Zakłady bukmacherskie

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 07:14

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Szósty gol w hokeja padł na 3 sekundy przed końcem meczu, co wywołało u mniej więcej taką reakcję.

Dustin Byfuglien to prawdziwa bestia. Jednego w jedną łapę, drugiego w drugą i jedziemy. Zrobił to z Nashville i powtórzył z Vegas.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 16:22

@Vimes,

zarabiasz coś na tym stsie czy grasz bardziej dla emocji ?

Ja ze swoim 18% yieldem w skali sezonu (co na europejskie warunki jest raczej dobrym wynikiem) w polskich bukach nie byłbym w stanie za wiele ugrać (pomijając już kwestię Asianów, których w PL Bukach nie ma).

:think:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 17:29

o kuźwa!!! wyskoczyło mi 28 na hellas...


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 21:32

Sila Spokoju pisze:@Vimes,

zarabiasz coś na tym stsie czy grasz bardziej dla emocji ?

Ja ze swoim 18% yieldem w skali sezonu (co na europejskie warunki jest raczej dobrym wynikiem) w polskich bukach nie byłbym w stanie za wiele ugrać (pomijając już kwestię Asianów, których w PL Bukach nie ma).

:think:
Jestem tylko bukmacherskim hobbystą, gram dla emocji i dla satysfakcji, że miałem rację co do wyniku, a zyski z tej zabawy najczęściej idą przelewem w gardło ;). Hokeja zacząłem obstawiać mniej więcej od połowy obecnego sezonu NHL i to z czystego przypadku. Po prostu z bezsenności zacząłem oglądać mecze w nocy (na TVP Sport lecą na żywo), a jak oglądać to i obstawiać i się okazało, że trafiam zdecydowanie częściej niż piłkę nożną, dlatego od przyszłego sezonu zamierzam podejść do tematu na poważnie. Zacznę używać unit betting system, grać przeważnie na pojedyncze zdarzenia zamiast akumulatorów, bo tak zdaje się robią profesjonaliści i na bieżąco monitorować rezultaty, żeby się przekonać czy jestem w stanie na tym faktycznie zarabiać jakiś konkretny hajs w długim terminie czy miałem jedynie szczęście nowicjusza.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2018, 05:50

Vimes pisze:Jestem tylko bukmacherskim hobbystą, gram dla emocji i dla satysfakcji, że miałem rację co do wyniku, a zyski z tej zabawy najczęściej idą przelewem w gardło ;). Hokeja zacząłem obstawiać mniej więcej od połowy obecnego sezonu NHL i to z czystego przypadku. Po prostu z bezsenności zacząłem oglądać mecze w nocy (na TVP Sport lecą na żywo), a jak oglądać to i obstawiać i się okazało, że trafiam zdecydowanie częściej niż piłkę nożną, dlatego od przyszłego sezonu zamierzam podejść do tematu na poważnie. Zacznę używać unit betting system, grać przeważnie na pojedyncze zdarzenia zamiast akumulatorów, bo tak zdaje się robią profesjonaliści i na bieżąco monitorować rezultaty, żeby się przekonać czy jestem w stanie na tym faktycznie zarabiać jakiś konkretny hajs w długim terminie czy miałem jedynie szczęście nowicjusza.
Jasne. Powodzenia życzę :). Pamiętaj tylko, że bukmacherka to nie jest sprint, a maraton. Nie ma co się załamywać po kilku porażkach. Ważne jest wyciągać wnioski i analizować przegrane. Można fajne pieniądze zarobić, ale też i sporo nerwów to kosztuje. Ja zawsze na koniec sezonu mam już dość i cieszę się, że sezon się kończy bo będę mógł odpocząć. Ale hazard wciąga i to bardzo, dlatego też trzeba wyrobić w sobie nawyk grania rozsądnego, bez ,,podpalania się". Mi osobiście zajęło to chyba z 4 lata.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2018, 08:09

Sila Spokoju pisze:
Vimes pisze:Jestem tylko bukmacherskim hobbystą, gram dla emocji i dla satysfakcji, że miałem rację co do wyniku, a zyski z tej zabawy najczęściej idą przelewem w gardło ;). Hokeja zacząłem obstawiać mniej więcej od połowy obecnego sezonu NHL i to z czystego przypadku. Po prostu z bezsenności zacząłem oglądać mecze w nocy (na TVP Sport lecą na żywo), a jak oglądać to i obstawiać i się okazało, że trafiam zdecydowanie częściej niż piłkę nożną, dlatego od przyszłego sezonu zamierzam podejść do tematu na poważnie. Zacznę używać unit betting system, grać przeważnie na pojedyncze zdarzenia zamiast akumulatorów, bo tak zdaje się robią profesjonaliści i na bieżąco monitorować rezultaty, żeby się przekonać czy jestem w stanie na tym faktycznie zarabiać jakiś konkretny hajs w długim terminie czy miałem jedynie szczęście nowicjusza.
Jasne. Powodzenia życzę :). Pamiętaj tylko, że bukmacherka to nie jest sprint, a maraton. Nie ma co się załamywać po kilku porażkach. Ważne jest wyciągać wnioski i analizować przegrane. Można fajne pieniądze zarobić, ale też i sporo nerwów to kosztuje. Ja zawsze na koniec sezonu mam już dość i cieszę się, że sezon się kończy bo będę mógł odpocząć. Ale hazard wciąga i to bardzo, dlatego też trzeba wyrobić w sobie nawyk grania rozsądnego, bez ,,podpalania się". Mi osobiście zajęło to chyba z 4 lata.
Nawet nick o tym świadczy :smile:
A tak na poważnie, też czasem zdarza mi się coś ugrać, ale są to raczej krótkie sprinty niż maratony. Obstawię coś, siądzie, gram dalej dalej dalej dalej, w końcu wypłacę coś na konto, bo fajna sumka się robi i na tym się kończy - powrót za kilka tygodni. Gram głównie piłkę i tenisa. Od przyszłego sezonu zamierzam zainwestować na start z góry ustalony budżet i tym obracać, a na koniec sezonu dokonać podliczenia zysku i strat :) Ktoś chętny na wspólne analizy PW?


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 maja 2018, 08:16

Obrazek Obrazek

Takie poranne przebudzenia to ja lubię :dance:.

Chciałem zagrać za więcej, ale trzech moich ulubionych capperów na twitterze typowało zwycięstwo Tampy: @BetBully, @NHLPicks2, @NHL_CONSENSUS, więc postanowiłem mimo wszytko zagrać wbrew ich opinii, ale na wszelki wypadek nie rumakować za bardzo ze stawką.

Mecz numer 7 Lighting z Capitals będzie pewnie na noże. Tymczasem w finale wyjątkowo gładko zameldowali się już Vegas Golden Knights. Największe zaskoczenie sezonu, bo to tzw. "expansion team" czyli świeżo utworzona 31 drużyna w NHL. Według początkowych planów mieli osiągnąć playoffy w ciągu trzech lat i zdobyć puchar w ciągu sześciu lat od utworzenia. Mogą spełnić te założenia już w pierwszym sezonie swojego istnienia :| :bravo:.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 06:12

Zarwałem nockę dla meczu finałowego numer 2 Vegas z Waszyngtonem, ale spać mi się nie chce. W pierwszej kolejności wielkie dzięki dla Bradena Holtby'ego za tę obronę z końcówki trzeciej tercji, która znacząco przyczyniła się do tego:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kolejna świetna noc z NHL :dance:. Kontynuacja dobrej passy z fazy playoffów:

Obrazek Obrazek Obrazek

Choć po drodze zdarzyła się wpadka z typowaniem liczby goli w pierwszym meczu finałowym.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 23:27

W tym tygodniu mam ogromnego farta:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Staram się trzymać tych zasad, które opisałem wcześniej, czyli pojedyncze zdarzenia na kuponie i unit betting system. Wybieram zdarzenia z kursem co najmniej 2,00, a najchętniej w okolicach 2,28 (przez podatek) tak, żeby podwoić wkład. Akumulatory wciąż mnie trochę kuszą, ale staram się z tym walczyć :prochno:. Ciekawe kiedy nadejdzie brutalne przebudzenie :afraid2:.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Passa trwa, jest tygrysio :dance:.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2018, 18:45

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Hokej i French Open :dance:. Rafael Nadal wygrał dzisiaj swój 11 tytuł we Francji. Kto nie skorzystał z okazji i na niego nie postawił ten trąba. Jedyne pytanie brzmiało, czy Thiem będzie w stanie wygrać chociaż jednego seta. Postawiłem na 3:0 dla Nadala i się opłaciło. Skoro tenisiści pokroju Federera i Djokovicia z ledwością dawali radę wygrać z nim seta w finale French Open to trudno, żeby dał radę młody wilczek z Austrii.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2018, 23:10

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

TORA! TORA! TORA!


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2018, 14:13

Vimesie kochany wrzuć te swoje kupony od czasu do czasu PRZED a nie PO wydarzeniach :prochno:


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 10:47

Znacie jakieś ciekawe strony z typami/analizami meczów, zamieszczane przez prywatnych użytkowników?
w Polsce kojarzę jedynie forum.bukmacherskie :think: Szukam jakichś stron zagranicznych, albo grupki facebookowej


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2018, 14:22

Dzium pisze:Znacie jakieś ciekawe strony z typami/analizami meczów, zamieszczane przez prywatnych użytkowników?
w Polsce kojarzę jedynie forum.bukmacherskie :think: Szukam jakichś stron zagranicznych, albo grupki facebookowej
blogabet.com

Grupki fb odpuść, bo to albo syf albo SCAM. Teraz większość szanujących się typerów jest na blogabecie. Kiedyś jeszcze był veryfiedtipsters (płatny), ale jakoś umarł.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 lipca 2018, 14:54

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Tygrys rozpoczął polowanie z rana, w menu kuchnia azjatycka.


Obrazek
ODPOWIEDZ