Seriale

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2008, 12:59

steru pisze:
W następnym tygodniu ruszam z House MD. Są tu jacyś fani?
zgłaszam się :D
jedyny serial jaki oglądam. W moim (i nie tylko) przypadku bardzo wciągający. Jeżeli masz większą ilośc odcinków radzę zacząc oglądać w momencie kiedy grafik będzie mało obciążony. Można się , że tak to nazwę, zatracić... :-D


'this crazy shine it never lets you die'
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2008, 13:29

steru pisze:W następnym tygodniu ruszam z House MD. Są tu jacyś fani?
no ja mogę tak powiedzieć. właśnie ruszyłem z 4 sezonem. obejrzałem pierwsze 12 odcinków i teraz trwa przerwa w emisji. świetny serial. dużo różnych przypadków medycznych, świetny humor. serial został uznany za najlepszy serial medyczny od debiutu E.R.(Ostry dyżur). naprawdę polecam!


Obrazek
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2008, 17:40

Del pisze:
Kimi pisze:A oglądał ktoś "Z archiwum X" ??
Ja ogladalem. A wlasciwie to dalej ogladam. Jestem juz na 5 sezonie i jade wszystko po kolei ^^
Chociaz ostatnio to nie mialem za bardzo czasu.

Ale kupujesz w kiosku to co wychodzi raz na miesiąc/tydzień (nie pamiętam) za 29.90zł czy zassałeś z neta ??


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2008, 18:36

Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden tytuł: "Różowe lata 70-te". Świetny serial.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 11:43

Na AXN właśnie leci druga cześc maratonu z Dr. House. Serial rzeczywiście wciąga jak cholera. W sumie uwielbiam seriale o dziwakach. Najpierw był Monk, teraz House. Dużo niespotykanego humoru, a do tego świetna gra aktorska Hugh Laurie'go. Gorąco polecam.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 12:59

pan Zambrotta pisze:Najpierw był Monk
w sumie to nadal jest, bo w sierpniu wraca 7. sezon :dance:

nie wiem czy wiecie, ale 8. kwietnia zmarł aktor grający dr Krugera (STANLEY KAMEL Obrazek)! :płaczę: Monk będzie miał innego lekarza..


Obrazek
bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 13:44

Ja oglądam Losta a tak to komediowe, przedewszystkim "Przyjaciele" "Dwóch i pół" "On ona i dziecieki" ale poprostu kocham i przelubie "Scrubs" czyli "Hoży Doktorzy"!A wogle to wszystkie seriale mające coś wspólnego z braćmi Wayans.


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 20:17

pan Zambrotta pisze:Na AXN właśnie leci druga cześc maratonu z Dr. House. Serial rzeczywiście wciąga jak cholera. W sumie uwielbiam seriale o dziwakach. Najpierw był Monk, teraz House. Dużo niespotykanego humoru, a do tego świetna gra aktorska Hugh Laurie'go. Gorąco polecam.

Popieram w 100%.Oglądałem cały maraton i zaraz leci kolejny odcinek,a House i jego docinki wymiatają :D


Obrazek
NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 21:58

Niasty pisze:
pan Zambrotta pisze:Na AXN właśnie leci druga cześc maratonu z Dr. House. Serial rzeczywiście wciąga jak cholera. W sumie uwielbiam seriale o dziwakach. Najpierw był Monk, teraz House. Dużo niespotykanego humoru, a do tego świetna gra aktorska Hugh Laurie'go. Gorąco polecam.

Popieram w 100%.Oglądałem cały maraton i zaraz leci kolejny odcinek,a House i jego docinki wymiatają :D
Tam wszystkie postacie są na poziomie więc House ma z kim prowadzić genialne dialogi. A i te dialogi bez House'a są niczego sobie.


'this crazy shine it never lets you die'
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 16 maja 2008, 18:19

Tak po cichu przyglądałem się temu topicowi, ale po ostatnim odcinku Dr House'a (4x15, "House's Head") aż muszę zabrać głos. Ten serial jest moim zdaniem fenomenalny. Zupełnie niespotykane podejście do tematyki medycznej. Wiadomo, że sposób dochodzenia House'a do rozwiązań jest naciągany, ale to właśnie czyni ten serial fascynującym. Postacie są tak wyraziste, że każda z nich wprowadza do serialu coś ciekawego. A wracając do tematu ostatniego odcinka. Scena wypadku autobusu jest po prostu niesamowita. Nigdy wcześniej czegoś podobnego nie widziałem, a już na pewno nie w telewizji.

Patrząc na takiego House'a i wszystkie wypociny naszych producentów seriali to jesteśmy w tyle o całe lata świetlne. Wiadomo, można mówić, że nie te budżety, bla, bla, bla. Z tym, że naszych nie stać nawet na ciekawy pomysł na serial, a co dopiero scenariusz, aktorstwo itp. Pełen dramat. Widzicie np. kogoś, kto wcieliłby się w polskiego House'a równie genialnie jak Hugh Laurie? No i kto pisałby scenariusze? Gwiazda polskiego scenopisarstwa Ilona Łepkowska, autorka żałosnych tasiemców w stylu "Na dobre i na złe" (Nasz polski House? :) ). No nic. Ciekaw jestem kiedy Polacy odważą się na odrobinę kreatywności zamiast zapychać ramówki serialami, które pokazują na ile sposobów można użyć w tytule słowa "miłość".


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 16 maja 2008, 22:16

Postać serialowego House'a jest tak dobrze grana, że czasem mam naprawdę dość doktorka :) . Jest tak chamski i zgryźliwy, że średnio 2 razy podczas oglądania chcę wyłączyć serial. Ale House'a nie da się nie lubić. Po prostu humor nie z tej ziemi.
O dziwo, to jedyny serial, jaki lubię oglądać z lektorem. Po pierwsze dlatego, że nie rozumiem angielskiego języka lekarskiego. Po drugie, w napisach nazwy chorób i leków są bardzo długie :prochno: . Zanim doczytam do końca linijkę, pojawia sie następna. No i nie mogę oglądać mimiki Hugh Lauriego.
Jak skończę oglądać drugi sezon, poczekam na 3 sezon, ale z lektorem. Może się powtarzam, ale gorąco polecam.

BTW. Czytał ktoś powieść Hugh Lauriego "Sprzedawca broni" ? Podobno niezła.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 16 maja 2008, 22:27

Ja jestem niecierpliwa. Lektor w przypadku House'a faktycznie jest najlepszą opcją,ale z napisami lepiej słychać australijski akcent^^. Ja aktualnie czekam na 16 odcinek (aby moje oczekiwania uczynić mniej nieznośnymi nie obejrzałam zwiastuna). 15 będę musiała obejrzeć jeszcze raz, bo oglądałam po angielsku i mam tylko ogólny zarys tego co się stało, z medycznego punktu widzenia zrozumiałam niewiele. Moim zdaniem największą zaletą tego serialu jest...wszystko :prochno: dzikie pomysły, genialne dialogi, świetnie zagrane. Gorąco polecam . Ups, chyba po kimś powtarzam...


'this crazy shine it never lets you die'
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2008, 08:49

To jest to. House jest serialem genialnym pod każdym względem. Przepełniony poczuciem humoru, interesującymi medycznymi faktami.

Przez ostatni tydzień lecę z maratonem od pierwszej serii. Poświęciłem na ten serial cały wolny czas i nie żałuje. Kończę właśnie 4 serie i jedyne o czym myślę to to że nie wiele mi już zostało House'a do oglądania.

Pozdrowienia dla Houso-maniaków :wink:


losbond

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2006
Posty: 219
Rejestracja: 08 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 maja 2008, 14:28

steru pisze:To jest to. House jest serialem genialnym pod każdym względem. Przepełniony poczuciem humoru, interesującymi medycznymi faktami.

Przez ostatni tydzień lecę z maratonem od pierwszej serii. Poświęciłem na ten serial cały wolny czas i nie żałuje. Kończę właśnie 4 serie i jedyne o czym myślę to to że nie wiele mi już zostało House'a do oglądania.

Pozdrowienia dla Houso-maniaków :wink:
Musze przyznac, ze ten serial wciagnal mnie jak bagno :prochno: . Moze po czesci podoba mi sie tak bardzo, dlatego, ze jestem studentem medycyny 8) . Co prawda zdarzaja sie w Housie "medyczne wpadki", czasami przekombinuja z naciaganiem medycyny do potrzeb serialu, ale i tak Doktorek wymiata :dance: . Co do kwesti nie medycznych, czyli samych bohaterow, to tu jest juz kosmicznie :happy: .
Jednym slowem szkoda, ze tak niewiele odcinkow do konca :/ .


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto.
Che Juventus!
NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 17 maja 2008, 15:01

Ja tam słyszałam różne ploty, m.in. że Laurie podpisał kontrakt do 7 sezonu, a 5 to chyba jest już pewny. Kurcze, ja w ciągu rekolekcji obejrzałam 2, 3 i 4 sezon, teraz nadrabiam 1, jestem w połowie. Kurcze, na niewiele rzeczy w życiu tak czekałam jak czeka się na następny odcinek^^


'this crazy shine it never lets you die'
ODPOWIEDZ