Co nowego w kinie?

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2011, 20:58

Dtmiu pisze:Co nie zmienia faktu że 3d do bani- o ile na Avatarze mi się podobało to tutaj nie wydaje się potrzebne.
Jedyne 3D jakie mi się podobało to właśnie z Avatara(u?). A konkretnie scena z takim spadającymi niebieskimi ###. Wszystkie inne 3D do bani...


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2011, 21:06

Czy ktoś coś może powiedzieć o nowym Kac Vegas? Był ktoś na tym filmie już?
Chętnie bym się przejechał, bo jedyna była bardzo dobra ;)


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2011, 21:14

stahoo pisze:Odsnieżam temat.

Wczoraj byłem na Kac Vegas II (w Bangkoku). Film dla mnie całkiem fajny, zaczyna się tworzyć dobra seria "Kac Vegas" (mam nadzieje na kontynuację). Jeżeli kogoś śmieszyła pierwsza część i odpowiadał mu humor filmu, to dwójka na pewno spełni jego oczekiwania :)

Tutaj spoilery:
Trochę szkoda, że w 'after party' po wieczorze kawalerskim nie brał udziału Doug, liczyłem trochę, że teraz będzie miał "swoją rolę" w II części (w I przeleżał cały film na dachu :) ), a zgubionym powinien zostac Stu, a nie Teddy. No ale wyszło całkiem przyjemnie i śmiesznie. Dla mnie najlepszą rolę zagrał Phil i jego czilajtowe podejście do całej sytuacji, oraz tradycyjnie już Alan.
Najlepszy moment to motyw ze śpiewającym i niemiłosiernie fałszującym Taysonem na końcu.


Film na duży plus dla mnie, nie spodziewałem się, że dwójka może byc równie smieszna jak pierwsza część! :)

PS. Wydawało mi się, że kiedy na początku filmu kumple lecą do Tajlandii samolotem w tle zachodzącego słońca, to jest to czterosilnikowa maszyna, a jak ladują na miejscu to jest to samolot dwu-silnikowy?


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2011, 21:16

Film dobry, zabawny, ale bez przesady. Czytając niektóre opinie można odnieść wrażenie, że to najlepsza komedia wszech czasów. Ludzie są dziwni, czasami śmieją się z najmniejszych głupot (co wielokrotnie zdarzało się na samym filmie).
Dwójka nie jest gorsza od jedynki, dobry, zabawny film, a ostatnia akcja - mistrzostwo :] dziękuję, dobranoc.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2011, 16:55

Oglądałem wczoraj "Żonę na niby" z Sandlerem, dawno się tak nie uśmiałem na jego filmie. Humor sytuacyjny pierwsza klasa. Jeśli ktoś lubi tego aktora, będzie się na tym filmie świetnie bawił.


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2011, 08:35

Może nie do końca o filmie który jest już w kinie, ale z pewnością kiedyś się w nim pojawi :D

Mowa o "American Reunion" czyli czwartej części American Pie (z pierwotnymi bohaterami). Premiera zapowiedziana jest niestety dopiero na 6 kwietnia 2012 roku ale nie potrafiłem o nim nie wspomnieć. Dwie pierwsze części to dla mnie absolutna klasyka. Świetnie że ten film powróci.

W sieci pojawiły się pierwsze fotki z planu zdjęciowego. Nie związane bezpośrednio z filmem, ale można obejrzeć.

http://hatak.pl/aktualnosci/filmy/13964 ... n_Reunion/


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2011, 10:14

Up
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. :D
Jedna z moich ulubionych komedii.
Mam nadzieję że będzie trzymać poziom pierwszych 3 części, bo wszystkie następne to już nie było to samo.
Nie mogę się już doczekać.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 20:23

steru pisze:Może nie do końca o filmie który jest już w kinie, ale z pewnością kiedyś się w nim pojawi :D

Mowa o "American Reunion" czyli czwartej części American Pie (z pierwotnymi bohaterami). Premiera zapowiedziana jest niestety dopiero na 6 kwietnia 2012 roku ale nie potrafiłem o nim nie wspomnieć. Dwie pierwsze części to dla mnie absolutna klasyka. Świetnie że ten film powróci.

W sieci pojawiły się pierwsze fotki z planu zdjęciowego. Nie związane bezpośrednio z filmem, ale można obejrzeć.

http://hatak.pl/aktualnosci/filmy/13964 ... n_Reunion/
Dwie pierwsze mówisz? Dla mnie najlepsza jest trójka, choć każdą część warto obejrzeć.

Z tego typu filmów warto polecić też Wiecznego Studenta :-D

A teraz czas na nowe Kac Vegas :lol:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 23:48

Obejrzałem ostatnio Hanne, Sucker Punch i The Adjustment Bureau. O ile o pierwszym ktoś chyba wspominał, to drugi przeszedł tu zupełnie bez echa.

Hanna - dobry film sensacyjny i to w zasadzie tyle. Dla mnie byłby jednym z wielu, gdyby nie idealna ścieżka dźwiękowa od Chemical Brothers :bravo:. Dzięki niej film dostaje niesamowitego wręcz kopa. Do posłuchania.

Czy warto pójść do kina? Niekoniecznie.

Sucker Punch - niestety nie udało mi się wybrać na seans do kina. Po obejrzeniu mogę stwierdzić - wielka szkoda :?.

Na początku oczekiwałem jedynie solidnej dawki akcji, umilającej wieczór (nie zawiodłem się - WŚ, samurajowie, smoki, a wszystko w klimacie steampunk). Jednak w miarę upływu filmu naprawdę wkręciłem się w historię zamkniętej w psychiatryku dziewczyny, która razem z koleżankami podejmuje próbę ucieczki. Chciałem zobaczyć jak to się skończy, na przekór dość płaskiemu aktorstwu i mdłym dialogom. Pod koniec zrobiło mi się nawet trochę smutno. Znakomity soundtrack, który na pewno powiększy zasób mojej kolekcji. Do posłuchania.

Film, ze względu na efekty specjalne, do obejrzenia przede wszystkim na kinowym ekranie. Niestety, ściągnąłem (NIE RÓBCIE TEGO) i tym samym zepsułem sobie frajdę. Oglądanie poczynań Babydoll i jej koleżanek (w obcisłych uniformach) na pewno wypadnie lepiej w wysokiej rozdzielczości. Mój pewniak do wypożyczenia na Blu-ray i zaserwowania sobie drugiego seansu z piwem w jednej ręce, a chipsami w drugiej. :D

The Adjustment Bureau. Temat ciekawy. Koncepcja i przedstawienie świata (mimo nieścisłości) interesująca. Film mnie urzekł i skłonił do refleksji, więc oceniam pozytywnie. Doskonały do obejrzenia z drugą połówką :wink:.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 10:38

Ja Sucker Punch widzialam w kinie i zawiodlam sie bardzo. O ile efekty i cala ta rozwalanka sprawila mi wiele uciechy, reszta byla tak przykra ze az ciezko mi to opisac. Plot, mierne aktorstwo, wszystko co nie bylo machaniem mieczem moim zdaniem kompletnie nie wypalilo i jak dla mnie ten film to porazka. Jednak mam swiadomosc ze widz o innej wrazliwosci i zmysle estetycznym moze odbierac ten obraz zupelnie inaczej :D


'this crazy shine it never lets you die'
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 11:48

Ja oglądałem Kod Nieśmiertelności i powiem szczerze, że mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Co prawda Ghylenhall gra jak gra (w sumie on zawsze gra na tą samą gębę), ale to w filmie nie przeszkadza. Oryginalny pomysł, szybka akcja, na końcu trochę się wzruszyłem :oops: . Jak na okres wielkich block-busterów typu Harry Potter czy inne Transformersy, zdecydowanie warte uwagi.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2011, 10:21

Też obejrzałem Source Code. W sumie gdyby wrzucić tam znacznie lepszego aktora niż Gyllenhall [czy jak to się pisze] i odpuścić ostatnią minutę filmu to byłby naprawdę bardzo dobry film.

Ale jest dobrze.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2011, 11:13

Obejrzał ktoś "Drzewo życia"?
ciężki film, myślę że mało z niego zrozumiałem. Muszę go przetrawić jeszcze raz, może znowu pójdę do kina. Niby wiadomo, jaki przekaz będzie na końcu, a mimo wszystko pewnych alegorii i scen nie udało mi się chyba poprawnie odebrać. Naprawdę warto, wpadają sceny w pamięć, ten film to tak naprawdę gra obrazów. Ktoś chciałby się podzielić interpretacją scen koncowych?


BTW, dziś pokazano pierwsze sceny z Hobbita! Czekam z niecierpliwością na film.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z początku bardzo żalowałem, że w roli Bilbo nie ujrzymy znów Iana Holma, ale chyba by z racji wieku już nie dał rady.
Jednak Martin Freeman wygląda bardzo :) jako hobbit.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2011, 11:21

pan Zambrotta pisze:Obejrzał ktoś "Drzewo życia"?
ciężki film, myślę że mało z niego zrozumiałem.
A mówiłem Ci, Andrzejku - zostań przy "Beverly Hills 90210", bo się rozczarujesz. I nie posłuchałeś.
pan Zambrotta pisze:BTW, dziś pokazano pierwsze sceny z Hobbita! Czekam z niecierpliwością na film.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z początku bardzo żalowałem, że w roli Bilbo nie ujrzymy znów Iana Holma, ale chyba by z racji wieku już nie dał rady.
Jednak Martin Freeman wygląda bardzo :) jako hobbit.
O, albo przy hobbitach i orkach.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2011, 11:47

deszczowy pisze:
pan Zambrotta pisze:Obejrzał ktoś "Drzewo życia"?
ciężki film, myślę że mało z niego zrozumiałem.
A mówiłem Ci, Andrzejku - zostań przy "Beverly Hills 90210", bo się rozczarujesz. I nie posłuchałeś.
Nie gustuję w twoich ulubionych filmach, wolę złapać za filmy Malicka :stop:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ODPOWIEDZ