Seriale

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2008, 10:10

swiergot pisze:A co powiecie na CSI? Wiele osób mi polecało i w końcu ostatnio zacząłem oglądać CSI: Las Vegas, jestem na 3. sezonie i bardzo mi się podoba. Co prawda dużo zwłok, ale szybko idzie się przyzwyczaić i nawet można jeść przy tym :P
Z rodziny CSI czasem obejrzę Miami. Niby serial ciekawy, można obejrzeć do końca odcinek ale nie kręcą mnie takie seriale gdzie fabuła nie jest ciągła, gdzie w każdym odcinku mamy do czynienia z czymś innym tylko bohaterowie są ci sami...Ale jak mówię można obejrzeć.

Teraz planuje zabrać się za Ghost Whisperer. Wie ktoś coś więcej o tym serialu?


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2008, 15:37

A ogląda ktoś 39 i pół ? Bo ja widziałem dwa pierwsze odcinki i bardzo mi sie ten serial podoba. Chyba to jeden z lepszych, jak i nie najlepszy polski serial ostatnich lat. Ma ciekawą fabułę, w przeciwieństwie do większości polskich seriali.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 23 marca 2008, 00:17

A takie niewinne pytanie... ma ktoś może serial Aly Mcbeal? Wszelkie możliwe odcinki bym przyjął :)
Byłbym baaardzo wdzięczny.


Dirty mind
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 23 marca 2008, 12:03

Co do mnie - zdarza mi się oglądać w zasadzie tylko "Hożych doktorów". Serial jest naprawdę niezły, humor nie jest - jak to w większości tego typu produkcji bywa - wymuszony.
Co do wspomnianego CSI - śmieszy niezwykle jego propagandowość (przesłanie: "Przestępco! Cokolwiek zrobisz i tak, dzięki naszym super-extra-hiper-ultra metodom Cię znajdziemy. Lepiej więc nie łam prawa. W przeciwnym razie - nie masz szans w walce z niezwyciężonym amerykańskim wymiarem sprawiedliwości.") Przezabawne jest, gdy ci przegenialni fachowcy, po analizie ledwie widocznego odcisku buta w centrum Manhattanu, niemal natychmiast określają dokładny adres przestępcy...
:wink:
Ostatnio zmieniony 23 marca 2008, 15:47 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Kędzior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 stycznia 2007
Posty: 251
Rejestracja: 05 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 marca 2008, 13:56

Jako ze ostatnio znalazlo sie troche wolnego czasu oprocz co tydzien ogladanych Lostow ogladam:

-Jericho
-New Amsterdam

Troche slow o tym 2 serialu. Jest to nowa produkcja lecaca na Foxie. Główny bohater serialu John Amsterdam jest typowym nowojorskim detektywem w wydziale zabójstw. Jak wielu policjantów ma swoje osobiste problemy - jest alkoholikiem. Jednak od innych różni go jedna podstawowa cecha jest nieśmiertelny. Przed wiekami był holenderskim żołnierzem który w 1642 roku nadstawiając własną pierś uratował przed śmiercią indiańską dziewczynę podczas masakry jej plemienia. Z wdzięczności dziewczyna za pomocą czarów uczyniła go nieśmiertelnym. Nad Amsterdamem ciąży jednakże przepowiednia, według której nie zazna spokoju wiecznego dopóki nie odnajdzie prawdziwej miłości.
Nieśmiertelność dla Johna nie jest dobrodziejstwem, ale cierpieniem gdy widzi gdy bliskie mu osoby żyją i umierają a on nadal tkwi w okowach przepowiedni.

Polecam tym, ktorzy oczekuja na Lostow, Prison Breakow itp. itd.


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 09:19

To moze Ja się wypowiem co oglądałem, oglądam:

-Prison Break
-Lost
-Kyle XY
-Raines
-Everybody hate Cris
-My Name Is Earl
-New Amsterdam
-Moonlight
-Dexter
-Traveler(szkoda, że nie bedzie 2 sezonu :| )
-Jericho
-Supernatural
-24
-Heroes
-Black Donnellys(jeden z fajniejszych seriali jakie widziałem, nie wiadomo co z 2 sezonem chyba nie będzie :cry: - polecam)
-4400(troszkę powąchałem)
-Drive
-Over There
-Day Break
-The Lost Room
-Invasion

No chyba to by było na tyle


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 09:49

Ostatnio 2 nowe seriale zagościły u mnie na komputerze.

Pierwszy z nich to Weeds. Serial opowiada o kobiecie samotnie wychowującej dwójkę dzieci, której jedynym sposobem na utrzymanie jest handlowanie marihuaną :wink: Prowadzi to do wielu zabawnych sytujacji przez co serial ogląda się naprawdę przyjemnie. (obejrzałem już wszystkie odcinki które wyszły tj. 3 sezony :whistle: )

Drugi serial o którym chciałbym wspomnieć to My name is Earl.
Serial opowiada o dwóch głupkowatych braciach z których jeden chce zmienić swoje życie i ze złego człowieka stać się dobrym. Tworzy listę wszystkich złych uczynków w swoim życiu i stara się wszystkie naprawić.

Oba seriale są komediowe i naprawdę stanowią fajny przerywnik między tymi gigantami które wszyscy oglądamy jak np. Lost lub PB.

Pozdrawiam


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 12:35

steru pisze:My name is Earl
O właśnie - zapomniałem o tym. Świetny serial. A propos - czy można obecnie gdzieś go oglądać?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 13:23

To i może ja się wypowiem odnośnie seriali - polskich nie oglądam bo mówiąc krótko to dla mnie masakra- w kółko o tym samym i tak do znudzenia.
Dlatego wole seriale zagraniczne takie jak:
-Dr. House
-CSI Miami i CSI Nowy Jork - do CSI Las Vegas jakoś nie mogę się przełamać ( CSI leci jeszcze w niedziele na polsacie i codziennie wieczorem na axn - jakby ktoś się pytał)
- swego czasu Prison Break'a oglądałem ale jakoś mi isę przejadł
- no i Chirurdzy - teraz w 4 serii sporo namotali i pewnie 5 seria będzie dotyczyć odkręcania tych wszystkich wątków nie mniej serial jest godny obejrzenia.

I tyle - duże tego nie ma ale i nie narzekam


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2008, 22:38

Co do mnie, to najlepszy Dr. House, wg. mnie nie ma sobie równych :P
gosciu_Muranista pisze:CSI Miami i CSI Nowy Jork - do CSI Las Vegas jakoś nie mogę się przełamać
To ja odwrotnie :) Las Vegas mogę non stop oglądać, natomiast Miami i Nowy York mnie nie pociągają. Nie wiem dlaczego... bo one w sumie na jedno kopyto są :P Może klimat tego miasta.. może lektor.. :smile:
gosciu_Muranista pisze:swego czasu Prison Break'a oglądałem ale jakoś mi się przejadł

U mnie to samo. Przejadł mi sie i PB i Lost. W obydwu przypadkach pierwszy sezon super, z niecierpliwością oczekiwałam następnych odcinków, w drugim z odcinka na odcinek coraz gorzej i w końcu przestałam.

Oprócz tego podobał mi sie serial Cuda / Miracles. Swego czasu nadawany na TVP2. Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi ;) Niestety serial posiada tylko 13 odcinkow, a szkoda bo fajny był :D


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2008, 23:03

Ja z niewymienionych mogę polecić "IT Crowd", który w Polsce bardziej znany może być pod tytułem Technicy-magicy. Naprawdę fantastyczny humor, szkoda że powstało tak mało odcinków... Mimo to uważam że warto je obejrzeć... Polecam

A jeśli chodzi o seriale które oglądam regularnie to m.in. Lost, Dexter, Heroes, My Name is Earl, Grey's Anatomy, i każdego z CSI po trochu... XD

Do tego grona mam zamiar dołączyć jeszcze Jericho i Supernatural, o których to słyszałem wiele dobrego... :) Może jeszcze dołączę coś z tego tematu... :)


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2008, 10:36

No to kolejny serial... Tym razem produkcji TVN... A mianowice "39 i pół".
Nie znoszę polskich seriali ale żeby sobie o jakimś wyrobić opinie zawsze staram się obejrzeć parę odcinków. Z tym serialem było inaczej. Obejrzałem pierwszy odcinek i spodobał mi się. Karolak pasuje idealnie do tego serialu. Ciągnie go do przodu z każdym nowym odcinkiem :wink: Naprawdę polecam na nudne wieczory 8)

W następnym tygodniu ruszam z House MD. Są tu jacyś fani?


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2008, 10:41

A oglądał ktoś "Z archiwum X" ??


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2008, 11:26

Kimi pisze:A oglądał ktoś "Z archiwum X" ??
Ja ogladalem. A wlasciwie to dalej ogladam. Jestem juz na 5 sezonie i jade wszystko po kolei ^^
Chociaz ostatnio to nie mialem za bardzo czasu.


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2008, 12:18

A takie seriale jak: "Miodowe lata", "Rodzina zastępcza", "Cudowne lata 60", "Świat wg. Bundych" to ktoś oglądał? Bo głównie widze tu najnowsze amerykańskie produkcje...


Obrazek
ODPOWIEDZ