Seriale

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 10:04

Dexter? Dla mnie bomba odcinek. Końcówka świetna, tylko tak jak wyżej motyw z lotniskiem z tyłka. Chyba, że twórcy szykują coś konkretnego z tymi Ukraińcami


Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 10:38

Odcinek spoko. Tylko ta akcja w hotelu i lotnisku, przecież tam są kamery na każdym kroku. Końcówka dobra, kolejne odcinku też się dobrze zapowiadają :D
zwiastun kolejnych:
http://youtu.be/arAjAI1Nfoc


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 12:22

steru pisze:Kolego, nie Ty czasem napisy robisz na n24? :wink:
Tak. Tzn. na n24 ich akurat sam nie wrzucam, musieli sobie skads pozyczyc. Zawsze uploaduje na napiprojekt i podnapisi, tam sa najszybciej.

Jestem po 05x01 Mentalisty. Obiecujaco sie zapowiada, mam nadzieje, ze w tym sezonie bedzie jak najwiecej akcji z RJ, bo ten watek jest dla mnie sola tego serialu.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 12 października 2012, 22:30

bendzamin pisze:
steru pisze:Kolego, nie Ty czasem napisy robisz na n24? :wink:
Tak. Tzn. na n24 ich akurat sam nie wrzucam, musieli sobie skads pozyczyc. Zawsze uploaduje na napiprojekt i podnapisi, tam sa najszybciej.
Jaki ten świat mały :) Świetna robota :ok:
bendzamin pisze:Jestem po 05x01 Mentalisty. Obiecujaco sie zapowiada, mam nadzieje, ze w tym sezonie bedzie jak najwiecej akcji z RJ, bo ten watek jest dla mnie sola tego serialu.
Póki co oglądam tylko Dexa, ale Menstalista oczywiście już czeka. Ale po finale czwartego sezonu zastanawiałem się (podobnie jak w przypadku Dexa) czy to już nie przekombinowane...

A co do samego Dextera - pierwszy odcinek nieźle zapowiada sezon, zobaczymy jak będzie dalej. Jeszcze nie obejrzałem drugiego epizodu.

PS Ogląda ktoś Homeland? Pierwszy sezon wg mnie 'szału nie robił, d... nie urywał'. Warto poświęcić kilkadziesiąt minut tygodniowo na ten serial?


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2012, 23:27

Dla mnie właśnie 1 sezon Homelanda był bardzo fajny. Drugi zaczął się średnio, lecz zapowiada się, że rozkręca się w dobrym kierunku


Obrazek
tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 20:37

Go On; Nowy Serial z Perry'm ( Chandler z Friends)...jak dla mnie bomba kocham, inteligentny sarkastyczno ironiczny żart;d


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 października 2012, 17:17

Dexter zaczyna na wysokim pułapie, na pewno znacznie wyższym niż poprzedni sezon pełen uproszczeń, zwykłych głupot i naciągnięć żeby się wszystko razem łączyło, póki co tylko akcja na lotnisku była przesadzona.

Ostro zaczęło również swój 3 sezon The Walking Dead - po mocnym finale poprzedniego sezonu pierwszy odcinek zawiera wszystko to za co fani uwielbiają ten serial i jedynym jego minusem jest to, że trwał tak krótko. Dosyć chłodno podchodziłem do deklaracji twórców, że w trzeciej serii postarają się dać wszystko co mają najlepszego ale początek naprawdę potwierdza ich słowa.

Czekam jeszcze tylko na nowy sezon American Horror Story (bodajże jutro w nocy premiera).


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 14:36

Nie wiem czy ktoś ogląda, ale kilka dni temu wyszedł 1 odcinek II serii American Horror Story.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 12:51

tanhayi pisze:Go On; Nowy Serial z Perry'm ( Chandler z Friends)...jak dla mnie bomba kocham, inteligentny sarkastyczno ironiczny żart;d
Super serial. Uwielbiam "Fiends" więc każdą pozycję z jakimkolwiek aktorem łykam z miejsca.
Ouh_yeah pisze:Ostro zaczęło również swój 3 sezon The Walking Dead - po mocnym finale poprzedniego sezonu pierwszy odcinek zawiera wszystko to za co fani uwielbiają ten serial i jedynym jego minusem jest to, że trwał tak krótko. Dosyć chłodno podchodziłem do deklaracji twórców, że w trzeciej serii postarają się dać wszystko co mają najlepszego ale początek naprawdę potwierdza ich słowa.
Premiera 3. serii wyszła znakomicie i nie mogę się doczekać dzisiejszego odcinka. Na ten moment jeden z lepszych seriali w mojej ocenie. Będę miał dziś dylemat co oglądać: The Walking Dead, finał Coppera, Dexter, Homeland...
Sila Spokoju pisze:Nie wiem czy ktoś ogląda, ale kilka dni temu wyszedł 1 odcinek II serii American Horror Story.
Ja już po premierze, która mną pozamiatała totalnie. Według mnie szykuje się lepszy sezon od pierwszego!


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 18:06

Po dobrym początku Dexter powraca do przeciętności, wielka szkoda. Obawiam się, że niewiele uda się wycisnąć z tego serialu.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2012, 10:39

Spodziewałem się trochę więcej po ostatnim odcinku Dextera. Nie było może jakoś tragicznie ale ta końcówka mi całkowicie nie pasuje.

"Sons of Anarchy" - jest ktoś na bieżąco? Sezon dużo lepszy niż poprzedni, dobrze się to ogląda. Pope i Nero wnieśli trochę świeżości i wyszło to na dobre produkcji.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 października 2012, 11:12

Speltzer/Minotaur - kompletnie przeszarżowana postać, wywołuje u mnie kilkuminutowy atak śmiechu :prochno: Podobnie zresztą scena, w której Ukrainiec płacze nad fotką "everything i do, is for you" - trochę Backstreet Boys zaleciało. Jak na siódmy sezon jest całkiem całkiem ale pierwsze dwa odcinki obiecywały dużo dużo więcej niż dostaliśmy w ostatnim.

American Horror Story będzie jeszcze bardziej porąbane niż w pierwszym sezonie ;P Jak ktoś lubi takie odjazdy to będzie zadowolony, ja jednak wolałem jakiś pierwiastek normalności w każdym odcinku - teraz już chyba tego nie uświadczymy, zwłaszcza że w kolejnych odsłonach mają pojawić się jeszcze naziści :prochno: Chyba sobie odpuszczę tę pozycję na jakiś czas.

Walking Dead w drugim odcinku jeszcze bardziej podkręca tempo. W dodatku premierę nowego sezonu obejrzała rekordowa liczba widzów więc nastały bardzo dobre czasy dla tej produkcji.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 22:57

steru pisze:Spodziewałem się trochę więcej po ostatnim odcinku Dextera. Nie było może jakoś tragicznie ale ta końcówka mi całkowicie nie pasuje.
Dexter nieźle się rozkręca w tym sezonie. Ale obiektywnie rzecz biorąc niewiarygodność pewnych wątków zaczyna się już piętrzyć. W każdym razie miło się ogląda.

PS Jest ktoś z Mentalistą na bieżąco?


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2012, 16:56

Kilka słów ode mnie na temat tego co obecnie oglądam

O Dextrze zdążyłem się już wypowiedzieć, więc przejdę do dwóch innych tytułów, które śledzę.

Boardwalk Empire po dwóch dobrych sezonach obniżył loty i to w sposób zdecydowany. Jedną z niewielu rzeczy, które trzymają mnie przy tym serialu jest postać Gypa Rossettiego (wg mnie naprawdę świetna, na drugim miejscu jest Richard Harow). Mam nadzieję, że twórcy serialu zaskoczą mnie pozytywnie jeszcze w tym sezonie.

Kolejny serial, którego nie odpuszczam to "Homeland". Po pierwszym odcinku drugiego sezonu spodziewałem się solidnej kichy, natomiast kolejne zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Jeśli sytuacja będzie rozwijać się do końca tak jak w epizodach 2, 3 i 4, ten sezon powinien być zdecydowanie lepszy od pierwszego.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2012, 23:05

Właśnie obejrzałem 6odc nowej serii Dextera. Szczerze, to z jednej strony podoba mi się ten sezon, a z drugiej trochę irytuje. Najbardziej wkurzającym motywem jest relacja Dexter - Debra. Za to podoba mi się motyw z Ukraińcami... Będzie pewnie ciekawie.

PS. Co do ostatniej sceny, to bałem się, że nie ukuje - myliłem się :prochno:

Sonsy całkiem fajnie się kręcą, na pewno nie jest to jakiś super poziom, ale przyjemnie się ogląda.

A jutro po dłuższej przerwie Hał aj met!


ODPOWIEDZ