Seriale

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Sandro.

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2012
Posty: 75
Rejestracja: 19 listopada 2012

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2013, 17:07

To może i ja dam swoją listę (kolejność przypadkowa):
1. The Wire
2. Suits
3. Boss (genialny serial, szkoda że anulowany, amerykanie to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :angry: ale jak ktoś nie ma czego oglądać to polecam te dwa sezony które wyszły bo jest to absolutny TOP)
4. Homeland
5. Boardwalk Empire
6. Breaking Bad

No i jeszcze takie lajtowe pozycje jak Californication czy White Collar (choć ostatni sezon to żenada totalna).


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2013, 18:24

1. Z Archiwum X,
2. Oz,
3. Sherlock,
4. Crime Story (pamięta to ktoś?),
5. M.A.S.H,
6. Twin Peaks.
7. Świat wg Bundych :D

Jak mi się coś przypomnie to dopiszę.

Aha. Z polskich lubię "Ekstradycję" :P


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2013, 18:36

Ja zbyt często nie oglądam seriali, więc ciężko byłoby mi sporządzić listę top10, ale dla mnie poza wszelkim zasięgiem jest serial Lost: Zagubieni. Nigdy żaden serial nie powodował u mnie takich emocji, sympatii i antypatii do bohaterów. Jak widziałem na ekranie Michael'a, to chciałem rzucić w niego czymkolwiek. Gdy widziałem Claire, chciałem ją przytulić (co najmniej) :D Dla mnie prześwietna produkcja niemająca żadnej konkurencji! Poza tym mam bardzo dobre wspomnienia po Ostrym Dyżurze (ale do momentu śmierci Greena, chyba 7-8 sezon, potem to już nie to samo) i po Archiwum X (też tylko pierwsze sezony). Dexter nie bardzo mi się podobał, ale może dlatego, że nie zagłębiłem się zbytnio w ten serial. Niezłe były Różowe lata '70 i niektóre odcinki On, ona i dzieciaki


Obrazek
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2013, 19:03

1. Sherlock.
2. Twin peaks.
3. Battlestar Galactica.
4. Latający Cyrk Monty Pythona (jeżeli można uznać to za serial :D )
5. Na granicy cienia.
6. Czarne lustro (Sezon 1, drugiego nie oglądałem).
7. Dr House.
8. Justified: Bez przebaczenia .
9. Luther.
10. Lost.

Z innych ciekawych/śmiesznych:
Eureka - nie jest to mistrzostwo świata, ale miło się zawsze oglądało.


Pawel1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2008
Posty: 145
Rejestracja: 19 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 01:59

Z seriali zagranicznych to te niżej wymienione jesli zaś chodzi o nasze rodzime produkcje to napewno PitBull i Oficer

1. Breaking Bad
2. The Sopranos
3. Dexter
4. 2 i pół
5. House
6. OZ
7. Nip/Tuck
8. Californication


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 06:50

Kolejność raczej przypadkowa.
1. Game of thrones
2. Sons of anarchy
3. Pitbull
4. Mentalist
5. Sherlock
6. Luther
7. House
8. It's always sunny in Philadelphia
9. Sopranos
10. Misfits
11. Breaking bad
12. Homeland
13. Oz
14. Lost
15. New girl

Oglądał ktoś Bates Motel? Jestem po pilocie i szczerze mówiąc nie wiem co o tym myśleć.
Vikings narazie nieźle, taki fajniejszy Spartakus. ;)


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2013, 11:21

Oglądaliście już finał 3 sezonu Walking Dead? Dla mnie porażka. Miała być epicka konfrontacja, na którą się zbierało od pierwszych odcinków, a twórcy nie za bardzo mieli na nią pomysł :think: W zasadzie z 40paru minut podobało mi się może z 5. To już poprzedni odcinek był ciekawszy...
Niepokojące jest, że serial ostro przynudza, a oglądalność ciągle rośnie. Tak się nagrzałem na ten sezon, tyle obiecujących motywów i postaci, a w zasadzie kupa z tego wyszła.
SPOILER ALERT
No i dlaczego uśmiercili Andreę? Wydawało mi się, że ta aktorka będzie w głównej obsadzie aż do końca serialu. Chyba scenarzyści na siłę chcieli zaskoczyć widzów. No i Ci geniusze wojenni Gubernatora. Martinez wysadza granatnikiem puste wieżyczki, a później nie ma jak dobrać się do Maggie schowanej za kawałkiem blachy :D Ten drugi murzyn też najpierw strzela po murach z działa, a później ucieka jak dziewczynka, która zobaczyła szczura. No i nie wiem skąd pomysł, żeby w finałowym odcinku, gdzie wszyscy czekają na strzelaniny i akcję, wplątać motyw Carla bezwzględnie zabijajacego innego dzieciaka, a później próby moralizatorskich pogaduszek Ricka i Hershela.


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2013, 14:09

1. Dexter
2. The Killing
3. Kompania braci
4. Pacyfik
5. Breaking Bad
6. Skazany na śmierć
7. Most nad Sundem
8. Filary ziemi
9. White Collar
10. Suits
11. Gra o tron (choć książka zdecydowanie lepsza ;))


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2013, 15:00

Ouh_yeah pisze:Oglądaliście już finał 3 sezonu Walking Dead? Dla mnie porażka. Miała być epicka konfrontacja, na którą się zbierało od pierwszych odcinków, a twórcy nie za bardzo mieli na nią pomysł :think: W zasadzie z 40paru minut podobało mi się może z 5. To już poprzedni odcinek był ciekawszy...
Niepokojące jest, że serial ostro przynudza, a oglądalność ciągle rośnie. Tak się nagrzałem na ten sezon, tyle obiecujących motywów i postaci, a w zasadzie kupa z tego wyszła.
Moze nie tyle przynudza, ale ostatni odcinek rzeczywiscie mnie zawiodl. No ale, wiadomo, musza cos pozmieniac zeby nie bylo jak w komiksach, zeby nie bylo tak latwo przewidziec obrot spraw :prochno:

w komiksach o ile dobrze pamietam:

SPOILER komiksowy

Andrea żyje do chwili obecnej, w ataku na wiezienie zginal Hershel, Beth, Lori (zyjaca wtedy), Tyresee (stojacy po stronie Ricka), jakas laska ktorej nie ma w serialu, Patricia (zyjaca jeszcze) a takze Judith, mala coreczka Ricka. A Gubernator zostal zalatwiony przez jedna ze swoich zolnierek, ktora przerazila sie faktem zabicia niemowlaka :prochno:


SPOILER serialowy

Ale z drugiej strony, zabicie tak obiecujacego czarnego charakteru byloby troche lipne. No ale z trzeciej, umowmy sie. Bylo ich tam kilkanascie osob, a gov tak po prostu sobie ich wystrzelal? Bez zadnego oporu? :prochno:
I na co on liczy? Nie zdobyl wiezienia w 30 osob, zdobedzie w 3, z Martinezem i niggrem ? :doh:
Przedostatni odcinek faktycznie kozak.
Merle :( Szkoda, bo razem z Darylem moim zdaniem wymiatal najbardziej. W komiksach go nie bylo, wiec tutaj mogl rownie dobrze przezyc do konca, i mysle ze dodaloby to sporo kolorytu serialowi :prochno: no ale smierc mial calkiem kozacka :ok:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2013, 16:49

Gov to w ogóle, odkąd Michonne spuściła mu manto, dostał +10 do overall i zamienił się w jednoosobowy oddział szturmowy. W dodatku ma jakieś super namierzanie, bo na czuja ciągle odnajdywał Andreę. Wiadomo, że główny czarny charakter musi mieć skilla, ale żeby aż tak go koksować?


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2013, 19:13

Znowu spieprzony finał sezonu Californication... Szkoda słów.

Co do rankingu:
1.Dexter
2.Breaking Bad
3.Kompania Braci
4.Lost
5.The 70's show
6.Gra o tron
7.Świat według Bundych
8.Friends
9.Sons of Anarchy
10.HIMYM


Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2013, 21:10

Co do moich ulubionych seriali:

1. Świat według Bundych
2. X-Files
3. Rodzina Soprano
4. Miami Vice
5. Dom
6. Tulipan
7. Przystanek Alaska
8. ALF
9. Jan Serce
10. Crime Story

Jeszcze dobre były nasze ''Dekalogi'' i ''Daleko od Szosy'' i z nowszych produkcji amerykańskich - ''American Horror Story''.

Pytanie do Was - oglądaliście może ten serial:

http://www.filmweb.pl/serial/Jim+Profit-1996-95087

Został niestety zdjęty z anteny po zaledwie 9 odcinkach, ale niech Was to nie zmyli - serial jest znakomity i polecam każdemu się z nim zapoznać. Można powiedzieć, że wyprzedził swoje czasy. Dziś seriale o psychopatach typu ''Dexter'' biją rekordy popularności, ''Profit'' miał pecha...
Juras_Senat pisze:Oglądał ktoś Bates Motel? Jestem po pilocie i szczerze mówiąc nie wiem co o tym myśleć.
Daj spokój. Zwykły skok na kasę i żerowanie na popularności doskonałej ''Psychozy'' Hitchcocka.


:plflag: :juveflag: :plflag:
tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2013, 23:58

skopiowane z next episode.


2 Broke Girls
Arrow
Awkward
Boardwalk Empire
Bones
Continuum
Falling Skies
Game of Thrones
Go On
Grey's Anatomy
Haven
How I Met Your Mother
Modern Family
Primeval
Revolution
Sherlock
Suits
Supernatural
Switched at Birth
The Big Bang Theory
The Newsroom
The Vampire Diaries
The Walking Dead
Touch
True Blood


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2013, 00:08

Dolce Vita pisze: Pytanie do Was - oglądaliście może ten serial:

http://www.filmweb.pl/serial/Jim+Profit-1996-95087

Został niestety zdjęty z anteny po zaledwie 9 odcinkach, ale niech Was to nie zmyli - serial jest znakomity i polecam każdemu się z nim zapoznać. Można powiedzieć, że wyprzedził swoje czasy. Dziś seriale o psychopatach typu ''Dexter'' biją rekordy popularności, ''Profit'' miał pecha...
Ja oglądałem, był kiedyś w TVP. Z tego co pamiętam był całkiem całkiem niezły. Też mogę polecić.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
JuveCracow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 343
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2013, 05:10

Babylon 5









"Let me pass on to you the one thing I've learned about this place: no one here is exactly what he appears. Not Mollari, not Delenn, not Sinclair... and not me" (G'Kar)


ODPOWIEDZ