Zakłady bukmacherskie

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2017, 15:03

LukaszG / DLuGi pisze:Mi weekendowy kupon zawalił Arsenal :prochno:
Arsenal, wraz z Leverkusen, City i Liverpoolem należy do grupy drużyn, których staram się nie obstawiać :D


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2017, 07:11

Weekendowy kupon na 20 spotkań.. wszystko ładnie, pięknie siadło oprócz jednego meczu. Real zremisował u siebie 2:2 z Valencią :facepalm: Olewam obstawianie, bo to nie ma sensu :rotfl:


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2017, 10:18

LukaszG / DLuGi pisze:Weekendowy kupon na 20 spotkań.. wszystko ładnie, pięknie siadło oprócz jednego meczu. Real zremisował u siebie 2:2 z Valencią :facepalm: Olewam obstawianie, bo to nie ma sensu :rotfl:
Widzę, że preferujesz taśmy :prochno:

U mnie też kompletna porażka, w sobotę pogrążyło mnie Leicester (nie strzelili bramki United), a w niedzielę najpierw Arsenal (jw.), a później Real... Przerwa na reprezentacje dobrze mi zrobi :whistle:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2017, 14:18

Nieustraszeni rycerze Juvepoland: zwracam się do panalidera i LukaszaG co Wy na to żeby zrobić sobie naszą grupkę bukmacherską na fejsie i tam dzielić się typami i sobie pomagać? Jak jesteście chętni to dawajcie do mnie na priv, ogarnę temat. Co dwie głowy to nie jedna :) .

EDIT: jeśli inni są chętni to również zapraszam no offence, ale widzę że oni teraz naj aktywni w tym wątku.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2017, 22:20

Dla mnie również nie był to udany weekend. Zawiedli mnie nawet Japończycy. Jednak jeszcze się nie zniechęciłem i w myśl zasady, że jak się spadło z konia to trzeba szybko wrócić do siodła postanowiłem również obstawiać w poniedziałek. Wybór nie był szeroki, bo tylko V liga angielska i pojedyncze mecze z innych lig lub pucharów. Co ja wiem o V lidze angielskiej? Absolutnie nic. Czy mnie to zniechęciło? Oczywiście, że nie. Postanowiłem przeprowadzić rozpoznanie bojem, czyli postawić akumulatora za minimalną stawkę na wszystkie mecze i sprawdzić czy moja metoda typowania sprawdza się w tej lidze.

Obrazek

Efekt? Kupon przegrany, ale w 8/10 przypadkach moje typowanie było poprawne, więc zamierzam kontynuować obstawianie V ligi angielskiej.

Do siodła również udało się wrócić, bo obstawiłem inne kupony, co do których miałem większą pewność:

Obrazek Obrazek

Trójniaczek i singielek elegancko weszli. Szczególnie jestem zadowolony z singla, bo to było typowanie na zwycięstwo drużyny jedną bramką, czyli bardzo wąski rodzaj typowania, co jeszcze bardziej mnie zachęca do kontynuowania typowania V ligi angielskiej.

Jutro puchar ligi japońskiej, czyli nie robię sobie przerwy.


Obrazek
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2017, 13:14

https://www.facebook.com/groups/1179470 ... reate_flow

Stworzyłem grupę, zapraszam wszystkich serdecznie! ;)


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2017, 13:52

Chciałem coś zagrać wczoraj i dziś, ale nie ma żadnych ciekawych meczy. :( Od jutra coś znów zacznę obstawiać. :)


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2017, 18:44

Ja na ten weekend obstawiłem:

Francja - Holandia 1
Dania - Polska 2

;) fajny kurs wychodzi


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2017, 19:12

Ja proponuję zajrzeć też czasami an mecze live, nie raz można takie perełki trafić że aż żal na postawić paru złotych gdzie można zarobić parę stówek jak się trafią 2-3 takie mecze na raz:)


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2017, 20:15

Przestańcie grać na tych polskich ścierwach. Nie nabijajcie złodziejom kasy, niech gnoje upadną.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2017, 22:51

Sila Spokoju pisze:Przestańcie grać na tych polskich ścierwach. Nie nabijajcie złodziejom kasy, niech gnoje upadną.
Zluzuj szorty, każdy gra, gdzie mu się podoba. Jak ja czytam, o jakichś zagranicznych brokerach i innych cudach, to podziwiam ludzi, którym się chce stosować takie kombinacje, żeby zaoszczędzić marne 12%. Mi STS pasuje, nie gram, żeby zarabiać, tylko dla funu, a jak czasem coś siądzie to fajnie, mam pracę, nie muszę się z tego utrzymywać.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 05 września 2017, 17:23

LukaszG / DLuGi pisze:Ja na ten weekend obstawiłem:

Francja - Holandia 1
Dania - Polska 2

;) fajny kurs wychodzi
No to ten.. hehe nie siadło :rotfl:


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 05 września 2017, 19:09

LukaszG / DLuGi pisze:
LukaszG / DLuGi pisze:Ja na ten weekend obstawiłem:

Francja - Holandia 1
Dania - Polska 2

;) fajny kurs wychodzi
No to ten.. hehe nie siadło :rotfl:
Szkoda strzępić ryja na te reprezentacje, w zasadzie codziennie przegrywam kupon jednym meczem. W piątek byli to Polacy (nie strzelili żadnej bramki), przedwczoraj Szwajcarzy (strzelili o jedną za dużo), a wczoraj Nigeria (zremisowała).


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 września 2017, 14:25

Kupon z łącznym kursem ponad 250 nie wszedł mi przez mecz z najniższym kursem:

Obrazek

Na pocieszenie elegancko wszedł oddzielny dwójniaczek na remisy, na które bardzo liczyłem:

Obrazek

Jednak ligę japońską nadal lubię, bo od paru miesięcy całkiem dobrze mi tam idzie.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2017, 22:39

Ten kupon sprawił, że Tygrysek jest z siebie bardzo zadowolony:

Obrazek

Natomiast te dwa kupony poniżej sprawiły, że Tygrysek jest na siebie bardzo wkurzony i uważa, że zasłużył na spanking (najchętniej od laski w stylu Pearl z "Godziny zemsty" :smile:):

Obrazek Obrazek

W obu przypadkach miałem bardzo specyficzne typy na bramkowe remisy w meczach Incheon-Suwon Bluewings i Gwangju-Gangwon. Jednak w obu przypadkach podkusiło mnie, żeby dorzucić bardziej ryzykowne typy dla podwyższenia kursu :angry:.

Jeżeli ktoś chce, to typy na następną kolejkę lig amerykańskiej i azjatyckich mogę wrzucić przed meczami. Idzie mi tam całkiem nieźle, wprawdzie nie wygrywam zawsze, ale dość często, a na pewno częściej niż w ligach europejskich :prochno:.


Obrazek
ODPOWIEDZ