Co nowego w kinie?

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2017, 09:07

Wojna o planetę małp jest spoko. Głównie skierowana dla fanów serii, ale bardzo fajna zakończona trylogia :ok:


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Dż0ki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2004
Posty: 62
Rejestracja: 23 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2017, 17:24

Jak dla mnie przegadana, nudna i w kilku miejscach idiotyczna. Dużo słabsza od 2 pierwszych części.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 19:07

Bodyguard Zawodowiec - polecam. Bardzo dobra komedia połączona z kinem akcji. Świetna gra aktorów, dobry żarty (praktycznie brak żenujących żartów o dupach, sraniu, cyckach), kilka uniwersalnych mądrości, doskonale dobrana muzyka i przemyślana fabuła. Nie dziwią wysokie oceny. Jak ktoś ma czas to niech się wybierze.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 19:22

Smok-u pisze:Bodyguard Zawodowiec - polecam. Bardzo dobra komedia połączona z kinem akcji. Świetna gra aktorów, dobry żarty (praktycznie brak żenujących żartów o dupach, sraniu, cyckach), kilka uniwersalnych mądrości, doskonale dobrana muzyka i przemyślana fabuła. Nie dziwią wysokie oceny. Jak ktoś ma czas to niech się wybierze.
Dzięki za opinię, po klęsce jaką okazało się Dark Tower szukałem czegoś, na co można by się było wybrać do kina w weekend :hellyes:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 20:01

u to nie wiem czy pójdziesz bo ja też mogę polecić ten film ;)

aczkolwiek nie do końca zgodzę się z żartami - są świetne ale sporo z nich opiera się na przeklinaniu co dla kogoś może jednak być żenujące (czy jak kto woli: dowcipy niskich lotów)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 07 września 2017, 22:26

panlider pisze: Dzięki za opinię, po klęsce jaką okazało się Dark Tower szukałem czegoś, na co można by się było wybrać do kina w weekend :hellyes:
No właśnie, ciekaw jestem opinii na temat tego tytułu. Przyznaję, że na potrzeby seansu przeczytałem jedynie pierwszą część serii Kinga, ale już na tej podstawie uważam, że pierwowzór został potraktowany jedynie jako pretekst, żeby wrzucić na ekran dwóch gwiazdorów, dać im fajne giwery, trochę efektów specjalnych i zgarnąć pół miliarda. Scenariusz to strzępy książki pozszywane byle jak, żeby przynajmniej bardzo ogólny zarys historii nasuwał jakieś skojarzenia. Tak fatalnego seansu w kinie nie zaliczyłem chyba od czasu "Suicide Squad" (nie byłem na ostatnich "Transformersach").


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 08 września 2017, 00:13

B@rt pisze:
panlider pisze: Dzięki za opinię, po klęsce jaką okazało się Dark Tower szukałem czegoś, na co można by się było wybrać do kina w weekend :hellyes:
No właśnie, ciekaw jestem opinii na temat tego tytułu. Przyznaję, że na potrzeby seansu przeczytałem jedynie pierwszą część serii Kinga, ale już na tej podstawie uważam, że pierwowzór został potraktowany jedynie jako pretekst, żeby wrzucić na ekran dwóch gwiazdorów, dać im fajne giwery, trochę efektów specjalnych i zgarnąć pół miliarda. Scenariusz to strzępy książki pozszywane byle jak, żeby przynajmniej bardzo ogólny zarys historii nasuwał jakieś skojarzenia. Tak fatalnego seansu w kinie nie zaliczyłem chyba od czasu "Suicide Squad" (nie byłem na ostatnich "Transformersach").
Ja jestem w trakcie czytania 4. tomu, także chyba nie będę sobie psuł świetnych wrażeniach po lekturze tą szmirą. W głowie mi się nie mieści, jak z 8 tomowego dzieła można było zrobić jeden film. Kompletna przeciwność Hobbita.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 08:55

W kinach "Blade Runner 2049", a tutaj taka cisza? :whistle: Ktoś oglądał? Nie jest to co prawda kamień milowy jak część pierwsza, ale ogólnie film podobał mi się bardzo. Wydaje mi się, że udało się to, co było w całym projekcie najtrudniejsze, tzn. Villeneuve znalazł równowagę pomiędzy utrzymaniem klimatu z "jedynki" a dodaniem swojego autorskiego kolorytu. Scenariusz ma znacznie więcej uproszczeń, jest bardziej dosłowny w przekazie, ale to w dalszym ciągu kino inteligentne i poruszające ciekawe zagadnienia. Trochę zgrzytał mi Leto (po części przez to jak został napisany, a po części przez to jak zagrał) i, o ironio, Ford. Niemniej jednak jako całość film jest bardzo udany.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 00:25

Dla mnie za dlugi, mialem wrazenie jakby villenueve za duzo chcial zmiescic w filmie. Miedzy 2 a 3 godzina sprawdzalem notorycznie komorke. Mam ogolnie problem z tym filmem, bo "jedynka" byla krotkim iotwartym filmem (chociaz Scott przez swoje directors cut skrocil niepotrzebnie interpretacje). W kontynuacji mamy na poczatku uknuta intryge, rozwiniecie i zakonczenie, zamknieta kompozycja. Ogolnie jestem lekko zawiedziony, ale co naogladalem sie mistrzowskich zdjec, to moje <3


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 10:54

Niestety nadal nie znalazłem czasu, żeby obejrzeć ten film i zaczynam się zastanawiać, czy w ogóle mi się to uda, bo pewnie niedługo go zdejmą, a takiego gniota jak Botoks będą jeszcze grali przez długie tygodnie... :facepalm2:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 21:57

Polecam od siebie "Borg/ Macenroe". Nic, absolutnie nic nie wiem o tenisie i bałem się, że będę się nudził, ale nuda nie grozi. Świetnie zagrany fil o nietypowej tematyce. Mega-warto iść!


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 06 lutego 2018, 23:07

O matulu złota. Obejrzałem właśnie "Blade Runnera 2049".

Roy Batty powinien za to reżyserowi zrobić z dupy Wrota Tannhausera :placze:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ