Zakłady bukmacherskie

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2017, 22:55

Vimes pisze:Ten kupon sprawił, że Tygrysek jest z siebie bardzo zadowolony:

Obrazek

Natomiast te dwa kupony poniżej sprawiły, że Tygrysek jest na siebie bardzo wkurzony i uważa, że zasłużył na spanking (najchętniej od laski w stylu Pearl z "Godziny zemsty" :smile:):

Obrazek Obrazek

W obu przypadkach miałem bardzo specyficzne typy na bramkowe remisy w meczach Incheon-Suwon Bluewings i Gwangju-Gangwon. Jednak w obu przypadkach podkusiło mnie, żeby dorzucić bardziej ryzykowne typy dla podwyższenia kursu :angry:.

Jeżeli ktoś chce, to typy na następną kolejkę lig amerykańskiej i azjatyckich mogę wrzucić przed meczami. Idzie mi tam całkiem nieźle, wprawdzie nie wygrywam zawsze, ale dość często, a na pewno częściej niż w ligach europejskich :prochno:.


Jakbyś mógł, to na pewno nie pogardzę ;)
Wczoraj był dobry dzień na postawienie angielskiej, wszyscy faworyci wygrali swoje mecze, w dodatku poza Totkami i Liverpoolem dość wysoko. Niestety coś mnie podkusiło, żeby postawić Napoli z handicapem, czym sobie spieprzyłem cały kupon :mad2:
Na dzisiejszy dzień lepiej spuścić zasłonę milczenia (Ajax w tym sezonie to nieporozumienie) :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 20:43

dawaj Vimes, chętnie coś egzotycznego pogram :)


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2017, 11:57

Panowie, jakieś typy na dzisiejszy wieczór? Oczywiście najbardziej ciekawi mnie pojedynek BVB z Realem, Królewscy są w dołku, ale nie wiem czy to wystarczy, żeby polegli na Signal Iduna Park. Do tego jest jeszcze pojedynek Besiktasu z RB Lipsk. Turcy zaskoczyli wygrywając na wyjeździe z Porto, myślicie, że poradzą sobie też z Niemcami?


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 23:59

Obrazek

Obiecałem, to wrzucam. Taki kupon zmontowałem sobie dzisiaj na szybko, żeby zdążyć załapać się jeszcze na II ligę francuską. Mówią, że pierwsza myśl najlepsza. Po dokładniejszym przyjrzeniu się japońskim meczom nabrałem trochę wątpliwości, ale co tam. Zaczęło się dobrze, zobaczymy jak się skończy :prochno:.

EDIT

Miłe złego początki :sad:. W Japonii oficjalnie lipa.

Obrazek

Puściłem jeszcze kupon na Koreę rankiem. Pohang straciło gola w 95 minucie, grając z przewagą jednego zawodnika :facepalm:.


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 02 października 2017, 15:21

Mi kupon położył Juventus, a weszły 3 mecze wyjazdowe (Lipsk, Roma i Marsylia) i Real do 0 :facepalm:
Ogólnie to myślę, że przerwa na reprezentacje i mała pauza od bukmacherki dobrze zrobi moim finansom :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2017, 22:52

Obrazek

Po ostatnim, niezbyt udanym weekendzie, postanowiłem ograniczyć liczbę meczów na kuponie. Jak wspominałem wcześniej kombinuje również z V ligą angielską, z dzisiejszej kolejki wybrałem dwa mecze po dobrych kursach. Typowanie reprezentacji raczej sobie daruję, ale w weekend będzie II liga japońska, więc gram dalej.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 04 października 2017, 10:05

Wy te egzotyki gracie na zasadzie chybił trafił? :think:


calma calma
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 04 października 2017, 17:22

Pluto pisze:Wy te egzotyki gracie na zasadzie chybił trafił? :think:
No tak to się gra ;) W tych egzotycznych ligach "faworyt" konfrontacji jest sowicie opłacalny. Kumpel zbił fortunę notorycznie stawiając na hokej, a mam wątpliwości czy zna reguły gry w hokeja :D, więc jak najbardziej można tak grać i wygrywać ;)


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2017, 18:00

Jeżeli o mnie chodzi to meczów tych egzotycznych lig nie obstawiam na chybił-trafił. Pewna myśl, fakt, że niezbyt skomplikowana, ale jednak się za tym kryje. Żadna to tajemnica, więc mogę pokazać na przykładzie wczorajszych meczów V ligi angielskiej, które typowałem.

Obrazek

W I kroku próbuję znaleźć spotkania, w których występuje jakiś wyraźny trend historyczny, tak jak na powyższym obrazku. Zarówno Woking jak i Macclesfield mają dobry bilans ze swoimi rywalami oraz dobrze sobie z nimi radzą w meczach wyjazdowych. Przy czym, nie zawsze to musi być typ 1x2, czasem jest bardzo wyraźny trend under/over 2,5 lub BTTS/~BTTS.

Jak znajdę takie spotkania z trendem to sprawdzam aktualną formę zespołów, czyli najczęściej patrzę na 5 ostatnich meczów ogólnie i 5 ostatnich domowych gospodarza i 5 ostatnich wyjazdowych gościa. Jeżeli aktualna forma daje nadzieje na kontynuację trendu to obstawiam.

Wczoraj ze względu na historyczny trend i aktualną formę Woking wydawał mi się zdecydowanym faworytem, więc kurs 2,68 na ich zwycięstwo uznałem za atrakcyjny. Podobnie Macclesfield pomimo krótszej historii pojedynków był atrakcyjny ze względu na aktualną formę.

Tutaj taka mała uwaga, takie podejście sprawdza się z różną skutecznością w różnych ligach. Można śmiało próbować w I i II lidze japońskiej, MLS oraz z nieco mniejszą skutecznością w I i II lidze koreańskiej. Podobnie można próbować w niższych ligach angielskich i francuskich. Natomiast z doświadczenia odradzam takie granie w ligach skandynawskich.


Obrazek
Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 października 2017, 09:46

Jaki to bukmacher Vimes?


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2017, 23:22

Jeżeli chodzi Ci o ten obrazek z poprzedniego postu to strona ze statystykami piłkarskimi: http://pl.fcstats.com.


Obrazek
Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 października 2017, 09:03

Vimes pisze:Jeżeli chodzi Ci o ten obrazek z poprzedniego postu to strona ze statystykami piłkarskimi: http://pl.fcstats.com.
Nie nie :D
Zorientowałem się, że to jakiś livescore. Pytam o poprzednie grafiki ;)

Wcześniej grałem tylko na bet365 i teraz chce wrócić do grania, a nie wiem, który z bukmacherów jest najlepszy/najmniej problemowy.

edit: dzięki :ok:
Ostatnio zmieniony 07 października 2017, 14:32 przez Dzium, łącznie zmieniany 1 raz.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 października 2017, 10:55

Wiesz, ja gram hobbystycznie, więc mam konta u legalnych polskich bukmacherów. Najczęściej gram na STS-ie, bo ma chyba największą ofertę piłki nożnej i na Fortunie, bo czasem typuję też baseball i tenisa, na które oni mają więcej rodzajów zakładów. Jednak na Twoim miejscu rozejrzałbym się kto teraz oferuje najlepsze bonusy dla nowych użytkowników.

Obrazek

Dzisiaj w Japonii grała tylko II liga, obstawiałem według metody opisanej wcześniej, trzy mecze w miarę pasowały.


Obrazek
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2017, 16:56

https://image.ibb.co/fRAF1G/Przechwytywanie.jpg

Włosi dadzą radę Albanii, czy wycofać kupon :P ?
Nie wiedziałem, że ze mnie taki znawca NFL haha :prochno:


Err0r404

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2014
Posty: 28
Rejestracja: 19 lipca 2014

Nieprzeczytany post 09 października 2017, 19:45

Tarnos15 pisze:https://image.ibb.co/fRAF1G/Przechwytywanie.jpg

Włosi dadzą radę Albanii, czy wycofać kupon :P ?
Nie wiedziałem, że ze mnie taki znawca NFL haha :prochno:
Może skontruj i postaw coś na Albanię/remis, żeby w razie czego cokolwiek wygrać :D


ODPOWIEDZ