ksiazki "zostan postrachem bukmacherow"... ale jakos nie mam czasu na glebsze analizy. Ale przymierzam sie do tego :D. Na razie zatem "gram po staremu"

Wczoraj bylem bliski wygrania 40 zyla za 3... niestety wspaniala francja nie potrafila pokonac szwajcarii i kupon padł :(
A wygladal on tak (w nawiasie wynik)
Wlochy - Szkocja 1 (2-1)
Chorwacja - Islandia 1 (4-0)
Francja - Szwajcaria 1 (0-0)
Boliwia - Argentyna 2 (1-2)
Rumunia - Holandia X2 (0-2)
Czechy - Finlandia 1 (4-3)
Bułgaria - Szwecja X2 (0-3)
Słowenia - Niemcy 2 (0-1)

Niedlugo zaczne analize i co jakis czas powrzucam tu swoje koncepcje. Licze na to samo ze strony innych :)

gosciu daj znac czy tobie wszedl...

EDIT
Przed chwila dalem cos takiego za trojeczke
Kamerun - Sudan 1
Brazylia - Peru 1
Wybrzeże Kości Słoniowej - Benin 1
Zimbabwe - Angola X2
Ljubicić, I - Spadea, V 1
Hrbaty, D - Safin, M 2
Egipt - Libya 1

do wziecia skromne 21 zyla. Nie jest to fortuna ale moze odzyskam to co stracilem wczoraj :D


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2005, 15:43

na razie mam wszystko do przodu ale że ze mnie człowiek słabej woli to w ostatniej chwili zmieniłem kupon na następujące:
Chorwacja-Islandia 1 (weszło)
Dania-Kazachstan 1 (weszło)
Liechtenstein-Rosja 2 (weszło)
Boliwia-Argentyna x2 (weszło)

Kamerun-Sudan 1 (dzisiaj mecz) no i wlazło ale do 90minuty było 1:1

Wybrz.Kości Słoniowej- Benin 1 (dzisiaj mecz) też wlazło 3:0 czyli 20zeta do przodu i moge obstawiać środowe mecze.

Do wygrania podobna suma co w kuponie który wcześniej przedstawiłem. Zobaczymy.
Martin- ja też chciałem na Francje postawić ale na szczęście coś mnie od tego odwiodło
Ostatnio zmieniony 27 marca 2005, 19:58 przez gosciu_Muranista, łącznie zmieniany 1 raz.


juve_faaan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 164
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2005, 18:52

Martin pisze: Wczoraj bylem bliski wygrania 40 zyla za 3... niestety wspaniala francja nie potrafila pokonac szwajcarii i kupon padł :(
gosciu pisze: ja też chciałem na Francje postawić ale na szczęście coś mnie od tego odwiodło
Ja miałem już postawione na tym kuponie ale wykreśliłem :)

Właśnie padł mi kupon (w nawiasie rozstrzygnęcie):

Algieria - Ruanda 1 (2)
Egipt - Libia 1 (1)
Mali - Togo 1 (2)
Ekwador - Paragwaj 1 (jeszcze sie nie zaczął)

Jak chcecie to wam przedstawie "czarną listę" druzyn na które nie stawiam. :lol:


P!otr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 248
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2005, 00:37

www.soccervista.com ---> stronka dla maniakow obstawiania 8) Sa tutaj statystyki wszystkich najlepszych liga europy i chyba tez świata. Jest liga Polska 1 i 2 , Angielska 1.2.3 włsoka serie A i b itp...
Kkorzystam z niej od 3 dni i wchodza mi takie kursy jakich zawsze sie bałeb obstawiac ( 2.2) (1.9) (cz nawet 3.20) i w 70 % wchodza. Trzeba jednak troche przejzec tam statystyk itp... dzieki temu weszła mi ostatnio prawie cała Seria B.
Martin pisze: do wziecia skromne 21 zyla. Nie jest to fortuna ale moze odzyskam to co stracilem wczoraj :D
Ja zawsze tez tak mowie jak przegram juz troche floty jak np w tym miechu :lol:


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2005, 00:57

P!otr pisze:korzystam z niej od 3 dni i wchodza mi takie kursy jakich zawsze sie bałeb obstawiac ( 2.2) (1.9) (cz nawet 3.20) i w 70 % wchodza. Trzeba jednak troche przejzec tam statystyk itp... dzieki temu weszła mi ostatnio prawie cała Seria B.
Taaa jasne ,a jak wpiszesz się na subskrypcję to przysyłają Ci typy na weekend ,czy tam dany dzień. W każdym razie wchodzi z tego tylko typ z notą 10/10 :] Przekonałem sie na własnej skórze. Ogólnie strona bardzo dobra ,ale i mam odczucie ,że powinienem się kierować przede wszystkim własnym zdaniem ,bo bezgraniczne poleganiu na bukmacherach jest dość ryzykowne (kto próbował , ten wie).
Co do typów, jeszcze jedna stronka - www.pewniak.pl


P!otr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 248
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2005, 11:01

Pawciosss pisze: Ogólnie strona bardzo dobra ,ale i mam odczucie ,że powinienem się kierować przede wszystkim własnym zdaniem ,bo bezgraniczne poleganiu na bukmacherach jest dość ryzykowne (kto próbował , ten wie).
Nio ale je robie analize tych meczykow ktore mam zamiar obstawic i np nie jestem pewien czy dana druzyna wygrała coś na wyjeździe itp...

Jeżeli obstawiasz zwoje ulubione ligi tak jak ja to robie (Niemiecka, Włoska, Angielska )i poprzeż je analizami moze sobie wyciagnąc niezly kuponik..także ryzyko zawsze jest


juve_faaan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 164
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2005, 16:48

Heyah !

Dzisiaj byłem w Toto-Mixie i postawiłe mkuponik na środę:

Estonia - Rosja 2
Słowacja - Portugalia 2
Ukraina - Dania 1
BiH - Litwa 2
Polska - Irlandia Pn 1
Gruzja - Turcja 2
Grecja - Albania 1
Argentyna - Kolumbia 1

Z 5 zł mam zamiar wygrać 456.20 zł.

Polecam postawić - niezły kurs i duża szansa :wink:


ODPOWIEDZ