Seriale

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 18 maja 2008, 15:56

House 4 x 15 niesamowity odcinek...

Z odcinka na odcinek coraz bardziej kocham ten serial. Już jutro finał sezonu. Wielka szkoda. Będę czekał na kolejny sezon bardziej niż na inne seriale.\

Pojawiły się już ramówki wszystkich stacji USA. House wraca pod koniec sierpnia. Pojawia się kilka nowych, ciekawych seriali. Mnie osobiście najbardziej ciekawi produkcja stacji FOX pt. "Fringe" produkcji J.J.Abramsa ( jak ktoś nie wie to jest to pan od Losta).

Stacja FOX jako jedyna może konkurować z ABC. Każda ma w ramówce wielkie seriale. Z jednej strony PB, House, 24 z drugiej Lost, Greys Anatomy... Zapowiada się wielka batalia o widza. Gdyby w Polsce było choć trochę podobnie...

EDIT:

Trailer do 4 x 16 wymiata 8)


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 18 maja 2008, 20:03

Ten Serial jest niesamowity,strasznie wciągjący,mógłbym go oglądać codziennie.Hugh Laurie to jest poprosty fenomen,jeśli chodzi o role House'a,to wszystkie postacie są tak wyraziste że z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek.House jest cyniczny,zgryżliwy i wnerwiający,ale gdyby House nie był Housem to nie byłby ten sam serial.
:dance:


Obrazek
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2008, 00:01

A ogląda(ł) ktoś "Two and a half men" ("Dwóch i pół")? Swojego czasu serial emitowany na TVN Siedem (ostatnio 4 seria).


Obrazek
losbond

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2006
Posty: 219
Rejestracja: 08 maja 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2008, 19:48

steru pisze:House 4 x 15 niesamowity odcinek...
Jak dr. Lisa na rurze tanczyla to mi sie goraco zrobilo, mimo, ze Babeczka ma pewnie kolo 40stki :P .

Fajny w sumie ten final (4x15, 4x16), szkoda, ze teraz trzeba bedzie czekac az do sierpnia na nowe odcinki :płaczę: .


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto.
Che Juventus!
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2008, 19:59

losbond pisze:
steru pisze:House 4 x 15 niesamowity odcinek...
Jak dr. Lisa na rurze tanczyla to mi sie goraco zrobilo, mimo, ze Babeczka ma pewnie kolo 40stki :P .

Fajny w sumie ten final (4x15, 4x16), szkoda, ze teraz trzeba bedzie czekac az do sierpnia na nowe odcinki :płaczę: .
Ehh ta Cuddy... Ma coś w sobie :oops: Ciekawe kiedy House to dostrzeże na poważnie :prochno:

Przerwa w emisji seriali jest dobijająca to fakt. House, Supernatural, My name is Earl, Desperate Housewives już zakończone. W piątek Lost i Chirurgi... To będą ciężkie "wakacje". Ale na szczęście dość krótkie :whistle:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2008, 20:30

bblackk pisze:A ogląda(ł) ktoś "Two and a half men" ("Dwóch i pół")? Swojego czasu serial emitowany na TVN Siedem (ostatnio 4 seria).
Moja mama 8) mnie ten serial jakoś nie interesuje. Może dlatego, że niezbyt lubie Charliego Sheena.
steru pisze:Przerwa w emisji seriali jest dobijająca to fakt. House, Supernatural, My name is Earl, Desperate Housewives już zakończone. W piątek Lost i Chirurgi... To będą ciężkie "wakacje". Ale na szczęście dość krótkie :whistle:
Tak dla Twojej wiadomości - w tym tygodniu nie ma Lost. Finał (podwójny) dopiero za dwa tygodnie.

Może założycie topic o Housie ? Bo tu chyba się mówi ogólnie o serialach. A widzę, że ostatnie posty są zdominowane przez hausowych maniaków :)


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2008, 21:58

pan Zambrotta pisze:
steru pisze:Przerwa w emisji seriali jest dobijająca to fakt. House, Supernatural, My name is Earl, Desperate Housewives już zakończone. W piątek Lost i Chirurgi... To będą ciężkie "wakacje". Ale na szczęście dość krótkie :whistle:
Tak dla Twojej wiadomości - w tym tygodniu nie ma Lost. Finał (podwójny) dopiero za dwa tygodnie.
Tak jak mówiłem odstawiłem Losta i nawet nie wiedziałem że finał dopiero za 2 tygodnie...
Zamiast Losta oglądałem House'a ale właśnie zabieram się za finał i nie wiem czy dotrwam bez Losta do końca. A miałem takie ambitne plany.
pan Zambrotta pisze:Może założycie topic o Housie ? Bo tu chyba się mówi ogólnie o serialach. A widzę, że ostatnie posty są zdominowane przez hausowych maniaków :)
Temat o Housie to dobry pomysł. Swoją drogą nie spodziewałem się że tyle osób interesuje się tym serialem. Można powiedzieć że budzi większe poruszenie niż Lost bo o nim pisze ledwie parę osób... :whistle:

P.S Hugh Laurie w Street Kings...
Obrazek


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2008, 23:34

steru pisze:P.S Hugh Laurie w Street Kings...
Hugh Laurie w "Friends" :C :


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2008, 08:59

To sobie poczekacie na kolejną serie House'a a ja sobie spokojnie na axn II serie oglądam a niedługo III. Dla mnie serial jest genialny i te podejście House'a do pacjenta - rewelacja.

Dr.Lisa na rurze?! ludziska zapodajta linka do tego odcinka to sobie obejrze :-D

bblackku - naturalnie dwóch i pół oglądałem - również genialny serial - szkoda, że już go nie ma w tv zamiast tego jest Joey.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2008, 10:15

gosciu_Muranista pisze:Dr.Lisa na rurze?! ludziska zapodajta linka do tego odcinka to sobie obejrze :-D
A proszę Cię bardzo, wersja exclusive :wink: Jest to scena z finału 4 sezonu, żeby nie było że to spojler


pan Zambrotta pisze:
steru pisze:P.S Hugh Laurie w Street Kings...
Hugh Laurie w "Friends" :C :
No nie... Oglądałem Friends dziesiątki razy i nie zauważyłem tego :evil: Scena wymiata.


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 21 maja 2008, 14:54

pan Zambrotta pisze:
steru pisze:P.S Hugh Laurie w Street Kings...
Hugh Laurie w "Friends" :C :
Raczej bym go nie poznał gdybyście nie powiedzieli że to on.

A tak jeszcze poza Housem lubie pooglądać serial "Gliniarz i Prokurator" może to już troche stary serial,ale lepszy niż niektóre obecne tytuły.


Obrazek
Don Roberto Macumbeiro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 stycznia 2008
Posty: 67
Rejestracja: 25 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 28 maja 2008, 10:16

"Gliniarz i prokurator" faktycznie się broni wobec zalewającej nas fali współczesnej chały. Mimo tych zabawnych ubrań i śmiesznych fryzur.

Z starszych polecam M.A.S.H, choć nie twierdzę, tak jak fanatycy, że jest kultowy. Ale humor na poziomie, galeria fajnych postaci, film ze smakiem.

"House" jest świetny, bez dwóch zdań. Humor, koncepcja, aktorzy. Wszystko majstersztyk :D

Jeszcze kilka miesięcy temu poleciłbym Kryminalne zagadki Las Vegas, ale przyznam, że film mnie znudził.


Większość można kupić, niektórych tylko sprzedać
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2008, 13:32

No to wszystkie liczące się seriale pokończyły swoje sezony. Pozostał jedynie LOST ale to za mało.

Zna ktoś jakąś fajną alternatywę na nudne dni? Osobiście myślę nad kilkoma tytułami, a mianowicie:
- Ghost whisperer
- Bones
- Chuck
- CSI...

Ktoś oglądał? Co jest godne polecenia?


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2008, 13:51

Don Roberto Macumbeiro pisze: Z starszych polecam M.A.S.H, choć nie twierdzę, tak jak fanatycy, że jest kultowy. Ale humor na poziomie, galeria fajnych postaci, film ze smakiem.
Oooooo... ! :)
Widzę, że nie jestem sam. M.A.S.H to serial sztandar amerykańskiego serialu lat 70 i 80. Dużo naprawdę ciekawego humoru, ale nie wszyscy dostrzegają w tym serialu pewną magię i klimat.
Ostatnio dwójka wznowiła emisję i oczywiście oglądam.
W całym serialu wszystkich na głowę bije Radar :C

BTW. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do tematu o Housie - klik!


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Don Roberto Macumbeiro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 stycznia 2008
Posty: 67
Rejestracja: 25 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 28 maja 2008, 14:05

Tak Radar jest faktycznie świetnym pomysłem w tym filmie :) Lubię też grę aktorską tej babeczki, która odtwarza rolę Major Margaret "Gorące wargi" Houlihan :)

Kiedyś dawno temu emitowali też serial pt."Żar tropików". Byłem wtedy chłopięciem, ale oglądałem każdy odcinek. Taki serial kryminalny na luziku, ze szczyptą "pieprznego" humoru. Nie wiem jakbym go teraz odbierał, ale gdyby telewizja "odświeżyła" go na ekranie, to na pewno bym się nie pogniewał :)


Większość można kupić, niektórych tylko sprzedać
ODPOWIEDZ