Seriale

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2012, 13:50

Muszę nadrobić Californication - dzięki za zachęte :ok: Mam trzy odcinki w plecy, jakoś wszystko inne wydawało mi się ciekawsze jak zabierałem się za oglądanie.

Walking Dead rzeczywiście w zwyżkowej formie. Po przerwie zaczęło się więcej dziać i ogląda się to dobrze, nie tak jak wcześniej.

O dziwo Ringer wreszcie zaczął interesować, wreszcie widać jakiś potencjał w tej produkcji. Być może będzie to jedyny sezon więc jest szansa, że już do końca będzie dobrze. Póki co jeszce nie ma decyzji.

House na stałym poziomie. Taki trochę głupi się ten serial zrobił. W kwietniu będą kręcone finałowe odcinki więc powinno zmierzać ku lepszemu. Jestem ciekaw jaka będzie oglądalność.

Zdecydowanie na plus Mentalista i Fringe. Szczególnie Fringe. Dziś w nocy odcinek kluczowy dla fabuły całego serialu. Nie mogę się doczekać.

Od siebie polecę The River. Amazonka, poszukiwania zagionionego podróżnika i jego ekipy, czarna magia itp. Stylizowane po części na dokument. Plan zakłada 8 odcinków i liczę, że tak pozostanie. Będzie to wtedy porządny miniserial a inaczej wyjdzie papka.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 24 lutego 2012, 14:36

Ouh_yeah pisze: Za to House jak na złość zaczął się rozkręcać. Choć decyzję o zakończeniu serialu uważam za słuszną, bo ledwie kilka dobrych odcinków na cały sezon to zdecydowanie za mało, to jednak będzie mi brakowało złośliwego doktorka :|
Obejrzalem ostatni odcinek i zgadzam sie w pelnej rozciaglosci. Gdyby skonczyli serial po slabym, siodmym sezonie nikt pewnie by nie mial zalu, a tak, jesli osmy dalej bedzie trzymal dobra 'forme', to jednak troche bedzie szkoda.


Obrazek
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2012, 21:07

steru pisze:O dziwo Ringer wreszcie zaczął interesować, wreszcie widać jakiś potencjał w tej produkcji. Być może będzie to jedyny sezon więc jest szansa, że już do końca będzie dobrze. Póki co jeszce nie ma decyzji.
nie oglądałem, a w sumie zastanawiałem się nad nim..
steru pisze:Zdecydowanie na plus Mentalista i Fringe. Szczególnie Fringe. Dziś w nocy odcinek kluczowy dla fabuły całego serialu. Nie mogę się doczekać.
mam wrażenie, że w FOX sami sobie strzelają w stopę. znowu jest dyskusja o zakończeniu serialu, m.in. z powodu wysokich kosztów. podobnie było w sprawie 24. no ale tam oglądalność mimo wszystko była wysoka.
steru pisze:Od siebie polecę The River. Amazonka, poszukiwania zagionionego podróżnika i jego ekipy, czarna magia itp. Stylizowane po części na dokument. Plan zakłada 8 odcinków i liczę, że tak pozostanie. Będzie to wtedy porządny miniserial a inaczej wyjdzie papka.
a ja powiem szczerze, że mnie jakoś nie powala. zacząłem, to i skończę, ale nie przekonuje mnie zbytnio.

ja natomiast "odkryłem" ostatnio Shameless. bardzo fajny, kolejny zresztą, serial od Showtime. William H. Macy w świetnej roli, ale nie tylko on. jak dla mnie świetna zabawa, mimo, że to nie serial komediowy. dodam, że brytyjskiego oryginału nie oglądałem.


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2012, 08:44

J1897 pisze:nie oglądałem, a w sumie zastanawiałem się nad nim.
Powiem Ci, że możesz się zniechęcić przez pierwsze odcinki. Oglądałem go tylko i wyłącznie gdy nic ciekawszego pod ręką nie było. Dopiero od 10 odcinka serial zaczął mi się zwyczajnie podobać.
J1897 pisze:mam wrażenie, że w FOX sami sobie strzelają w stopę. znowu jest dyskusja o zakończeniu serialu, m.in. z powodu wysokich kosztów. podobnie było w sprawie 24. no ale tam oglądalność mimo wszystko była wysoka.
Dzień emisji Fringe stanowi pewien problem. Ciężko w piątkowy wieczór przyciągnąć ludzi przed telewizor. Serial ratują nagrywarki ponieważ w tej kategorii Fringe nie ma sobie równych. Ludzie którzy nagrywają ten serial podnoszą rating do poziomu który jest zadowalający. BTW ostatni odcinek miażdży. Po czymś takim miałby to być ostatni sezon? Nie! Jest realna szansa na kolejny, finałowy sezon. Trzeba trzymać kciuki.
J1897 pisze:ja natomiast "odkryłem" ostatnio Shameless. bardzo fajny, kolejny zresztą, serial od Showtime. William H. Macy w świetnej roli, ale nie tylko on. jak dla mnie świetna zabawa, mimo, że to nie serial komediowy. dodam, że brytyjskiego oryginału nie oglądałem.
Shameless jest genialne.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2012, 10:51

Ktoś może orientuje się, co się stało z "Episodes"? Ubawiłem się przy pierwszych odcinkach, teraz coś cisza jest. Będzie on w ogóle kontynuowany?


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2012, 11:09

Skibil pisze:Ktoś może orientuje się, co się stało z "Episodes"? Ubawiłem się przy pierwszych odcinkach, teraz coś cisza jest. Będzie on w ogóle kontynuowany?
Spokojnie. Daty premiery jeszcze nie podano, ale drugi sezon będzie. Myślę, że może wystartuje razem z Nurse Jackie, czyli około 10 kwietnia. Chyba nawet jest już w całości nakręcony, bo wydaje mi się że Blanc gdzieś się tym chwalił. Showtime tak łatwo nie odpuszcza swoim pozycjom, dzięki czemu są moją ulubioną stacją.


J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2012, 13:30

steru pisze:
J1897 pisze:mam wrażenie, że w FOX sami sobie strzelają w stopę. znowu jest dyskusja o zakończeniu serialu, m.in. z powodu wysokich kosztów. podobnie było w sprawie 24. no ale tam oglądalność mimo wszystko była wysoka.
Dzień emisji Fringe stanowi pewien problem. Ciężko w piątkowy wieczór przyciągnąć ludzi przed telewizor. Serial ratują nagrywarki ponieważ w tej kategorii Fringe nie ma sobie równych. Ludzie którzy nagrywają ten serial podnoszą rating do poziomu który jest zadowalający. BTW ostatni odcinek miażdży. Po czymś takim miałby to być ostatni sezon? Nie! Jest realna szansa na kolejny, finałowy sezon. Trzeba trzymać kciuki.
bardzo lubię ten serial, mam wielką nadzieję, na chociaż jeszcze jeden sezon. dużo się jeszcze może zdarzyć. oby nie zakończyli całego serialu łzawym happy-endem, z Peterem wracającym do "jego" Olivii..


Obrazek
Hanson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lutego 2010
Posty: 30
Rejestracja: 11 lutego 2010

Nieprzeczytany post 29 lutego 2012, 21:08

delete
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 2012, 00:56 przez Hanson, łącznie zmieniany 1 raz.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 02 marca 2012, 13:39

Czy ktoś oglądał Alcatraz? Jeżeli tak czy jest wart poświęcenia czasu?

Zacząłem oglądać The Walking Dead. Oglądnąłem wszystko co mogłem. Całkiem ciekawy inny niż to czym nas częstowano ale jakoś mało mi survivalu. Motywy braku paliwa przy setkach opuszczonych samochodów po drugiej stronie autostrady, dostanie się do aut po drugiej stronie gdy wokół stoi pełno porzuconych aut z otwartymi drzwiami rozbrajają człowieka...


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 marca 2012, 15:27

A co z SOA lub Homeland, kiedy następne sezony ?


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 marca 2012, 21:44

Ja z kolei mam za sobą finał sezonu White Collar. Fajowy odcinek, jak cały sezon z resztą, a końcówka sprawia, że ciężko będzie wytrzymać bez Neila, Petera, Mozziego i całej reszty. Fringe miażdży w tym sezonie, nie mogę się doczekać finału sezonu (oby nie był ostatni!). A tak to tylko The Clone Wars oglądam. Szukam jakiegoś serialu, który wciąga. Próbowałem House'a, SoA i jakoś się nie przemogłem. Próbowałem Homeland - tak samo.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 03 marca 2012, 22:18

Hanson pisze:Jakiś czas temu zastanawialiśmy się, co się stanie z "Dwóch i pół" po odejściu Charliego. Czy ktoś go zastąpi czy to koniec serialu. Już wiemy że Charlie nie żyje i że pojawił się milioner Walden Schmidt ( Ashton Kutcher ) który kupuje dom Charliego i mieszka z z Jake'iem i Alanem.

Po obejrzeniu kilki odcinków myślę, że to był dobry zabieg i serial nadal fajnie się ogląda.
Na początku byłem sceptyczny kontynuowania serii bez Charliego, ale okazało się że nie ma ludzi nie zastąpionych. Serial dzięki Waldenowi przeżywa 2 młodość.


royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 04 marca 2012, 16:04

Od siebie polecam serial komediowy: Blue Mountain State. Są 3 sezony, ale niestety prace nad 4 zostały wstrzymane. Mam nadzieje, że coś się ruszy bo takich seriali brakuje :D


PORADNIK - koszulki Juve (jak odróżnić oryginał od kopii!):
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22931

Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO:
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22322
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2012, 11:15

Antichrist pisze:Ja z kolei mam za sobą finał sezonu White Collar. Fajowy odcinek, jak cały sezon z resztą, a końcówka sprawia, że ciężko będzie wytrzymać bez Neila, Petera, Mozziego i całej reszty.
Trochę namieszali w finale i teraz będą musieli znaleźć sensowny powrót do nowego sezonu.
Antichrist pisze:Fringe miażdży w tym sezonie, nie mogę się doczekać finału sezonu (oby nie był ostatni!).
Fringe zdecydowanie miażdży, rację masz. Ogromny niepokój mnie ogarnia jak myślę o przyszłości serialu. Jest szansa na zamówienie kolejnego sezonu. Nagrywarki podnoszą oglądalność. Poza tym Alcatraz od J.J.Abramsa jest bliskie anulowania a krążą słuchy, że jakąś produkcję muszą mu zostawić na antenie. Zobaczymy jak będzie z oglądalnością po przerwie. Przed "Fringe" poleci "The Finder" który wsparciem raczej nie będzie.
miyagi pisze:Na początku byłem sceptyczny kontynuowania serii bez Charliego, ale okazało się że nie ma ludzi nie zastąpionych. Serial dzięki Waldenowi przeżywa 2 młodość.
Nie jest to już to samo. Serial ratuje czasem Jake, czasem Alan. Walden to już w najmniejszym stopniu. Brak stablizacji, dobre odcinki na zmianę z bardzo słabymi. Jeśli poziom się wyrówna to niech kręcą dalej. Jeśli nie to płakać po cancelu nie będę.
royal'ek pisze:Od siebie polecam serial komediowy: Blue Mountain State. Są 3 sezony, ale niestety prace nad 4 zostały wstrzymane. Mam nadzieje, że coś się ruszy bo takich seriali brakuje :D
Martwić Cię nie chcę ale z tego co się orientuje, to serial został anulowany i na bank nowe odcinki nie powstaną. Spike TV widzi przyszłość w reality show, "BMS" był jedynym serialem fabularnym na ich antenie a 3 sezon wszystkich rozczarował. Ze mną włącznie.


J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2012, 14:02

steru pisze:
Antichrist pisze:Ja z kolei mam za sobą finał sezonu White Collar. Fajowy odcinek, jak cały sezon z resztą, a końcówka sprawia, że ciężko będzie wytrzymać bez Neila, Petera, Mozziego i całej reszty.
Trochę namieszali w finale i teraz będą musieli znaleźć sensowny powrót do nowego sezonu.
ja przestałem oglądać WC chyba w połowie 2. sezonu. nie wiem, może wrócę kiedyś do tego.
steru pisze:
Antichrist pisze:Fringe miażdży w tym sezonie, nie mogę się doczekać finału sezonu (oby nie był ostatni!).
Fringe zdecydowanie miażdży, rację masz. Ogromny niepokój mnie ogarnia jak myślę o przyszłości serialu. Jest szansa na zamówienie kolejnego sezonu. Nagrywarki podnoszą oglądalność. Poza tym Alcatraz od J.J.Abramsa jest bliskie anulowania a krążą słuchy, że jakąś produkcję muszą mu zostawić na antenie. Zobaczymy jak będzie z oglądalnością po przerwie. Przed "Fringe" poleci "The Finder" który wsparciem raczej nie będzie.
nigdy nie wiadomo. to ma być spin-off Bones, więc może fanów tej serii przyciągnie, a ten serial trzyma się bardzo dobrze, z tego co mi wiadomo.
steru pisze:
miyagi pisze:Na początku byłem sceptyczny kontynuowania serii bez Charliego, ale okazało się że nie ma ludzi nie zastąpionych. Serial dzięki Waldenowi przeżywa 2 młodość.
Nie jest to już to samo. Serial ratuje czasem Jake, czasem Alan. Walden to już w najmniejszym stopniu. Brak stablizacji, dobre odcinki na zmianę z bardzo słabymi. Jeśli poziom się wyrówna to niech kręcą dalej. Jeśli nie to płakać po cancelu nie będę.
dla mnie strasznie obniżyli loty. ja steru wspomniał - "serial ratuje czasem Jake...". dla mnie to wszystko. odcinek, jak szukali tej lasku Waldena był w wykonaniu Jake i jego kumpla chyba najlepszy w sezonie. btw czy tylko mnie strasznie irytuje ta brytyjka?


Obrazek
ODPOWIEDZ