Seriale

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2014, 19:23

Ja się finałem True Detective rozczarowałem. Wiadomo, kapitalne kreacje dwójki głównych bohaterów, piękne zdjęcia i muzyka (jedna z bardzo niewielu czołówek, których nie przewijałem; gdyby ktoś szukał soundtracku z serialu to klik), przez większość czasu bardzo wciągający i tajemniczy klimat... Samo zakończenie jednak wyraźnie odstawało poziomem - wiele niedopowiedzeń i ta przemiana Rusta, której ja nie kupuję.

Widzę, że dużo osób propsuje tu Banshee. Ja po pierwszym sezonie olałem, ale w takim razie wrócę i nadrobię.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2357
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2014, 22:15

bendzamin pisze: Widzę, że dużo osób propsuje tu Banshee. Ja po pierwszym sezonie olałem, ale w takim razie wrócę i nadrobię.
Podejrzewam, że skoro porzuciłeś ten serial po pierwszym sezonie, to raczej nie ma sensu wracać. Po prostu nie przypadł Ci do gustu ten serial i pewnie się to nie zmieni, bez względu na to jak dobry był sezon II.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2014, 08:08

Sila Spokoju pisze:
bendzamin pisze: Widzę, że dużo osób propsuje tu Banshee. Ja po pierwszym sezonie olałem, ale w takim razie wrócę i nadrobię.
Podejrzewam, że skoro porzuciłeś ten serial po pierwszym sezonie, to raczej nie ma sensu wracać. Po prostu nie przypadł Ci do gustu ten serial i pewnie się to nie zmieni, bez względu na to jak dobry był sezon II.
Dokładnie. Drugi sezon praktycznie niczym się nie różni. Ale dla mnie to absolutny plus :D

BTW "Banshee" to najchętniej oglądana produkcja Cinemaxa w Stanach. Finał drugiego sezonu okazał się najchętniej oglądaną produkcją serialową w historii stacji a sami twórcy planowali historię na pięć sezonów. Raczej możemy mieć pewność że tak się stanie :)


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 marca 2014, 16:20

Łyknąłem wczoraj oba nowe odcinki Suits. Całkiem fajnie się oglądało, szkoda że teraz tylko 6 ich będzie.
Dziś może uda się oglądnąć chociaż 1 z 2 zaległych odcinków które mam.

Swoją drogą ogląda ktoś Under the Dome? Serial odkryłem dziś przez przypadek jak jeden fanpejdż związany z Kingiem wrzucił jakiś filmik. Książkę "Pod kopułą" czytałem w wakacje i była naprawdę dobra więc może warto się rozglądnąć za serialem.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 18 marca 2014, 17:10

deszczowy pisze:Moim zdaniem - tak. Szybszy, więcej się dzieje i jest kilka naprawdę nieoczekiwanych zwrotów akcji. Sieknij te kilka odcinków, nie zawiedziesz się ;)
A ten akcent Kevina to w ogole rozwala z kazdym odcinkiem bardziej.

3 Sezon w Lutym przyszlego roku na Netflixie. Trzeba czekac. ; )

Jak dla mnie 10/10. Polecam Kevina na Oscarach. ; )


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2014, 12:08

Może więcej Coenów będzie w serialowym Fargo? zapowiada się naprawdę fajnie, choć mnie klasyczne Fargo nie powaliło na kolana.

Zgadzam się z rozczarowaniem po finale Tró Detektywa, długimi momentami wyglądał jak odcinek podkradziony z innej produkcji :D ale poprzednia siódemka była mega, zachowałem i będę na pewno często do nich wracał.

Walking Dead trochę się ośmiesza z tymi odcinkami dzielonymi na poszczególne grupki bohaterów. Wcześniej mi się wydawało, że przeskoczenie na losy Gubernatora spowolniło akcję, ale to co się dzieje teraz to jest mega sraczka. Są momenty lepsze i gorsze, z wielką przewagą tych drugich, ale wszystko tak naprawdę stoi w miejscu. Już od dłuższego czasu mam syndrom "sam nie wiem, po co to oglądam".


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2014, 14:13

Ouh_yeah pisze:Może więcej Coenów będzie w serialowym Fargo? zapowiada się naprawdę fajnie, choć mnie klasyczne Fargo nie powaliło na kolana.
Fap Fap Fap jest jedynym komentarzem na jaki mogę się zdobyć. I ta obsada. Billy Bob, Freeman, Saul Goodman.

Btw, jak to wygląda ze strony braci? W ogóle nie mieszają się do serialu?


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 marca 2014, 18:58

Alfa i Omega pisze:Btw, jak to wygląda ze strony braci? W ogóle nie mieszają się do serialu?
Niedawno usłyszałem o tej produkcji i wiem tyle, ile każdy może sobie wygooglować, więc... :prochno:

O, faktycznie Saul Goodman też tam jest. Miał być ten spin-off BB z nim, to padło, czy faktycznie będzie?


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 21 marca 2014, 19:49

Alfa i Omega pisze:
Ouh_yeah pisze:Może więcej Coenów będzie w serialowym Fargo? zapowiada się naprawdę fajnie, choć mnie klasyczne Fargo nie powaliło na kolana.
Fap Fap Fap jest jedynym komentarzem na jaki mogę się zdobyć. I ta obsada. Billy Bob, Freeman, Saul Goodman.

Btw, jak to wygląda ze strony braci? W ogóle nie mieszają się do serialu?
Są wsród producentów serialu.


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 21 marca 2014, 23:16

Ouh_yeah pisze:O, faktycznie Saul Goodman też tam jest. Miał być ten spin-off BB z nim, to padło, czy faktycznie będzie?
Nic nie padło. Serial powstanie a premiera jest zaplanowana na listopad. Co więcej zapowiedziano już gościnne występy Walta i Jessego. Jedynie aktor który wcielał się w rolę Hanka mówił że nie sądzi aby stacja CBS w której aktualnie ma podpisany kontrakt na "Under the Dome" dała mu zgodę na kręcenie zdjęć do "Better Call Saul". Ale kto wie, może małe cameo nas czeka.

Co do "Fargo" to również czekam. Liczę na coś nieszablonowego. Obsda jest mega. Głównie nie mogę się doczekać Odenkirka i Adama Goldberga. Kocham tych aktorów.
Juras_Senat pisze:
Alfa i Omega pisze:
Ouh_yeah pisze:Może więcej Coenów będzie w serialowym Fargo? zapowiada się naprawdę fajnie, choć mnie klasyczne Fargo nie powaliło na kolana.
Fap Fap Fap jest jedynym komentarzem na jaki mogę się zdobyć. I ta obsada. Billy Bob, Freeman, Saul Goodman.

Btw, jak to wygląda ze strony braci? W ogóle nie mieszają się do serialu?
Są wsród producentów serialu.
True story ;)


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 24 marca 2014, 22:10

w końcu dobry odcinek TWD! za tydzień finał więc pewnie dlatego przyspieszyli z fabułą, można powiedzieć wreszcie bo ostanie dwa to była nudaaa.
ten cały Terminus wygląda słabo, trochę jak więzienie, dziwne że nadal się utrzymało i w dodatku przyjmują każdego. Coś tam "śmierdzi" :wink:
Suits po powrocie bardzo fajnie się ogląda, dialogi i akcja bardzo przyjemna, można się pośmiać. Jest ciekawie!! Mike w formie :wink:


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2014, 06:48

charles pisze:w końcu dobry odcinek TWD! za tydzień finał więc pewnie dlatego przyspieszyli z fabułą, można powiedzieć wreszcie bo ostanie dwa to była nudaaa.
ten cały Terminus wygląda słabo, trochę jak więzienie, dziwne że nadal się utrzymało i w dodatku przyjmują każdego. Coś tam "śmierdzi" :wink:
Dobry odcinek! Finał zapowiada masę emocji. Niestety zawsze tak bywa z "The Walking Dead" że człowiek męczy się z 14 odcinków żeby dwa odcinki go wgniotły w fotel.

Co do Terminus to jak nic jest to dla mnie
spoiler z komiksu pisze:miejscówka kanibali którzy ładnie sobie w to miejsce wabią ludzi a potem ich wpieprzają aż uszy im latają. Widzieliście te trzy kotlety na ogromnym grillu? :D


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 marca 2014, 18:42

Oglądnąłem zarówno nowy odcinek Suits'ów jak i TWD.
Co do Suits'ów to bardzo fajny odcinek, ciekawe teksty i standardowo trochę śmiechu z Louisa :) Ciekawe kogo będzie dotyczyła zapowiedź nast. odcinka.

Co do TWD- odcinek poleciał w moment. To dobrze, bo ostatnie odcinki wiały nudą...
spoiler pisze:Czy nowa grupa Daryla nie szuka przypadkiem Ricka? W odcinku było coś powiedziane, że ktoś udusił ich kompana, a oni poszli jego tropem i chcą wymierzyć sprawiedliwość
Druga sprawa to ten Terminus trochę dziwny- żadnej obrony ani nic, tylko wchodzisz a tu grill. Komiksu nie znam, ale wszędzie słyszę o kanibalach więc może ta babeczka przygotowywała świeżutki rozBeth na powitanie nowych gości? :P
W weekend może spróbuje rozglądnąć się za Under the Dome. Dużo czytam S. Kinga i w miarę możliwości staram się oglądać filmowe/serialowe wersje jego opowiadań.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 25 marca 2014, 18:51

Ej, pany, a ktoś ogląda "Chicago Fire"? Ja kiedyś przypadkiem włączyłem... i wciągnąłem się w ten serial. Nawet da się to z ciekawością oglądać :)


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2014, 09:40

artur07 pisze:
spoiler pisze:Czy nowa grupa Daryla nie szuka przypadkiem Ricka? W odcinku było coś powiedziane, że ktoś udusił ich kompana, a oni poszli jego tropem i chcą wymierzyć sprawiedliwość
Druga sprawa to ten Terminus trochę dziwny- żadnej obrony ani nic, tylko wchodzisz a tu grill. Komiksu nie znam, ale wszędzie słyszę o kanibalach więc może ta babeczka przygotowywała świeżutki rozBeth na powitanie nowych gości? :P
No jasne że szukają Ricka :)

Co do Terminus to:

Obrazek
deszczowy pisze:Ej, pany, a ktoś ogląda "Chicago Fire"? Ja kiedyś przypadkiem włączyłem... i wciągnąłem się w ten serial. Nawet da się to z ciekawością oglądać :)
Dobry serial. Oglądam go również z przyjemnością. Niby miał być procedural ale fabuła ciągła i ciekawe obyczajowe wątki.


ODPOWIEDZ