Co nowego w kinie?

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2013, 12:17

Bruce Badura pisze:Filmy typu Marvela. Hmmm...
Arcyambitne Kino...
sądząc więc po twoich wypowiedziach na forum i tej ciekawej logice, oglądasz same filmy marvela.
Alfa i Omega pisze:2. Ech... ._. Cóż. I tak nie lubię serii o człowieku ze stali. Gorzej jak Ben będzie grał w Lidze Sprawiedliwych.
przecież po to robią człowieka ze stali i reboot postaci batmana, by zmieścić ich wszystkich do ligi sprawiedliwych.
Dawali Bale'owi 60 mln za udział w 3 filmach (1 epizod, 2 role "normalne"), on kategorycznie odmawia. Mogli postawić na kogoś mniej znanego, nie byłoby tyle kontrowersji. Ale ponoć Afflecka namaścił Nolan - dyrektor całęgo przedsięwzięcia pt. "Liga Sprawiedliwych".

batmanowe filmy bartona to kicz, jakich pełno.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2013, 12:26

pan Zambrotta pisze:
Alfa i Omega pisze:2. Ech... ._. Cóż. I tak nie lubię serii o człowieku ze stali. Gorzej jak Ben będzie grał w Lidze Sprawiedliwych.
przecież po to robią człowieka ze stali i reboot postaci batmana, by zmieścić ich wszystkich do ligi sprawiedliwych.
No okej, pogubiłem się trochę w tych projektach dotyczacych Ligi.
pan Zambrotta pisze:przecież batmanowe filmy bartona to kicz, jakich pełno.
No nie są zbyt dobre. Jedyna rzecz, którą osiągnął Tim a reszta (Nolan i Schumacher :v) nie, to duszny klimat Gotham. Tak czy inaczej wszystkie prócz Mrocznego Rycerza Batmany uważam za słabe.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2013, 12:46

Alfa i Omega pisze:Jedyna rzecz, którą osiągnął Tim a reszta (Nolan i Schumacher :v) nie, to duszny klimat Gotham.
Było klimatyczne Gotham w BBegins, ale później uznano, że lepiej będzie ukazać je jak współczesne miasto, NY. Trochę dziwny zabieg, ale przeszedł bez większego echa. Batman w swoim stroju bardziej pasuje do pierwowzoru Gotham, kiedy przenosi się go we współczesne realia randomowego miasta w Stanach, to się trochę gryzie ze sobą.

Patrząc na nowego Kenta i popisy aktorskie Afflecka, stworzą chyba jakąś ligę sztywniaków.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 października 2013, 10:16

Nikt nie chodził ostatnio do kina? Nikt nie był na Grawitacji?

Ja byłem już jakiś czas temu i gorąco polecam, bo to dla mnie osobiście jeden z nielicznych filmów ostatnich lat z kategorii "must see". W filmie występuje dwójka aktorów, robią głównie to samo, a ogląda się wbitym w fotel. Film gra po chamsku na emocjach od początku do końca, a zdjęcia... są po prostu nie z tej Ziemi :prochno: film, mimo niezbyt skomplikowanej fabuły
spojler !
oraz standardowego zakończenia
po prostu przyciąga, Clooney i Bullock raczej nie wspinają się na wyżyny aktorstwa, a muzyka to kopia Zimmera i jego standardowych motywów z ostatnich 5-6 lat, ogląda się kapitalnie. Byłem na wersji 2D i pierwszy raz w życiu trochę żałuję, że nie ma IMAXa w moim mieście, bo chętnie bym się wybrał, a wielu ludzi poleca.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 30 października 2013, 13:29

Zgadzam się ze zdaniem Pana Zambrotty co do "Grawitacji" - film ogląda się świetnie. Ponadto jest to moim zdaniem film który trzeba koniecznie obejrzeć w kinie, aby w pełni go docenić. A w szczególności genialne zdjęcia. Warto obejrzeć.
Mam też pytanie - widział ktoś "Labirynt"? Warto?


"Miarą człowieka jest umiejętność zacentrowania. Zbudować dom, zasadzić drzewo czy spłodzić syna potrafi dziś każdy, ale tylko prawdziwy mężczyzna precyzyjnie dośrodkuje w pełnym biegu." Trener Piechniczek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 października 2013, 14:24

Ja też byłem na Grawitacji, tylko zapomniałem tutaj o tym napisać :)
Byłem w 3D i to chyba jeden z nielicznych filmów robionych z myślą o 3D, które coś sobie reprezentują.

Zakończenie
SPOJLER
było niby standardowe ale smutny koniec by mi z kolei nie pasował za bardzo do tego filmu.
KONIEC

W każdym razie, to powiew świeżości w kinie i polecam chyba każdemu.

Wybieram się na "Idę", podobno to z deczka antypolski film ale recenzje zbiera kosmiczne i to od wszystkich, od prawa do lewa. A ktoś może już obejrzał?


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 23:03

Właśnie jestem po seansie rosyjskiego filmu z 2013 roku pt. "Okolofutbola".
Na film trafiłem zupełnie przypadkiem i jak na film trafiony przypadkiem bardzo przypadł mi do gustu. Film zdecydowanie tylko dla fanów "Football Factory" czy "Hooligans". W zasadzie jest o tym samym, ale jest zdecydowanie bardziej realny w przeciwieństwie do typowe hollywódzkiego "Hooligans". Opowiada historie "kibiców" Spartaka Moskwa.


me7a7ron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2008
Posty: 219
Rejestracja: 27 października 2008

Nieprzeczytany post 06 listopada 2013, 15:30

Był ktoś na Grze Endera?Na dniach się wybiorę i jestem ciekawy jak wypada w porównaniu do książki oraz czy nie postawili tylko na efekty.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 07 listopada 2013, 00:18

Ja dziś byłem na "Wyścigu" - film jest absolutnie fan-tas-ty-czny! Polecam go każdemu, nawet niezainteresowanemu F1. Fajne ujęcia i świetny scenariusz na podstawie prawdziwej historii.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2013, 09:33

na Wyścig się wstępnie wybieram. Może być niezłe kino akcji.
Oglądałem wczoraj "Z miłości do...". Nie zamierzam go znowu oglądać, bo znowu mnie rozwali od środka. Film absolutnie poruszający.

PS. http://stopklatka.pl/-/55964142,akademi ... dy-oscarow - zmiana na duży minus. Jeżeli scenarzyści mają głosować na najlepsze zdjęcia itp. to Oscary mogą już całkowicie się zatracić jako nagrody.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 11:01

Byłem na Gravitacji w 3D, osobiscie film mnie rozczarował.
Pomysł mógł byc fajny, ale film zostal splycony do maximum. Mamy tu wszystko ze standardowego Hollywoodu, Ckliwe tanie teksty, motywy oklepane jak schabowy w niedziele. No i oczywiscie w polowie filmu juz wiadomo jak sie skonczy. To co moze sie podobac to chyba tylko efekty oprawa audio tez nie powala.
Jezeli o mnie to nie polecam.


Juve, storia di un grande amore
el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 14 listopada 2013, 18:09

Oglądał już ktoś z was nowego Thora?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 14 listopada 2013, 20:14

We wtorek bylem z dziewczyna na wyscigu , wkrecalem przez caly dzien ze idziemy na polski-francuski dramat- cos tam ,,w futrze''. A specjalnie sie spoznielm z pracy zeby wbic na wyscig o 21.30 ;ppp marudzila cala droge do kina, a koniec koncow siedziala jak na szpilkach i mnie meczyla cala droge spowrotem pytaniami o nickiego laude :D.

Po 1 swietne ujecia, po drugie odglos formuly 1 (szczegolnie tych z lat 70, czysto mechanicznych). I to mi wystarczylo bo na to sie nastawialem. Troche slaba gra tego aktora co wcielil sie w LAude, ale do przelkniecia.


Polecam, ale tylko w kinie.


Obrazek
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 14 listopada 2013, 22:17

Cabrini_idol pisze:We wtorek bylem z dziewczyna na wyscigu , wkrecalem przez caly dzien ze idziemy na polski-francuski dramat- cos tam ,,w futrze''. A specjalnie sie spoznielm z pracy zeby wbic na wyscig o 21.30 ;ppp marudzila cala droge do kina, a koniec koncow siedziala jak na szpilkach i mnie meczyla cala droge spowrotem pytaniami o nickiego laude :D.

Po 1 swietne ujecia, po drugie odglos formuly 1 (szczegolnie tych z lat 70, czysto mechanicznych). I to mi wystarczylo bo na to sie nastawialem. Troche slaba gra tego aktora co wcielil sie w LAude, ale do przelkniecia.


Polecam, ale tylko w kinie.
tak właśnie mam w planach Wyścig obejrzeć, zwłaszcza, że uwielbiam klimat F1. podejrzewam, że mi się spodoba. ale najpierw Thor na rozkładnie. oglądał ktoś w 3D?


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 14 listopada 2013, 23:39

Tez sie wybieram na Thora. Bialas, robimy maly zjazd? :prochno:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
ODPOWIEDZ