Seriale

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2022, 00:38

I po Dexterze !
Wiele obiecywałem sobie po szumnych zapowiedziach ale ten nowy sezon <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> mnie niemiłosiernie. czekać tyle lat na wielki powrót, kontynuację a tutaj taka dupa. Co to za zakończenie ? Liczyłem jeszcze na jakieś sezony a wzięli po to się za ten serial aby <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> synek go zabił ? Ewidentnie brakowało pomysłu i ten sezon Dextera nie miał tak naprawdę wiele wspólnego z Dexterem, który wgniótł mnie w fotel.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2022, 12:32

Końcówka wszystko zepsuła. Był mega potencjał ale to zmarnowali. Wystarczyło pokazać konfrontacje Dextera z nadjeżdzającym Batistą. Mógł być proces, skazanie i śmierć na ocach wszystkich z Miami. Generalnie nie mieli na niego nic w sprawie Matta ale te wszystkie tropy i teorie w sprawie rzeźnika oraz sama jego obecność pod fałszywym nazwiskiem mówiła wiele. Mogli to poskładać w całość dlatego nasz bohater uciekł wcześniej z celi, zabijając niewinnego. To było jak praktycznie przyznanie się do wszystkiego.

Syn zobaczył kim on jest i dokonał wyboru. Postawił na nowe życie bez niego. Odszukał go bo chciał odpowiedzi i się rozczarował. Kiedy stary zabrał go ,, na robotę " było widać że młody nie chce taki być.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2022, 13:03

Z tym, że stary cały czas chronił go przed tym, młody, który I tak miał zryty baniak sam wybrał tę drogę a później nagle się wycofał. Zakończenie do bani. A jak młody <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> synek taki święty to dlaczego ciął przyjaciela i złamał rywalowi rękę na macie ? On już był taki sam tylko był zbyt głupi aby to zrozumieć.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2022, 15:37

I o tym może być potencjalny spin-off. Producent Dextera powoedział w wywiadzie że jeśli tylko Showtime zadxwoni to on chętnie nakręci Harrisona.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2022, 16:17

I to Sorku miałoby wtedy sens. Harrison jest dokładnie taki sam dlatego miło by było gdyby to co miał robić w Los Angeles z ojcem, będzie kontynuował sam. Jeżeli dojdzie do tego to nie mam wątpliwości, że będzie to miało miejsce właśnie tam, zgodnie z sugestią Dextera.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2022, 17:27

MRN pisze:
11 stycznia 2022, 16:17
Harrison jest dokładnie taki sam[...]
Czy ja wiem. Jak dla mnie Dexter za bardzo chciał zobaczyć siebie w swoim synu, popuścił wodze fantazji i zobaczył Pasażera tam gdzie go nie było. Harry-son miał po prostu SNZ (syndrom nastoletniego zidiocenia) szczególnie popularnego w USA. Złamanie ręki i ciachnięcie brzytwą w kraju wolności i broni? Ustaw się w kolejce do terapeuty za dzieciakami odpowiedzialnymi za masowe strzelaniny.


Tak do połowy miałem nadzieję, że coś z tego będzie - może nawet następny sezon. W tym momencie uważam, że wygrzebali trupa - zupełnie niepotrzebnie, bo Dexter miał już jeden słaby finał.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2022, 17:31

jackop pisze:
19 grudnia 2020, 00:13
Vanquish pisze:
18 grudnia 2020, 17:59
Przy okazji, zapowiedziano chyba kolejny spinoff, także polecam obejrzeć scenę po napisach końcowych ;)
► Pokaż Spoiler
Pozostałymi częściami uniwersum będą "Rangers of the New Republic" i "Ahsoka"
O trzecim sezonie Mandalorian:
The season is expected to be released in 2022 on Disney+.
także, nie jest to obecnie możliwy do oglądania Boba Fett :)

Jak tam jackop po dwóch odcinkach? Nie uważasz, że Gammoreanie zostali za bardzo wykąpani? :prochno:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2022, 18:16

Ja tam @jackop inaczej uważam bo przecież to młody do niego przyjechał. Ale zgadzam się, że wygrzebali niepotrzebnie trupa. Może nie byłoby kichy gdyby w ogóle tego młodego nie brali pod uwagę i skupili sę na głównym bohaterze.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2022, 18:20

Vanquish pisze:
11 stycznia 2022, 17:31
Jak tam jackop po dwóch odcinkach?
Przeciętnie, ale może się rozkręci.
Vanquish pisze:
11 stycznia 2022, 17:31
Nie uważasz, że Gammoreanie zostali za bardzo wykąpani? :prochno:
Bardzo ładne świnki. Do tego Tuskeni stali się prawie tak szlachetną rasą jak elfy u Tolkiena :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 15:08

Skywalker Saga Episode 6.5: The Book of Training :hope:

Ostatni odcinek pokazuje czym mogły by być Gwiezdne Wojny, gdyby [po] 4-6 i dalej kręcono w obecnych czasach z odpowiednimi ludźmi na odpowiednich stanowiskach.
► Pokaż Spoiler
Biedny Boba jest postacią drugoplanową we własnym serialu. Może w finale sezonu dostanie swój moment, o ile wystarczyło im budżetu :prochno:


Ogląda ktoś Peacemakera? Całkiem zjadliwy i nawet kilka razy się zaśmiałem. Lepszy od zrebootowanego Suicide Squad, które mnie nie zachwyciło - aczkolwiek gadałem z kilkoma osobami, które były zachwycone.

Do tego jestem w trakcie oglądania "All of Us Are Dead" (taka odmiana od TWD) - mój trzeci południowokoreański serial z Netflixa po Squid Game i Hellbound. Zarekomendowany został mi też "Kingdom", ale doba nie jest z gumy, a wychodzi też drugi sezon "Raised by Wolves" od HBO.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 15:49

jackop pisze:
03 lutego 2022, 15:08
Skywalker Saga Episode 6.5: The Book of Training :hope:

Ostatni odcinek pokazuje czym mogły by być Gwiezdne Wojny, gdyby [po] 4-6 i dalej kręcono w obecnych czasach z odpowiednimi ludźmi na odpowiednich stanowiskach.
► Pokaż Spoiler
Biedny Boba jest postacią drugoplanową we własnym serialu. Może w finale sezonu dostanie swój moment, o ile wystarczyło im budżetu :prochno:
Dwa odcinki, które w ogóle dźwignęły ten serial, bo staczał się w dół tydzień po tygodniu, nic tylko odbębnić finał i byle do grudnia na trzeci sezon Mando :happy:


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 lutego 2022, 22:19

A oglądał z Was ktoś Teda Lasso? Jedna z kilku perełek na AppleTV Plus. Dla fanów piłki nożnej pozycja obowiązkowa. Podchodziłem do niego dosyć sceptycznie, ale zdecydowanie warto poświecić czas.

„Roy Kent, Roy Kent - he’s here, he’s there, he’s everytfuckin’where!” 😁

Pozostałe seriale godne uwagi od Apple to według mnie Defending Jacob (Chris Evans w roli głównej, akcja trzyma w napięciu cały sezon) , The Morning Show (niby o telewizji śniadaniowej, ale wciąga jak symulator bagna) i For All Mankind (po Tedzie Lasso moje największe pozytywne zaskoczenie - alternatywna wersja historii o lądowaniu człowieka na Księżycu).


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 lutego 2022, 22:47

jackop pisze:
11 stycznia 2022, 18:20
Vanquish pisze:
11 stycznia 2022, 17:31
Jak tam jackop po dwóch odcinkach?
No i się rozkręciło. Jakoś niespecjalnie czekam na drugi sezon, dużo słabsze niż Mando, który musiał ratować serial nie o sobie.
Szkoda, że mając do dyspozycji miliony dolarów na CGI robią gorsze efekty niż randomowy koleś z darmowym programem graficznym. Ten Cad Bane za każdym razem jak było zbliżenie na twarz przypominał mi negocjatora Saurona spod Czarnej Bramy z tymi zębami xD
Jedyny, prawdziwy Cad bane to ten z Wojen Klonów


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2022, 06:27

Antichrist pisze:
07 lutego 2022, 22:19
A oglądał z Was ktoś Teda Lasso? Jedna z kilku perełek na AppleTV Plus. Dla fanów piłki nożnej pozycja obowiązkowa.
Nie wiedziałem, że jest jakaś apple tv :prochno:

Perełka??? Kontrolnie 'zdobyłem' 4 odcinki i więcej na pewno nie będzie. Piłka tam to tylko dodatek do 'pozytywnego' przekazu. W miarę zabawne, polecam jednak tylko dla osób z depresją. Mnie zwyczajnie serial irytował - gdyby ktoś kazał opisać mi go jednym słowem, użył bym określenia - wku****ący.. Fani piłki mogą produkcję ominąć szerokim łukiem ;) to nie serial o niej.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2022, 14:25

Vanquish pisze:
09 lutego 2022, 22:47
Jakoś niespecjalnie czekam na drugi sezon[...]
Szczerze; mogliby sobie darować. Badziewny finał zakończony happy endem. Ograniczyć rolę Bubka i Fennec do gościnnych występów w innych (oby lepszych) produkcjach i styknie.
Volto pisze:
10 lutego 2022, 06:27
Antichrist pisze:
07 lutego 2022, 22:19
A oglądał z Was ktoś Teda Lasso? Jedna z kilku perełek na AppleTV Plus. Dla fanów piłki nożnej pozycja obowiązkowa.
Kontrolnie 'zdobyłem' 4 odcinki[...]
Zatrzymałem się na drugim :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ