Seriale

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
LeVi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 132
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2009, 18:21

Wszystkim polecam serial Boston Legal. Opowiada o prawnikach ze stanu Massachusetts, którzy zmagają się z problemami swoich klientów a wszystko to z lekką dozą humoru...
:wink: zapraszam.


Obrazek
Alexander De Large 655321
Claudio_Marchisio

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 lipca 2009
Posty: 19
Rejestracja: 04 lipca 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 17:13

Ja tam ogladam takie seriale jak Rodzina zastepcza oraz Kiepscy. Szczegolnie ten ostatni serial jest dla prawdziwych zią. Uwielbiam dowcip tego serialu.


Danton

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 15
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 01:36

Kiepscy są ok ale moj ulubiony to Rodzina Soprano


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2009, 14:06

Wczoraj w sieci pojawił się pierwszy odcinek czwartego sezonu Dexter. Sytuacja lubi się powtarzać.. Przed emisją trzeciego sezonu, twórcy serialu również przeprowadzili podobny zabieg.

Zobaczymy, czym Dexter Morgan zaskoczy nas w czwartym sezonie.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2009, 17:05

Tak sobie z nudów przeglądałem temat

Railis pisze:Wyciągając was od trzymających w napięciu Superseriali, chciałbym napomknąć o czymś co ostatnio zajęło mój wzrok na dłużej. Jako, że od pewnego czasu jestem amatorem Comedy Central, oglądając ramówkę natrafiłem na pewien serial. Zwie się "Hoży Doktorzy". W 3 słowach można go określić jako "Ostry Dyżur na wesoło". Mało jest seriali czy też skeczów, które doprowadzają mnie do energicznego śmiechu. Ten serial potrafi sprawić, że śmieję się jak dziecko. Nie będę się o nim wiele rozpisywał... Zobaczcie sami. Serial oprócz swojej śmiechowej i absurdalnej natury posiada swoje drugie dno, które zazwyczaj ukazywane jest pod koniec każdego odcinka, jako taka moralizatorska puenta. Dobra odskocznia od tych wszystkich Lostów, czy Prision Breaków.

Hoży Doktorzy - Mistrzostwo !!
Kiedyś zobaczyłem go na Comedy Central, oglądałem jak nie miałem co robić i nie chciało mi się skakać po programach. Na początku te głupoty jak np fantazje J.D. irytowały mnie ale później zobaczyłem drugie dno tego serialu, momentami sceny dramatyczne przeplatane z wręcz absurdalnymi. W styczniu na powstać 9 sezon, ale nie rozumiem co chcą zrobić, J.D. będzie tylko w 9 odcinkach, nie wiem jak to wyjdzie.
Właśnie trzeba zwrócić uwagę na postać grającą J.D. - Zach Braff
Jest reżyserem, scenarzystą, producentem, aktorem, i wybiera muzykę do filmów. Trzy spośród czterech ostatnich jego filmów są dostępne, obejrzałem właśnie 3, nie mogłem się przyzwyczaić do jego powagi w tych filmach. Polecam ten FILM. Zach jest jego producentem, reżyserem, głównym aktorem, napisał scenariusz i dostał Oscara(?) za muzykę w tym filmie. Napisał scenariusz i zrobił ten film w pół roku. Polecam nie ze względu na sam film tylko właśnie na jego osobę.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2009, 09:01

Wykorzystując posuchę w serialowym świecie, spowodowaną przerwą wakacyjną, znalazłem trochę czasu na zapoznanie się z kilkoma serialami na które wcześniej czasu nie było...

Dynastia Tudorów - świetny serial opowiadający o perypetiach miłosnych króla Anglii Henryka VIII. Pisząc perypetie miłosne ktoś może pomyśleć. że to jakieś marne romansidło. Nic bardziej mylnego. Serial jest bardzo wyuzdany, więc w sam raz dla wszystkich zboków pokroju bblackka :prochno:

Hung - nowy serial stacji HBO. Opowiada o nauczycielu wf, który postanawia dorobić sobie do swojej marnej pensji zostając... męską prostytutką :D Można się pośmiać.

No i na koniec 2 sit comy. Zacznę od tego "słabszego".

Worst Week - coś w stylu "Poznaj moich rodziców", tylko dużo bardziej absurdalne.

The Big Bang Theory - serial opowiadający o paczce kujonów. Do mieszkania obok wprowadza się seksowna blondyna i wszystko wywraca się do góry nogami. Polecam! Sheldon wymiata!


DYZIO_STW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2008
Posty: 338
Rejestracja: 11 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 02 października 2009, 11:46

steru pisze:Kilka słów o Supernatural.

Serial ów jest przykładem na to jak mimo już kilku sezonów nie tracić fanów a wręcz ich pozyskiwać. To co dzieje się w najnowszym sezonie przebija wszystkie poprzednie sezony. Ogólnie rzecz ujmując brak mi słów. Serial jest genialny.

Polecam każdemu bez wahania :)
całkowicie się zgadzam. "Supernatural" to nieziemski serial :D robi piorunujące wrażenie na widzu. A sezon 5 to majstersztyk ... odcinek 2 sezonu 5 gdzie spotykają ... jest odlotowy. Jest to jeden z tych nielicznych seriali jakie nie zostały spartolone w następnych sezonach. Wszystkie dotychczasowe 4 sezony są odlotowe ... odcinki takie chociażby jak "Hell House", "Magnificent Seven", "Yellow Fever" ( i słynna końcowa scena z Deanem śpiewającym Eye of the tiger ) czy "Asylum" to poezja ! Gorąco plecam ten <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> serial :wink:


"Od autu rozpocznie zamaskowany mściciel, Zdenek Grygera"

Juve - storia di un grande Amore!!

C'e solo un Capitano! Alessandro Del Piero! Grazie Alex!

Grazie Gigi Buffon!

37.
K.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2004
Posty: 676
Rejestracja: 17 lutego 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2009, 15:51

LeVi pisze:Wszystkim polecam serial Boston Legal. Opowiada o prawnikach ze stanu Massachusetts, którzy zmagają się z problemami swoich klientów a wszystko to z lekką dozą humoru...
:wink: zapraszam.
Już myślałem, że nikt tego w Polsce nie widział :D. Tak serial genialny, dodatkowo polecam ostatni - ósmy, sezon "The Practice" gdzie pojawia się Alan Shore i Denny Crane.

"Boston Legal" i "Rome" to zdecydowanie najlepsze co powstało dla TV.

Obrazek

Oprócz tego godne uwagi są: "Californication", "Weeds", "Sons of Anarchy", "Dexter", "House", "Lie To Me", "Mentalist" i "Supernatural".

Polecam też stronkę www.tvrage.com.


__Alex__

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 78
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2009, 01:03

:dance: Miodowe Lata :dance:
-Mógłbym bez końca oglądać ten serial, po każdym odcinku brzuch tylko boli ze śmiechu :rotfl:

(Polecam na YouTube są prawie wszystkie odcinki)


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2009, 13:22

Nowe seriale w mojej rozpisce :

- the Vampire Diaries - nowy serial stacji The CW. Pod względem ogloądalności przegonił zarówno Supernaturala jak i Smalville. Serial oglądam ale zdaję sobie sprawę, że nie ma w nim nic ekscytującego. Taka papka o wampirach a'la Twillight. Z braku laku można popatrzeć.

- The Prisoner - miniserial ze stacji AMC, składający się z 6 odcinków. Fabuła dość ciekawa ale niemiłosiernie pogmatwana. Jak ktoś lubi s-fiction oparte na ludzkim umyśle, podświadomości to może się zapoznać śmiało.

- Flash Forward - miał być genialny, niepowtarzalny a ... wyszło jak dla mnie bardzo słabo. Intrygująca fabuła, świetny pilot a potem już tylko gorzej. Zastanawiam się nad odpuszczeniem po 8 odcinkach, które widziałem.

- White Collar - nowość serialowa. Serial o detektywie i naciągaczu, którzy współpracują w celu rozwiązania spraw. Dużo dobrego humoru, świetna rola Tima DeKay'a - nic tylko oglądać. Najciekawszy debiut ostatnich miesięcy jak dla mnie.

No i na koniec serial, za który dopiero się zabiorę "V". Duży rozgłos serial zyskał jeszcze przed premierą. Informacje o tym, że pilot serialu jest najlepszym w pilotem w historii telewizji. Świetne recenzje, podgrzewana atmosfera. Jednakże duża oglądalność (początkowa) powoli maleje. Pojawiły się do tej pory 4 odcinki i zamierzam je łyknąć w święta.


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2010, 19:06

Ja ogólnie to jestem fanką seriali zagranicznych, bo jak widzę osoby, które zachwalają seriale typu na wspólnej itp. to wole wyłączyć telewizor i co innego robić. Najlepszymi serialami dla mnie są House i the x files.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2010, 11:45

Jack Bauer wrócił z nowym sezonem ;) Czy wszystkim to umknęło? W ciągu dwóch dni wyemitowano aż cztery odcinki więc nie można narzekać na brak emocji.

Sezon póki co zaczyna się bardzo ciekawie. Jak w sumie wszystkie inne. Nigdy się nie rozczarowałem 24 godzinami. Mam tylko dwa małe, tyciutkie "ale". Po pierwsze szef CTU. Jest strasznie nienaturalny i wkurza nawet swoim wyglądam. To jak się buja po korytarzach CTU wygląda wręcz irytujące. A drugi minus? Wygląd samego CTU. Normalnie kosmos. Nie przyzwyczaję się chyba. Wygląda jak jakaś baza kosmiczna rodem z s-f...


KimiIceman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2008
Posty: 290
Rejestracja: 10 października 2008

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2010, 16:06

Co do seriali polskich to moim nr 1 jest "Ojciec Mateusz". Odcinki są bardzo ciekawe, a postacie w ogóle przezabawne, szczególnie ci policjanci. Żmijewski naprawdę dobrze gra księdza.
Oczywiście ja preferuję seriale zagraniczne i moimi ulubionymi są obecnie "Lost" i "Friends". Friends to chyba w ogóle najlepszy serial komediowy jaki był kiedykolwiek w TV. Tam co się działo i jakie teksty mieli główni bohaterzy zwalają z nóg :D. Lost, mimo powalonej fabuły, wielu zagadek i nowych dziwnych postaci wciąż mnie fascynuje najbardziej ze wszystkich. Jak narazie jestem zadowolony z 6 sezonu i czekam na kolejne odcinki. I ten sezon ma być ostatnim. Lubię też oglądać takie jak "CSI: Miami", "CSI: NY" i "Kości". Fajne odcinki, zagadki i postacie. Ostatnio także zacząłem oglądać "Bananowego doktora". Taki jakby drugi House, ale może jest nawet lepszy. Zawsze coś sie dzieje głupiego lub śmiesznego (zwłaszcza w przypadku brata Hanka). Naprawdę podoba mi się ten serial, przynajmniej narazie :D A Housem jestem już trochę zmęczony i znudzony, i chyba nadszedł czas by co innego pooglądać.

______________________________
"Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają" - Pavel Nedved
Ostatnio zmieniony 18 marca 2010, 18:23 przez KimiIceman, łącznie zmieniany 2 razy.


Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2010, 16:23

Dr House
I oczywiście Przyjaciele, to jest dla mnie bomba. Genialnie, że TVN nie daje temu serialowi umrzeć, a jak w końcu nadejdzie ten czas zrobię wszystko by dorwać wszystkie sezony. Duet Chandler - Joey wymiata
Obrazek

Z polskich nie będę oryginalny: Kiepscy. Powala mnie lekkość z jaką akcja momentalnie przechodzi w absurd.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2010, 20:01

Aktualnie oglądam 9 sezon Scrubs I mozolnie wydawanego ostatnio House'a. Horzy Doktorzy już nie ci sami, chociaż obecny sezon jest kiepski, nadal oglądam.


ODPOWIEDZ