Seriale

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 22:58

Ja też sobie odpuściłem oglądanie, ale rzeczywiście 19 odcinek jest prześmieszny. Eldrige(tak się pisze jego imię?) i Jake są jeszcze głupsi niż byli. Ale dupowatość Alana i taka... nijakość Kuczera mnie odrzuca od serialu. Charlie mocno ciągnął ten wózek do przodu, a jego kolejne przygody dobrze się oglądało. Teraz mam wrażenie, że nic się tam nie dzieje - a przynajmniej nic na tyle ciekawego, głupiego, śmiesznego żebym był chętny poświęcać na to czas.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 22 marca 2012, 12:59

Ogląda ktoś "Awake"? Wczoraj obejrzałem pilota, bo się wcześniej nie mogłem za to zabrać i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Zamierzam oglądać dalej. Fajny pomysł na fabułę powoduje, że człowiek cały czas myśli jak twórcy wytłumaczą wydarzenia na ekranie. Śladami "Losta", twórcy zapowiadają, że wszystko ma zostać wyjaśnione w logiczny sposób (wiemy jak to się skończyło w "Loście" ;)).

Jakby ktoś nie wiedział. Serial o policjancie który jadąc z żoną i synem miał wypadek samochodowy. Od tej pory codziennie budzi się w innej z dwóch rzeczywistości w których zdaje mu się że żyje. W jednej z nich, wypadek samochodowy przeżyła jego żona, w drugiej zaś syn.


J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 marca 2012, 21:09

Skibil pisze:Eldrige(tak się pisze jego imię?) i Jake są jeszcze głupsi niż byli. Ale dupowatość Alana i taka... nijakość Kuczera mnie odrzuca od serialu.
prawdę mówiąc tylko odcinki z nimi jeszcze mnie trzymają, bo jak ich widzę, to mi się gęba uśmiecha. odcinek jak mieli szukać tej brytyjskiej babki, która mnie irytuje strasznie, był jednym z lepszych w ich wykonaniu.
steru pisze:Ogląda ktoś "Awake"? Wczoraj obejrzałem pilota, bo się wcześniej nie mogłem za to zabrać i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Zamierzam oglądać dalej. Fajny pomysł na fabułę powoduje, że człowiek cały czas myśli jak twórcy wytłumaczą wydarzenia na ekranie. Śladami "Losta", twórcy zapowiadają, że wszystko ma zostać wyjaśnione w logiczny sposób (wiemy jak to się skończyło w "Loście" ;)).
już jakiś czas temu o nim słyszałem, ale właśnie sam nie wiem, czy go oglądać.

ja natomiast czekam na odcinki Touch z Kieferem. po obejrzeniu pilota, niestety już trochę czasu mineło, jestem pozytywnie nastawiony.
poza tym dalej strasznie mi się podoba Justified. 3. sezon na bardzo dobrym poziomie. jeszcze 3 odcinki do końca..


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 23 marca 2012, 08:54

J1897 pisze:już jakiś czas temu o nim słyszałem, ale właśnie sam nie wiem, czy go oglądać.
Myślę, że warto rzucić okiem na pilota. Serial ma duży potencjał, pecha ma jedynie że emituje go NBC. Liczę jednak że dostanie zamówienie i nie będzie kończony na szybko.
J1897 pisze:ja natomiast czekam na odcinki Touch z Kieferem. po obejrzeniu pilota, niestety już trochę czasu mineło, jestem pozytywnie nastawiony.
Już dziś nowy odcinek :) Pilot mega mnie wciągnął i wierzę w sukces tego serialu. Poza tym uwielbiam Sutherlanda więc i tak łyknąłbym to w ciemno.
J1897 pisze:poza tym dalej strasznie mi się podoba Justified. 3. sezon na bardzo dobrym poziomie. jeszcze 3 odcinki do końca..
No właśnie planowałem się za to zabrać. Nie mam jednak już za wiele czasu na kolejny serial. Może w maju/czerwcu zacznę nadrabiać zaległości.


J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 marca 2012, 12:48

steru pisze:
J1897 pisze:poza tym dalej strasznie mi się podoba Justified. 3. sezon na bardzo dobrym poziomie. jeszcze 3 odcinki do końca..
No właśnie planowałem się za to zabrać. Nie mam jednak już za wiele czasu na kolejny serial. Może w maju/czerwcu zacznę nadrabiać zaległości.
uważam, że warto. zupełnie inny klimat od jakiegokolwiek serialu jaki oglądałem. miły powiew świeżości. dodatkowo naprawdę trzyma bardzo dobry poziom..


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2012, 14:34

Ogląda ktoś oprócz mnie Supernaturala? Ostatni odcinek wypadł bardzo dobrze. Powrót Castiela, scena pod szpitalem z demonami i ta muzyka w tle... Cały sezon na to czekałem, mam nadzieję że nie spieprzą reszty odcinków. Przydałoby się jeszcze, żeby Śmierć się pojawił :)

Nieźle wyszło też Fringe. Wreszcie twórcy "domknęli" historię Petera. Najwyższa pora, bo zaczynało to przypominać "dejtukmajasana" z LOSTa. Teraz aż do samego finału nie ma żadnych przerw i liczę, że wszystko ruszy z kopyta.

No i muszę przyznać, że "House of Lies" coraz lepiej wypada. Showtime ma coraz mocniejszą ramówkę.


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 27 marca 2012, 19:37

steru pisze:Ogląda ktoś oprócz mnie Supernaturala? Ostatni odcinek wypadł bardzo dobrze. Powrót Castiela, scena pod szpitalem z demonami i ta muzyka w tle... Cały sezon na to czekałem, mam nadzieję że nie spieprzą reszty odcinków. Przydałoby się jeszcze, żeby Śmierć się pojawił :)
Ja oglądam, dla mnie ogólnie TOPowy serial. Nie nawiąże zbytnio do Twojej wypowiedzi, gdyż nie oglądałem ostatnich odcinków z braku czasu, ale kto wie czy po twoim poście jednak nie spróbuje znaleźć tych 40 minut któregoś dnia w tym tygodniu na nadrobienie odcinków:).


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 23:06

Świeżo po premierze oświadczam wszem i wobec, że Gra o Tron zaczyna się na poważnie. Dość spokojny początek, zaczyna się rozstawianie figur na szachownicy.

Nie mam zastrzeżeń poza jednym - trzeba czekać aż tydzień :(


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2012, 00:08

jackop pisze:Świeżo po premierze oświadczam wszem i wobec, że Gra o Tron zaczyna się na poważnie. Dość spokojny początek, zaczyna się rozstawianie figur na szachownicy.

Nie mam zastrzeżeń poza jednym - trzeba czekać aż tydzień :(
Jeśli ktoś ma HBO w odpowiedniej sieci i usługę HBO GO to już dziś może obejrzeć 2 odcinek. W HBO GO odcinki będą ukazywały się tydzień przed premierą w USA. Reszta musi czekać. Co do 2 serii powoli się rozkręca, pierwszy odcinek to takie przypomnienie najważniejszych wątków z końcówki pierwszego sezonu.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2012, 10:59

1 odcinek jak dla mnie słaby. Reżyserzy muszą zmieścić się w 10 odcinkach, a Starcie Krółów jest o wiele dłuższe niż Gra o Tron. W związku z tym niepotrzebnie przemycają do serialu motywy, których nie było w książce.

Najsłabiej wypadli Melisandre i Stannis. Kapłanka Ognia w stroju "na grzyby", do tego drętwa jak Amałri. Porażka :doh:
Oby jakoś to ogarnęli w nast. odcinkach, bo narazie oboje są denerwujący.


Obrazek
Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2012, 13:50

Stannis jak Staniss ale co do Melisandre to mam takie same uczucia, wyobrażałem ją sobie bardziej jako ociekającą seksem groźną, że tak za przeproszeniem napiszę "sukę". Jeszcze nietrafiony jak dla mnie Craster, jakoś tak zbyt kulturalnie wygląda...

Reszta ogółem pozytywnie tylko sądzę, że jak ktoś nie czytał książek to ciężko się połapać o co chodzi :D np. ta akcja z wyrżnięciem bękartów


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 11:42

Jak po Cali?



Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 13:01

Mógłby mi ktoś polecić dobry serial coś w stylu The River, albo Terra Nova ? - chodzi mi mniej więcej o te klimaty :prochno: .


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2012, 13:45

Zapewne są tu osoby wyczekujące na powrót Charliego Sheena do telewizji ;) FX pokazało pierwszy teaser "Anger Menagement", który ewidentnie odnosi się do tego co się stało między Sheenem a "Two and a Half Men" :) Szczerze nie mogę się doczekać aż zobaczę pilota.

http://www.showtv.pl/news_item_3400.htm

PS. Ogląda ktoś Ringera? Wziąłem się za niego ostatnio i łyknąłem 10 odcinków z rzędu, że aż się normalnie wciągłem. Aktorstwo to totalna porażka ale ilość wątków i cała otoczka zagadki strasznie wciągają. Pewnie serial się skończy po pierwszym sezonie ale co mi tam... polecam.

PS2. "Game of Thrones" strasznie nudne, "The Killing" o wiele lepsze. Brakowało mi tego serialu.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 08:18

Co to ludzie przestali seriale oglądać :) ?

Informacja dnia jak dla mnie to, że Showtime myśli nad spin-offem Californication. Wiem, że jest tu kilku fanów tego serialu, więc powiedźcie co o tym sądzicie. Mnie pomysł się bardzo podoba :)

http://www.showtv.pl/news_item_3410.htm

Oglądałem ostatnio po kilka odcinków trzech seriali które się rozpoczęły w tym sezonie. "Touch", "Missing" i "Awake".

Powiem szczerze że najbardziej trafia do mnie "Missing". W każdym odcinku akcja przenosi się praktycznie do innego kraju. Piękne krajobrazy (Dubrownik masakra), ciągła akcja i posuwanie wątku głównego do przodu działają na korzyść tej produkcji.

Dalej "Touch". Serial z bardzo ciekawym pomysłem i Jackiem Bauerem w roli głównej. Niestety to typowy procedural i w każdym odcinku mamy inną "sprawę" do rozwiązania. Żaden wątek główny się nie wykrystalizował. Obawiam się, że taka formuła się nie sprawdzi. Liczę na jakieś zmiany.

Na koniec "Awake" które wypada najsłabiej. Zapowiedzi mnie nakręciły na ten serial ale niestety okazał się jednak klapą. Słabe aktorstwo, słabe śledztwa, denerwujący dzieciak i partner głównego bohatera. Tęsknić nie będę jak skasują.


ODPOWIEDZ