House M.D. / Dr. House

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2008, 14:09

Jestem po dwóch odcinkach piątego sezonu więc napisze coś od siebie :P
Odcinek 1 pisze:Po rozczarowaniu związanym z czwartym sezonem z mieszanymi uczuciami przystąpiłem do piątego (choć trzeba przyznać że finałowe odcinki czwartej serii napawały optymizmem) i... pierwszy odcinek oceniam średnio :roll:
Irytowało mnie to co w poprzedniej, pacjent i jego przypadłość zeszli na drugi plan.Jakoś nie ruszył mnie problem 13 i jej choroby huntingtona.
Końcówka smutna, ale ciekawi mnie jak House i Wilson znów się ze sobą "połączą" bo nie wierze że to koniec ich przyjazni.
Choć swoją drogą nie wiem o co chodzi temu Wilsonowi, najpierw mówi że nie ma pretensji do Grega, ale odchodzi z jego powodu :think:
Tak jak napisałem odcinek średni, ale możę to wynika z tego żę nie mogę się przyzwyczaić do nowego zespołu...
Ja również nie przepadam za "Trzynastką", Taub wydaje mi się troche nudnawy,ale ogólnie jest ok.Najbardziej to Kutner przypadł mi do gustu, taka ciapa z niego :lol:

Odcinek 2 pisze: Już widać progres w porównaniu z jedynką :dance:
Odcinek bardzo dobry, sam przypadek medyczny nie był aż tak interesujący,ale postać prywatnego detektywa była znakomita :D ,widać że między nim a Housem jest jakaś chemia :smile: Szkoda tylko że Wilson tak olał Housa.


Obrazek
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 listopada 2008, 17:27

Ja spokojnie oglądam serial na TVP2. Serial jest genialny, zarówno przypadki medyczne jak i inne wątki fajnie a i pośmiać się często można ;)
A oglądał ktoś wczoraj odcinek w telewizji? Niesamowity, nie mogłem się połapać i dopiero brat musiał mi wytłumaczyć że cały odcinek to był omam :D


Obrazek
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2008, 20:44

olecki1 pisze:Ja spokojnie oglądam serial na TVP2. Serial jest genialny, zarówno przypadki medyczne jak i inne wątki fajnie a i pośmiać się często można ;)
A oglądał ktoś wczoraj odcinek w telewizji? Niesamowity, nie mogłem się połapać i dopiero brat musiał mi wytłumaczyć że cały odcinek to był omam :D


Też kiedyś oglądałem z lektorem i uważam że on zabija duuuuużą część serialu, jedynym plusem lektora, jest to żę nie trzeba czytać tych długich nazw leków czy chorób :smile: Jeśli chodzi o mnie to szczerze polecam ci wersje z napisami, bo niedość że można zachwycać się grą aktorską to jeszcze można przeczytać wiele żartów Housa, które lektor omija/skraca.
No, ale w końcu jak kto woli :wink:

Przed chwilą obejrzałem kolejny odcinek i muszę przyznać że robi się coraz ciekawiej.
Szkoda tylko że zabrakło Wilsona, ale postać detektywa zrekompensowała mi te strate, wbrew pozorom całkem niezle dogaduje się z Housem, a końcowa scena z ich udziałem była moim zdaniem wyśmienita :D
Odcinek w pewnym sensie był też poświęcony Taubowi, widać że facet poczuł wyrzuty sumienia kiedy żonka zrobiła mu prezent, ale pacjent pomógł mu przemyśleć kilka spraw.
Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki.

P.S
House cheerliderem
:smile:


Obrazek
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 27 listopada 2008, 20:45

Hej, co jest ludzie czy tylko ja oglądam Housa? :P

Ominę poprzednie odcinki i przejdę od razu do ostatniego zapowiadanego "jako najbardziej dramatyczny w historii Housa" :wink:

05X09 pisze:Jak dla mnie odcinek bardzo dobry, ale kilka rzeczy strasznie rzucały się w oczy.
- Po kiego grzyba House oddawał te broń terroryście?(notabene kapitalna rola Zelijko Ivanka). Wiem, że to typowe zachowanie dla Housa, ale czy nie mógł dokończyć diagnozy kiedy byłoby już po wszystkim?
- Po drugie. Dlaczego SWAT nie wkroczyli do akcji kiedy okazało się, że "Hałs" przechwycił broń? :roll:
- I jeszcze poirytowało mnie to, że jeden z zakładników został z ciekawości gdy wszyscy byli już wolni, naprawdę dziwne to dla mnie skoro kilka minut wcześniej trząsł się ze strachu...
Swoją drogą House chyba współpracował z napastnikiem, bo przypomina mi się tekst:
Zakładnik: Mogę wyjść?
House: Nie, będziesz nam potrzebny...

:whistle:
Szkoda, że rozwiązanie było takie banalne, wynikało z tego, że koleś zapomniał o czymś wspomnieć, a nie z geniuszu Housa.
Dobrze, że końcówka nie była w takim "hoolywodzkim" stylu bo srogo bym się rozczarował gdyby SWAT wkroczyli tuż przed tym kiedy "Trzynastka" miała wbijać sobie igłe :roll: Na szczęście tutaj miało to bardziej dramatyczny obrót, i powiem, że 13 zrobiła na mnie wrażenie w tym odcinku.
A jeszcze bardzo "spodobało" mi się to zdjęcie dr.Hadley(znalezione na innym forum):
http://img258.imagevenue.com/img.php?im ... _141lo.JPG
Zombie! :shock:
A i czy tylko mnie zdziwiła obojętność Wilsona wobec Grega?


Sorry za post pod postem, ale od ostatniego mineło już trochę czasu i tak by nikt nie zauważył...


Obrazek
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 listopada 2008, 02:23

Ostatni odcinek w TVP był jak dla mnie genialny ;) Bardzo fajna fabuła i świetna gra aktorów, ogólnie odcinek był bardzo w porządku :P


Obrazek
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2008, 03:24

5x11 pisze:rewelacyjny odcinek! House chce być miły! akcja z inhalatorem miażdży poprostu!
bonus:
5x11 :rotfl:


Obrazek
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2008, 09:09

A niepokalane poczęcie :rotfl:


A teraz oczekiwanie aż do 19 stycznia :płaczę:


Obrazek
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2008, 16:08

Ostatnio na TVP2 były 2 odcinki pod rząd. Bardzo mi się to widzi :) Wie ktoś czy to tak jednorazowo było, czy 2 odcinki już zawsze będą leciały ? :D


Obrazek
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2008, 17:08

Może dlatego, że tydzień temu puścili mecz Lecha i Housa nie było. Choć z drugiej strony w ten czwartek, też podwójna dawka :D


Obrazek
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2008, 00:24

No mi bardzo by tak pasowało :) Już nie mogę się doczekać następnego odcinka bo
House'a aresztował ten koleś od termometru :D


Obrazek
KimiIceman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2008
Posty: 290
Rejestracja: 10 października 2008

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2009, 14:32

Ten serial jest genialny. Moj ulubiony zreszta, juz pierwszy odcinek mnie wciagnal a byl to 2x04 "TB or not TB", ten co oglada House'a regularnie, wie o co mi chodzi. Postac House'a jest naprawde swietna, i gratuluje scenarzystom pomyslu zeby zrobic genialnego lekarza w nie jakiegos cieplego, sympatycznego (jak Wilson) ale zlosliwego, szczerego do bolu.
Niedawno obejrzalem ostatni odcinek 4 serii i te ostatnie dwa odcinki uwazam za najlepsze. Jeszcze nie obejrzalem 1-szego odcinka 5 sezonu, ale zachowanie Wilsona na koniec 4 serii mi sie nie podobalo, House, jego najlepszy przyjaciel byl gotow zaryzykowac zycie by ocalic jego ukochana (nieskutecznie zreszta) i prawie umarl a na lezacego House'a tylko z uraza i litoscia patrzyl Wilson i wyszedl. Mam nadzieje ze ich przyjazn sie nie zakonczy z tego powodu. Szczerze mowiac, z nowym zespolem jakos House'a nie widze. Kutner, Taub i 13 nie maja co sie porownywac z Chasem, Foremanem i Cameron. Najlepsze w tym serialu to chyba te ciagle klotnie House'a z Cuddy, ale powiedzmy sobie szczerze, normalnie to kazdy by go zwolnil. pozdro :-D


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2009, 19:18

Z tego co czytam, uważam, że ten serial jest genialny. Musicie mi koniecznie podać kiedy i o której godzinie jest nadawany. Nie jestm pewnien ale chyba w Czwartki na TVP2. Kumpel też mówił, że się pośmiać można bo House ma niezłe teksty :D:D


C-Bart

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2008
Posty: 268
Rejestracja: 09 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2009, 20:39

Czwartek 20:40 na TVP 2


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2009, 20:34

Spojleros pisze: It's official: House and Cuddy will do the deed

Huddy fans, prepare to plotz.

At last night's 100th episode party for House (held at West Hollywood celeb magnet STK), executive producers David Shore and Katie Jacobs finally revealed what has long been hinted at but never officially confirmed: House and Cuddy will have sex this season.

"Yes, we have figured out the details surrounding Huddy having sex," declared Shore,
Fiu, fiu :whistle:


Obrazek
szaman00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 167
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 23:18

Ja w necie oglądam na bierząco 5 sezon, rewelacyjny serial jako, ze zacząłem oglądać od 3 sezonu, to musze wrócić do 2 poprzednich :D


ODPOWIEDZ