Zakłady bukmacherskie

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 02:29

Niesamowite. Barcelona przegrywa mecz u siebie z beniaminkiem ligi. Ale niespodzianka, ależ wiele kuponów zostało spuszczonych w kiblu.
Barcelona- Alaves 1 - 2
:shock:
gdy popatrzyłem na osłabiony skład Barcy przed meczem brałem pod uwagę, że Barca może mieć problemy i będzie się męczyć, ale taki wynik :afraid:

bukmacherka to niezły kocioł
zarobiłem mnóstwo kasy na dzisiejszym meczu Juve, ale przegrana Barcelony niemal trzasnęła mnie w pysk


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2016, 18:23

Ktoś coś obstawiał na najbliższe spotkania LM/LE?

Osobiście bardzo podobają mi się kursy/mecze:

Dynamo Kijów - Napoli - Napoli 2.20
City - Borussia M - City 1.4
PSV - A. Madryt - Madryt - 1.8
Porto - Kopenhaga - Porto - 1.5
+
Brugge - Leicester - Lester 2.45 :prochno:

LE

Zrya - Fenerbahce - 2 1.7
Anderlecht Qabala - 1 1.5
Maccabi Zenit - 2 - 2.20
Liege Celta Vigo - 2 2.15
Konyaspor - Shakhtar - 2 1.9
Osmanlispor - Steaua - 2 3.75


Ogólnie pierwsze spotkania w pucharach zawsze są najabrdziej opłacalne (przynajmniej kursem).


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 22 września 2016, 10:48

Drugi kupon w nowym sezonie, tym razem trafiony:
Granada - Bilbao 2 (2,05)
Lipsk - Gladbach obie strzelą (1,45)
Levante - Sevilla II 1 (1,55)
Empoli - Inter 2 (2,10)
Juventus - Cagliari 1 (1,20)
:ok:


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2016, 15:25

Ja na dzisiaj tali trypelek próbuje:
PSG + BVB (-1/-1,5) + Wisla - Legia over 10,5 rr
Ako 4,27


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 10:04

Sporting (-1.5) vs Legia 1.70

Dobre kursy na Sporting z handicapem pomimo blamażu Legii w 1. kolejce.


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2016, 16:59

A co myślicie o tym, bo mnie kusi jak cholera
22.10 o godz 15 30 zagra Ingolstadt - Dortmund
Ingolstadt zajmuje ostatnie miejsce w bundeslidze. 5 porażek z rzędu, zaś Borussia zajmuje 5 miejsce w tabeli. Kurs na zwycięstwo borussi 1,55


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
pawcio222

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2017
Posty: 2
Rejestracja: 09 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 13:40

Muszę odświeżyć temat, bo wczoraj miałem taką wtopę, która już na początku roku pokazała mi, że passa w sporcie w dzisiejszych czasach, to coś mega trudnego do osiągnięcia...

Postawiłem na LvBet zakład na Barcelonę (zachęciły mnie wczoraj okładki Hiszpańskie do tego) bo drużyna potrzebowała punktów i jakoś nie wyobrażałem sobie tego, że Sevilla będzie w stanie choćby w jednej kolejce wyjść na 2 miejsce w La Liga.

Kto oglądał mecz, ten widział co się działo. Jeszcze rafienie Messiego w 90-tej minucie! Tragedia!

Dziś Osasuna - Valencia i tak myślę, czy nie ukuć tej ligi jeszcze raz ? Jak myślicie ? Czy Valencia dziś jest w stanie wyjść na prowadzenie na wyjeździe ?


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 16:04

pawcio222 pisze:Muszę odświeżyć temat, bo wczoraj miałem taką wtopę, która już na początku roku pokazała mi, że passa w sporcie w dzisiejszych czasach, to coś mega trudnego do osiągnięcia...

Postawiłem na LvBet zakład na Barcelonę (zachęciły mnie wczoraj okładki Hiszpańskie do tego) bo drużyna potrzebowała punktów i jakoś nie wyobrażałem sobie tego, że Sevilla będzie w stanie choćby w jednej kolejce wyjść na 2 miejsce w La Liga.

Kto oglądał mecz, ten widział co się działo. Jeszcze rafienie Messiego w 90-tej minucie! Tragedia!

Dziś Osasuna - Valencia i tak myślę, czy nie ukuć tej ligi jeszcze raz ? Jak myślicie ? Czy Valencia dziś jest w stanie wyjść na prowadzenie na wyjeździe ?
Valencia w tym sezonie jest daremna, zresztą tak samo jak roku temu. Sam gram sporadycznie, ale mój brat w UK gra bardzo dużo i ekipa z Mestalla niejeden kupon mu wtopiła.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 marca 2017, 13:01

Jeden z najpopularniejszych bukmacherów w necie i osobiście mój ulubiony, bet365, zamyka działalność dla Polski.

Z przykrością informujemy, że ze względu na nadchodzące zmiany prawne, od 30. marca nie będziemy już świadczyć naszych usług dla klientów w Polsce.
W związku z tym, Twoje konto zostanie zamknięte w tym dniu i nie będziesz mógł już dłużej korzystać z naszych serwisów lub uzyskać do nich dostępu. Do tego dnia, będziemy oferowali nasze usługi tak, jak zwykle. Wszystkie środki znajdujące się na Twoim koncie można wypłacić tak, jak dotychczas do 30. marca. Po tym terminie, prosimy o kontakt z nami w sprawie realizacji jakichkolwiek wypłat.


Także jeśli ktoś tam trzyma kasę to do 30. marca wypłacać ;] Mi osobiście przykro, bo mam tam otwarty zakład na zwycięstwo Juve w LM po dobrym kursie, który niestety muszę zamknąć.

Kilka dni temu podobną wiadomość dostałem od bukmachera ComeOn. Z tego co wiem zamyka się też Pinnacle, betano, oddsring, williamhill, a nawet betfair.

Powód - nowa ustawa hazardowa od 1. kwietnia. Zostanie nam gra u "legalnych" bukmacherów jak STS.
Ostatnio zmieniony 24 marca 2017, 13:47 przez Kicek7, łącznie zmieniany 2 razy.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 24 marca 2017, 13:45

pewnie PiS macza w tym swoje paluchy.

Szkoda, najlepszy buk, świetna oferta live, sporo transmisji live w tym Serie A - idealne na smartfon. Do tego dobre kursy i zamkniecie zakladu. Ciezko bedzie sie przestawic na cos innego.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 marca 2017, 15:04

Tym co wygrywali pieniądze polecam korzystać z brokerów, których Pisuar na pewno nie zablokuje. Asianconnect ma w swojej ofercie przede wszystkom pinnacle i kilka innych pobocznych buków. Niestety nie maja w swojej ofercie PLNów więc trzeba się przerzucić na euro/dolce/funty i ponieść koszty przewalutowania. Dodatkowo konieczne będzie założenie konta na skrillu (i zamówić kartę) żeby zabezpieczyć się przed ewnetualnymi kontrolami brudasow ze skarbówki.


Tym co nie wygrywali polecam zaprzestanie grania, bo w bukach z polska licencja, m.in Stsie tym bardziej nie uda wam sie zarobić.

Powodzenia zawodowym hazardzistom! ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2017, 09:46

Obrazek

Bejsbol się przydaje nie tylko na lewactwo :smile: ;).


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2017, 20:59

Obrazek Obrazek

Tora! Tora! Tora!

Dzisiaj kocham Azjatów :dance:. Pierwsza liga japońska i koreańska są rozkosznie powtarzalne. Jutro atakuję drugą ligę japońską. Banzai!!!

EDIT

Obrazek

Wieczorem zrobiono mi dobrze po francusku ;). To był dobry dzień, merci!!!


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2017, 13:50

Gratulacje :bravo:

U mnie w ten weekend kompletna padaka, ale jak się nie trafia ani jednego wyniku w Bundeslidze, to nie mogło być inaczej :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2017, 14:48

Mi weekendowy kupon zawalił Arsenal :prochno:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
ODPOWIEDZ