Seriale

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2008, 13:05

W telewizji jest masa dobrych seriali, mowa tu głównie o serialach zza oceanu. Na forum są już tematy o takich serialach jak "Lost", "Prison Break" czy "Dexter". Wiele seriali jest mnie popularnych i nie ma sensu otwierać dla każdego z nich nowego tematu, ale z powodzeniem można o nich podyskutować w takim właśnie "zbiorczym" temacie.

Sam uwielbiam oglądać seriale i oglądam ich naprawdę dużo.
Oprócz 3 wymienionych wyżej jestem pochłonięty :
- Supernaturalem (więcej na ten temat http://www.supernatural.com.pl )
- Kyle XY (http://www.kylexy.com.pl jest tam naprawdę dobre forum o serialu)
- Greys Anatomy
- Desperate Housewives
- Californication
- 24 (http://www.24pl.info/)
- Heroes
- How i met your mother
- Jericho (http://jericho.net.pl/)

Ze względu na strajk scenarzystów wiele z tych seriali ma przerwę lub jeszcze nie wznowiono emisji aczkolwiek uważam, że mamy tu spore pole do dyskusji.
Piszcie o swoich ulubieńcach i dzielcie się swoimi wrażeniami z oglądania tych seriali.

Pozdrawiam


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 07 marca 2008, 13:21

Jeśli chodzi o mnie to aktualnie nie widzę nic dla siebie. Heroes mają przerwę, PB wystartuje (jak dobrze pójdzie dopiero na jesień), 24 męczę 6 sezon i stwierdzam, że to już nie to samo (7 sezon ma się ukazać na przełomie roku 2008 i 2009). Z niecierpliwością nie mogę się doczekać kolejnej odsłony Dextera, ale również muszę uzbroić się w cierpliwość.
Zacząłem oglądać Californication ale to nie jest serial dla mnie. Jericho całkowicie rozczarowało, czego efektem było wstrzymanie produkcji i dopiero nacisk fanów spowodował dokręcenie paru odcinków, które jednak nie wyjaśniają wszystkich wątków.
Kumpel ostatnio namówił mnie na Pushing Daisies (fajny pomysł, ale nie wyobrażam sobie dalszej części) - jakoś nie ciągnie mnie do drugiego odcinka.

Reasumując - dobre seriale mają przerwę. A następców nie widać.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2008, 13:44

Martin pisze:Reasumując - dobre seriale mają przerwę. A następców nie widać.
Ja bym wspomniał jeszcze o "Detektywie Monku", który też ma przerwę, a można go zaliczyć w poczet niezłych seriali.
Uwielbiam go oglądać. Choć te kolejne serie nie są tak dobre jak 1 i 2, gdzie Monk rozwiązywał sprawy morderstw w sposób genialny.
Serial mnie bawi jak cholera. Dla takiego widza "z boku" może nie wydawać się tak zabawny. Trzeba poznać ten serial, a potem się nim rozkoszować :D

Nie nawidze kanału Fox Life. Matka z siostrą non stop oglądają tam babskie seriale pokroju Ally McBeal, Gotowe na wszystko i Chirurgów. Przez to zajmują mi ciagle dekoder.
Ale Chirurdzy to nawet niezły serial :prochno: . Czasem oglądam, jak się zapatrzę to musze skończyć odcinek :wink: . Czy mnie się tylko przesłyszało, czy tam też występuje niejaki Jack Shephard, ten sam charakter co w Lost ?
Ostatnio zmieniony 07 marca 2008, 19:56 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2008, 13:48

Polecam serial "Na wspólnej", od poniedziałku do czwartku o 20:55 na TVN-nie.


:roll:
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2008, 14:32

pan Zambrotta pisze: Nie nawidze kanału Fox Life. Matka z siostrą non stop oglądają tam babskie seriale pokroju Ally McBeal, Gotowe na wszystko i Chirurgów. Przez to zajmują mi ciagle dekoder.
Wypraszam sobie!!!Babskie seriale?!Hehe nigdy :) Kiedyś tak myślałem o tych serialach ale urzekło mnie poczucie humoru w nich zawarte. A do Chirurgów mam sentyment bo za dawnych lat kochałem Ostry Dyżur...
Żałuje, że nie mam tej stacji :prochno:
pan Zambrotta pisze:Ale Chirurdzy to nawet niezły serial :prochno: . Czasem oglądam, jak się zapatrzę to musze skończyć odcinek :wink: . Czy mnie się tylko przesłyszało, czy tam też występuje niejaki Jack Shephard, ten sam charakter co w Lost ?
Ano występuje, tylko przystojniejszy :smile:

BTW właśnie obejrzałem pierwszy odcinek serialu z TVN "39 i pół". Nic specjalnego ale miło się przy tym jadło obiad.


J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2008, 14:42

a ja bym chciał powiedzieć o jeszcze dwóch niewymienionych serialach. pierwszym jest "Weeds". to połączenie "sensacji" i komedii. opowiada zwariowane perypetie wdowy, która zaczyna handlować trawką. naprawdę przyjemnie się ogląda, tylko odcinek trwa 23 min.
drugi to "Dr House". dla mnie bardzo fajny serial o lekarzu diagnoście, który uważa, że wszyscy kłamią, jest to jeden z "wielu" powodów, dla których unika pacjentów i z pomocą trójki pracowników stara się ratować ludzkie życie.


Obrazek
meca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2005
Posty: 385
Rejestracja: 01 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 marca 2008, 14:59

Steru kiedy Ty znajdujesz czas na oglądanie tego wszystkiego? :roll: Ja oglądam tylko Scrubs, Futurame oraz Family Guya i to tylko dlatego, że mogę je sobie nagrać i obejrzeć w wolnej chwili.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2008, 15:23

meca pisze:Steru kiedy Ty znajdujesz czas na oglądanie tego wszystkiego? :roll: Ja oglądam tylko Scrubs, Futurame oraz Family Guya i to tylko dlatego, że mogę je sobie nagrać i obejrzeć w wolnej chwili.
Większość z tych seriali jest w różne dni dlatego nie jest trudno poświęcić 40 minut dziennie na serial...Czasem na 2...

Kilka z tych seriali obejrzałem już po zakończeniu sezonów w TV. Np. Dexter albo Californication, jak siadłem tak zastawał mnie następny dzień. W gruncie rzeczy mimo, że pracuje, studiuje, mam obowiązki w domu i wobec dziewczyny to nigdy nie narzekam na brak czasu na jakiś ciekawy serial albo film.


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2008, 18:01

Dziwię się, że nikt jeszcze nie wspomniał o The Sopranos... Genialny serial, pewnie wszyscy wiedzą o co w nim chodzi, to nawet nie przytaczam fabuły. Ja niedawno skończyłem właśnie ostatni sezon i do tej pory nie mogę wypełnić pustki po tym serialu. Moje ulubione sezony to 1, 2 oraz 5, a bohaterowie: Tony i Chris. Gorąco polecam!

Słyszałem gdzieś, że pustkę po jakimś serialu najlepiej wypełnić, zaczynając oglądać następny... Zatem zabieram się po świętach za Simpsonów.


Capo di tutti capi
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 marca 2008, 18:32

PB puki co stoi, wiec trzeba szukac czegos innego :)

Ostatnio pod wplywem naciskow zaczalem ogladac One Tree Hill, fajne laski, wciaga, ale nic ponad przecietna. Kolejnym serialem jest The Wire z ktorym wlasnie rozpoczynam przygode - gliny, czarne klimaty, narkotyki. Zobaczymy co z tego bedzie...


Alexd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2006
Posty: 48
Rejestracja: 27 września 2006

Nieprzeczytany post 07 marca 2008, 22:55

Supernatural - król seriali - POLECAM ;d :bravo:
Tryska humorem dwóch braci :D
Gienalny 3 sezon. ;)


"Zaczynamy drugą połowę...Nasi tradycyjnie wyglądają lepiej od graczy Interu. Ale to cecha charakterystyczna każdego Bianconeriego."
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 08 marca 2008, 21:06

pan Zambrotta pisze:
Martin pisze:Reasumując - dobre seriale mają przerwę. A następców nie widać.
Ja bym wspomniał jeszcze o "Detektywie Monku", który też ma przerwę, a można go zaliczyć w poczet niezłych seriali.
Uwielbiam go oglądać. Choć te kolejne serie nie są tak dobre jak 1 i 2, gdzie Monk rozwiązywał sprawy morderstw w sposób genialny.
Serial mnie bawi jak cholera. Dla takiego widza "z boku" może nie wydawać się tak zabawny. Trzeba poznać ten serial, a potem się nim rozkoszować :D
Jeśli lubisz czytać to polecam trzy książki jakie wyszły o Monku. Można uzupełnić swoją wiedzę o tym zwariowanym detektywie, bo żadna z nich nie ma swojego odpowiednika w serialu.
Ja niestety stanąłem na 4 sezonie. Lubię oglądać filmy na TV a do tych odcinków jakoś nie mogę dopasować napisów :/ Co powoduje, że musze oglądać na kompie co chwilę je korygując. Stąd ta przerwa.

Ktoś wspomniał Futuramę. Też oglądałem ten serial, ale z jakichś tam powodów skończyłem oglądać na drugim sezonie. Może kiedyś do tego powrócę, bo naprawdę mi się podobał.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2008, 21:16

A co powiecie na CSI? Wiele osób mi polecało i w końcu ostatnio zacząłem oglądać CSI: Las Vegas, jestem na 3. sezonie i bardzo mi się podoba. Co prawda dużo zwłok, ale szybko idzie się przyzwyczaić i nawet można jeść przy tym :P


Obrazek
Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2008, 23:04

swiergot pisze:Co prawda dużo zwłok, ale szybko idzie się przyzwyczaić i nawet można jeść przy tym :P
A kiedy i gdzie to jest? :D


Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 08 marca 2008, 23:29

TVP2, środa(do niedawna w poniedziałki), godz. 21:05


ODPOWIEDZ