Zakłady bukmacherskie

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 18:22

Ouh_yeah pisze: Aż tak wysoki kurs na Napoli?
Takk, ostatnio jakieś ogólnie dość wysokie kursy są, na raczej pewne drużyny. Spowodowane jest to może tym, że jest początek sezonu w większości lig.
Opłaca się ostatnio stawiać ;)
Ouh_yeah pisze:Szczęśliwe zwycięstwo Fiorentiny na własnym stadionie nad rezerwowym Udinese wywołało troszkę nadmierną wiarę w tę drużynę.
Może i szczęśliwe, ale trzeba przyznać, że Viola się ładnie wzmocniła w letnim mercato i mogą naprawdę namieszać w ligowych rozgrywkach, dlatego właśnie się bałem tego meczu.


Tymczasem Bayern prowadzi 3:1, a Juve 1:0. Oby tak do końca ;)

Idę dalej mecz oglądać.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 12 września 2012, 23:41

Mam takie pytanie odnośnie STS. Jeśli puszczę kupon w mieście X gdzie jest STS, to czy mogę odebrać wygraną w mieście Y gdzie jest STS, czy też mogę jedynie odebrać wygraną w mieście X gdzie puściłem kupon? Wie ktoś może, będę wdzięczny.


probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 12 września 2012, 23:44

Elo Vidal:) pisze:Mam takie pytanie odnośnie STS. Jeśli puszczę kupon w mieście X gdzie jest STS, to czy mogę odebrać wygraną w mieście Y gdzie jest STS, czy też mogę jedynie odebrać wygraną w mieście X gdzie puściłem kupon? Wie ktoś może, będę wdzięczny.
Możesz to odebrać w dowolnym punkcie STS :ok:


In Marotta I trust...
Alexis93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 171
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2012, 22:53

Witam w nowym sezonie walki z bukami. Wiem że chwalenie się po meczu to nie to samo ale ze względu na gospodarza nie omieszkam wrzucić screena kuponu: http://imageshack.us/a/img716/2213/kuponikn.png

Słowem wstępu, gram od 2 lat, na początku notowałem straty, później z minimalnym doświadczeniem zacząłem redukować ilości kuponów, typów na jednym kuponie i od kilku miesięcy moja gra wygląda całkiem nieźle przy czym nie podaję żadnych liczb gdyż nie widzę powodu, uważam że przy tak krótkiej grze u buka trudno jest kogoś ocenić chyba że chwali się jakimiś kosmicznymi zyskami. Tak czy siak staram się traktować grę jako hobby, wiem że to może śmiesznie zabrzmieć ale znaczy to mniej więcej że nie próbuję na siłę wygrywać i zdaję sobie sprawę że mogę wyjść na zakładach na minus. Na sam koniec i tak liczą się emocje a przede wszystkim zdrowe podejście, dlatego cały czas uważam żeby gra mnie nie zbytnio nie pochłonęła.


Juventus na zawsze!
odmalegojuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 września 2012
Posty: 2
Rejestracja: 24 września 2012

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 13:21



Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 13:46

odmalegojuve pisze:http://handi-elita.blogspot.com/
darmowe spotkania
Z kim?

Kto obstawia Cagliari na San Siro? Nic ciekawego nie grają ale obronę i grę obronną pomocników mają niezłą. Kurs powyżej 5. Mnie tak trochę stówka swędzi ale czekam na jakiś znak na niebie.


Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 14:45

Ouh_yeah pisze: Kto obstawia Cagliari na San Siro? Nic ciekawego nie grają ale obronę i grę obronną pomocników mają niezłą. Kurs powyżej 5. Mnie tak trochę stówka swędzi ale czekam na jakiś znak na niebie.
Bardziej prawdopodobny wydaje mi się remis w tym meczu. Milan razi nieskutecznością więc wygranej raczej nie będzie. Do tego 2 czerwo po stronie Milanu. Hmm ja stawiam na remis. ;)


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2012, 17:20

No nic. ja dziś twarde ryzyko 2.05 na 2 Viola - Juve...i drugie twarde BVB też na 2 i dorzuciłem jeszcze St. Petersburg...też 2;d


GKS Katowice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2011
Posty: 44
Rejestracja: 15 września 2011

Nieprzeczytany post 15 października 2012, 14:15

Muszę się odkuć finansowo, eliminacje zazwyczaj mi wchodziły, co myślicie?:

Niemcy-Szwecja 1
Rosja-Azerbejdżan 1
Portugalia-Irlandia Północna 1
Belgia-Szkocja 1X
Polska-Anglia X2


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 października 2012, 19:04

GKS Katowice pisze:Muszę się odkuć finansowo, eliminacje zazwyczaj mi wchodziły, co myślicie?:

Niemcy-Szwecja 1
Rosja-Azerbejdżan 1
Portugalia-Irlandia Północna 1
Belgia-Szkocja 1X
Polska-Anglia X2
myślę, że powinieneś stawiać 2-3 mecze na kuponie, aczkolwiek powyższe typy powinny wejść. A kursy jakie ? Podejrzewam, że żaden z nich nie przekracza 1,30...


GKS Katowice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2011
Posty: 44
Rejestracja: 15 września 2011

Nieprzeczytany post 16 października 2012, 10:59

Sila Spokoju pisze:
GKS Katowice pisze:Muszę się odkuć finansowo, eliminacje zazwyczaj mi wchodziły, co myślicie?:

Niemcy-Szwecja 1
Rosja-Azerbejdżan 1
Portugalia-Irlandia Północna 1
Belgia-Szkocja 1X
Polska-Anglia X2
myślę, że powinieneś stawiać 2-3 mecze na kuponie, aczkolwiek powyższe typy powinny wejść. A kursy jakie ? Podejrzewam, że żaden z nich nie przekracza 1,30...
1,25, 1,08, 1,08, 1,08, 1,25. łączny kurs 1,96 czyli za stówkę dwie do wyjęcia...dzięki :wink:


pezet1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2005
Posty: 346
Rejestracja: 19 listopada 2005

Nieprzeczytany post 23 października 2012, 15:50

Co sądzicie Panowie o takich typach na dzisiaj:

BATE Borysów-Valencia X
Szachtar-Chelsea X
Galatasaray-Cluj X
Spartak M.-Benfica X :?:


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 października 2012, 17:48

O ile pierwsze dwa typy są dość realne, o tyle w przypadku dwóch ostatnich bym nie zaryzykował. Oczywiście to jest tylko moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać.

Jeśli już mimo wszystko chcesz puścić taki kupon, to zrób to w systemie 3z4, a być może uda Ci się wygrać.


Powodzenia !


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 23 października 2012, 18:18

Każdy z osobna niby może wpaść, ale na pewno nie wszystkie na raz ;p


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 25 listopada 2012, 18:10

Panowie znacie jakas lige ktora gra nie tak jak wszystkie w sobote i niedziele a w srodku tygodnia. Powiedzmy ze jade na systemie i do druzyn grajacych w weekend dozucilbym jeszcze grajace np w srode badz czwartek. Czekanie byloby mniej irytujace. Kalendarz bardziej napiety polaczony z wiekszymi emocjami.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
ODPOWIEDZ