Co nowego w kinie?

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2009, 01:27

J1897 pisze:dzisiaj oglądałem W cieniu chwały (Pride and Glory)! Norton, Farrell i Voight w rolach głównych. kolejny film o skorumpowanym świecie amerykańskiej policji. nic nowego i żadna rewelacja niestety. mówię to, mimo, iż na film czekałem ładnych kilka miesięcy po obejrzeniu zwiastunu na filmwebie. rozczarowałem się niestety.
Niestety, potwierdzam. To już drugi w ostatnim czasie słaby film z Nortonem (Hulk). Sporo się zawiodłem.
A jesli chodzi o Farrella, to polecam "In Bruges", po polsku genialnie przetłumaczone: "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj". Genialna komedia, mistrzowskie dialogi.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2009, 18:32

W piątek premiera filmu DZIEŃ,W KTÓRYM ZATRZYMAŁA SIĘ ZIEMIA
Kto sie wybiera?:D


J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2009, 22:49

a widział ktoś z Was to:
Zwiastuny do filmów nieistniejących
no rewelacja poprostu!
z innej beczki, a jakże w temacie ;)


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2009, 02:34

Widzieliście 'Slumdog millionaire'? Ja właśnie obejrzałem i zbieram szczękę z podłogi. 'The Wrestler' czy 'Curious Case of Benjamin Button' nie mogą się równać, zdecydowanie film roku. Pięknie i nietyopowo opowiedziana historia bratersta, miłości i życia. Polecam.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2009, 09:33

a ja w tygodniu obejrzałem dwie nowości: Oszukana/Changeling i W sieci kłamstw/Body of Lies.

Obrazek
Di Caprio i Crowe! koncepcja niezbyt wyszukana. mamy agenta CIA który walczy z terroryzmem na Bliskim Wschodzie. nic nowego i nic czego już byśmy nie widzieli, ale na wieczór spokojnie do obejrzenia.

Obrazek
Angelina Jolie w latach 20tych poprzedniego wieku. film oparty na prawdziwych wydarzeniach. bardzo dobry, ale chyba przede wszystkim ze względu na historię, która jest tu opowiedziana. jest długi, ale wciąga! naprawdę warto! polecam!

BiancoNerri_ pisze:W piątek premiera filmu DZIEŃ,W KTÓRYM ZATRZYMAŁA SIĘ ZIEMIA
Kto sie wybiera?:D
obejrzałem i powiem szczerze, że film jest słaby, żeby nie powiedzieć nudny! :/


Obrazek
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2009, 02:37

Ostatnio oglądałem Gran Torino. Film jest świetny, Clint Eastwood jak zwykle nie schodzi poniżej pewnego poziomu z paroma świetnymi dialogami i oczywiście mocnym przesłaniem idącym z tego filmu. Jedyny fakt do którego się przyczepie to, że gra Polaka, który jest trochę amerykańskim nacjonalistą :?


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 10 lutego 2009, 14:23

O ile mnie pamiec nie myli, to raczej nie mozna wypowiadac sie w tematach o filmach, ktore nie mialy jeszcze premiery w Polsce.

Jednak masz racje film rewelacyjne. Swietne pozegnanie Clinta z kinematografia.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2009, 14:30

O proszę! Kto to wrócił :prochno:
Juventino90 pisze:O ile mnie pamiec nie myli, to raczej nie mozna wypowiadac sie w tematach o filmach, ktore nie mialy jeszcze premiery w Polsce.
A to niby czemu? :think:
Juventino90 pisze:Jednak masz racje film rewelacyjne. Swietne pozegnanie Clinta z kinematografia.
Filmu jeszcze nie oglądałem ale jedna rzecz mnie interesuje. Eastwood ogłosił, że to jego ostatnia rola, czy co? Piszesz, że to jego pożegnanie więc masz pewnie jakieś źródło tej informacji.


J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2009, 14:55

steru pisze:
Juventino90 pisze:Jednak masz racje film rewelacyjne. Swietne pozegnanie Clinta z kinematografia.
Filmu jeszcze nie oglądałem ale jedna rzecz mnie interesuje. Eastwood ogłosił, że to jego ostatnia rola, czy co? Piszesz, że to jego pożegnanie więc masz pewnie jakieś źródło tej informacji.
oglądałem i film rzeczywiście świetny..
co do Eastwooda, to też gdzieś czytałem, że to jego ostatni film w karierze aktorskiej. także reżyserował chyba dalej będzie! ja to chyba na filmwebie widzialem!


Obrazek
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 10 lutego 2009, 15:03

Yyyy moze mi sie pomylilo z quizem. Zwyczajnie obejrzenie filmu przed premiera w polsce, smierdzi piractwem :)

A co do Clinta. Jest to jego ostatnia rola aktorska. Nie do konca jestem pewny, co do rezyserki.

Film godny polecenia. Widac, ze aktor napisal scenariusz pod siebie.

W zasadzie ostatnio nie mialem czasu wcale na ogladanie filmow. Ale obejrzalem jakies meisiac temu tez 7 Pounds,Rock'NRolla Body of lies i Pride & Glory.
Tylko te pierwsze dwa z wymienionych godne polecenia.

Od dluzszego czasu nastawiam sie na obejrzenie Benjamina Buttona.
Moze w weekend uda mi sie obejrzec zarowno wspomniany film, jak i Outlandera ( Wielka niewiadoma).


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 lutego 2009, 23:39

VALKYRIE (walkiria)
Byłem na tym filmie w piątek. Dostałem to czego sie spodziewałem- film nie rewelacyjny, nie porywający, ale dobrze zrobiony. Zaciekawi na pewno osoby interesujące się historią. Chociaz wszyscy wiedzą, jak zakończył sie zamach na Hitlera w Wilczym Szańcu to chyba nie było na sali kinowej osoby, która liczyła, że wszystko skonczy się po myśli von Stauffenberga (Cruise). Nie jest to jednak film do którego bedę chciał za wszelka cene wrócić. W moim odczuciu beznadziejnie przedstawiono głównego bohatera. Jest sobie w Afryce, nadlatuja samoloty aliantów, ostrzeliwuja jego samochód i traci oko. Powinna byc przedstawiona jego przemiana wewnętrzna, oraz początki "kariery" w wojsku. Nie sądze by od początku nienawidził nazistów i Hitlera. Pułkownikiem nie został o tak- z niczego.
Uważam, że na film warto sie wybrać. Łamie on stereotyp Niemca- SSmana. Na pewno wielu osobom pozostanie lekki niedosyt, że Hitler przezył (to chyba nie jest zdradzanie zakończenia. To podstawowe wiadomości z historii).


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 19:29

W weekend obejrzalem Benjamina Buttona.
Przyznam, ze trzeba miec troche czasu aby obejrzec ten film. Baa.. 2h50 minut. Ogladajac film wczuwalem sie w cieply obraz rezysera. Pokazal nam piekny film obyczajowy z niecodziennymi problemami.

Oczywiscie nie kazdemu bedzie podobal sie ten film. To nie jest zadne kino akcji. Film bardzo ladny.
Nie zawiodlem sie, jednakze jakis czas temu, moze miesiac lub dwa. Ogladalem lepsze filmy Seven Pounds i Gran Torino.

Dzisiaj z nudy obejrzalem komedie "Sex Drive". Musze przyznac, ze glupi humor bardzo mnie bawi. Czasami lubie obejrzec amerykanska komedia, dla nastolatkow kretynow.. Ktora rzadzi sie prawami "tani dowcip, sex i cycki".

Usmialem sie tak, jak ogladajac Eurotrip.
Zreszta mozna zauwazyc w tym filmie duze podobienstwo.

Polecam kazdemu.
Zwlaszcza Tobie steru wiem, ze masz tandetne poczucie humoru :wink:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 23:11

Lypsky pisze:Widzieliście 'Slumdog millionaire'? Ja właśnie obejrzałem i zbieram szczękę z podłogi. 'The Wrestler' czy 'Curious Case of Benjamin Button' nie mogą się równać, zdecydowanie film roku. Pięknie i nietyopowo opowiedziana historia bratersta, miłości i życia. Polecam.
Specjalnie się odbanowałem dla tej wypowiedzi.

Slumdog... wg mnie nie ma po czym szczęki z podlogi zbierać. Film jest dobrze nakręcony, ale razi mnie potworny brak realizmu tej opowieści. Sposób, jaki główny bohater doszedł do głównego pytania jest tak naciągany, że głowa boli. No i w pytaniu o milion po prostu strzelił i wygrał. A profesorowie i doktorzy w Indiach nie mogli dojść do 250 tys. rubii. A pytania łatwe że szok.
No, ale to nie było w filmie najwazniejsze tak na dobrą sprawę. Ja wiem, że w tym filmie miały być pokazane wątki biograficzne bohaterów, brutalne sceny z życia hinduskich slumsów + oczywiście miłość życia. Ale czy to nie jest juz nam znane?... czułem się, jakbym oglądał już taką fabułę gdzieś indziej.
Podsumowując - film nie porusza nic nowego, sposób, w jaki został zaprezentowany przekaz reżysera razi wręcz głupotą jak na taki gatunek filmowy. Powiedzieć o tym film roku to wg mnie przesada.

Jeśli chcesz zobaczyc pieknie opowiedziana historię miłości i życia - łap za "7 dusz". Ja jestem pod OGROMNYM wrażeniem. Ryje beret na miętowo. No i płakalem jak bóbr :oops: :C

Z racji tego, że niedługo gala oskarów, ostrzę zeby na Frost/Nixon i Obywatel Milk.


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 18 lutego 2009, 00:19

Miś Coccolino pisze:Z racji tego, że niedługo gala oskarów, ostrzę zeby na Frost/Nixon i Obywatel Milk.
[czyt. czekam na dobrą wstawkę na torrentach] :prochno:


Obrazek
montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 18 lutego 2009, 08:54

BiancoNerri_ pisze:W piątek premiera filmu DZIEŃ,W KTÓRYM ZATRZYMAŁA SIĘ ZIEMIA
Kto sie wybiera?:D
Dno. Brak sensu. Pierdoła itp itd

Autor tego filmy stworzył jakieś fantasy a nie sci-fi


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
ODPOWIEDZ