Włoska muzyka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2008, 11:12

Znacie może jakieś stronki z włoska muzyka, najlepiej klubowa techno, ale inne rodzaje też moga tylko nie piszcie takich znanych Benny Benassi chodzi mi o stronki głównie :) :pray:

a tak na marginisie wie ktoś z Was co to jest za nuta w tym filmiku :) ??:



Jeśli taki temat już jest to prosze to dokleić :)


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2008, 11:41

juventinek123 pisze:a tak na marginisie wie ktoś z Was co to jest za nuta w tym filmiku :) ??:


nuta 1: Lisa Gerrard - Now We Are Free
nuta 2: Gigi D'Agostino - Il Gladiatore Remix

:)


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 11:43

a czy ktoś wie jak nazywa sie ta nutka :) :


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 12:51

juventinek123 pisze:a czy ktoś wie jak nazywa sie ta nutka :) :
DJ Tiesto - Walking On Clouds :D


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 20:46

człowieku jesteś wielki niech Bóg Ci to w dzieciach wynagodzi, po prostu człowiek-encyklopedia :D :) a wracajac do tematu, ludzie prosze piszcie cos jesli znacie jakies stronki i informacje z włoska muzyka :pray: :pray:


Kędzior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 stycznia 2007
Posty: 251
Rejestracja: 05 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 20:48

juventinek123 pisze:człowieku jesteś wielki niech Bóg Ci to w dzieciach wynagodzi, po prostu człowiek-encyklopedia :D :) a wracajac do tematu, ludzie prosze piszcie cos jesli znacie jakies stronki i informacje z włoska muzyka :pray: :pray:
Widzę, że nie tylko ja wtopiłem ;) Juventinek123 zmień jak najszybciej tego posta.

Jeśli chodzi o muzykę włoską to jest taka piosenka już chyba wszystkim znana Gianna Nannini - Meravigliosa creatura (reklama Fiata)


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 21:39

Kędzior pisze:
juventinek123 pisze:człowieku jesteś wielki niech Bóg Ci to w dzieciach wynagodzi, po prostu człowiek-encyklopedia :D :) a wracajac do tematu, ludzie prosze piszcie cos jesli znacie jakies stronki i informacje z włoska muzyka :pray: :pray:
Widzę, że nie tylko ja wtopiłem ;) Juventinek123 zmień jak najszybciej tego posta.

Jeśli chodzi o muzykę włoską to jest taka piosenka już chyba wszystkim znana Gianna Nannini - Meravigliosa creatura (reklama Fiata)
A jest jest, bardzo ładna piosenka :o . Wystarczy poszperać na różnych forach jeśli chodzi o muzykę włoską, to był zalążek obecnej muzyki techno i disco :wink:. Chodź ograniczam się do tego typu muzyki, to warto zwrócić uwagę na Gigi D'agostino z jednego powodu, on jest Turyńczykiem!

Fabri Fibra to włoski squad raperów :wink:. Więc jeśli was kogoś zaciekawi włoski rap to śmiało możecie sciągnąć ich kawałki.


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 22:50

...
Ostatnio zmieniony 02 maja 2009, 14:47 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 23:38

juventinek123 pisze:człowieku jesteś wielki niech Bóg Ci to w dzieciach wynagodzi
Noo.... teraz to pojechałeś :snooty: Zmieniaj, zmieniaj pókim dobra ;) "Kobieto jesteś wielka..." powinno być :P (i skromna przy okazji :prochno: )


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 23:49

hm, pinturicchia ma rację, kobieta to nie człowiek ^_^


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 23:59

Siewier (Nieobecny) pisze:hm, pinturicchia ma rację, kobieta to nie człowiek ^_^
Czepiasz sie.... Przeca mnie nie chodzi o wyraz człowiek tylko o całość stwierdzenia z którego wynika ze kolega juventinek123 nie doczytał mojego nicku do końca tylko widząc początek stwierdził ze pewnie jestem facetem :P


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2008, 01:01

Swego czasu na lekcji religii powiedziałem, że ksiądz też człowiek i wylądowałem za to u dyrektorki.
Widać Pinturicchia jest równie przewrażliwiona :]


Dirty mind
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 lutego 2008, 10:03

JuveFanik pisze:Skoro już jesteśmy przy włoskiej muzyce. To:

ANTI INTER

Jaka piosenka pojawia się w tym filmiku? Ewentualnie link bądź tytuł Misie.
Z tego co udało mi się znaleźć, to tytuł tej piosenki brzmi: "Vorrei avere Moggi". Mogę też podesłać jej tekst, ale jeszcze nigdzie nie znalazłem jej do ściągnięcia.
A skoro już jesteśmy przy włoskiej muzyce, to kolega wloski wspomniał o raperze Fabri Fibra, który jest naprawdę godny polecenia! Tutaj kilka Jego kawałków:
Applausi per Fibra
Questo il nuovo singolo
Succhiatemi il ...(con Mondo Marcio)
Bugiardo
Un'altra chance
Żeby go słuchać to naprawde musi podejść. No i jeśli chce sie włoskich przekleństw pouczyć to najlepiej postudiować jego txt.
La musica italiana e' bellisima!

EDIT:
Fabri Fibra jest kibicem JUVE! Dowód!
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2008, 14:18 przez Gooray, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 11 lutego 2008, 22:23

pinturicchia pisze:
Siewier (Nieobecny) pisze:hm, pinturicchia ma rację, kobieta to nie człowiek ^_^
Czepiasz sie.... Przeca mnie nie chodzi o wyraz człowiek tylko o całość stwierdzenia z którego wynika ze kolega juventinek123 nie doczytał mojego nicku do końca tylko widząc początek stwierdził ze pewnie jestem facetem :P
Och wybacz mi tą zniewagę :płaczę: :) :)


meca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2005
Posty: 385
Rejestracja: 01 lutego 2005

Nieprzeczytany post 22 lutego 2008, 13:51

Jeśli chodzi o włoską muzykę to szczerze polecam takich wykonawców jak Laura Pausini, Elisa, Ligabue, Antonello Venditti, Fabrizio Moro, Francesco Renga, Irene Grandi, Biagio Antonacci czy wspomniana Gianna Nanini.

Polecam też program RTL 102,5, na którym można posłuchać wyżej wymienionych wykonawców i wielu, wielu innych. Na All Music też można czasami trafić na coś włoskiego, ale tam akurat głownie gadają i puszczają zagraniczne hity, chociaż pani prezenter imieniem Valeria jest niczego sobie :-D


ODPOWIEDZ